כבר חבר בסייברגוסט? אם לא, אתה יכול להירשם לגישה בלתי מוגבלת ל- VPN עבור סתם 2.75 דולר לחודש. לאחר שהורדת את מתקין האפליקציות ל- Mac שלך, תצטרך לפתוח אותו כדי להשלים את התקנתו. לאחר מכן הוא ינחה אותך צעד אחר צעד בתהליך זה. בחירת “המשך” תעבור אליכם לשלב הבא. זה מתחיל בכך שאתה מברך אותך ב- CyberGhost ואז מציג בפניך עותק של התנאים וההגבלות שלהם שתוכל לבדוק. אם אתה מרוצה מה- TOS. לחץ על “המשך”.

סקור את תנאי השירות של CyberGhost VPNבשלב הבא תבחר היכן ברצונך להתקין את תוכנת ה- VPN של CyberGhost. אתה יכול לקבל את ברירת המחדל אלא אם כן יש לך מקום ספציפי להתקין את האפליקציה.

התקנת אפליקציות Mac של CyberGhost VPNלאחר מכן תוכל לבחור את סוג ההתקנה אך אנו ממליצים פשוט להתקין את ברירות המחדל שלה. כשאתה מרוצה מהבחירות שלך, לחץ על “התקן”

אפליקציית Mac Mac CyberGhost פתוחהלאחר תקופה קצרה תראה את הודעת ההצלחה בהתקנה. לחץ על סגור ותראה את מסך אימות האפליקציה. לאחר שאומת חשבונך, לוח המחוונים של האפליקציה מוצג.

אימות חשבון ה- VPN של CyberGhost שלך

לפני שתוכל להתחיל להשתמש בשירות VPN של CyberGhost, עליך לאמת את חשבונך. היית צריך ליצור חשבון כחלק מתהליך המינוי הקודם שלך. לכן, בחר בקישור “חזור להתחברות” כדי להזין את האישורים שלך. אלה יכללו את “הדוא”ל / שם המשתמש” וה”סיסמה “שבחרת בעת ההרשמה.

אימות חשבון VPN של CyberGhostלאחר כניסה לאלה, לחץ על כפתור “התחבר”. לאחר מכן ייפתח לוח המחוונים הראשי עבור אפליקציית Mac OS X. הבה ניקח רגע לבחון את תכונות לוח המחוונים.

לוח המחוונים הראשי של אפליקציית CyberGhost Mac

לוח המחוונים של CyberGhost VPN מיועד לנוחות השימוש. זה מורכב מכמה מרכיבים בסיסיים. אלה הם כדלקמן:

  1. בקרת אפליקציות – מחזיר את האפליקציה לסרגל התפריטים של מק. נראה זאת כשנסתכל כיצד להתחבר במהירות באמצעות האפליקציה.
  2. תפריט אפליקציות ראשי – מאפשר לך לשלוט בהעדפות היישום שנקבעו, לבחון את חשבונך, ליצור כרטיס, להתנתק או לצאת מהאפליקציה.
  3. מעבר לחיבור – מקל על החיבור והניתוק משרת ה- VPN שבחרת.
  4. מצב חיבור – מאפשר לך לראות אם אתה מוגן במבט חטוף.
   לוח מחוונים לאפליקציות של CyberGhost VPN Mac OS X
  5. חיבור נוכחי או אחרון – מקל על החיבור מחדש לשרת VPN ששימש בעבר.
  6. מיקומי חיבור מהיר – כלול הטוב ביותר, הנוכחי או האחרון וכל המועדפים שנוצרו.
  7. כרטיסייה – שמרחיב את לוח המחוונים ליישום CyberGhost כדי לאפשר לך לגשת לשרתי VPN אחרים ולתכונות חיבור מתקדמות.

חיבור ה- VPN הראשון שלך ב- CyberGhost

חיבור ה- VPN הראשון שלך ב- CyberGhost לא יכול היה להיות קל יותר. פשוט החל את החיבור “פועל”. כברירת מחדל זה יחבר אותך למיקום הטוב ביותר (המהיר ביותר) מהמיקום הנוכחי שלך לגלישה כללית באינטרנט. זה קובע זאת על פי המרחק ממך, ערך ping והעומס% משרתי ה- VPN הקרובים אליך.

