מדריך ההתקנה של Windows ExpressVPN

לפני שתוכל לקבל גישה להורדת תוכנת ExpressVPN, עליך להירשם תחילה לשירות שלהם. זהו תהליך רב-שלבי:


 • בחר את תוכנית ExpressVPN שמתאים לצרכים שלך.
 • הזן את כתובת הדוא”ל בה ברצונך להשתמש עבור חשבונך.
 • בחר את אמצעי התשלום שלך והשלים את הרכישה.
 • צור סיסמא לחשבונך.

לאחר מכן תקבל דוא”ל מסביר פנים מצוות ExpressVPN עם קישור להגדרת השירות במכשיר שלך.

אתה יכול גם להיכנס לחשבונך באתר האינטרנט שלהם. כדי להיכנס לחצו על “החשבון שלי” בתפריט האתר הראשי. לאחר מכן הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה של חשבונך. פעולה זו תפתח את לוח המחוונים של חשבונך. ניתן לגשת ולנהל את כל פרטי חשבונך מכאן.

חשבון ExpressVPN

לחיצה על הירוק “הגדר ExperessVPN” תפתח את דף ההורדה בו תוכלו לבחור את המכשיר עליו תרצו להתקין את תוכנת ExpressVPN. לאחר שתבחר את המכשיר שלך, הצד הימני של המסך יציג את לחצן “הורד” כדי להתקין אותו ליישומי שולחן עבודה. כמו כן, יהיה עליך להעתיק את קוד ההפעלה כדי להתקין ExpressVPN במערכת Windows, Mac OS X ו- Linux. במכשירי iOS, Android ו- Kindle Fire זה יציג את הכפתור לקישור האפליקציה בחנות המתאימה לו (iTunes, Google Play ואמזון).

בדף זה יש גם קישורים להתקנת התוספים עבור Apple Safari (Mac), Google Chrome (Windows, Mac, Linux) ו- Mozilla Firefox (Windows, Mac, Linux). עליך להתקין במכשיר שלך את הדפדפן והגירסה השולחנית של ExpressVPN כדי להשתמש בהם. הם אינם יישומי VPN עצמאיים. אלה פשוט דרכים קלות לשלוט ביישומי שולחן העבודה העיקריים.

ישנן הוראות וכתובות IP של שרתי DNS לשימוש בשירות MediaStreamer עם Apple TV, PlayStation, Xbox, מכשירים אחרים עליהם תרצו להשתמש בהם. הוראות להתקנת ExpressVPN במספר נתבים ניתן למצוא גם כאן. לבסוף יש לו הוראות ואישורים להתקנה ידנית של OpenVPN, L2TP / IPsec או PPTP במכשירים שלך..

בקר ב- ExpressVPN

התקנה ושימוש של לקוח Windows ExpressVPN

התקנת לקוח של Windows ExpressVPN

ראשית, הורד את קובץ ההתקנה של Windows למחשב האישי, למחשב הנייד או לטאבלט כמוצג למעלה. בשלב הבא, הפעל אותו כמנהל כדי להתחיל בתהליך ההתקנה. יתכן שתצטרך לאפשר לו לבצע שינויים במחשב שלך. לאחר מכן, תוכלו לראות את המסך המסביר פנים. לחץ על “אפשרויות” אם ברצונך לשנות את הספרייה שבה מאוחסנת התוכנה.

התקנת לקוח של Windows ExpressVPN

אחרת, בחר “התקן” כדי להתחיל בתהליך הוספת לקוח Windows למחשב שלך. לאחר זמן קצר תקבל הודעה שאומרת שההתקנה הושלמה בהצלחה. סגור את זה וחלון ההפעלה של לקוח ExpressVPN ייפתח.

הפעלת לקוח Windows ExpressVPN

להפעלת הלקוח, הדבק את קוד ההפעלה שהעתקת ממסך ההורדה בתיבת הקלט. פעולה זו תפעיל את לחצן “אישור”. אתה יכול גם לבחור להפעיל את ExpressVPN כשאתה מפעיל את Windows ואם אתה רוצה לשתף נתונים מצטברים עם צוות התמיכה שלהם. לאחר שתזין את הקוד שלך ותבחר את הבחירות האחרות שלך, לחץ על “אישור” כדי לסיים את הגדרת הלקוח.

