כיצד לעקוף מגבלות VPN: בטל את חסימת ה- VPN בבית הספר או בעבודה

קמפוס המכללהבין אם אתה מצנזר על ידי הממשלה שלך או על ידי ארגון פרטי או ציבורי, אתה יודע שצנזורה מקוונת נפוצה יותר ממה שאנשים חושבים. חיבור ל- VPN קל לעשות זאת ויפתור את הבעיה רוב הזמן. עם זאת, יתכן וחווית כמה מצבים שעוצרים את התהליך. אלה כוללות חסימות של ממשלות, בתי ספר, מכללות ואפילו חברות פרטיות רבות. אם אינך נמצא באזור הממוקד כדי להציג תוכן כלשהו, ​​אתה ייחסם בגלל מגבלות גיאוגרפיות. במדריך זה, אנו נעזור לכם לעקוף מגבלות VPN.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3IPVanish5.20 $IPVanish76תיבת סימון

 צנזורה ממשלתית

צנזורהככל שהעולם מתחבר יותר ויותר אזרחים מתחילים להיכנס לאינטרנט, נראה כי כמות הצנזורה הממשלתית עולה. הסיבה לכך היא שממשלות אוהבות לשלוט לאיזה מידע יש לאזרחיהן גישה. כמובן שחלק מהמדינות פחות גרועות מאחרות. הקטגוריות המשמשות להפרדה ביניהן והגדרותיהן על פי יוזמת OpenNet הן:

 • חודר – לא מעט תוכן בכמה קטגוריות נחסם.
 • מהותית – כמויות בינוניות או נמוכות של תוכן מסוננים בקטגוריות רבות.
 • סלקטיבית – מספר קטן של אתרים או נושאים מסוננים.
 • חשוד – חלק מהאתרים עשויים להיחסם, אך אין אישור רשמי לכך.
 • אין ראיות – אמנם אין שום עדות לחסימת אתרים כלשהי, אך ניתן להשתמש בכלי חסימת אחרים.

בחופש העיתונות להגיש תלונה, 30% ממדינות העולם רשומות כלא חופשיות. אם עשית מחקר כלשהו, ​​אתה בטח יודע אילו מדינות הן הגרועות ביותר לצנזורה ממשלתית. אלה כוללים את צפון קוריאה, סין, רוסיה, איראן, ולא מעט אחרות. חלק מהאשמים הפחות ברורים חוסמים את הגישה לאתרים העלולים להפר זכויות יוצרים של המדינה. לא מדברים על הגבלות כאלה.

צנזורה מוסדית ועבודה

נני נטובמוסדות למידה רבים נפוצות חומות אש. למעשה, אחת מחברות ה- VPN הידועות ביותר הוקמה בזכותן. אולי אפשר להצדיק חלק מהצנזורה אם התלמידים קטינים. עם זאת, גם מבוגרים חסומים. סוגי האתרים שנחסמים בדרך כלל הם אתרים הכוללים משחקי וידאו, תוכן למבוגרים, מדיה חברתית, הפרת זכויות יוצרים, תכנים מדיניים מדי פעם (תלוי בבית הספר) ואחרים. בתי ספר יכולים לקבוע את כללי חומת האש על סמך המצפן המוסרי שלהם.

צנזורה במקום העבודה הופכת נפוצה יותר ויותר. בדרך כלל, יש כמה קטגוריות שונות שנחסמות. אלה יכולים לכלול תוכן למבוגרים בלבד, מדיה חברתית, אתרי משחק (בין הימורים או משחקי וידאו) ואחרים. אחת המטרות שעומדת מאחוריה היא לוודא כי עובדים אחרים לא נעלבים. כמובן, זה עשוי גם להגביר את הפרודוקטיביות במקרים מסוימים. אחד החסרונות לסוגים אלה של חסימות במקום העבודה והמוסדות הוא שאתה עלול לפספס מידע חשוב. כדי להפגין, נציע דוגמא.