חיבור ה- VPN הראשון שלך ב- CyberGhostמכיוון שזה החיבור הראשון שלך, תצטרך לאפשר ל- CyberGhost להקים את שירות VPN במכשיר ה- Mac שלך. יהיה עליך לספק את סיסמת המערכת שלך אלא אם תרצה להזין אותה ידנית עבור כל חיבור שאתה מבצע. לאחר שתספק הרשאות אלה, החיבור יושלם. לפני שנבחן את הדרכים האחרות שאתה יכול להתחבר לשירות ה- VPN של CyberGhost, מאפשר להשתמש להסתכל בתפריט הראשי, בהגדרות אחרות ובהעדפות חיבור נוספות..

תפריט אפליקציות של CyberGhost VPN Mac OS X

ניתן לגשת לתפריט על ידי בחירת סמל גלגל השיניים בלוח המחוונים הראשי. תפריט זה מכיל את האלמנטים הבאים:

 • העדפות – אשר פותח את מסך ההגדרות. מסך זה מחולק לשלוש כרטיסיות: כללי, חשבון וחיבור.
 • חשבון – מציג מידע על חשבונך, מאפשר לך לנהל אותו ומאפשר לך להתנתק במידת הצורך. זהו אותו מסך שמוצג בכרטיסיית חשבון הגדרות VPN.
 • שלח משוב – פותח טופס כרטיס המאפשר לך להתכתב עם צוות התמיכה ב- CyberGhost VPN. אתה יכול לשלוח משוב שימושי או ליצור כרטיס תמיכה.
 • עזרה של CyberGhost ושאלות נפוצות – פותח עבורך את דף האתר כדי למצוא תשובות לשאלות שיש לך.
 • להתנתק – מאפשר לך לצאת מחשבון אחד ולחשבון אחר במידת הצורך.
 • צא מ- CyberGhost VPN – סוגר את אפליקציית Mac OS X ומסיר אותה מסרגל התפריט של האפליקציה.

כעת נבחן את ההעדפות (ההגדרות) ביתר פירוט. כפי שאמרנו בעבר למסך זה יש שלוש כרטיסיות: כללי, חשבון וחיבור. הכרטיסייה כללי מחולקת לשתי קטגוריות: זמן ריצה ותמיכה.

תפריט אפליקציות של CyberGhost VPN Mac OS X

קטגוריית זמן הריצה מאפשרת לכם לבחור להפעיל את האפליקציה בעת ההפעלה כך שתמיד תהיו מוגנים כשאתם מחוברים לאינטרנט באמצעות הגדרות חיבור רשת מתאימות. זה גם מאפשר לך לבדוק באופן אוטומטי אם יש עדכונים כך שתהיה לך הגרסה העדכנית ביותר של התוכנה. אחרת, אתה יכול לבדוק ולהתקין עדכונים חדשים ידנית. לחלופין, תוכלו להתקין מהדורות בטא אך שימו לב כי אלה יכולים להיות לא יציבים.

הקטגוריה השנייה היא תמיכה. זה יאפשר לך לפתוח את השאלות הנפוצות של CyberGhost VPN ואת בסיס הידע. זה גם יאפשר לך ליצור כרטיס תמיכה כדי לקבל תשובות לבעיות שלך במידת הצורך. כרטיסייה זו מציגה גם מידע על גרסאות ויש לה קישורים למדיניות התנאים וההגבלות של CyberGhost ומדיניות הפרטיות. לבסוף אם שינית את מיקום או גודל החלון של האפליקציה, תוכל להחזיר אותו לברירת המחדל שלו מכאן.

הכרטיסייה השנייה זהה לפריט התפריט ‘חשבון’. הוא מציג את חשבונך “שם משתמש”. “כתובת דוא”ל”, “תוכנית”, “תאריך תפוגה” ו- “מספר התקנים בו זמנית המותקנים. שלהם הוא גם קישור לאתר CyberGhost לניהול חשבונך. לבסוף תוכל לצאת מהחשבון שלך מכאן. זכור שאם תעשה זאת, תצטרך להיכנס שוב בפעם הבאה שתשתמש בשירות.

