טורניר טניס מקורה בשוויץThe Indoors השוויצרי הוא טורניר טניס שנתי המתקיים בבאזל שבשוויץ. טורניר זה נועד במקור לשחקנים שוויצרים בלבד והחל בשנת 1970. השנה הוא יתקיים בסנט ג’ייקובשלה בשבת, 19 באוקטובר ועד שבת, 27 באוקטובר. יש כמה רשתות שונות שתוכלו לצפות בהן, כולל ESPN בארצות הברית. אם יש לך גישה לרשת, אתה מוכן. אם אינך בארצות הברית או מעוניין לצפות בכיסוי ספציפי, אתה יכול לצפות בו באופן מקוון ויתמוך בחיבור ל- VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד לצפות בתחרות טורניר טניס מקורה שוויצרית 2019 מכל מקום

ישנן מספר דרכים לצפות בטורניר זה כולל Tennis.com, כמובן, ESPN בארצות הברית.

  1. להירשם ExpressVPN (כולל התחייבות להחזר כספי ללא תשלום 30 יום)
  2. הורד והתקן את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך
  3. התחבר לשרת VPN בארה”ב כך שתוכל בהחלט לקבל כיסוי.
  4. היכנס לאתר ESPN אם יש לך אישורים או אם אתה מחוץ לארה”ב, אתה יכול להירשם לשירות סטרימינג חיצוני כמו Sling TV.
  5. תיהנו מגישת הזרימה החיה של טורניר הטניס השוויצרי המקורה לשנת 2019.

מכיוון שזה בפורמט פתוח, המתחרים אינם מוגדרים. עם זאת, תוכלו לצפות לראות את הטניסאים המדורגים מהעולם. השאלה היא האם רוג’ר פדרר יליד הארץ יוכל לקחת את התואר העשירי שלו ולזכות זו השנה השלישית ברציפות? תצטרך להתכוונן כדי לגלות. שוב, אם אתם מחוץ לאזור הצפייה, עליכם להתחבר ל- VPN. אנו מציעים לך להתחבר ל- VPN בארה”ב או למדינה בה תרצה לצפות בסיקור בטורניר טניס מקורה שוויצרי Indoors בשנת 2019. אחרת אתה יכול להיות ונחסם גיאוגרפי.

כיצד להשתמש ב- VPN לצפייה בטורניר טניס מקורה שוויצרי 2019

אנו נשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי להזרים טורניר טניס מקורה שוויצרי 2019. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

  • בחר מיקום שרת. אנו ממליצים להשתמש בשרת באוסטרליה. כפי שציינו, הסיבה לכך היא שתחסמו גיאוגרפי מחוץ לאזור. בגלל זה, אתה יכול לראות שבחרנו שרת במלבורן.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שזה מהיר יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב או בכל מקום בו הכיסוי האהוב עליך נמצא, ככל שמישהו יכול לדעת באופן מקוון. בגלל זה, אתה יכול להגיע לכל אתר כאילו אתה יושב שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת באזור אחר.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לצפות בסקיי ספורט או בארה”ב אם ברצונך לצפות באירועים אחרים ב- ESPN.

ספקי VPN טובים פותחים גישה לתכנים ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

תיהנו מכל ההתרגשות של טורניר טניס המקורה השוויצרי לשנת 2019, ותראו אם רוג’ר פדרר יכול להיות הראשון בתולדות הטורניר שהפך ל -1 / 5 מכלל הזוכים הכולל ב 50 השנה שהוא נערך. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מטורניר טניס נהדר זה מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים, מדריכים וחדשות אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me