אם נוצר מצב מסוכן, יתכן שמישהו ינסה לשתף מידע קריטי במדיה החברתית. לאנשים אלה אולי אין לך זמן או גישה למסור לכל אדם בנפרד, אך אתה יכול להיות בסכנה אם אינך מצליח להציג או לפרסם מדיה חברתית. אנשים רבים הצליחו להימלט מאסון בגלל סוג זה של שימוש. חבל שמצב גרוע יחמיר בגלל שהארגון לא רצה שתפטפט עם חברים או מכרים.

מה לעשות בקשר להגבלות VPN

למרות שלא כיסינו כאן את כל סוגי ההגבלות, אתה בהחלט יכול לראות כיצד חסימת VPN גורמת למגוון רחב של בעיות. אף אחד לא רוצה להיחסם מלראות תוכן, וכפי שציינו, זה יכול להזיק במקרים מסוימים. אם אתה מוגבל משימוש ב- VPN שלך, יש לך כמה אפשרויות.

 • שנה את היציאה שלך ל 443 – בעת שימוש בפרוטוקול OpenVPN, יציאת ברירת המחדל היא 1194. למרות שעשוי להשתנות, השימוש בברירת המחדל יסומן כתעבורת VPN. על ידי בחירת יציאה 443 במקום זאת, התנועה שלך תופיע זהה לעסקה מאובטחת. זה בדרך כלל היציאה המיועדת לאתרי HTTPS.
 • השתמש ב- VPN התגנבות או ערפול – לחברות VPN מסוימות יש אפשרות להשתמש במה שניתן לכנות התגנבות אפשרות או ערפול. מה שכן, זה לאפשר למשתמש להסתיר את השימוש ב- VPN שלו על ידי הפשטת מידע ההצפנה ולגרום לו להראות אחרת. ניתן לכנות זאת במספר שמות שונים, תלוי בחברה. זוהי הדרך הקלה ביותר לבטל את חסימת ההגבלות, ויש לה לפחות הצלחה של 90%.
 • השתמש ברשת Tor – השימוש בשיטה זו מוסיף כמה שכבות שונות של הצפנה בגלל אופן התכנון שלה. עם זאת, זה נוטה להפוך את מהירות האינטרנט לאיטית במיוחד. אתה צובר יותר פרטיות וביטחון, אך אתה מתפשר במהירות.
 • השתמש בחיבור אלחוטי – למרות שזה לא יעבוד למגבלות מדינה, זה בהחלט יעבוד לבית הספר ולמקום העבודה. כמובן שתצטרך להשתמש בתוכנית הנתונים שלך. זה יעבוד, אבל זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר.

דאגות ממגבלות עקיפה

ישנם כמה דברים שכדאי לדעת ולחשוב עליהם לפני שתבצע פעולות מסוג זה. אמנם יתכן ששיעור הצלחה גבוה הוא לא 100%. אם אתה נתפס, אתה צריך להיות מוכן לתוצאות. להלן כמה מהבעיות האפשריות שעשויות להתמודד איתן.

אם אתה מנסה להשתמש ב- VPN במדינה בה הם אוסרים על שימוש ב- VPN, אתה עלול לעמוד בפני זמן בכלא, קנסות או גרוע מזה. זכור, המדינות שיש להן איסורים מסוג זה לא יהיו ידועות כמי שיש להן מערכת משפט נהדרת. אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN בבית הספר, אתה עלול להסתבך. למרות שאתה עשוי להיות בסדר למשך זמן מה, כל הזמן להפר את החוקים ולהיתפס עלול לגרום לבעיות. למי שרוצה לנסות בעבודה זה תלוי בחברה. אם תיתפס, אתה יכול לקבל נזיפה בהתחלה, או בסופו של דבר לפטר.

מחשבות אחרונות בנושא ביטול חסימת השימוש ב- VPN

כפי שאתה יכול לראות, בהחלט יש כמה סיבות טובות לבטל את חסימת השימוש ב- VPN. עם זאת, תרצו להיזהר אם בכלל אפשרי. יתכנו השלכות קשות על מעשיך, אז קח את הזמן לגלות מה הכללים לפני שתנסה לשבור אותם. אנו מקווים שמצאת שמדריך זה מועיל בהסבר קצת על ביטול חסימת השימוש ב- VPN והסיבות שמאחורי שני הצדדים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map