כיצד לשחק VRChat עם VPN

VRChatVRChat הוא משחק חדש לגישה מוקדמת. זה הפך פופולרי מאוד בגלל האווטרים המותאמים אישית שלו ואינטראקציות השחקנים. VRChat, כפי שהשם מרמז, הוא משחק בו אתה מדבר ומשחק עם אחרים באמצעות אוזניות מציאות מדומה. ל- VRChat יש מצב שולחן עבודה המאפשר לך לשחק ללא אוזניות. אתה יכול לשחק את המשחק בחינם על ידי הורדתו מ קיטור או VRChat שלהם אתר אינטרנט. משתמשים מעודדים לטבול את עצמם במשחק וב Hangout עם אחרים. מכיוון שאתה משחק ברשת, סביר להניח שיש לך זמני פיגור ואטיות חיבור. יתכן שאתה אפילו מתקשה להוריד את המשחק. כדי לעזור בתיקון בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. באמצעות VPN אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר על ידי בחירה מבין השרתים הזמינים. אם תבחר מיקום IP קרוב לניתוק עליו אתה משחק, יכולת להיות מוגבלת לזמן החיבור ופחות פיגור. VPN מספק גם הגנה מפני התקפות DDoS לכל מי שמנסה לשמור על ביטחון תוך כדי משחק.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

ל- VRChat דברים רבים שהשחקנים יכולים לעשות. הראשונה מבין הפעילויות הללו היא מיני-משחקים. אלה כוללים Capture the Flag, סטודיו לפיסול, VR קריוקי, דיסק קרב, באולינג, Steel n ‘Gold, ורבים נוספים. סטודיו לפיסול הוא משחק ציור בו אתה מצייר עם חברים, Steel n ‘Gold הוא תחרות בסגנון שוטר ושודדים בה שודדים מנסים לגנוב מבנק, ואילו שריפים מנסים לתפוס אותם. קרב דיסק הוא אתגר זורק דיסק אחד לעומת טרון. המשחקים האלה כולם מרובי משתתפים וכיף לשחק עם חברים. אלה רק כמה דוגמאות ש- VRChat והקהילה יצרו. אתה יכול לצפות שהרבה יותר יגיעו.

פעילות נוספת ב- VRChat היא Hangout וצ’אט. במשחק תוכלו להגיע להרבה מקומות כמו מסעדות מזון מהיר, מועדוני ג’אז, ברים, אחוזות ותחנות חלל. בכל המקומות האלה יש הרבה פריטים אינטראקטיביים מסודרים. יהיה להם הרבה משתמשים אחרים לדבר זה עם זה. במקומות כמו חדר משפט תוכלו למצוא אנשים שעושים משפטים מדומים ומשחקים עם החדר. אולי תראו מערכונים קומיים, שירה, קסמים ועוד דברים רבים אחרים שעושים שחקנים על במה לקהל. תוכל גם לצפות בסרטוני YouTube יחד עם אחרים. ל- VRChat פעילויות רבות הקשורות לקהילה שלה. תוכלו לארח אירועים וללמד, לארח, או דברים רבים אחרים. באמצעות אירועים, VRChat יצרה את תוכנית האירוח הראשונה ב- VR. התוכנית נקראת היקום של גונטר והיא נמצאת ב- YouTube.

היצירות הן חלק עצום מהמשחק, הקהילה יצירתית מאוד וכתוצאה מכך עיצבו אווטרים רבים כמו פרקי אצבעות, פינגווינים קיסרים, פוקימון וסקובי דו. אתה יכול גם ליצור אווטר משלך למשחק. אתה יכול להיכנס לעומק רב באמצעות מערכת SDK ב- VRChat. אווטרים ב- VRChat יכולים להתאים לנאום שלך בזמן שאתה מדבר וזה כולל גם את הקהילות המיוצרות. מלבד אווטרים אתה גם יכול ליצור עולמות. בעולמות אלה אתה יכול ליצור פריטים אינטראקטיביים ולהתאים אותם אישית לפי רצונך. אתה יכול להזמין חברים לבילוי Hangout בבית שלך ובעולמות שאתה יוצר. הקהילה עיצבה הרבה אווטרים ועולמות חדשים שבהם תוכלו להשתמש גם כן. המשחק צבר מספיק ממצב זה בכדי ש- YouTubers פופולריים יוכלו לשחק בשרתים שלו ולבלות עם משתמשיה. בסיס השחקן והתוכן שלו צומחים בקצב מהיר.

VRChat תומך באוזניות ה- VR הבאות:

 • HTC Vive ו- Oculus Rift

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת VRChat (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש ב- VPN עבור VRChat. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

שפר את מהירות המשחק וחסום התקפות DDoS

אם אתה נתקל בבעיות בפיגור והתקפות DDoS ההמלצות האלה צריכות לעזור:

דרכים לתיקון בעיות עם פיגור במחשב הנייד שלך:

 • בדוק את המהירות שלך ב- speedtest.net. אם המהירות שלך מהירה ב- POC המחובר ישירות למודם או לנתב שלך, אך המחשב הנייד שלך נתקל בבעיות בפיגור, ייתכן שחיבור ה- WiFi שלך מאט אותו. במקרה זה אני ממליץ לחבר את המחשב הנייד לנתב באמצעות כבל רשת או לקרב אותו לנתב כדי לבדוק את החיבור.
 • אם אתה מנסה את האפשרויות הללו והמחשב הנייד עדיין לא מציג ביצועים טובים הייתי ממליץ על VPN. שוב VPN יכול לספק לך דרך טובה יותר לשרת המשחקים שיכול לעזור להפחית את הפיגור.
 • אם אתה חושב שלנתב שלך יש בעיות אז אני ממליץ לך לאפס אותו. זה יכול לטפל בהרבה בעיות ברשת. אם הנתב ממשיך להיתקל בבעיות, ייתכן שתשקול מכשיר מותאם אישית מבוסס DD-WRT או עגבניות. הקושחה המותאמת אישית מתאימה לביצועים גבוהים ותומכת ב- VPN.

כיצד להימנע מהתקפות DDos:

 • הדרך הטובה ביותר להימנע מהתקפות DDos היא להשתמש ב- VPN. שוב אנו ממליצים ExpressVPN. הם פועלים על גבי אותה מסירת משחקים כמו Steam ופלטפורמות משחק מקוונות פופולריות אחרות.
 • VPN יעזור לך להימנע מהתקפות DDos על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. אתה יכול להתחבר לשרת במדינה שלך או לאזור אחר בעולם. פעולה זו תשנה את כתובת ה- IP שלך שתגן עליך מפני התקפות DDos מכיוון שהתוקף לא יודע באיזו כתובת IP אתה משתמש בכל פעם שאתה מתחבר.

VRChat הוא משחק חדש וצפוי עם בסיס מעריצים הולך וגדל. יש בו מיני-משחקים רבים לשחק. תוכלו ליהנות על ידי משחק ובילוי עם משתמשים אחרים. אתה יכול גם ליצור אווטרים ועולמות מדהימים. VRChat הוא משחק מהנה וחופשי לשחק שאני בטוח שאתה וחבריך תיהנו ממנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map