כיצד לבטל חסימה של Minecraft באמצעות VPN

מיינקראפטMinecraft הוא משחק בו תשחקו כסטיב בעולם הבלוקים. יש לו גם שרתים רבים שבהם אתה יכול לשחק יחד עם חברים. גיימרים יכולים לחוות חיבורים איטיים ופיגור רע של שרתים. גיימרים מובחרים גם משאירים את עצמם פתוחים להתקפות DDoS. אני ממליץ על VPN כדי לסייע בחסימה של בעיות ב- Minecraft. VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך ואף יסובב אותה במידת הצורך. זה יעזור לשחקנים מתקדמים להימנע מהתקפות DDoS. ה- VPN גם יצפין את המידע האישי שלך. עדיף, אם אתה מתחבר למיקום VPN ליד שרת המשחק זה יכול להוביל לחיבור מהיר יותר ופחות פיגור.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Minecraft (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Minecraft באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Minecraft (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Minecraft במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (DNS DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

מדגיש משחק Minecraft

MInecraft זמין ב- Windows, Mac, Xbox one, Xbox 360, PS4, PS3, Andriod, IOs, טלפון Windows ו- Amazon Kindle Fire. משחקי מק / ווינדוס הם תשלום חד פעמי שייתן לך את הפרופיל לשחק את המשחק לנצח. אתה יכול להשיג את המשחק באתר MInecraft עם Windows ו- Mac, אמזון לקונסולות, וחנות האפליקציות של אנדריוד, iOS, טלפון של Windows ו- Amazon Kindle Fire. לרוב הגרסאות של המשחק יש שלושה מצבים כולל יצירה, הישרדות והארדקור. מצב קריאייטיב הוא המקום בו אתה יכול לבנות כל דבר עם מספר האספקה ​​הבלתי מוגבל שלך. מצב ההישרדות הוא המקום בו תצטרך להסתכל על הרעב והלב שלך. האספסוף, בשר נא, לבה, חפירה ישר למעלה או למטה, נפילה וטביעה במים יכול להרוג אותך, אבל אתה תגיב שוב. מצב הארדקור זה ממש כמו מצב הישרדותי, אבל ברגע שתמות לא תחזור לחיים. כל המצבים ירדו מ- EXP על ידי המונים כאשר נהרגו. ההמונים כוללים גם שלווה וגם קטלנית. כמה המונים כוללים:

 • עוף: שלווה. הוא קטן לאדמה, שוחה ויכול לנפנף בכנפיו כדי לא לסבול מנזק נפילה. שומט בשר עוף ונוצות כאשר נהרג. גזעים כשניתנים לו חציר וליד עוף אחר שניתן לו חציר.
 • כבשים: שלווה. זוהי חיה חצי גדולה השוחה, סובלת מנזקי נפילה, מעניקה לך צמר כשגוזרים אותה וניתן לצבוע בצבעים שונים. שומט צמר כאשר נהרג. גזעים כשניתנים להם חציר וליד כבשה אחרת שניתנה לחציר.
 • פרה: שלווה. זוהי חיה חצי גדולה שהיא חומה ולבנה, נותנת לך חלב, שוחה וסובלת מנזקי נפילה. יכול לזרוק בשר עור ופרה כאשר נהרג. גזעים כאשר ניתנים לחציר וליד פרה אחרת שניתנת לחציר.
 • חזיר: שלווה. זהו אספסוף קטן יותר לאספסוף האדמה, הוא ורוד, מסוגל לרכב עם אוכף, שוחה וסובל מנזקי נפילה. יכול להפיל בשר חזיר כאשר נהרג. גזעים כשניתנים לו חציר וליד חזיר אחר שניתן לו חציר.
 • מושרוםזהה לזה שפרה נותנת לך פטריות כשהיא חולבת והיא יכולה להפיל פטריות.
 • מטפס: עוין בכל עת ביום. זהו יצור חצי גדול, הוא ירוק והוא מתפוצץ כשקרוב אליך. זה יכול להפיל אבק שריפה כאשר נהרג.
 • עכביש: עוין בלילה. זהו יצור קטן, לא צריך הרבה להרוג ויכול לטפס. יכול להפיל מחרוזת ועיני עכביש כאשר נהרג.
 • זומבי: עוין. המון בינוני בגודל בינוני, איטי, ירוק ויכול להיות בעל שריון. יכול להפיל נשק, שריון, תפוחי אדמה, גזר ובשר רקוב.
 • אנדרמן: מעוין. עיניים גדולות מאוד, סגולות, טלפורטיות כשמכות אותן, מתקפות כשמסתכלות עליהן בעיניים וזה יכול להרים בלוקים. יכול להפיל אנדרה בעת שנהרג.
 • זומבי איש – חזיר: עוין כשנפגע. יצורים אלה דומים לחיילים / אזרחי הולנד, יש להם חרבות זהב, הם חסינים מפני אש ולבה, והם תוקפים רק כאשר הם מותקפים. כשהוא מותקף על כל זומבי חזיר שאתה נתקל בו ינסה להרוג אותך עד שכולם ישכחו ממך. יכולים להפיל נגיסי זהב ובשר רקוב.
 • הרס: עוין. מתגורר בשני הצדדים, צף באוויר, יורה כדורי אש וניתן להרוג על ידי השתקפותו של כדורי האש בחזרה. משליך אבק שריפה ודמעות רפאים בעת שנהרג.
 • דרקון הסוף: עוין מאוד. אם זה לא אחד הבוסים הכי קשים שראיתי אני לא יודע מה כן. זה ממוקם בסוף. כדי להגיע לשם עליכם לבצע משימות קשות מרובות. אתה גם צריך להיות טוב מאוד בלחימה. היצור הזה כמעט בלתי ניתן לבלתי מנוצח כשהוא נרפא, יש תחתיו צבא של אנדרמן והוא עף. כאשר נהרג זה נותן לך כל כך הרבה EXP שלא תדע עוד מה לעשות.

