הדרך לעקיפת הבעיה ב MLB.TV 2020

מ.ל.ב.אולי הפסקות MLB.tv יהיו נחלת העבר בשנים הבאות. השנה MLB מתכננת להציע תוסף “צוות יחיד” שיעזור לכם לצפות בצוות האהוב עליכם. עם זאת, יהיה עליך לאמת באמצעות ספק הכבלים או הלוויין שלך. זו בעיה עבור חותכי חוטים בכל מקום. זה לא נראה הוגן בהתחשב בכך ש- MLB.tv הוא שירות סטרימי פרימיום. מי שיירשם אמור להיות מסוגל לצפות בכל משחק, ללא קשר למיקום. זה לא המקרה אם כי ככל שהצופים בארצות הברית ובקנדה מושפעים מכללי ההאפלה. למזלנו יש דרך לעקיפת הבעיה. אתה יכול לפתור את בעיית ההאפלה באמצעות VPN.


ה- VPN הטוב ביותר לזרם משחקי Blackout MLB.tv

ראשית תרצו למצוא שירות VPN אמין וסולידי. במקרה זה תרצו אחד עם שרתי VPN מהירים בכל אזור בו אתם מתכננים לצפות בכיסוי, שוב אנו ממליצים על בריטניה. מכיוון שאתה רוצה לבחור שירות מהיר ואמין, נשתף כמה ספקי VPN מובילים עם רשתות גדולות.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לצפות ב- MLB At Bat

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לצפות בצוותי ה- MLB המועדפים עליך. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

שרתי ExpressVPN בריטניה

 • בחר מיקום שרת. בחרנו בלונדון אבל ל- ExpressVPN יש רשת שרתים גדולה ברחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- IKEv2. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • אנו ממוקמים כעת בלונדון ככל שמישהו יכול לדעת באינטרנט. ככאלה אנו יכולים להגיע לכל אתר כאילו יושבים בלונדון. כך גם אם היינו מתחברים לשרת בארה”ב או בכל מקום אחר בעולם.

החיבור ל- VPN הוא פשוט כמו זה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בבריטניה, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. חיבור לשרת בבריטניה יאפשר לך גם לגשת ל- BBC Sports לסיקור באנגלית, או לכל ערוץ אחר שתרצה לבחור.

אני מקווה שעד עכשיו אתה יכול לראות ש- VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. כמובן שעדיין תזדקק לחשבון לשירותים כמו Netflix, אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתכנות בארה”ב. אתה יכול ליהנות מתכניות טלוויזיה וסרטים בנטפליקס כאילו אתה יושב בארצות הברית. כך גם בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת.

הסבר על הפסקות MLB.TV

על מה ההאפלה בבייסבול הגדול בליגה? הנה הסבר מ- MLB.com אתר אינטרנט:

עונה רגילה של הסוואה מקומית בארה”ב וקנדה: כל המשחקים החיים המוזרמים ב- MLB.TV וזמינים דרך MLB.com At Bat כפופים להאפלה מקומית, אזורית או לאומית. למעט משחקי עונה רגילים ומשחקי פוסטייסאן רגילים של MLB, כמתואר להלן או בשטחי טלוויזיה מסוימים של מועדון MLB עבורם MLBAM עשוי להציע שירותי מנוי בשוק, כל המשחקים החיים יושקעו בטריטוריה הטלוויזיונית הביתית של כל מועדון. אם משחק מושחר באזור, הוא אינו זמין לצפייה במשחקים חיים. אם אתה מנוי ל- MLB.TV בתחום הכפוף, המשחק הרלוונטי יהיה זמין כמשחק בארכיון כ -90 דקות לאחר סיום המשחק.

כפי שניתן לראות, אוהדי בייסבול בארצות הברית ובקנדה כפופים להפעלות מקומיות, אזוריות ולאומיות. זה אומר שאתה לא תמיד יכול לסמוך על MLB.com At Bat כדי לצפות בקבוצה האהובה עליך משחק בשידור חי. משחקי ההאפלה זמינים שעה וחצי לאחר סיום המשחק. זה מאוד אנטי אקלימי. רוב האוהדים רוצים לצפות במשחקים בשידור חי, ולא על פי דרישה לאחר מעשה. עד אז סביר להניח שראית את התוצאה. התשובה לבעיה היא VPN. התחברות לשרת VPN במדינה אחרת תסבול את ההאפלה. הימנע מכל ההפסקות באמצעות שירות VPN.

המפתח לעמידה במגבלות ההאפלה הוא חיבור לשרת VPN מחוץ לארצות הברית וקנדה. MLB At Bat ושירותי סטרימינג אחרים משתמשים בטכנולוגיה הנקראת חסימת גיאוגרפיה כדי לקבוע אם אתה יכול לגשת לתוכן שלהם או לא. במקרה של הפסקות אפליקציה מחפשת את המיקום של כתובת ה- IP שלך. אם זה נופל בארה”ב או בקנדה, יחולו כללי ההאפלה. אם אתה מתחבר לשרת VPN במדינה אחרת זה ישנה את מיקום כתובת ה- IP שלך. זה יאפשר לך לצפות בכל משחק MLB ללא אפלה.

ליהנות מכל ההתרגשות במהלך עונת הבייסבול של המייג’ור ליג. אנא עקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים ושתף את הפוסט הזה עם חבריך. גם הם יכולים ליהנות מהעונה בלי משחקי אפלה של MLB.tv מכל מקום בעולם עם VPN.

צפה במבצעים של ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map