שחק מריו קארט ב- Nintendo Switch עם VPN

מריו קארט למתג נינטנדוMario Kart 8 Deluxe הוא משחק מהנה עבור נינטנדו סוויץ ‘. המשחק מיועד לכולם. אתה יכול לשחק עם המשפחה שלך או אפילו לשחק את זה בתחרות. המצב המקוון מהנה גם למשחק תחרותי וגם להתמודדות עם חברים. כשאתה משחק במצב המקוון אתה עלול לחוות פיגורים וקשרים איטיים. כדי לתקן בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר בשרת שתבחר. אם תבחר שרת קרוב לזה שאתה משחק עליו יהיה לך פחות פיגור וחיבורים מהירים יותר. גיימרים תחרותיים יותר יהנו מההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS ש- VPN מספק.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Mario Kart ב- Nintendo Switch

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Mario Kart בקונסולת המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

ברגע שיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארצות הברית אתה יכול לגלוש באינטרנט ולשחק במשחקים מקוונים כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לבטל את חסימת הגישה לאתרים כמו BBC iPlayer או מדינה אחרת כדי לצפות בתכני Netflix באזור זה..

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב ישפר את חוויית המשחק המקוונת שלך ויפתח גישה לתכנים ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית VPN יכול לעזור לך לגשת לשירותי סטרימינג פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

שפר את מהירות המשחק וחסום התקפות DDoS

אם אתה נתקל בבעיות בפיגור והתקפות DDoS ההמלצות האלה צריכות לעזור:

דרכים לתיקון בעיות בפיגור ב- Nintendo Switch:

 • בדוק את המהירות שלך ב- speedtest.net. אם המהירות שלך מהירה במחשב נייד או בטאבלט, אך המתג נתקל בבעיות בפיגור, ייתכן שחיבור ה- WiFi שלך מאט אותו. במקרה זה אני ממליץ לחבר את ה- Switch לנתב שלך עם כבל רשת או לקרב את הקונסולה לנתב כדי לבדוק את החיבור. הערה: כדי לחבר את המסוף ישירות לנתב שלך תצטרך מתאם LAN.
 • אם אתה מנסה את האפשרויות האלה ו- Nintendo Switch עדיין לא מציג ביצועים טובים הייתי ממליץ על VPN. שוב VPN יכול לספק לך דרך טובה יותר לשרת המשחקים שיכול לעזור להפחית את הפיגור.
 • אם אתה חושב שלנתב שלך יש בעיות אז אני ממליץ לך לאפס אותו. זה יכול לטפל בהרבה בעיות ברשת. אם הנתב ממשיך להיתקל בבעיות, ייתכן שתשקול מכשיר מותאם אישית מבוסס DD-WRT או עגבניות. הקושחה המותאמת אישית מתאימה לביצועים גבוהים ותומכת ב- VPN.

כיצד להימנע מהתקפות DDos:

 • הדרך הטובה ביותר להימנע מהתקפות DDos היא להשתמש ב- VPN. שוב אנו ממליצים ExpressVPN. הם פועלים על גבי אותה מסירת משחקים כמו Steam ופלטפורמות משחק מקוונות פופולריות אחרות.
 • VPN יעזור לך להימנע מהתקפות DDos על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. אתה יכול להתחבר לשרת במדינה שלך או לאזור אחר בעולם. פעולה זו תשנה את כתובת ה- IP שלך שתגן עליך מפני התקפות DDos מכיוון שהתוקף לא יודע באיזו כתובת IP אתה משתמש בכל פעם שאתה מתחבר.

מריו משחק מריו קרט

מריו Kart 8 Deluxe מאוד מהנה ולמעשה יש מאחוריו אסטרטגיה. לדוגמא בעת בניית הרכב תרצו לקחת בחשבון חמש קטגוריות שונות. אלה מושפעים מהצמיגים, הגוף, הדאון ומשקל האופי שלך. קטגוריות אלה כוללות:

 • מהירות: זה כמה מהר הרכב שלך יכול ללכת. תווי המשקל הקל הם האיטיים ביותר, התווים במשקל בינוני הם ממוצעים ותווי המשקל הכבד עוברים הכי מהר.
 • האצה: זה כמה זמן לוקח לרכב להגיע למהירות הגבוהה ביותר. לרוב לדמויות הקלות יש את ההאצה המהירה ביותר.
 • משקל: ככל שיש לך יותר משקל, תוכל לדאוג פחות. כמו כן המשקל יכול להשפיע על ההאצה שלך.
 • טיפול: זה עד כמה קשה לנווט את הרכב. קל יותר לטפל בתווים קלים במשקל, אך הם איטי יותר, בעוד שתווים כבדים יותר קשים להתמודד, אך מהירים יותר.
 • גרירה: זה כמה טוב הרכב שלך יכול לנסוע בכביש וכמה טוב אתה יכול להיסחף. צמיגים הם החלק העיקרי שקובע זאת, אך גם לגוף יש השפעה.

