איך לשחק No Sky’s Man עם VPN

שמיים של איש לאNo Man’s Sky הוא משחק מרובה משתתפים מקוון חדש. זה צפוי לצאת ב- 9 באוגוסט 2016. No Man’s Sky הוא משחק חקר עולם פתוח. זה מיועד ל PS4 ו- PC. לדברי צוות הפיתוח עומדים להיות 18 כוכבי לכת של חמישה מיליארד דולר, מה שמייחד את המשחק הזה. אתה יכול לשחק לבד או עם חברים. מכיוון ששמיים של No Man’s Sky הם משחק פופולרי מאוד, אתם עשויים לחוות כמה פיגורים, חיבורים איטיים ואולי אפילו חומות אש שמגבילים אתכם משחק. כדי לעזור בפתרון בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN.


VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך למיקום אחר מהשרת שתבחר. אם תבחר מיקום קרוב לשרת המשחק שאתה משחק עליו, תקבלו את הפיגור ואת זמני החיבור המהירים יותר. כמו כן, מכיוון שזו לא ה- IP הציבורי שלך, תוכל לעקוף את כל חומות האש שתמנע ממך לנגן את No Man’s Sky מהעבודה או מבית הספר. שחקנים תחרותיים יותר יעריכו גם את הגנת ה- DDoS הנוספת.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

בשום אדם אינו מתחיל על כוכב לכת אקראי והסיכוי שמישהו אחר יזרוק על אותו כוכב לכת הוא קטן. עליכם לחקור כדי למצוא ספינה, לגנוב ספינה או להתיישב בכוכב הלכת. כוכב הלכת הזה עליו תמצאו כנראה יהיה עקרה, אבל אם יש כמה בעלי חיים וצמחים תרצו להיזהר. יש בעלי חיים העוינים ואילו חלק מהצמחים רעילים. הסיבה העיקרית להימנע מדברים אלה היא הזקיף. הם משטרת החלל. הזקיף אינו נמצא בכל מקום, אך הם מתמידים מאוד. אם תתעסקו עם בעלי החיים, הצמחים או המשאבים בכדור הארץ, תהיו אדם מבוקש. לא תרדפו אחריכם אם תתעסקו רק עם הכוכב מעט, אך ככל שתעשו יותר אתם תצודדו. אם אתה מבוקש אתה תהיה בריצה מהמשטרה כל הזמן ואולי אתה אפילו ייחשב לפיראט חלל.

אם אינך רוצה לרדוף אחריך, אל תעשה דבר לא חוקי. ואם אתה חושב איך אתה מניח להרוויח כסף בלי להשתתף בפיראטיות, אז אין לך ממה לחשוש. אתה יכול להיות צייד ראשים ולאסוף את השפע על שחקנים וראשי בוטים אחרים.

אפשרות נוספת להרוויח כסף (יחידות) היא על ידי מכירת נשק, אוניות ומשאבים בשוק. אתה יכול גם לסחור עם אנשים. בוטים משתמשים בנתיבי מסחר, כך שאם תוכלו למצוא אחד מהם, ייתכן שתוכלו להרוויח כסף רב על ידי פילינג על ספינותיהם. כדי להשיג פריטים לסחר תצטרך ליצור אותם. תצטרך להשתמש במשאבים שלך גם כדי לשדרג את הספינה ואת הכישורים שלך בכדי לקבל את היכולת ליצור פריטים טובים וערכים יותר.

בשמיים של איש אינו הדבר החשוב ביותר הוא הספינה שלך. תזדקק לספינה שלך כדי לתקוף מתנגדים, להגן על עצמך ולטייל ברחבי היקום. כדי לנסוע תצטרך דלק ולנהל אותו מספיק טוב כדי שתוכל שלא להיות תקוע. תצטרך לטפל בספינה שלך ולשדרג אותה כדי לשרוד. אתה יכול להיות רק ספינה אחת בכל פעם, כך שבכל פעם שאתה קונה ספינה חדשה, אתה תאבד את הישנה שלך.

ב- No Man’s Sky הדרך בה אתה משחק תשפיע עליך. אם תשחק נכון בקלפים שלך, תוכל לגרום לסיעה של היקום לתמוך ולעזור לך בהרפתקאות שלך. הפלגים האלה באמת יכולים לעזור לך אם אתה בקמצוץ הדוק וזקוק לגיבוי.

הערה: No Man’s Sky הוא מרובה משתתפים ברשת, אך מכיוון שגודל היקום כה גדול, יתכן שתקשה למצוא שחקנים אחרים ברשת. באשר לפגישה עם חברים תצטרך להתמזל מזל. נכון לעכשיו שניכם תצטרכו למצוא את אותו כוכב לכת ואז לעוות אליו. כשביחד אתם יכולים לעזור זה לזה ולנסות לכבוש את אויביכם באמצעות עבודת צוות.

No Man’s Sky הוא מרובה משתתפים מקוונים שיש בו כ- 18 כוכבי לכת של חמישה מיליארד דולר. תצטרך לשרוד באמצעות השכל שלך. אתה יכול להתחבר עם סיעות ואנשים אחרים בכדי לכבוש אויבים. תוכלו לטוס ביקום במסע לגלות כמה כוכבי לכת ככל שתוכלו. כשתמצאו את החברים והצוות שלכם יחד יהיה לכם יתרון עצום. עם אותו יתרון תהיו פיראטים יעילים עוד יותר, צייד ראשים, או כל דבר אחר שתרצו לשאוף להיות. בסך הכל השמיים של No Man’s Sky הולכים להיות משחק מאוד מהנה ומעניין שאני בטוח שאתה וחבריך תיהנו ממנו.

שוב אני ממליץ להשתמש ב- VPN כדי לשחק בשמיים של No Man’s Sky. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי הורדת הפינג שלך וירידה בפיגור. VPN גם יגן עליך מפני התקפות DDoS. זה יעזור לך לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר ואת חומת האש בבית הספר או בעבודה.

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק שמיים של איש לא

אני אשתמש IPVanish לדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת מקוון של No Man’s Sky. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. IPVanish מציעה תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח IPVanish ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

שרתים של IPVanish בארה

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- IPVanish יש רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים שתבחר IKEv2 או OpenVPN (UDP). לצורך הזרמת משחקי כדורגל או קטעי וידאו מאתרים כמו Netflix אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP). הם תומכים גם ב- PPTP ו- L2TP. פרוטוקולי IKEv2 ו- OpenVPN מספקים שילוב נחמד של מהירויות מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על התחבר. אחרי מספר שניות תראה את הכפתור בצד ימין למעלה הופך לירוק. זה אומר שיש לך כעת כתובת IP מארה”ב. תוכלו גם להבחין במיקום השרת וכתובת ה- IP מופיעים בראש הלקוח.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת IPVanish בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק ב- PS4 של No Man’s Sky

שוב אשתמש ב- IPVanish כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק No Man’s Sky במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים כי IPVanish מנהלת רשת מהירה מאוד שהופכת את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת IPVanish הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. IPVanish מציעה תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך.

חיבור IPVanish ל- FlashRouters

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק מקוון של No Man’s Sky. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map