ניתן להשתמש בפריטים שנשמטו על ידי המון, שנכרות או קצוצים, לעבודה, אפייה או לאכול אותם. השתמש בוויקי כשאתה מנסה ליצור דברים. מינרלים כמו יהלומים, זהב וכסף צריכים לקצור בעזרת סוגים מסוימים של פיקקסים. מתוכם אתה יכול לאפות את הפריטים לחומרים שאתה יכול להכין איתם לייצור נשק, שריון, וכו ‘… דבר נוסף שאתה יכול לשאת הוא אבן אבן. רדסטון היא אחת מהכוחות של mincraft שיכולה לעשות כמעט כל דבר. אנשים עשו דברים מעניינים כמו לבנות מחשב עובד עם ניסויים של אבן אבן לדברים פשוטים כמו כפתור לפתיחת דלת. לפני שתנסו לעשות אחד מהדברים האלה תזדקקו לפידים ומיטה שתוכלו להכין. לפידים מרחיקים את האספסוף ומיטות חוסכות את מקומך ומאפשרות לך ללכת לישון בלילה, הזמן בו רוב האספסוף העוין יוצא.

ל- Minecraft יש גם טריטוריות עם פריטים שונים. שטחים אלה כוללים:

 • גבעות מושלגות: יש שלג על הקרקע שאפשר להמיס למים, להכין ממנו כדורי שלג ובגירסאות מסוימות להכין אנשי שלג. יש מעט צמחייה, עצים (אלא אם כן יש יער מושלג בקרבת מקום), ובעלי חיים.
 • מישור גראסי: באזור זה יש הרבה דשא שניתן לשבץ מחדש ולהפוך לחציר לגידול בעלי חיים ובדרך כלל יש נהר בקרבתו לנטיעה. יש בה הרבה בעלי חיים, לשתול ויש כמות טובה של עצים קטנים יותר.
 • מדבריות יבשים: אקלים חם מאוד עם הרבה חול, אבן חול, קקטוסים, ויש בו כמה כפרים. יש מעט צמחייה, בעלי חיים ועצים.
 • יערות ירוקים: זהו אזור עם הרבה עצים גבוהים, אין לו שטח שנמצא באופן טבעי לבנייה, ויש בו תפוחים מהעצים. יש בו הרבה עצים, כמות טובה של בעלי חיים, ומספר צמחיה מכובד.
 • אוקיינוסים כחולים: יש בו מעט עצים, מים עמוקים מאוד, שניתן להקפיא עליהם, אתה יכול לרכוב עליה בסירה, ואפשר לדוג בה. מעט עצים, צמחיה ובעלי חיים שאינם כוללים דגים.
 • ביצות איירי: באזור זה יש מים, קטנים יותר ועצים כהים יותר, יש בו הרבה גפנים וכריות שושן, ויש לו מכשפות. כמות טובה של עצים, בעלי חיים וצמחייה.
 • ג’ונגלים טרופיים: המקום הזה חם, יש בו אוקיינוסים או נהרות סביב הג’ונגל, גם הרבה עצים וגפן גדלים כאן, ויש בו המון בעלי חיים. הרבה עצים, בעלי חיים וצמחייה.
 • מערות חשוכות: זה המקום בו כל החצץ, האדמה, הפחם, היהלומים, הברקת, הזהב והכסף שלך. במקום הזה יש גם המון המוני המון, לבה, והוא חשוך מאוד. מעט בעלי חיים, טבעונים ועצים.
 • הולנד: אזור ללא בעלי חיים, עצים וטבעוניות. במקום הזה מלא המונים, יש הרבה נהרות אש, אבן זוהר ולבה. יש בה גם טירה נסתרת בשם טירת הולנד.
 • שטחים ענקיים של פטריות: זה המקום היחיד עם פטריות ענק כמו עצים, פטריות, ומספר עצום של פטריות בכל מקום. המון טבעונים, עצים ובעלי חיים.

עם כל המקומות האלה אנשים הצליחו לבנות דברים מדהימים. אנשים עשו העתקים של דיסני וורלד. הם גם עשו ציוני דרך מפורסמים כמו פסל החירות, בניין אמפייר סטייט ומגדל אייפל. אנשים אחרים יצרו דברים כמו איצטדיוני כדורגל, קינג קונג, ניאן חתול, בובספוג, הטיטאניק ואזורי הפיראטים. לא משנה מה תרצו לבנות תוכלו לעשות זאת ב- Minecraft.

ניתן לשנות את Minecraft גם באמצעות מצבים. ישנם מצבים כמעט לכל דבר. הם יכולים לתת לך דברים כמו Pixelmon (Minecraft Pokemon), לוחמי חימר ועוד מפלצות. כמה מצבים הופכים פופולריים כל כך ששרתים מיוצרים רק כדי לשחק אותם עם אנשים אחרים. הייתי ממליץ על Minecraft לכל מי שמחפש משחק שיעודד אותך להיות יצירתי.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת Minecraft ברשת. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תיהנו מכל ההתרגשות כשאתם משחקים ברשת Minecraft. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מ- Minecraft מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map