מדריך להתקנת Mac של NordVPN

אתה רוצה להוריד את הגירסה האחרונה של תוכנת Mac של NordVPN. לשם כך בקר באתר האינטרנט שלהם ולחץ על “כלים & מידע ”בתפריט הראשי. לאחר מכן לחץ על “הורד” ברשימה הנפתחת שהתקבלה.


הורדת NordVPN

כעת תרצו ללחוץ על כפתור ההורדה שמופיע כשאתם מרחפים עם העכבר מעל לתיבת Mac OS X.

הורדת מק NordPPN

זה יעלה חלון דו-שיח שיאפשר לך לשמור את קובץ ההתקנה של לקוח ה- Mac במחשב שלך. הלקוח דורש Mac OS X 10.10 ומעלה. בדף הגדרת הלקוח יש גם מדריכי התקנה ידניים להגדרת תצורה של Mac OS X עם OpenVPN, L2TP / IPsec ו- PPTP.

לאחר הורדת הלקוח למחשב שלך, פתח את הקובץ ממנו הורדת אותו. יופיע חלון קופץ המבקש שתגרור את סמל NordVPN לתיקיית היישומים שלך. זה יתקין את האפליקציה למחשב שלך. פתח את אפליקציית NordVPN מהתיקיה הזו כדי להפעיל אותה.

בפעם הראשונה בה הלקוח משיק, הוא ידרוש ממך להזין את אישורי ה- NordVPN שלך כדי לוודא שאתה מורשה להשתמש בהם. שימו לב שבתחתית המסך כתוב “התחבר לגישה לשירות NordVPN”. כדי לגשת למסך ההתחברות, לחץ על סמל התפריט (שלוש שורות אופקיות) בחלק השמאלי העליון של המסך והוא יחליק החוצה כפי שמוצג על המסך למטה.

לקוח NordVPN Mac OS X בעת ההפעלההזן את NordVPN “שם משתמש” ו”סיסמה “ולחץ על כפתור” התחברות “. האפליקציה תזכור אוטומטית את אלה. אם שכחת את הסיסמה שלך, יש כאן קישור כדי להתחיל בתהליך לאיפוסו. יש כאן גם קישור ליצירת חשבון NordVPN אם אין לך חשבון.

לקוח של NordVPN Mac OS X התחבר

לאחר שתזין כראוי את האישורים שלך, תראה מסך כמו זה שמוצג למעלה. שים לב כי בחלק התחתון של המסך כתוב כעת “התחבר בהצלחה”. זה מסך המפה. אתה יכול להתקרב ולהתרחק על מסך זה ולבחור מיקום שאליו אתה יכול להתחבר על ידי לחיצה על הסיכה במדינה.

לפני שנבחן חיבור לשרת VPN ברשת NordVPN, הבה נבחן את תפריט ההגדרות שהחליף כעת את תפריט ההתחברות. לחץ על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה של כדי לחשוף את מסך ההגדרות המתואר למטה עם הרחבות של כמה מההגדרות כדי להראות כיצד הן עובדות.

הגדרות לקוח Mac של NordVPN (מפוצץ)

המסך לעיל מחולק לשלושה חלקים כדלקמן:

 • פרטי חשבון – זה מראה את שם המשתמש שלך ואת תאריך התפוגה של החשבון.
  • מכיוון שאינך מחובר לשרת VPN, הוא מציג את כתובת ה- IP הציבורית שלך.
 • עזרה – לעזרה יש שלוש דרכים שונות בהן תוכלו לקבל עזרה בשאלה או בעיה.
  • מרכז העזרה – זה יפתח את דף השאלות הנפוצות והתמיכה בדף האינטרנט, כך שתוכל לחפש בו את התשובות שאתה מחפש.
  • תמיכה בדוא”ל – זה יפתח כרטיס תמיכה לגיליון שלך.
  • צ’אט חי – זה יפתח הפעלת צ’אט חי עם אחד מצוות התמיכה של NordVPN. בהתבסס על הנושא שבחרת, אתה יכול לדבר עם איש חיוב או תמיכה טכנית.
 • הגדרות – זה מכיל כמה הגדרות המאפשרות לך לשלוט בהתנהגות הכללית של לקוח NordVPN.
  • Smart-Play – הגדרת הפעלה זו תאפשר לכם להזרים כמה ממדיה הזורמת האהובה עליכם אשר עשויים להיות מוגבלים מגיאוגרפית מארצכם מכל אחד משרתי NordVPN מבלי שתצטרכו לגשת לשרת במדינה ממנה מוזרמים המדיה. המשמעות היא שתוכל להתחבר לשרת בארצך ולגשת למדיה זורמת מאזורים אחרים מבלי שתצטרך לשנות שרתי VPN.
  • התחברות אוטומטית אל – פעולה זו תפתח חלון עם רשימה של כל שרתי NordVPN עבורך שתבחר אחד לחיבור אוטומטי אליו כאשר האפליקציה מופעלת כמוצג בתמונה למעלה.
  • התראות – הפעלת פעולה זו תאפשר חלונות קופצים בכל פעם שאתה מתחבר או מתנתק משרת NordVPN.
  • התחל באתחול – פעולה זו תפעיל אוטומטית את הלקוח בעת הפעלת המחשב. הפעלת חיבור זה וחיבור אוטומטי תעזור להבטיח שאתה תמיד מחובר ל- VPN בעת השימוש במחשב שלך.
  • התנתק – לחיצה על זה תחייב שתזין שוב את אישוריך בפעם הבאה שתיכנס.

כעת, לאחר שבדקנו כמה מההגדרות הכלליות עבור לקוח NordVPN Mac OS X, הבה נבחן כמה קל להתחבר לשרת VPN ברשת שלהם באמצעותו. כל מה שצריך ממסך המפה הוא ללחוץ על סיכה של המדינה שאליה תרצו להתחבר כפי שנעשה על ידי לחיצה על סיכת ארצות הברית בתמונת המסך שלמטה. שימו לב להודעה כעת כתוב “התחברת בהצלחה לארצות הברית”.