ליגת האגדותLeague of Legends הוא אחד מהזירות הפופולריות ביותר MOBA, זירת קרב מקוונת, משחקים. LoL נוצר בשנת 2009 ומאז הוא צמח להיות תחנת הכוח של משחק שהוא כיום. זהו אחד מאירועי המשחקים הפופולריים ביותר באספורט. המשחק הפך פופולרי בגלל האסטרטגיה המעורבת. זה בנוי למקום בו רמות מיומנות רבות ושונות יכולות לשחק ברשת. המשחק מלמד אותך כיצד לשחק ומאפשר לך לחדד את כישוריך באופן מקוון עם צוות לעלות לפסגה. המשחק הוא עולמי וזה טומן בחובו כמה בעיות עם פיגור וקשרים איטיים. כדי לעזור לבעיה זו הייתי ממליץ על VPN טוב.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק League of Legends

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת LoL באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

עיקרי משחק ליגת האגדות

VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP במקום שתבחר. אם אתה בוחר מיקום קרוב לשרת שאתה משחק עליו, אתה יכול להפחית את הפיגור ולהאיץ את המשחק. מכיוון שהנתונים מוצפנים הם יעזרו לכם להתמצא במגבלות חומת אש בעבודה או בבית הספר. שחקני מקצוענים יהנו מההגנה הנוספת ש- VPN מעניק שוב להתקפות DDoS.

League of Legends הוא משחק בו אתה מגיש. אתה מזמן אלוף לשחק כדי לעזור לקבוצה שלך. רק אדם אחד יכול לשחק אלוף בכל פעם בקבוצה שלך. ישנם מעל 150 אלופים. לכל אחד מהם עורות משלהם ושווים כמויות שונות של מטבע במשחק. אתה יכול להשיג כל דמות בחינם על ידי משחק יותר וביטול נעילתם. אתה יכול לנסות אותם בסיבוב הנגן החינמי.

לאלופות יהיו נתונים סטטיסטיים שונים שיעזרו להם לצאת. יש להם גם יכולות ו / או קסמים מיוחדים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור לקבוצה ולפגוע באויב. אלה נעים בין יכולת קסם מרפאת לחתך אדיר של יכולת גופנית. כל אלוף מתמחה בקסמים או בהתקפות פיזיות, כאשר רק מעטים עוברים שילוב של שניהם. זה יחד עם הנתונים האחרים שמאחורי אלוף זה מה שמכניס אותם לאחת משש קטגוריות משחק.

ליגת האגדות בליגה:

 • טנקים: האלופים האדירים האלה חזקים בהגנה ואיטיים בדרך כלל. הם יכולים לקחת נזק רב לפני שהם נופלים. אלופים אלה נהדרים במובילי מטען ונקודות הגנה, אך יכולים להיות מוצפים על ידי דמויות מגוונות ומהירות.
 • לוחמים: הדמויות האלה מאוזנות יותר. יש להם התקפה והגנה אחידה. הם מהירים יותר מהטנקים, אך אינם כהגנתיים. לוחמים נהדרים מטווח קצר כיוון שהם יכולים להשתמש שם במיומנויות הן בעבירה והן בהגנה כדי להפיל אויבים.
 • Mages: הדמויות האלה מצליחות לייצר נזק. יש להם סטטיסטיקות התקפה נהדרות, אך הגנה נמוכה. Mages משתמשים גם במאנה לכל דבר, לכן תרצו להיזהר ולשמר זאת כשצריך. הם נהדרים בלשהות במרחק ולהוציא מתנגדים.
 • מתנקשים: הדמויות האלה עוסקות בניידות והתקפה. האלופים האלה הם המהירים והקטלניים ביותר. הנפילה העיקרית שלהם היא שהם די קשוחים. הם יכולים להוציא די מהר על ידי טנקים אם הם לא נזהרים. במקביל הם יכולים להוריד טנקים מהר מאוד.
 • מרקסמן: הם לוחמים מגוונים ושבירים. הם לא יכולים לספוג כל כך טוב, אבל הם יכולים להתמודד עם נזק בהתרסה. הם בעלי תפוקת נזק גבוהה מאוד. האלופים האלה נמצאים בצורה הטובה ביותר מאחורי קבוצתם ויורים לעבר היריבים.
 • תומך: אלה אלופים שמפגינים את שאר הקבוצה. הם אולי לא הלוחמים הטובים ביותר, אבל הם נהדרים לעזור לקבוצה. הצוות הכולל יכול להשתפר באמצעות המחויבות של דמות תומכת. הם יכולים לשנות משחק על ידי מתן כוח לקבוצה שלהם, בריאות, קסמים ועוד.

יחד עם האלופים האלה תקבלו מיניונים שהם כמו דמויות מינוריות שתציבו בנתיבים שיעזרו לכם להביס ולהגן. אתה מגן על מבנים שנקראים צריחים והנקסוס. צריחים מגנים עליכם ועל בסיס אויביכם על ידי ירי לעברם. יש להרוס מבנים אלה כדי לעבור על פני אותו חלק במפה. הנקסוס הוא הנקודה הסופית שצריך להרוס. מפות הן הזירות של League of Legends. ישנן גם שרידים במפות אלה. שרידים יתנו לך בריאות, יגדיל את הסטטיסטיקות שלך, יקטין את סטטיסטיקת האויב ודברים אחרים.