תהליך ההפעלה של Windows ExpressVPN

פתיחת לקוח ExpressVPN לראשונה

לאחר הגדרת הלקוח, הוא ייפתח לראשונה. חלון לוח המחוונים הראשי יוצג בהנחיה להתחבר לשירות. לחיצה על המתג מתחילה את תהליך החיבור למיקום החכם, ארה”ב-וושינגטון די.סי במקרה או במקרה. נדון כיצד האפליקציה קובעת את המיקום החכם בהמשך סקירת ExpressVPN שלנו. תראה בקשה שמראה שאתה מחובר והאינטרנט שלך מאובטח. זהו רק מדריך מבוא לחיבור הראשון שלך לרשת ExpressVPN.

הפעלת לקוח של Windows ExpressVPNלפני שנבחן יסודי יותר את החיבור למקומות שונים באמצעות האפליקציה, הבה נבדוק תחילה את תפריט הלקוח. תפריט זה נפתח על ידי לחיצה על סמל התפריט (שלוש קווים אופקיים) בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים.

בקר ב- ExpressVPN

תפריט לקוח ExpressVPN

לפני פתיחת התפריט כדי לבצע שינויים, עליך להתנתק מהשרת הנוכחי. הנה תצוגה מפוצצת של תפריט הלקוח הראשי של ExpressVPN Windows. נסביר יותר על פריטי תפריט אלה: “מיקומי VPN”, “מבחן מהירות”, “עזרה” ו- “אפשרויות” בהמשך סקירת ExpressVPN זו..

 • אבחון – מאפשר לך לבחון את תהליך החיבור בפנקס הרשימות או לשמור אותו בקובץ.
 • קבל 30 יום בחינם – פותח את דף האתר ExpressVPN בו תוכלו להזמין חברים לנסות את שירותם. אם הם רוכשים אותו, שניכם מקבלים 30 ימי שירות בחינם.
 • צא מ- ExpressVPN – סוגר את הלקוח אך שומר על קוד ההפעלה שלך כך שלא תצטרך להזין אותו מחדש.

תפריט ראשי של ExpressVPN

מבחן מהירות ExpressVPN

בחירת “מבחן מהירות” תפתח את החלון שיאפשר לך לבצע בדיקת מהירות בכל השרתים ברשת כדי לראות מה הכי מתאים למטרתך. נתוני הבדיקה האחרונים שלך יוצגו כשתפתח אותם. עליך להיות מנותק מ- VPN כדי לבצע בדיקת מהירות חדשה. כשאתה מפעיל בדיקת מהירות חדשה, לוח המחוונים יציג את ההודעה “מבחן מהירות פועל …” והסטטיסטיקה תוצג בהמתנה עד שהם יחושבו מחדש..

העמודות בטבלת מבחן המהירות הן כדלקמן:

 • מקום – מציג רשימה של אתרי החיבור לרשת. אתה יכול ללחוץ על כותרת “מיקום” כדי לארגן אותם בסדר אלפביתי.
 • מדד מהירות – שילוב של “חביון” ו”מהירות ההורדה “. זה נותן לך מספר בודד כדי להעריך את המהירות של מיקום. מספרים גבוהים יותר פירושם מהירויות מהירות יותר.
 • חביון – מודד את הזמן באלפיות השנייה שאותם נתונים צריכים לעבור פיזית מהמחשב שלך למיקום VPN. מספרים נמוכים משמעותם תגובה מהירה יותר לתעבורת האינטרנט שלך.
 • מהירות הורדה – מודד את כמות הנתונים בשנייה שיכולים לעבור דרך חיבור האינטרנט שלך למיקום VPN זה. בדרך כלל, מספרים גבוהים יותר פירושם הורדות מהירות יותר.

מבחן מהירות פנימי של ExpressVPN

הנחיות לבחינת מהירות לבחירת מיקום

אז איך משתמשים במבחן המהירות כדי לקבוע את המיקום הטוב ביותר לחיבור שלך? להלן מספר הנחיות כלליות:

 • מיקום מהיר ביותר בסך הכל – בדרך כלל זה יהיה זה עם מספר המדדים המהיר ביותר.
 • לגלישה כללית – בפועל, עליך לקחת כמה (2 או 3) מיקומים עם המספרים הגבוהים ביותר לאינדקס ולבדוק אותם כדי לראות מה הכי מתאים לך.
 • המהיר ביותר עבור מדינה מסוימת – לחץ ראשון על עמודת המיקום כדי ליצור אלף-בית לפי רשימת המדינות. בשלב הבא, גלול למדינה שבחרת ומצא את המיקום באותה מדינה עם מספר אינדקס המהירות הגבוה ביותר. אם שניים קרובים, כדאי שתבדוק את שניהם בכדי לראות מה הכי מתאים לחיבור שלך.

