מדריך להתקנת אנדרואיד IPVanish

בקר באתר IPVanish ממכשיר ה- Android שלך והקש על “הורד עכשיו” כפתור. זה יפתח מסך עם קישור לאפליקציה בחנות Google Play. משם תוכלו להתקין את האפליקציה למכשיר שלכם. לאחר סיום ההתקנה, הקש על כפתור “פתח” כדי להפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה.


התקן תהליך עבור אפליקציית אנדרואיד IPVanish

כאשר האפליקציה תיפתח לראשונה, תצטרך להזין את אישורי הכניסה שלך כדי לאמת את חשבון ה- IPVanish שלך. אלה כתובת הדוא”ל והסיסמה שבה השתמשת כדי ליצור את חשבונך אלא אם שינית אותם. אחרי זה יעבור הדרכה קטנה לאפליקציית אנדרואיד. הקש על “הבא” או החלק על כדי לקדם את ההדרכה. לאחר סיום ההדרכה יופיע מסך החיבור המהיר.

כניסה והדרכה של אפליקציות אנדרואיד IPVanish

הגדרות אפליקציית ה- Android של IPVanish

הגדרות האפליקציה מחולקות לשתי כרטיסיות. כרטיסיות אלה הן ההגדרות הכלליות והחיבור. ההגדרות הכלליות קובעות את התנהגות ברירת המחדל של האפליקציה. ואילו הגדרות החיבורים קובעות את הפרוטוקול והיבטים אחרים של חיבור ה- VPN.

הגדרות כלליות עבור אפליקציית Android IPVanish

הקשה על סמל התפריט (שלוש קווים אופקיים) בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים פותחת את התפריט המכיל את ההגדרות. ההגדרות הכלליות מחולקות לשלוש קטגוריות:

 • הפעלת אנדרואיד – קובע את התנהגות האתחול של האפליקציה.
  • התחל IPVanish – הוא מצב שמאפשר לך להפעיל את האפליקציה כשאתה מפעיל מחדש את הטלפון או הטאבלט של אנדרואיד.
 • הפעלת IPVanish – מאפשר לך לבחור כיצד הטעינה של האפליקציה.
  • אל תתחבר אוטומטית – התחבר ליישום IPVanish באופן ידני בלבד.
  • התחבר לשרת המחובר האחרון – האפליקציה שומרת את השרת המחובר האחרון בזיכרון.
  • התחבר לשרת המהיר ביותר – מבוסס על ping ואחוז עומס.
  • השתמש בשרת המהיר ביותר במדינה – בחירה זו תביא רשימת מדינות שאליהן תוכל להתחבר.

הגדרות כלליות עבור אפליקציית Android IPVanish

 • על אודות – מכיל מידע על אפליקציות, קישור לדף התמיכה באתר ואיפוס קישור.
  • מדריך לפתיחה – מאפשר לך לעיין במדריך הפתיחה.
  • רישיונות – מסך המציג מידע על רישיון אפליקציה.
  • תנאי השירות – מציג עבורך TOS לעיון בתוך האפליקציה.
  • מידע על גרסאות – מאפשר לך להתעדכן בגירסה האחרונה.

הגדרות חיבור עבור אפליקציית Android IPVanish

הגדרות החיבור לאפליקציית IPVanish מחולקות לארבע קטגוריות. אלו הם

 • חיבור מחדש – התחברות אוטומטית מחדש אם החיבור צונח עוזר להגדיל את זמן החיבור. זה לא זהה למתג ההריגה, אך הוא יבטיח להתחבר מחדש במהירות בכל הצורך.
 • נוהל – בחר בפרוטוקול חיבור VPN. אפליקציית Android תומכת רק ב- OPenVPN.
  • OpenVPN (UDP) – זהו פרוטוקול ברירת המחדל מכיוון שהוא מהיר ביותר ויעבוד בצורה הטובה ביותר עבור רוב המשתמשים,
  • OpenVPN (TCP) – השתמש בזה אם האות חלש או שאתה נתקל בחוסר יציבות באמצעות הפרוטוקול האחר. הוא עושה בדיקת שגיאות ומספק יציבות חיבור גדולה יותר אך על חשבון המהירות.
  • Scramble – פרוטוקול קנייני שמנסה לבלבל את מריחת החבילות כדי למנוע מהספקים להצער את מהירות החיבור שלך. זה משתמש במניפולציה של מנות ויציאות. זו בחירה טובה עבור אלה בסין.
 • נמל – מאפשר לך לשנות יציאת חיבור.
  • 1194 – יציאת ברירת המחדל של OpenVPN.
  • 443 – היציאה המשויכת לתעבורת HTTPS.
 • שנה כתובת IP – יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP מעת לעת בהפעלה שיכולה להקשות על המעקב.
  • אפשרויות – לעולם, 45 דקות, 60 דקות ו -90 דקות

הגדרות חיבור IPVanish עבור אפליקציית Android

התקנת אפליקציית Android IPVanish היא קלה. יש רק כמה הגדרות כלליות להפעלה. אתה יכול לבחור בין OpenVPN TCP ו- UDP. עליך להשתמש ב- UDP לקבלת הביצועים הטובים ביותר. האפליקציה כוללת גם תכונת קשקשים שמוסיפה ערפול ל- OpenVPN. אם אתה גר במדינה כמו סין, הדבר יכול לעזור לך לנסות להטעות את בדיקת המנות העמוקה שלהם ולאפשר לך חווית אינטרנט פתוחה יותר.