הגדרות חשבון CyberGhost VPN ובדיקת חיבורהלשונית האחרונה מאפשרת לך לבצע בדיקת חיבור כדי להגדיר אם יש לך בעיות חיבור עם רשת ה- VPN של CyberGhost. זה בודק אם אתה יכול להגיע לרשת שלהם, ליציבות חיבור האינטרנט שלך ואם יש לך בעיות בחיבור API של CyberGhost. אם תעבור את כל הבדיקות האלה, לא אמור להיות לך שום בעיה להתחבר לשירות VPN CyberGhost.

תכונות מתקדמות של CyberGhost VPN Mac Mac

ניתן להשיג את התכונות המתקדמות של אפליקציית Mac OS X על ידי הרחבת לוח המחוונים הראשי באמצעות הלשונית הקטנה שבצדה השמאלי התחתון. אלה מחולקים לשתי קטגוריות: כללי חיבור וכללי רשת חכמה.

תכונות חיבור

תכונות החיבור הן אפשרויות בצד השרת שתוכלו להגדיר שיסייעו להגדיל את האבטחה והפרטיות הכללית שלכם בזמן השימוש ברשת ה- VPN של CyberGhost. הם כוללים את הדברים הבאים:

 • חסום פרסומות – מפסיק לעצבן מודעות ווידאו מוקפצים וסרטונים העלולים להוביל לאתרים פחות עמוסים וזמני טעינה מהירים יותר.
 • חסום אתרים זדוניים – מסנן אתרים לפני שמגיעים אליך באמצעות כללי חומת אש, כך שאתה בטוח יותר בעת השימוש ברשת CyberGhost.
 • דחיסת מידע – דוחס כמה תמונות ואלמנטים גדולים אחרים כדי להפחית את השימוש בתעבורת האינטרנט שלך. זה מועיל אם אתה נמצא בתכנית נתונים בתשלום.
 • חסום מעקב מקוון – מונע מעוקבים ידועים ליצור פרופילים של העדפות האינטרנט ותעבורת השימוש שלך.
 • הפניה מחדש אוטומטית של HTTPS – מבטיח הצפנה מקצה לקצה לכתובות אתרי היעד שלך כאשר הן זמינות.

תכונות מתקדמות של CyberGhost VPN Mac Macכנראה שתנצל את מרבית אלה מכיוון שכולם יכולים לשפר את החוויה הכוללת שלך תוך כדי שימוש בשירות VPN CyberGhost. היוצא מן הכלל יכול להיות ההצפנה שאסור להגדיר אם יש לך שימוש בלתי מוגבל באינטרנט דרך ספק שירותי האינטרנט שלך.

כללי רשת חכמה

כללים חכמים מיושמים במכשיר שלך כדי להבטיח שתמיד תהיה מחובר לשירות CyberGhost בעת השימוש באינטרנט. הראשון שבהם הוא התחברות אוטומטית בעת ההפעלה. הגדרת פעולה זו והפעלה אוטומטית מבטיחה שכאשר אתה מפעיל את ה- Mac שלך, שירות CyberGhost יתחיל ויחבר אותך גם למיקום ה- VPN האחרון המחובר שלך..

כללים חכמים של אפליקציות מקינטוש של CyberGhostהכללים האחרים מתייחסים לחיבורי רשת. אתה יכול לבחור כיצד התוכנה מטפלת ב- Wi-Fi פתוח, Wi-Fi מוצפן באמצעות סיסמה ורשתות ידועות. הבחירות שלך הן כדלקמן:

 • התעלם מחיבור – לעולם אינו מומלץ שכן תמיד תוכלו להתנתק ידנית בכל עת שתצטרכו.
 • תמיד התחבר – היא בחירה טובה עבור רשתות Wi-Fi לא מאובטחות.
 • שאל אותי – ותן לי להחליט על בסיס רשת פרטנית.

אנו מעדיפים את הבחירה שאל אותי כי אנו רוצים לפקח על רשתות ה- Wi-Fi הפרועות שהמכשיר עשוי לנסות לגשת אליהם. לכן אנו ממליצים לשאול או להתחבר תמיד לכל אלה, במיוחד לרשתות ה- Wi-Fi הפתוחות שאינן מאובטחות.

