דרכים לעקיפת הבעיה ב- VPN בסין: VPNs שעדיין עובדים בסין

חומת אש סיניתחומת האש הסינית היא אגדית. עד כדי כך שג’רמי ברמה, סינולוג אוסטרלי, טבע את המונח חומת האש הגדולה של סין (קיצור GFW) בשנת 1997. הוא מייצג את אחת המדיניות האינטרנטית המגבילה ביותר בעולם. הגלובליזציה מקשה על ממשלת סין לשמור על אחיזה איתנה באזרחיה. אחת הדרכים שאנשים התחילו לעקוף את המגבלות הללו היא באמצעות VPN. חברות סיניות משתמשות ב- VPN כדי לעשות עסקים מחוץ למדינה, ולכן הם מכריעים לכלכלה.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרPIA80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish4.87 $IPVanish76תיבת סימון

במקום לאבד שליטה, הממשלה החליטה להיפסק שוב. הם חסמו את כל שירותי ה- VPN הלא מורשים החל מאפריל 2018. לרוע המזל הם לוקחים אכיפה ברצינות. הסינים אינם חוששים לבזבז כסף על אכיפת החוקים הללו. אם הם יתפסו אותך באמצעות הרשת הבינלאומית באופן פרטי או באמצעות “ערוצים לא חוקיים”, או שירותים קשורים ללא אישור, הם יקנו אותך עד 15,000 יואן (2,178 דולר דולר). מי שעושה ומרוויח מכך ייקנס וקנסו את רווחיו בהתאם, נאמר.

למרבה המזל, ישנם כמה ספקי VPN ידועים שיעזרו לכם להתמודד עם האיסור. הם קיימים מספר שנים, ושחזרו את המערכות שלהם כדי להתאים לצרכים של משתמשי ה- VPN בסין. נדבר עליהם עוד רגע. זכרו, אתם לוקחים סיכון שהממשלה תתפוס אתכם. יכולות להיות השלכות נוספות שלא פירטנו אז היזהר. בואו נסתכל על האפשרויות הטובות ביותר כעת.

1. VPN הטוב ביותר לאיסור הסיני: ExpressVPN

ExpressVPN

עם ExpressVPN, גישה מהירה ל- VPN ו- MediaStreamer פועלים כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מצונזר. השירות יסייע להצפין את החיבור שלך ויעזור לך לעקוף את חומת האש הגדולה של סין.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה חודשית 15 חודש. החזר כספי
941603,000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPתוכנת VPN12.95 $99.95 $30 יום

כפי שניתן לראות בטבלה שלמעלה, ExpressVPN מנהלת רשת VPN גדולה מאוד. רשת ExpressVPN מתהדרת במאות שרתים במיקומי מפתח כדי לסייע בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. זה כולל מיקומים כמו הונג קונג (מכיוון שזה הכי קרוב באזור). אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על הפרטיות שלך, לבטל את חסימת הצנזורה וליהנות מהתכנים שאתה רגיל לראות. אין הגדרות ספציפיות שעליך להגדיר בנוסף.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר. מכיוון שאתה מנסה לעקוף את האיסור בסין, האפשרות הטובה ביותר שלך היא להשתמש בשרת הממוקם בהונג קונג. השרתים שם יספקו לכם ככל הנראה את המהירויות הטובות ביותר מסין היבשתית. כדי לבחור אחת, תרצה לבחור בכרטיסייה “הכל”, פתח את אסיה פסיפיק ואז לפתוח את הונג קונג. אתה יכול גם ללחוץ על הכרטיסייה “הכל” ולהקלד את המילים “הונג קונג” בתיבת החיפוש. כפי שאתה יכול לראות, בדקנו שרת בהונג קונג והמהירות הגיעה ל 57.33 מגהביט לשנייה.

מבחן המהירות של ExpressVPN בייג'ינג

למרות של- ExpressVPN יש מחיר גבוה יותר מכמה מהשרתים האחרים ברשימה, הם בהחלט יביאו אותך לאיסור ה- VPN. כשאתה משלב את זה עם שאר התכונות שהם מציעים ואת הרשת הגדולה שלהם, לשירות יש ערך גבוה. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עבור רק 6.67 דולר לחודש עם ערבות של 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר לאיסור הסיני: NordVPN

NordVPN

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. תגלו של NordVPN יש נוכחות חזקה מכיוון שיש לה שרתים הממוקמים ברחבי העולם. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בכל רחבי העולם במחיר טוב מאוד.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה לחודשית להחזר כספי
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPחלונות11.95 דולר69.00 $30 יום

תגלו של- NordVPN יש את אחד מתערובות השירותים הטובות ביותר במחיר. כמובן שהמטרה היא לעזור לכם להתמצא באיסור ה- VPN בסין. לקבלת המחירים הטובים ביותר, תרצה להירשם לחשבון באורך ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

NordVPN מארחת מספר שרתים בהונג קונג. הדרך הקלה ביותר לבחור מספר שרת ספציפי היא לבחור בכרטיסייה “שרתים” באפליקציה ואז למיין את התוצאות בסדר אלפביתי. לאחר מכן תוכל לגלול מטה ולבחור כל אחד מהשרתים שרשמו. אתה יכול לראות את אחוז זמן הטעינה ואת המרחק לכל שרת. בדקנו את שרת הונג קונג ומצאנו שהביצועים 34.51 מגהביט לשנייה.

