לוחם רחובStreet Fighter V הוא הפרק החדש ביותר של סדרת Street Fighter מסדרת Capcom. עם הגרסה החדשה הזו שצפויה לצאת ל -16 בפברואר 2016 למחשב האישי קיטור ועבור PS4. הסדרה תגיע לשנתה ה -29 בעסק. Street Fighter V הוא משחק לחימה שיאפשר לכם לשחק ברשת או בסולו. Street Fighter V נוסף גם לסבב Capcom Pro. בסיור השחקנים המיומנים ביותר נלחמים בפרס כספי. עם ההיבט המקוון של המשחק ככל הנראה יהיה כמה פיגורים וקשרים איטיים. שחקנים מקצועיים רגישים גם להתקפות DDoS. כדי לעזור בתיקון בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN ישנה את ה- IP שלך לכל מיקום שתבחר. אם אתה בוחר IP קרוב לשרת שאתה משחק עליו, אתה יכול להפחית את הפיגור ולהאיץ את חווית המשחק שלך. מכיוון ש- VPN מצפין את הנתונים שלך הוא יכול לתת לך הגנה רבה יותר מ- DDoS. כמו כן, אם המשחק נחסם מהעבודה או בבית הספר על ידי חומת אש אז VPN יכול לעזור לך לעבור אותו.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון תיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Street Fighter V (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Street Fighter V באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.
  צפו ב- MotoGP Live Online

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Street Fighter V (PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק Street Fighter V במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

  צפו בנטפליקס האמריקאית בהודו עם VPN

הדגשת משחקי לוחם הרחוב V

Street Fighter V הוא משחק לחימה בו אתה נלחם נגד היריב שלך במשחק אחד על אחד. הדמויות כולן טובות, אבל לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלהם. ב- Street Fighter V הדמויות מבוססות על 5 נתונים סטטיסטיים: כוח, בריאות, ניידות, טכניקה וטווח. הכוח הוא כמה שהדמות מכה, הבריאות היא כמה של HP יש להם, הניידות היא כמה מהר הם, הטכניקה אינה ידועה, והטווח הוא עד כמה מתקפות לוחמים יכולות להגיע. המספר המרבי לכל סטטוס הוא 5 והנמוך ביותר הוא 1. סטטיסטיקות התווים ישתנו בהתאם לאופן בו מפתחי המשחק צריכים לצבוט את הלוחם. הדמויות שמשתמשות בהן הן חדשות או מגרסאות עבר של המשחק. הלוחמים והנתונים הסטטיסטיים שלהם ידועים עד כה כוללים:

 • ריו: כוח 4, בריאות 3, ניידות 3, טכניקה 3 וטווח 2
 • צ’ון-לי: כוח 2, בריאות 2, ניידות 5, טכניקה 5 וטווח 4
 • נאש: כוח 3, בריאות 2, ניידות 3, טכניקה 4 וטווח 2
 • מ ‘ביזון: כוח 4, בריאות 3, ניידות 4, טכניקה 3 וטווח 3
 • קמי: כוח 3, בריאות 2, ניידות 5, טכניקה 2 וטווח 3
 • ציפורית: כוח 5, בריאות 5, ניידות 1, טכניקה 3 וטווח 4
 • קן: כוח 4, בריאות 3, ניידות 4, טכניקה 4 וטווח 2
 • נקלי: כוח 5, בריאות 2, ניידות 3, טכניקה 4 וטווח 2
 • Vega: כוח 3, בריאות 2, ניידות 5, טכניקה 3 וטווח 3
 • ר ‘מיקה: כוח 3, בריאות 3, ניידות 2, טכניקה 3 וטווח 1
 • ראשיד: כוח 2, בריאות 3, ניידות 4, טכניקה 3 וטווח 2
 • קארין: כוח 3, בריאות 2 ניידות 3, טכניקה 5 וטווח 2
 • זנגיף: כוח 5, בריאות 5, ניידות 1, טכניקה 2 וטווח 3
 • לורה: כוח 3, בריאות 3, ניידות 4, טכניקה 3, טווח 1
 • דהלסים: כוח 3, בריאות 2, ניידות 1, טכניקה 3, טווח 5
 • F.A.N.G: כוח 2, בריאות 3, ניידות 1, טכניקה 3, טווח 5
  מדריך להתקנת Mac IPVanish

בקרות המשחק כולן שונות בהתאם לדמות שאתה בוחר. לכל דמות סטים שונים של תנועה, ומתוך כל הפקדים השונים רק בעיטות ואגרופים הם אותו דבר בין דמות לדמות. לכל דמות תהיה לפחות אחד משבעה סוגים של התקפות. סוגים אלה הם זריקות רגילות, מיומנויות V, מפעילי V, היפוך V, התקפות ייחודיות, התקפות מיוחדות ומהלכים מיוחדים..

Street Fighter V יהיה בעל מדגם ה- HP שלו בחלקו העליון יחד עם תמונת הלוחמים ושמותיהם. בפינה התחתונה יש שני דברים. האחד הוא מד V-Trigger וכשאתה טעון לאורך כל הדרך אתה יכול להשתמש בבעיטה קשה ובאגרוף קשה באותו זמן. זה ישחרר מהלך V-Trigger אופי, שיכול להביא לתוצאה שונה מאוד. השני הוא מד EX. כאשר מתמלא מד זה תוכלו להשתמש במהלכים מיוחדים. כל מהלך מיוחד מוציא לפחות פס אחד מכל המידות. התקפות אלה יכולות להיות מאוד עוצמתיות ויכולות לעזור לך.

Street Fighter V הוא הפרק החדש ביותר של Capcom בסדרה. Capcom יחד עם סוני הצטרפו לביצוע המשחק. הגרפיקה מדהימה, המשחק נראה נהדר, והוא זמין עבור Windows באמצעות Steam ו- PS4. הדמויות של המשחק כולן ייחודיות וסטים של תנועה שלהם הם מאוד מתקדמים. מד EX, מד V-Trigger והנתונים הסטטיסטיים השונים מאפשרים משחק שיש בו מגוון רב במשחקים. בסך הכל, Street Fighter V הוא משחק מקוון נהדר שאתה וחבריך בטוחים ליהנות ממנו.

שוב הייתי ממליץ על VPN לשחק ב- Street Fighter V Online. VPN יסייע להפחית את הפיגור, להגדיל את הקישוריות ולקבל הגבלות גיאוגרפיה בעבר. גיימרים מקצועיים יאהבו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק Street Fighter V באופן מקוון. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me