אתה יכול ללחוץ על הכוכב מימין למיקומים כדי לחבב אותם. זה יקל למצוא את זה שברצונך לבדוק לאחר שתסיים את מבחן המהירות. הכוכב מצהיב וזה מצביע על כך שהוא מועדף כעת. בחרנו להעדיף את ארה”ב-אטלנטה, ארה”ב-ניו ג’רזי -3 וקנדה-טורונטו על סמך מבחן מהירות זה כדי לראות מי מספק את הביצועים הטובים ביותר..

תפריט עזרה

להלן התפריט “עזרה” המורחב. פריטי התפריט כוללים את הדברים הבאים:

 • אתר התמיכה – בחירה בזה תפתח את דף התמיכה באתר ExpressVPN כך שתוכל לפתור בעיה, לבדוק את השאלות הנפוצות שלהם או להציג מדריך להתקנת מכשירים..

תפריט עזרה מורחב של ExpressVPN

 • צור קשר – זה פותח חלון כרטיסים בו אתה יכול לתאר את הבעיה שלך ולכלול אבחון אם אתה נתקל בשגיאות חיבור. לאחר מכן תוכל לשלוח את הכרטיס לתמיכה של ExpressVPN. הם ישיבו אליך דרך כתובת הדוא”ל המופעלת בחשבונך.
 • בודק כתובת IP – זהו בודק כתובות IP באתר שלהם. זה הראה כראוי את מיקומנו בוושינגטון הבירה. בדקנו גם את מיקום השרת הזה ואחרים עם בודקי IP אחרים כדי לאמת את התוצאות.

פריטי תפריט עזרה של ExpressVPN

 • מבחן דליפת DNS – כל שאילתות ה- DNS עוברות דרך שרתי ה- DNS הפרטיים המוצפנים של ExpressVPN המוצפנים כפי שמצוין בבדיקה זו. גם מבחן דליפת צד ג ‘הצביע על כך והראה כי לא אותרו דליפות.
 • אודות ExpressVPN – מציג את פרטי גירסת הלקוח של ExpressVPN Windows עבור ההתקנה הנוכחית שלך. מכיוון שאפליקציות לשולחן העבודה אינן מתעדכנות אוטומטית, הדבר יכול לעזור לכם להתעדכן בגירסה האחרונה. יש להסיר את הגרסה הישנה לפני התקנת הגרסה החדשה.בקר ב- ExpressVPN

אפשרויות חיבור לקוח ExpressVPN

תפריט האפשרויות מורכב מהכרטיסיות הבאות: כללי, פרוטוקול, חשבון, דפדפנים ומתקדמים. אלה מאפשרים לך לשנות את התנהגות החיבור של הלקוחות.

אפשרויות כלליות של ExpressVPN

האפשרויות הכלליות מחולקות לשלוש קטגוריות:

 • סטארט – אפ – הגדרת נעילת רשת זו ותבטיח שאתה מוגן.
  • הפעל אוטומטית את שירות ExpressVPN כאשר Windows נפתח.
  • התחבר לחיבור האחרון הידוע בעת הפעלת הלקוח.
 • נעילת רשת – תכונה זו מכונה גם מתג להרוג VPN.
  • השאר את הסט הזה כדי להבטיח שחיבור האינטרנט יופסק אם חיבור ה- VPN יופטר בטעות
   • עליכם לדעת כי מנעול זה אינו פעיל אם ה- VPN אינו מחובר. הוא גם אינו פעיל אם השירות נמצא בתהליך של חיבור או ניתוק.
   • פירוש הדבר שעליך להפסיק להפעיל אפליקציות אחרות בעת החלפת שרתים כדי למנוע דליפות.
  • לחלופין, אתה יכול לאפשר גישה למשאבי LAN (Local Area Network) כמו מדפסות.

