כיצד לשחק גלוריה ויקטיס עם VPN

גלוריה ויקטיסגלוריה ויקטיס היא MMORPG מימי הביניים. למשחק אין היבטי פנטזיה מועטים ביותר והמשחק מציאותי מאוד. המשחק נמצא במחשב האישי ויצא ב- Steam 9 ביוני 2016. אתם תילחמו, יצרו, תרכיבו גילדות ותבנו טירה או כפר משלכם. בזמן משחק גלוריה ויקטיס אתה עלול לחוות פיגור ומהירות חיבור איטית. כדי לתקן בעיה זו הייתי ממליץ על VPN. VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר במיקום השרת שתבחר. אם אתה בוחר מיקום קרוב לשרת שאתה משחק עליו, אתה יכול להפחית בפיגור ולקבל חיבור טוב יותר. גיימרים מובחרים יאהבו את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS. VPN יאפשר לך לעבור גם חומות אש ומגבלות גיאוגרפיות שמונעות ממך לשחק את המשחק בבית הספר או בעבודה.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת גלוריה ויקטיס

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת גלוריה ויקטיס באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

דגשי משחק גלוריה וויטיס

כשאתה מפעיל את גלוריה ויקטיס תינתן לך האפשרות להצטרף לאחת מארבע המדינות. כל האומה ייחודית מאוד ובעלת סיפור אחורי עשיר.

האומות וסיפור אחורי קצר:

 • אימפריה של אזביה: העם האזבי הוא ציידים גדולים, צופים ולוחמים חסרי פחד. הם חיים בסביבה המדברית הקשה בה האדמה עקרה, והדרך היחידה בה הם שורדים היא על בעלי החיים שהם מגדלים והדגנים הקטנים והפירות שהם מסוגלים לקצור. באשר למנהגיהם הצבאיים, הם משתמשים בשריון קל ונושאים נשק תגרה ממוצע. הם גם סומכים מאוד על פרשים בכדי לעבור אותם בתקופות קשות. הטקטיקה שלהם מבוססת על ניידות והם אויב אימתני מאוד להתמודד.
 • מידלנד: מידלנד הוא קונגלומרט של פדרליזם ופטריארכיה. הצד המערבי והמזרחי של האמצע נשלטים באופן אינדיבידואלי על ידי שני מלכים, אם כי הם פועלים יחד בכדי להפוך אומה אחת חזקה. תושבי מידלנד ידועים כמידלנדרים. אמנם לא גובהם מטר, אך הם עדיין חזקים למדי. האומה עשירה מאוד ומסיבה זו כאשר בקרב רוב אנשי האמצע לובשים חליפות שריון מלאות כאבירים או כלוחמים. בסך הכל האומה היא העשירה ביותר והם לא מתעסקים איתם.
 • נורדהיים: נורדהיים הוא מקום שממשלתו מנוהלת בעיקר על ידי שבטים ומנהיגיהם. תושבי נורדהיים מכונים איסמירס. האיסמירים גבוהים וחזקים להפליא. אורח חייהם משקף את גודלם מכיוון שהם חייבים להיות חזקים כדי לשרוד במולדתם. הם גרים בצפון המזרח התיכון שם הוא מושלג כל הזמן ואין מה לראות אלא הרים. באשר להתנהלות הצבאית שלהם, הם מנוסים מאוד עם שתי חרבות וגרזנים בידיים. הם נהדרים גם בשימוש במגנים ענקיים. האנשים שנלחמים למען נורדהיים היו ידועים כלוחמים חסרי פחד שאסור להתחשב בהם.
 • סנגמר: סנגמר הייתה אימפריה גדולה מאוד ומצליחה בדרום עד שהגיעו האזבים. הם כמעט נהרסו אך עדיין יש תקווה. עם שתי הערים שיש לאומה עדיין, אימפרית סנגמר תנסה לעלות שוב. אנשי סנגמר מכונים סנגמרים. הם חכמים מאוד ואינם חיים בתנאים קשים כמו האזבים. הצבא מאוד קטן עכשיו, אבל מה שנשאר ממנו כולל לוחמים אמיצים עם ציוד יקר מאוד ואצילי הסוסים. שאר האימפריות צופות טוב יותר מכיוון שהסאנגמר עשוי לעלות שוב.

לאחר שבחרת את האומה שלך ולפני שאתה יוצא להרוג את האויב שלך אתה עשוי להזדקק לציוד. הציוד שברשותך תלוי בך, אך אמצעי לחימה ושריון מסוימים יעזרו לסגנונות לחימה מסוימים. שני סוגי הציוד כוללים שריון וכלי נשק

שריון:

 • שריון קל: השריון זול יותר ומשאיר אותך מהיר יותר מכפי שהיית בשריון כבד.
 • שריון בינוני: השריון עולה יותר משריון קל וזה משאיר אותך קצת יותר איטי, אך מוסיף הרבה יותר הגנה.
 • שריון כבד: השריון מאוד יקר וזה מאט אותך הרבה, אבל תהיה לך הגנה ותנופה נהדרת ממשקלו העצום של השריון.