התחברות לרשת VPN IPVanish

ישנן כמה דרכים שונות שאתה יכול להתחבר לרשת ה- VPV IPVanish. אלה כוללים חיבור מהיר, רשימת שרתים ורשימת שרתים לסינון.

התחברות ל- IPVanish באמצעות חיבור מהיר

אתה יכול להשתמש בחיבור מהיר ולאפשר לתוכנה לקבוע את השרת הטוב ביותר. זה מבוסס על אחוז הפינג והעומס של השרתים הקרובים למיקום הכללי שלך. תהליך זה קל לכולם, ללא קשר למיומנויות הטכניות שלך.

קבל את ברירת המחדל “הכי זמין” עבור מדינה, עיר ושרת. הקש על כפתור “התחבר” הירוק. אם זו הפעם הראשונה שאתה מתחבר לשירות IPVanish, עליך לקבל את ההתקנה שלו במכשיר שלך.

לאחר חיבור, הסטטוס יופיע כ- “מחובר”. תקבל כתובת IP ציבורית וירטואלית. המיקום הווירטואלי שלך יוצג. זמן החיבור נספר. יש גרף של הנתונים שהועלו והורדו לאורך זמן. לבסוף מוחלף כפתור ה”חיבור “הירוק בכפתור” נתק “אדום.

הקש על כפתור “נתק” כשתסיים להשתמש ברשת. בסיום זה, המחוז והעיר המחוברים האחרונים יחליפו את ברירות המחדל הטובות ביותר הזמינות.

התחברות ל- IPVanish באמצעות חיבור מהיר

חיבור מהיר יאפשר לך לבחור באופן ידני את המדינה, העיר ואפילו השרת ואז יחבר אותך לשרת שבחרת. זה מוצג על ידי החיבור שלנו לשרת בריטניה-לונדון ברשת IPVanish.

ראשית, הקש על המדינה המחוברת האחרונה. זה יציג את רשימת המדינות המלאה. אתה יכול לגלול לבריטניה ברשימה או להשתמש בחיפוש המגיב כדי למשוך אותה לראש הרשימה כפי שעשינו. בחירת בריטניה תפתח מחדש את מסך החיבור המהיר. שימו לב כשבחרנו במדינה החדשה, העיר אופסה למיטב הזמינות.

הקשה על זה תפתח רשימת ערים זמינות. הקש על לונדון שתפתח שוב את מסך החיבור המהיר. אתה יכול להקיש על “שרת” כדי לבחור את השרת בעצמך או לאפשר לתוכנה לבחור את הטוב ביותר עבורך במיקום בריטניה-לונדון כפי שעשינו. הקש על “התחבר” כדי להשלים את החיבור החדש שלך.

בחירת מיקום משלך לחיבור מהיר

התחברות באמצעות תפריט רשימת שרתים

פתח את תפריט האפליקציות והקש על פריט השרת. פעולה זו תציג את הרשימה המלאה של מיקומי IPVanish עיר-עיר אלפביתית לפי מדינה. הקשה על המעגל הממוספר לצד מיקום כמו מלבורן, אוסטרליה תפתח את רשימת השרתים באותו מיקום עם ערכי ping ואחוזי עומס המוצגים עבור כל שרת. הקשה על המיקום “02” תבקש חיבור אליו. בחירת “התחבר” תסיים את החיבור שלנו.

חיבור באמצעות תפריט רשימת שרתים

התחברות באמצעות רשימת שרתים ממוינת

פתיחת תפריט השרת שוב מציגה את רשימת המיקומים המלאה. הקש על צורת המשפך בחלק השמאלי העליון של המסך. פעולה זו תפתח את המיון לפי התכונה עבור הרשימה. ניתן למיין את הרשימה לפי מגוון ערכי פינג או לפי מדינה מסוימת. בחרנו למיין לפי מדינה ולסנן מדינות באמצעות החיפוש. הקשה על בריטניה בחרה בה כמיקום למיון.

חיבור לרשת IPVanish באמצעות רשימה ממוינת

כשחוזרים למסך השרת, אתה יכול לראות שרק ערים בבריטניה נמצאות ברשימה הממוינת שלנו. בהקשה על “2 המוקף” לצד ליברפול, בריטניה מציגה את השרתים שלה כדי שנוכל לבחון את ערכי הפינג והעומס שלהם. בחירה בשרת “06” מבקשת מאיתנו להתחבר אליו. הקשה על חיבור משלימה את התהליך. בסיום אנו פשוט מקישים על “נתק” כדי להוריד את ה- New York IPVanish.

התחברות באמצעות רשימת שרתים מסוננת

אפליקציית IPVanish לאנדרואיד קלה להתקנה. חיבור לרשת ה- VPN שלהם באמצעותה אינו מצריך מומחיות. חיבור מהיר יחבר אותך לשרת הטוב ביותר ממיקומך בלחיצה אחת בלבד על המסך. ניתוק לוקח רק עוד ברז. שום דבר לא יכול להיות קל יותר.

ההגדרות פשוטות וקלות להתקנה. ניתן גם להתחבר באמצעות רשימת השרתים. ניתן למיין רשימה זו לפי פינג או מדינה. תכונת החיפוש יכולה גם לעזור לך לסנן את הרשימה כדי להפוך את החיבורים שלך למהירים וקלים יותר.

לאחר החיבור, האפליקציה תציג נתונים סטטיסטיים של חיבור. אלה כוללים את כתובת ה- IP הווירטואלית, הנתונים שהורדו והנתונים שהועלו. זה יכול להועיל למי שערך חשבונות סלולריים. זה יכול לעזור להם לפקח על עלויותיהם טוב יותר.

בקר ב- IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map