אפשרויות כלליות של ExpressVPN

 • חיבור לאפליקציה – באפשרותך לאפשר מנהור מפוצל להחליט אילו אפליקציות ינהגו באמצעות שירות ExpressVPN.
  • הפעלת פעולה זו מאפשרת לחצן ‘הגדרות’ כך שתוכל לנהל את היישומים שלך. יש לו שלוש אפשרויות.
   • מנהרה את כל האפליקציות – זוהי ברירת המחדל והיחידה ששומרת על פרטיותך ואנונימיותך. כל האפליקציות מוצפנות ומנהרות דרך ExpressVPN.
   • בוחר באפליקציות לא למנהרה – תוכלו להוסיף ולהסיר אפליקציות שברצונכם להשתמש בהן ב- ISP הרגיל שלכם כאן. כל היישומים האחרים יהיו מוצפנים ומנהורים.
   • בחר אפליקציות למנהרה – זה מאפשר לך להוסיף רק את היישומים שברצונך להצפין ומנהרה. כל היישומים האחרים ישתמשו ב- ISP הרגיל שלכם ולא יהיו מוצפנים.

מנהרת פיצול ExpressVPN

בחירת פרוטוקול ExpressVPN

אתה יכול לבחור את הפרוטוקול שבו אתה משתמש כדי להתחבר לרשת ExpressVPN כאן. עליכם לדעת שלא כל המיקומים יהיו זמינים לפרוטוקולים שאינם OpenVPN. אלה הפרוטוקולים שתוכלו לבחור בין:

 • אוטומטי – עליכם להשתמש בפרוטוקול זה ברוב המקרים. זה מאפשר לשירות לבחור את הפרוטוקול הטוב ביותר עבור הרשת שלך. לרוב זה אומר שהוא ישתמש ב- OpenVPN (UDP). עם זאת, הוא גם מאפשר לשירות לבחור אפשרויות התגנבות עבור משתמשי רשת באזורים בהם קיים צנזורה כמו סין. זה יכול גם לשנות באופן אוטומטי פרוטוקולים כדי להתגבר על בעיות רשת אחרות כמו אותות חלשים או חיבורים לא יציבים.
 • OpenVPN (UDP) – זהו פרוטוקול ברירת המחדל ברוב המקרים מכיוון שהוא מספק את השילוב הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה.
 • OpenVPN (TCP) – עליך להשתמש בפרוטוקול זה אם אתה נתקל בבעיות ביציבות רשת מכיוון שלא כמו (UDP), הוא מבצע בדיקת שגיאות במנות נתונים. זה משפר את יציבות החיבור מכיוון שהוא שולח שוב חבילות נתונים שהושמטו אך הוא איטי יותר.

פרוטוקולי ExpressVPN

 • L2TP / IPsec – פרוטוקול משולב שהוא בטוח יותר מ- PPTP אך איטי יותר. זה נחשב מאובטח אך לעתים נחסם על ידי חומות אש בגלל השימוש בו בפורט UDP 500.
 • PPTP – העתיק ביותר והפחות מאובטח מבין הפרוטוקולים הזמינים. השתמש בזה רק אם אף אחד מהפרוטוקולים האחרים לא עובד.
 • SSTP – פרוטוקול מיקרוסופט המהיר והמאובטח המיועד רק ל- Windows. זהו פרוטוקול טוב לעקיפת חומות אש.

בקר ב- ExpressVPN

חשבון ExpressVPN

כרטיסייה זו מכילה קישור לדף השירות בחינם לקבל 30 יום עליו דנו קודם בסעיף תפריט הלקוח בסקירת ExpressVPN שלנו. הוא גם מציג את מספר הימים שנותרו במנוי הנוכחי שלך. לבסוף, זה מאפשר לך לצאת מלקוח Windows. שימו לב, אם אתה יוצא מהאפליקציה, תצטרך להזין שוב את קוד ההפעלה שלך בפעם הבאה שתפעיל אותו. זה מאבטח את חשבון השירות שלך אם אתה משתמש במחשב משותף כדי להריץ אותו.

פרטי חשבון ExpressVPN

הרחבות דפדפן ExpressVPN

השתמש בכרטיסייה זו כדי להוריד את התוסף ExpressVPN לדפדפן שלך. יש להם מידות עבור Google Chrome ו- Mozilla Foxfire. הלקוח מגלה אם התקנת את הדפדפן לפני שהוא מציע לאפשר לך להוסיף את התוסף.