כלי נשק:

 • סגור נשק קרבי: חרבות זולות בקטגוריה זו. קל יותר להילחם בדמויות קרובות אליך, אך לכל מי שיש לך טווח יש יתרון.
 • פולמרים: כלי נשק שיש להם הרבה יותר טווח מכלי נשק קרביים קרובים, אבל לא כמו שנעו. אחד מהנשק הפופולרי ביותר בקטגוריה זו הוא לאנס.
 • כלי נשק נעים: כמה מהנשק הפופולרי ביותר בקטגוריה זו כולל קשתות קשתות וארוכות. כלי נשק אלה הם באמת חזקים ממרחק והם יכולים להרוג רבים לפני שהם אפילו נכנסים לטווח התקיפה, אבל אם אתה קרוב קרוב אתה תהיה בעמדת נחיתות אדירה.

אחרי שתביט בציוד שלך כנראה שתצאי להילחם על תהילת אומתך. לפני שתעשה זאת, אולי תרצה ללמוד כיצד מכניקת הלחימה עובדת בגלוריה ויקטיס. מיומנות היא חלק עיקרי במשחק זה. עליכם ללמוד כיצד לתקוף, היכן לתקוף ואיך להגדיר כך שתוכלו לקבל את מכה ההרג. ב- Gloria Victis אין מערכת מיקוד, כך שלא תוכלו פשוט ללחוץ על היריב ואז לשבת לאחור ולראות מה קורה. עליכם להישאר מעורבים במשחק ללא הרף.

יחד עם זאת יש הרבה טכניקות בהן תוכלו להשתמש כדי לנצח. בזמן שאתה מתחמק, ​​מניף את הנשק שלך, יורה על החץ שלך ורץ, אולי כדאי לך להסתכל על סרגל העמידה. הוא משמש לשמירה על המשחק יותר מציאותי. עליכם לשמור על סיבולת שליטה. אם אתה משתמש יותר מדי בסיבולת אתה עלול להישאר חסר הגנה מכיוון שאתה כל כך עייף. יכולות להיות לך גם בעיות נוספות מאובדן סיבולת. בסופו של דבר יתעוררו, קרבות יחידים, ציד וממלכה לעומת קרבות בתחום. ישנן תחרויות ודברים אחרים שניתן לשחק כדי לבחון את כישורי השחקנים.

תחרויות / מצור:

 • מצור: לא משנה אם זו טירה, עיר, בירה או עיירה, זה לוקח צבא. במשחק יידרשו מאות מקרי מוות ולחימה קשה כדי לנצח.
 • טורנירים: בדוק את כישוריך בטורנירים נגד אחרים.
 • ארנה PvP: זה כמו קרב גלדיאטור רומי אלא שבזה אתה יכול להשתמש בנשק שנבחר. עדיף שתהיה במיטבך לנצח משחק מסוג זה.

מכל המצור הללו, PvP, טורנירים ונדידה בחינם תוכלו למצוא מטבעות ופריטים. המטבע יכול לקנות לך חומרים, ציוד ודברים אחרים. החומרים שתקבלו יכולים לעזור לכם לאסוף חומרים למלאכה. ניתן להשתמש בתוצאות או אפילו למכור ברווח.

הסוגים השונים של יצירה כוללים:

 • אומנויות הבידור והקולינריה: לבשל אוכל
 • חייטות ועיבוד עור: אתה יכול להשתמש בפרווה שאתה משיג לייצור פריטים
 • שריון: צור חתיכות שריון נהדרות
 • זיוף נשק: צור נשק נהדר
 • נגרות: צור רהיטים וקשתות
 • ציד ויערות: השג פרווה ועץ כדי למכור לאנשים שיעשו בהם שימוש
 • צמחי מרפא ואלכימיה: למד כיצד להשתמש בצמחים לרעל ותרופות
 • כרייה ומטלורגיה: להשיג חומרי גלם כמו עפרות יקרות
 • יצירה: צור אביזרים כמו תכשיטים
 • הנדסה: צור מנגנוני הגנה קטלניים וכלים פוגעניים

אחד החלקים החשובים ביותר במשחק הוא מחזור מזג האוויר. אני יודע שאולי אתה חושב שזה מגוחך, אבל זה נכון. מזג האוויר משפיע על השחקן. תתקלו ב- NPC שונה בהתאם לשעה ביום, מזג האוויר והעונה. האויבים יגיבו גם אחרת. עונות השנה ישנו את מזג האוויר, מה שמשפיע על השחקן בדרכים שונות. לדוגמא, יהיה קשה להילחם בשריון כבד בחום הקיץ והמשחק יסביר זאת. אם היית צריך להתגנב לתקוף מישהו ייתכן שתמתין למזג אוויר ערפילי שיעזור לך בכך שתתן לך כיסוי מושלם להתקפה מתגנבת. מיקום הירח ישפיע גם על הגאות והשפל יחד עם מפלצות ייחודיות שיגרמו להם לשרץ.

גלוריה וויטיס היא MMORPG שיש בו הרבה אפשרויות משחק. אתה יכול לנסות לכבוש יריבים ולהילחם על גאוות האומה שלך. שחק את סגנון הלחימה בעוצמה גבוהה שגורם לך להישאר מרוכז במשחק. אתה יכול ליצור פריטים ולחוות את כל העונות. בנה גילדות עם חבריך ותעלה לפסגה עבור האומה שלך. גלוריה ויקטיס הוא משחק מאתגר שאני בטוח שאתה וחבריך תיהנו ממנו.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN להפעלת גלוריה ויקטיס באופן מקוון. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה ישפר את הביצועים ויפחית את הפיגור. גיימרים מובחרים יעריכו גם את ההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS.

תהנה מכל האקשן בזמן שאתה משחק גלוריה ויקטיס באופן מקוון. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map