איך לשחק פלדינים עם VPN

פלדיןפלאדינס אלופי התחום הוא היורה המקוון החדש שנעשה על ידי אולפני היי-רז. המשחק נפגש עם הרבה ביקורות חיוביות. לפלאדינס צוות שחקנים גדול עם קבוצות תנועה מגוונות. זה מוביל למחזה התחרותי שהקימה אולפני Hi-Rez. מכיוון שהמשחק משיג שחקנים חדשים רבים כל כך יש כנראה פיגור, זמני חיבור איטי, ואם המשחק התחרותי שלך יתכן שתתקפי DDoS. כדי לעזור בהפחתת בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך לכתובת IP אחרת באזור שתבחר. אם תבחר כתובת IP בסמוך לשרת שאתה מנגן עליו, תקצרת הפיגור וזמני החיבור המהירים יותר. מכיוון שזה לא ה- IP שלך, VPN יגן עליך מפני התקפות DDoS. ל- VPN יש גם את הבונוס הנוסף של מעבר למגבלות גיאוגרפיות.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת פלדינים (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Paladins באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת פלדינים (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת פלדינים במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (DNS DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

מדגיש משחק פלדינס

פלדינס הוא יורה מקוון. לפלאדינס שני מצבי משחק גדולים. הם מצור ועומס. המצור הוא המקום בו הקבוצות נלחמות בכדי לתפוס את נקודת המרכז, להכניס את המשא לבסיס של צוות האויב, או למנוע מהקבוצה האחרת להגיע לשם מטען לבסיס שלך. עומס המשנה הוא המקום בו צוות אחד מגן מצוות שמשיג את המשא לבסיס בזמן שהצוות התוקף מנסה להשיג את המשא לבסיס האויבים. לפלדין יש גם צורות תחרותיות של כל מצב. לפלדין מצבי משחק רבים יותר בפיתוח. לכל מצב משחק יש מפות שונות. מפות אלה כוללות:

המצור:

 • אי הצפרדע, מפלי יגואר, חוף נחש, שוק הדגים, טחנת עצים, משמר קפוא, מכרות קרח

עומס מטען:

 • מאחז, מקדש נסתר, מערות כפור

אחר:

 • אימון סולו: מטווח
 • ארנה צוננת: למצב משחק חדש

במשחק יש הרבה אלופים. לכל אלוף מהלכים מיוחדים משלו. כל הזמן מתווספים אלופים שמשמעותה הדרך בה אתה משחק מתפתח תמיד. כמה דמויות של פלדין כוללות:

 • שאן לין, מל’דמבה, ויקטור, פצצה קינג, דרוגוז, יינג, אנדרוקוס, קינסה, גרובר, באק, אווי, סקיי, באריק, פרננדו, גרוהק, רוקוס, קאסי, פיפ

אתה יכול להשיג קלפים לאלופים כדי להגדיל את יכולותיהם, לשנות קוסמטיקה ולהפעיל נשק. ישנם ארבעה סוגים שונים של קלפים, הכוללים נפוצים, נדירים, אפיים ואגדיים. לכל דמות יש מערכת כרטיסים משלה. פריטים הם סוג אחר של כרטיס, שניתן להשתמש בהם רק מספר מוגבל של פעמים. כרטיסים אלה נותנים דחיפה זמנית וישנם ארבעה סוגים הכוללים:

 • התקפה: דחפור, Cauterize, Wrecker, Aggression, Deft Hands
 • הגנה: להאיר, חוסן, מגני פיצוץ, הייבן
 • ריפוי: להרוג לרפא, להצעיר, ותיק, Rip Life
 • כלי עזר: רכיבה על מאסטר, מורל בוסט, נמבל, כרונוס

פלאדינס אלופי התחום הוא אסקורט. המשחק חדש מאוד עבור אספורטס והמתחרים עדיין מפרסים את כישוריהם. ככל שהמשחק חדש הוא שלמישהו יש ירייה להכות אותו בפרו.

פלדינס הוא יורה מקוון. במשחק יש הרבה אלופים עם כישורים שונים. יש הרבה אסטרטגיה מאחורי המשחק. כרטיסים ופריטים עוזרים לך לזכות בכך שהם נותנים לך חובבים. ישנן מספר מפות עבור מצבי משחק מהנים. בסך הכל אלופי הממלכה של פלדינס הוא משחק פופולרי שלדעתי אתה וחבריך תיהנו.

שוב אני ממליץ להשתמש ב- VPN להפעלת פלדינים. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי הפחתת הפינג שלך ולהגן עליך מפני התקפות DDoS. זה יעזור לך לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר ואת חומת האש בבית הספר או בעבודה.

תיהנו מכל ההתרגשות כשאתם משחקים ברשת Paladins. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map