תוך כדי משחק המשחק תוכלו להשתמש בפריטים שיעזרו לכם לנצח. אתה יכול להחזיק עד שניים מהפריטים האלה בכל פעם. הפריטים כוללים:

בננה, שלוש בננות, קליפה ירוקה, שלוש קליפות ירוקות, קליפה אדומה, שלוש קליפות אדומות, קליפה כחולה, בוב-אומב, פטריות, שלוש פטריות, פטריות זהובות, פרח, קליפת כדורים, ברק, פרח אש, כוכב, צמח פיראנה, פרח בומרנג, קרן-על, שמונה מטורפת, מטבע, בו-נוצה.

מצבי משחק מקוונים של Mario Kart 8 Deluxe

המצב המקוון של Mario Kart 8 Deluxe מחולק לחברים אזוריים, ברחבי העולם. בחירת משחק מקוון למשחקים מאפשרת לך לשחק בשרת עם אנשים מארצך ומדינות אחרות בקרבת מקום. בחירה ברחבי העולם מאפשרת לך לשחק עם אנשים מכל העולם. בחברים אתה יכול להצטרף לחברים שלך כאשר החלל נפתח. למשחק שני סוגים שונים של משחקים. סוגים אלה כוללים:

 • גזע: תצביע באיזה שלב אתה מועמד, אבל חוץ מזה זה בעצם מצב הגרנד פרי ברשת.
 • קרבמצב זה התחדש במשחק הזה והתפצל למשחקים קטנים יותר אחרים.
  • קרב בלונים: במצב משחק זה תנסו להקפיץ הכי הרבה בלונים עם פריטים. אם תקבלו את כל הבלונים שלכם אז הנקודות שלכם ייחתכו לשניים ותתחילו להפעיל מחדש עם שלושה בלונים, שהם שניים פחות אז תתחילו עם.
  • בוב-אומב פיצוץ: זהה לקרב בלונים, אך הפריט היחיד בו אתה יכול להשתמש הוא בוב-אומבס. אתה יכול להחזיק עד עשר בכל פעם.
  • רצי מטבעות: במצב משחק זה אתה אוסף מטבעות ומשתמש בפריטים כדי לגרום לאנשים להפיל את שלהם. האדם עם כמות המטבעות הגבוהה ביותר בסוף המשחק מנצח.
  • Renegade Roundup: זה בעצם שוטרים ושודדים. השוטרים או הרשות חייבים לתפוס את כל השודדים או השולטים עם צמחי פיראנה כדי לנצח את המשחק. בינתיים על הסגירות לברוח מהסמכות ולשחרר אחרים. הקבוצה שזוכה משיגה נקודות. שוחטים מקבלים נקודות על ידי שחרור אחרים, בעוד שהרשות מקבלת נקודות על ידי לכידת שוחטים.
  • גנב ברקבמצב המשחק הזה השחקן מנסה להשיג את הברק ולהחזיק אותו למשך 20 שניות. אתה משחרר אותו אם אתה נפגע, אבל הטיימר שלך לא יאופס. מצב זה הוא כנראה אחד הקשים ביותר בגלל כמה פריטים שנזרקים לעבר האדם עם הברק וכמה מדורה יש..

בזמן שאתה משחק תקבל מטבעות. אתה יכול בממוצע כעשרה מטבעות בכל מרוץ ותוכל להשיג אפילו יותר אם אתה טוב עם רצי מטבעות. מטבעות אלה יפתחו את העגלות והחלקים החדשים שיאפשרו לך לשדרג את הנסיעה שלך.

הסיבה שמריו קארט 8 דלוקס נחשבת לדלוקס היא מכיוון שיש בה כל ה- DLC ממריו קארט 8. יש לו גם משחק חדש ומשופר במשחקים מקוונים. יש גם דמויות, עגלות ופריטים חדשים.

Mario Kart 8 Deluxe מיועד למתג נינטנדו. אפשר לשחק במשחק הזה עם חברים וזה מאוד כיף. למשחק מצב מקוון גדול יותר. מכיוון שיש אופציה עולמית, ניתן להעמיד את כישוריך במבחן כאשר אתה מייצג את המדינה שלך במרוצים ובקרבות גלובליים. Mario Kart 8 Deluxe הוא משחק שאני בטוח שאתה וחבריך יאהבו לשחק.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת Mario Kart עבור Nintendo Switch באופן מקוון. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל האקשן בזמן שאתה משחק Mario Kart 8 Deluxe באופן מקוון. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות לשחק מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map