התחברות לשירות CyberGhost באמצעות אפליקציית Mac

בדקנו את תפריט האפליקציות, תכונות אבטחה נוספות והעדפות רשת. כעת, נסתכל על הדרכים השונות בהן אנו יכולים להשתמש בשירות CyberGhost כדי לגלוש באינטרנט, כמו גם להשיג מטרות שימוש אחרות. ראשית נציין כי אתה יכול לחזור לשרת הטוב ביותר בכל עת על ידי בחירתו בלוח המחוונים הזעיר או מתפריט החיבור המהיר. משמעות הדבר היא שאנחנו יכולים למצוא ולהתחבר לשרת מהיר לגלישה כללית באינטרנט רק עם כמה לחיצות. ראשית, בחר בקישור “המיקום הטוב ביותר”. לאחר מכן, הפעל את חיבור ה- VPN.

איפוס החיבור הטוב ביותר כמיקום שנבחר בהקפדה ביישום Mac CyberGhost VPN Macאתה יכול גם להתחבר למועדפים שלך מתפריט המיקום להתחברות מהירה. המועדפים מחולקים לקטגוריות כללי (כל השרתים), הורדה וזרם. כדי להקל על הגישה לשרת מהיר למטרת ה- VPN שלך. אלה תואמים את רשימות השרתים שתוכלו לבחור בהם בלוח המחוונים המורחב של אפליקציית VPN CyberGhost.

הרחבת לוח המחוונים של Mac CyberGhost VPN Macכברירת מחדל אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • כללי (כל השרתים) – כולל שרתי VPN בצרפת, גרמניה וארצות הברית.
 • סטרימינג – השרתים כוללים את אלה המותאמים במיוחד ל- BBB – iPlayer בבריטניה ונטפליקס בארצות הברית.

הנה, התחברנו לשרת כללי בארצות הברית באמצעות רשימת המועדפים שלנו.

התחברות לשרת מהיר של ארצות הברית באמצעות מועדפיםנבדוק את המועדפים שלנו בהמשך סקירה זו לאחר שנוספו חדשים כדי לראות כיצד יצירת מועדפים חדשים יכולה לפשט את השימוש ברשת ה- VPN של CyberGhost..

בחירת מיקום חיבור חדש מכל השרתים

אתה לא יכול להתחבר רק לארץ ספציפית באמצעות רשימת השרתים אלא גם שרתים מקומיים פרטיים במדינה שבחרת. יתרון נוסף בבחירת המיקום שלנו באמצעות רשימת השרתים הוא שנוכל לראות נתוני רשת נוספים. נתונים אלה כוללים: מספר המשתמשים, המרחק מאיתנו, אחוז עומס רשת מקומי ומצב מועדף הן עבור המדינה, כמו גם, שרתים פרטיים במדינה..

התחברות לשרת מקומי בתוך מדינה מסוימת

כדי לגשת לרשימת שרתים פרטנית עבור מדינה, בחרו את המדינה אליה תרצו לראות את רשימת השרתים ולחצו על החץ ימינה שמימין לה. פעולה זו תפתח את רשימת השרתים המורחבת עבור אותה מדינה.

התחברות לשרת VPN אלבני ספציפי: שלב 1להלן הרשימה המורחבת עבור אלבניה. כעת תוכל לראות את המרחק, אחוז העומס ומצב מועדף עבור כל שרת נפרד בבנק השרתים של אלבניה. אנו יכולים לראות שהשרתים כולם במרחק זהה וכי לשרת Tirana-S02-i06 יש את העומס הנמוך ביותר כרגע ולכן בחרנו בו להתחבר אל.

התחברות לשרת VPN אלבני ספציפי: שלב 2ניתן ליצור חיבור זה על ידי לחיצה כפולה על בחירת השרת ואז החלפת החיבור “פועל”. כמו כן, לחץ על הכוכב שליד Tirana-S02-i01 כדי לבחור אותו כפייבוריט חדש. זה יהפוך לאפור ויעיד שהוא עכשיו מועדף. לבסוף, בחר בחזרה או כל השרתים כדי לחזור לרשימת כל המדינות.