מבחן המהירות של NordVPN שנזן

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 2.99 דולר לחודש עם ערבות של 30 יום.

בקר ב- NordVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לאיסור הסיני: IPVanish

IPVanish

בגלל תכונת התעבורה המעורפלת של IPVanish, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בשירות שלהם כדי לעזור לך לעקוף את האיסור של VPN. כדי להשיג את המהירויות הטובות ביותר למדינה, אנו מציעים להתחבר לשרת בהונג קונג (מכיוון שהיא העיר הגדולה הקרובה ביותר לסין). כשתעשה זאת, תגלה שהקשרים בעיר מהירים וצריכים לעבוד בסדר גמור עבור מה שאתה רוצה לעשות. תכונה זו הופכת את IPVanish לבחירה טובה לשימוש בסין.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה חודשית 12 חודש. החזר כספי
60891,200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPתוכנת VPN7.50 דולר58.49 דולר7 יום

יחד עם מספר שרתים באסיה, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת מצליחה כשאנחנו בוחרים שרתים באסיה לבדיקות המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים בארצות בכל האזור. אתה יכול לבחור מיקום ספציפי או שרת בודד.

IPVanish מארח 19 שרתים בהונג קונג (השרת הקרוב ביותר באזור) ותוכלו להתחבר לכל אחד מהם. באופן מוזר, הם מפרטים שרתים בהונג קונג בשתי דרכים שונות. למרות שתוכלו למצוא אותם על ידי בחירה בסין ואז בהונג קונג, תוכלו למצוא גם קבוצה אחרת אם תבחרו בהונג קונג כמדינה. בדקנו שרת IPVanish בהונג קונג, hkg-c18, וגילינו שהמהירות היא 35.70 Mbps.

מבחן מהירות IPVanish צ'נגדו

כשמדובר בערך, IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתדר רק 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. החברים מכוסים בערבות של 7 יום להחזר הכסף.

בקר ב- IPVanish

4. ה- VPN הטוב ביותר לאיסור הסיני: VyprVPN

VyprVPN

צוות VyprVPN מבוסס מחוץ לאוסטין, טקסס, ובעל היסטוריה ארוכה של לחימה למען פרטיות האינטרנט. הם מארחים פאנל פרטיות שנתי ב- SXSW מזה מספר שנים ואף בילו בוושינגטון הבירה בשדולה לרפורמות בפרטיות. תמצא ששירות ה- VPN יתאים לערכים שלהם.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה לחודשית להחזר כספי
4757700OpenVPN, PPTP, L2TPחלונות14.99 דולר74.99 דולר30 יום

תבחין בכמה תכונות שנוספו עם VyprVPN תלוי באיזה חשבון תבחר. תוכנית VyprVPN Premium כוללת 5 חיבורים בו זמנית, VyprVPN Cloud ופרוטוקול זיקית. תכונת הענן שלהם מאפשרת לך לשלוט על שרת ה- VPN שלך בענן ואילו פרוטוקול הזיקית יסייע לך לעקוף את האיסור של VPN הסיני..

לקוח VyprVPN לא נותן לך את היכולת לבחור שרת ספציפי תוך כדי חיבור לשרת בהונג קונג. במקום זאת, תרצה להחליף את המיקום להונג קונג. משם. הלקוח יחבר אותך אוטומטית לשרת ה- VPN הטוב ביותר בהונג קונג. מכיוון שאתה יכול לבחור את הפרוטוקול הספציפי, הם מציעים להשתמש בפרוטוקול הקנייני שלהם שהם מכנים זיקית. הצלחנו להשיג מהירות הורדה של 19.68 Mbps לאחר התחברות לשרת בהונג קונג.

מבחן מהירות VyprVPN ווהאן

VyprVPN אדיב להציע למבקרים שלנו הנחה של 25%. הקופון נערם מעל הנחות הטווח הרגילות. אתה יכול ליהנות מ- VPN ו- VyprVPN Cloud ללא הגבלה במחיר של $ 12.95 בלבד לחודש או 60 $ לשנה. החשבון השנתי מסתכם רק בצדק 5.00 דולר לחודש. משתמשים חדשים מכוסים בהתחייבות להחזר הכסף למשך 3 ימים.

בקר ב- VyprVPN

ושם יש לך את האפשרויות הטובות ביותר שיעזרו לך לעקוף את האיסור של VPN בסין. כל הבחירות הללו צריכות לעבוד למטרות שלך. רק הקפידו להיזהר כשמשתמשים במדינה בגלל האיסור של ה- VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map