מפות ליגת האגדות:

 • צלקת קריסטל: אזור הכרייה הזה נקלע למלחמה. אתה וארבעת בנות בריתך תהיה על מפה מעגלית כדי להביס את אויביך נקסוס עם בריאות מתחילה של 500. לשם כך תצטרך להשתלט על נקודה אחת ופעם אחת בשליטה היריבים נקסוס יאבדו את הבריאות.
 • תהום מייללת: זהו האזור הקר ביותר שיש בו גשר צר אחד ויחיד בו נלחמה מלחמה אפית. על גשר אחד זה תוכלו לנסות להילחם באויביכם מלהביס את הצריחים שלכם ואת ה- Nexus שלכם.
 • זימון שבר: זהו יער נידח. זו המפה הוותיקה, המשומשת והגדולה ביותר. אתה ובעלות ברית תרוץ במבוך כדי להגיע לצריחי האויבים ולנקסוס להרוס אותם ולנצח.
 • Treeline מעוות: זהו יער חשוך. זה המקום בו תעבור לאחד משני הכיוונים לצריחי האויבים ונקסוס להשמידם. בנוסף, זכרו להגן על הבסיס שלכם מכיוון שמפה קטנה יותר זו מכניסה אתכם למצב התקפי והגנתי כאחד.
 • תא מאגמה: ההר הזה מלא לבה. איך אתה מנצח זה על ידי הריגת 100 מיני האויב, השמדת צריחים או השגת דמים ראשונים ב- 1v1 / 2v2. זה פתוח רק בטורנירים למרות שזה המפה הגדולה ביותר.
 • גשר הקצב: הגשר הזה מפקח על רצני השחיטה. זה היה אמור להיות גשר נהדר שמוביל למקדש, אבל עכשיו הוא משמש כדי להילחם עליו. זהו גשר יחיד שאותו צוותים מדליקים עליו.

ישנן דרכים רבות לשחק. אתה יכול לרכוש פריטים שיעזרו לך לנצח. ניתן להחליף פריטים בזהב. אתה מרוויח זהב על ידי הבסת מפלצות בג’ונגל, אלופים אחרים, מיניונים. וצריחים. פריטים יעניקו לכם חבטות שיעזרו לדמות שלכם במהלך המשחק. בשלב מוקדם תרצו לחוות זהב ולהשתדל למצוא קבוצה של פריטים שיעזרו לכם לנצח. הדרך בה אתה משחק תשפיע על אילו פריטים תקבל. ישנם חמישה תפקידים עיקריים שאנשים ממלאים בליגת האגדות.

תפקידים בליגת האגדות:

 • ADCזה מסמל נזק לתקיפה. אלה הדמויות שהן נהדרות להרוג. יש להם תפוקת נזק גבוהה, אך בדרך כלל הם לא יכולים להיט. אלוף סמן בדרך כלל ממלא את התפקיד הזה.
 • תמיכה: הם אחראים על ההגנה והסיוע של ה- ADC, שבדרך כלל נמצא בנתיב העליון או התחתון. הם נהדרים בלזרוק את היריב מאיזון ולעזור ל- ADC לנצל זאת.
 • ג’ונגלר: הדמויות האלה אחראיות להשיג XP ו- buff ממפלצות בג’ונגל. הם צריכים לרמה הרבה יותר מהר ולהפוך לחזקים במשחק המאוחר. יחד עם זאת הם צריכים לקבל מספר בונוסים עבור הקבוצה.
 • טנק: הם ממלאים תפקיד של מגן. הם נהדרים בלחסום מתנגדים לעבור מעבר. יחד עם זאת הם יכולים להוריד את ה- ADC מכיוון שהם יכולים להחזיק מעמד בהתקפות. יתכן שהם לא בעלי תפוקת נזק גבוהה, אך ההגנה שלהם מאפשרת להם לשרוד מספיק זמן כדי להוציא את ה- ADC.
 • APCזה מציין יכולת לשאת כוח. הם נלחמים יותר בעצמם. מכשירי ה- APC הם בעלי עוצמה רבה ואינם זקוקים לתמיכה ש- ADC עושה. הם משתמשים ביכולות שלהם כדי לפגוע באויבים. הם בדרך כלל נמצאים בנתיב האמצעי, אך היכולות שלהם נותנים להם את ההזדמנות להיות אצל אחרים.

LoL הוא MOBA פופולרי שיש בו 150+ אלופים לשחק כמו. ישנן אסטרטגיות רבות בהן תוכלו להשתמש. אתה וחבריך יכולים להילחם במפות יחד כצוות. League of Legends הוא משחק מהנה שאני בטוח שאתה תאהב.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN כדי לשחק בליגה של אגדות ברשת. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל האקשן בזמן שאתה משחק League of Legends ברשת. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מ- LoL מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me