התחברות לשרת VPN חדש במדינה אחרת

מכאן תוכלו להתחבר למדינה שבחרתם. התוכנה תבחר את השרת הבודד במדינה שבחרת עבורך. זה עושה זאת באופן דומה לחיבור לשרת הטוב ביותר מהמיקום שלך. כאן התחברנו לשרת VPN אוסטרלי על ידי בחירתו על ידי לחיצה כפולה עליו. שימו לב שהוא החליף את שרת ה- VPN האלבני שלנו. זה יתרון אחד ברשימות הוא בכך שהן מקלות על החלפת שרתים ללא צורך להתנתק מהרשימה הנוכחית שלך.

התחברות לשרת VPN חדש במדינה אחרתכעת נסתכל על רשימה אחרת שמקלה על בחירת שרת מהיר לפי מטרת VPN. המטרות בהן תומך שירות ה- VPN של CyberGhost הן הורדת קבצים והזרמת ספריות מדיה שונות מבוססות גיאוגרפיה.

התחברות לשרת מותאם להורדת קבצים

לחיצה על רשימת ההורדות, פתח רשימת מדינות בהן CyberGhost מאפשר הורדות קבצים (P2P). בדרך כלל מדובר במדינות עם כללים פחות מגבילים לגבי תנועה (P2P). הנה, בחרנו את הולנד לתנועה שלנו. לאחר מכן התוכנה תבחר בשרת מהיר המותאם להורדות במיקומי בנק השרתים VPN בהולנד ומשלימה את חיבור הרשת CyberGhost שלנו. לחץ על הכוכב שליד הולנד כדי להעדיף אותו להורדת קבצים.

התחברות לשרת VPN הולנדי שעבר אופטימיזציה להורדות קבציםהתחברות לשרת המותאם במיוחד לשירותי מדיה זורמים

חיבור לשירותי מדיה זורם קל באותה מידה כמו בחירת מדינה להורדת קבצים. ההבדל הוא שאנו בוחרים הן את המדינה והן את השירות עבור התקשורת (כלומר, ארה”ב – נטפליקס) שברצוננו להזרים. כאן בחרנו להתחבר ל- BBC – iPlayer בבריטניה. שימו לב שהתוכנה החליפה את השרת שלנו לצורך הורדת קבצים בקובץ מותאם עבור ה- BBC – iPlayer בבריטניה. שימו לב גם שההתחלות הן בארה”ב – נטפליקס והן בבריטניה – ה- iPlayer של ה- BBC הן המועדפות. זה מצוין על ידי הכוכבים האפורים לצידם.

התחברות לשרת VPN מותאם להזרמת מדיההזכרנו קודם לכן שנבדוק את רשימת המועדפים שלנו לאחר שבדקנו את הדרכים השונות בהן תוכלו להתחבר לרשת VPN של CyberGhost. ניתן לראות שרשימת המועדפים שלנו כוללת כעת את שני המועדפים החדשים שנוצרו כאשר בחנו קשרים לרשת CyberGhost.

מועדפים של אפליקציות מקינטוש של CyberGhostTirana-S02-i01 מופיע כעת בקטגוריה הכללית שלנו. משמעות הדבר היא שנוכל לכלול גם שרתים פרטניים מועדפים, כמו גם מדינות. אנו רואים כי לרשימה יש כעת מועדף למדינה להורדת קבצים, הולנד.

בצע חיבורים מהירים לרשת CyberGhost

יצירת מועדפים חדשים מאפשרת לך לנצל את השימוש בסרגל התפריטים של Mac כדי ליצור במהירות חיבורים לשירות ה- VPN של CyberGhost. שימו לב שהחיבור האחרון שלנו היה לשרת שעבר אופטימיזציה ל- BBC-iPlayer כפי שמוצג על ידי הסימון שלידו. עכשיו נניח, רצינו להתחבר לשרת בגרמניה. כל שעלינו לעשות הוא לבחור אותו ברשימת החיבור המהיר שלנו.

יצירת חיבורים מהירים לרשת VPN של CyberGhost

ניתוב החיבור “פועל” משלים את שינוי השרת שלנו. וההבחנה בסמל שלנו לאפליקציה בסרגל הופכת צהובה. בחירה בו מראה את החיבור הנוכחי שלנו. נוכל להתנתק באותה קלות מהשרת הגרמני ולבחור שרת מהיר להורדה או להזרמת ארה”ב – Netflix באמצעות סמל אפליקציית התפריט.

בקר ב- CyberGhost

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me