אופרהאופרה נרכשה SurfEasy בשנה שעברה ומתחיל לשלב את ה- VPN בדפדפן האינטרנט שלהם. ליתר דיוק, אופרה כוללת פרוקסי SurfEasy לדפדפן. שלא כמו VPN, ה- Proxy מפענח רק את התנועה הזורמת בדפדפן האינטרנט של Opera. זה לא יצפין את התנועה שמגיעה מיישומים אחרים או מהנתב שלך. עם זאת, אופרה היא דפדפן האינטרנט הראשון שכולל שירות VPN / proxy מובנה. זהו צעד חיובי קדימה עבור מי שרוצה להגן על פרטיותך באופן מקוון ולבטל את חסימת ההחזר גיאוגרפי.

אין מגבלות מהירות או תנועה לשירות ה- VPN (פרוקסי) החדש של Opera. המגבלה היחידה היא שהתנועה דרך אפליקציות שאינן דפדפן האופרה אינה עוברת במנהרה המוצפנת. המשמעות היא שאם אתה רוצה להפעיל את Skpye, דוא”ל או את לקוח הטורנט המועדף עליך באופן פרטי, עדיין תזדקק ל VPN של צד שלישי לעשות זאת. זה עדיין משאיר לך את היכולת להגן על פרטיותך ולבטל את חסימת התוכן בדפדפן האופרה. בואו נסתכל במהירות על הווידיאו בן 30 השניות שהרכיבה אופרה כדי להציג את תכונת ה- VPN החדשה שלהם.

ה- VPN של האופרה הוא ישר קדימה. כדי להגדיר את זה פשוט נכנס להגדרות ולחץ על תיבת סימון שליד “אפשר VPN“כמוצג בתמונה למטה. זה יצפין את כל התעבורה העוברת בדפדפן. ניתן להשבית את ה- VPN מתוך ההגדרות או מסרגל הכתובות בדפדפן. ישנה תיבה נפתחת שמאלה משורת הכתובת שתאפשר לכם להפעיל או לבטל בקלות את תכונת ה- VPN.

הגדרות VPN של אופרה

לאחר הפעלת ה- VPN תוכלו להשתמש באופרה לביקור באתרים המועדפים עליכם. ה- VPN תומך כיום בשלושה מיקומים – קנדה, גרמניה וארצות הברית.  מיקום השרת שאליו אתה מתחבר לא משנה כל כך מבחינת הגנת הפרטיות. תנועת הדפדפן שלך תוצפן ללא קשר לאזור שאליו אתה מתחבר. לקבלת הביצועים הטובים ביותר הייתי ממליץ להתחבר למיקום השרת הקרוב ביותר.

  בדיקות VPN - כיצד לבדוק את ה- VPN שלך אחר הדלפות

מיקומי ה- VPN חשובים מאוד למי שרוצה לגשת לתוכן במדינות אחרות. לדוגמה, נניח שאתה מארה”ב ומתכנן לבלות קצת בספרד. אתה לא רוצה לפספס אף אחד מהנוחיות של הבית. ברגע שאתה מגיע לספרד אתה מבין שבחירת התוכן שלך לשירותים כמו Netflix שונה בתכלית ממה שהיתה בבית. שירותים כמו הולו אינם זמינים אפילו מספרד. כאן נכנסים לשחק מיקומי VPN של אופרה. אתה יכול להתחבר ל- VPN שלהם בארצות הברית כדי לצפות בספריית Netflix האמריקאית, Hulu, ועוד. הדבר נכון גם לשירותי סטרימינג וערוצים בקנדה ובגרמניה.

בדיקת שירות ה- VPN (Proxy) החדש של אופרה

כעת כשתדעו להגדיר את התצורה של ה- VPN באופרה, ניקח רגע לבחון את חווייתנו המעשית עם השירות. כפי שתוכלו לראות למטה התחברנו ל- YouTube והפצפנו את הטריילר שבעת המופלאים כשהתחברנו ל- VPN של Opera (SurfEasy). לכידת המסך מראה גם את התפריט הנפתח של ה- VPN עם מיקומי השרת הזמינים. אתה יכול בקלות להפעיל ולכבות את ה- VPN. אתה יכול גם לעבור בין שרתי VPN בארצות הברית, קנדה וגרמניה ישירות מדפדפן האינטרנט.

VPN של אופרה

הצלחנו להזרים את הטריילר שבעת המופלאים ללא כל בעיה. הסרטון רץ במסך מלא ללא כל חיץ. Netflix היה המבחן הבא שלנו שכן הם נקטו עמדה חזקה מול שירותי VPN ו- SmartDNS לאחרונה. עודדנו אותנו לראות שנטפליקס לא נחסמה דרך VPN של אופרה. הצלחנו להציג סרטון ללא הודעת ה- Proxy החשש. התמונה לא הייתה מושלמת. זה היה מעט פיקסל אבל בהשוואה ללא גישה לנטפליקס התמונה הייתה בסדר גמור.

בנוסף ל- VPN החדש, לדפדפן האופרה תכונות אחרות הקשורות לפרטיות מובנות חוסם פרסומות יעזור לך לחסוך רוחב פס ולגלוש באינטרנט במהירות רבה פי שלוש. אתה יכול גם לשלוח “אל תעקוב”בקשה לאתרים התומכים בכך. זו תכונה טובה אך ישנם המון אתרים שמתעלמים מההגדרה. ה גלישה פרטית התכונה תמחק את היסטוריית האינטרנט שלך ברגע שתסגור את ההפעלה. זה לא תחליף ל- VPN. עדיין תרצה לאפשר ל- VPN להצפין את התנועה שלך.

  צפו ב- NBA League League Live Online

התכונה החדשה של Opera VPN זמינה במהדורת מפתח. נראה שהם לא מגבילים את הגישה לשחרור. אתה יכול ללמוד עוד על זה ולהוריד את מהדורת אלפא ישירות מה- אופרה אתר. בתור אלפא תוכלו לצפות לכמה באגים לאורך הדרך. שמנו לב שכאשר ה- VPN מופעל זה יכול לקחת זמן רב להעלות אתרים. מבחני המהירות והזרמת הווידיאו שלנו היו בסדר, אך תוכן באתרים כמו news.com לקח זמן רב לטעון. בדוק בעצמך את ה- VPN החדש של אופרה והודיע ​​לנו מה אתה חושב – @VPNFan.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me