ליגת הרקטותליגת הרקטות היא משחק כדורגל ונהיגה בעצימות גבוהה. המשחק גדל בפופולריות רבה עד כדי כך שהוא כיום eSport מוכר ומשוחק ברחבי העולם. זה נמצא ב- Windows, PS4 ו- Xbox One. כשאתה משחק מקוון אתה עלול לחוות התקפות איטיות, פיגור והתקפות DDoS. כדי לעזור במניעת בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך לכל IP אחר שתבחר. אם תבחר ב- IP קרוב לשרת שאתה משחק עליו, תוכל להפחית את הפיגור ולהאיץ את החיבור שלך. שחקנים מקצועיים יעריכו גם את הבונוס הנוסף להגנת DDoS.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת ליגת הרקטות (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Rocket League באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

  • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת ליגת הרקטות (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק Rocket League בקונסולת המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

הבהרה במשחקי ליגת הרקטות

אתם משחקים משחק כדורגל בו אתם וחברי הצוות שלכם תצטרכו להגן על המטרה שלכם בזמן שתנסו גם להבקיע. אתה תעשה את כל זה תוך כדי נסיעה במכוניות טילים אולטרה-מופעל לקרב שלך. אתה יכול להשתמש במספר אסטרטגיות תוך כדי משחק. אתה יכול לנסות להיות שוער ולהגן על הרשת שלך מפני יריות אוויריות וקרקעיות. אתה יכול גם לנסות לבצע עבירה על ידי שימוש באנטנות וזריקות קרקע כדי לוודא שאתה יכול לשמור על היריבים מנחש תוך כדי ניקוד. אתה יכול גם לשחק באמצע על ידי ניסיון להתגונן ולשחק עבירה. אסטרטגיה נוספת היא לקרוס את מכוניתך ליריב ליד הכדור כדי למנוע מהם להבקיע, או שתוכל להוציא את המגן כדי לאפשר ליריבו לקבל כדור טוב יותר ברשת..

למשחק זה מצבים מרובים הכוללים מצב מקוון, מסך מפוצל ואפילו מצב עונה. תיאורי מצב:

  • עונה: זהו מצב של נגן יחיד שאינו דורש גישה לאינטרנט.
  • מסך מפוצל: אתה וחבר יכולים לשחק אחד מול השני באותו המסך, אבל הוא נחתך לחצי. זה עובד עם עד ארבעה אנשים בכל פעם.
  • באינטרנט: מצב זה יעמיד אותך נגד אנשים אחרים מרחבי העולם. אתה והצוות שלך שנוצר באופן אקראי תתמודד עם צוות נוסף בן ארבעה. כל אחד יכול לשחק במצב זה, אך הוא אינטנסיבי יותר מהמצבים האחרים. אני ממליץ בחום להשתמש ב- VPN אם ברצונך להתחבר לשרת במדינה אחרת.

חלק מעניין נוסף בנושא רוקט ליג הוא המכוניות. אתה יכול להתאים אישית את מכונית הטילים שלך ולהפוך אותה לשיפור ככל שאתה מרים פריטים ופותח את כלי הרכב. למשחק יש כל כך הרבה מאפייני התאמה אישית, עד כי כל אחד יכול למצוא מכונית מתאימה לעצמם. ל- Rocket League יש גם תוכן להורדה. ה- DLC כולל בדרך כלל יותר התאמה אישית או אפילו מכוניות מלאות כמו DeLorean מהגב לעתיד.

למשחק תהיה סדרת אליפות רקטות משלה. לסדרה מאגר פרסים של 75,000 דולר. המוקדמות הפתוחות שלהם יהיו ועונה ארוכה של שלושה חודשים. הרשמות מתחילות ב- 25 במרץ 2016. אם תרצה לצפות בטורניר אתה יכול להזרים אותו עווית.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN כדי לשחק את Rocket League. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי צמצום זמן הפינג שלך (פחות פיגור) ויגן עליך מפני התקפות DDoS.

תיהנו מכל ההתרגשות כשאתם משחקים ברשת רוקט. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me