דפדפנים ותוספי ExpressVPN שלהם

התקנת התוסף תאפשר לך לשלוט בשירות ה- VPN מתוך הדפדפן שלך. שים לב שזה לא יישום עצמאי ואינו מועיל ללא לקוח שולחן העבודה. עם זאת, אנו ממליצים בחום להשתמש בתוסף יחד עם הלקוח.

הוספה ושימוש בתוסף Chrome ExpressVPN

ראשית, לחץ על כפתור “קבל את Chrome” כדי להתקין את Google Chrome במחשב שלך. לאחר מכן בחר באפשרות “קבל סיומת” כדי להוסיף לה את הסיומת ExpressVPN. בחר “התקנה מהירה” ובדוק את ההרשאות עבור התוסף. אם אלה מקובלים, לחץ על כפתור “הוסף סיומת” כדי להשלים את התהליך. לאחר הוספה תראה את סמל ExpressVPN מימין לתיבת ה- URL בדפדפן שלך. לחץ על זה כדי לנהל את שירות ה- VPN שלך.

התקנת תוסף דפדפן Google Chrome והתקנת ExpressVPN

להלן כמה תמונות של הגדרות האתחול והפרטיות עבור סיומת הדפדפן ExpressVPN. הוא גם מציג את התהליך המשמש לחיבור למיקום “טורונטו -2”. תהליך זה הוא כדלקמן:

 1. לחץ על כפתור “בחר מיקום”.
 2. הרחב את מיקום קנדה על ידי בחירה ב “>”.
 3. בחר במיקום “טורונטו -2”.

זה יחבר אותך ויפתח את לוח המחוונים הראשי. אם תפתח את לקוח Windows, תראה שהוא גם מראה שאתה מחובר ל”טורונטו -2 “

שימוש בתוסף הדפדפן ExpressVPN

אפשרויות מתקדמות של ExpressVPN

בלשונית האחרונה שלוש הגדרות מעבר.

 • לשתף מידע – אפשר לחלוק מידע אופציונלי מצטבר, לא אישי, עם EXpressVPN.
 • הגנת דליפות IPv6 – יש לאפשר זיהוי IPv6 להשבית.
 • השתמש ב- ExpressVPN DNS – אפשר זאת כדי להבטיח ששאילתות ה- DNS שלך יהיו מוגנות על ידי שרתי ה- DNS שלהם עם ידע אפס.

אפשרויות מתקדמות של ExpressVPN

בקר ב- ExpressVPN

שימוש בלקוח Windows ExpressVPN

אתה יכול לראות שהלקוח הראשי עדיין מחובר למיקום קנדה, טורונטו -2 שבחרנו באמצעות סיומת הדפדפן ExpressVPN Google Chrome. לפני שתוכל לשנות מיקומים, עליך להתנתק מהרשת על ידי החלפת מתג החיבור. לאחר מכן לוח המחוונים יציג את הכפתורים “מיקום חכם” ו- “בחר מיקום”.

בחירת מיקום רשת חדש

אתה יכול להשתמש בתפריט “מיקומי VPN” כדי לבחור מיקום ספציפי שאליו אתה יכול להתחבר. עם זאת, קל יותר פשוט ללחוץ על “בחר מיקום”. זה יפתח את רשימת המיקומים המומלצת. אתה יכול לראות שארצות הברית היא מדינה אהובה. רשימה זו מציגה כעשר מדינות מומלצות שאליהן אתה יכול להתחבר מהמיקום הנוכחי שלך. ניתן להרחיב את המדינות עם חץ הצבעה ימינה לפניה לערים ספציפיות על ידי לחיצה על החץ. הדוגמה בהולנד ממחישה זאת. ניתן להרחיב רק מדינה אחת בכל פעם.

בחירת מיקום חיבור חדש

הכרטיסייה “הכל” מציגה את כל המיקומים. הרחבנו את יבשת אירופה ואת מדינת הולנד, והעדפנו את המיקום באמסטרדם כדי להראות שהוא עובד לכל הרשימות. אתה יכול לגלול לכל מדינה או עיר ברשימה זו. עם זאת אם אתם מחפשים מדינה או עיר מסוימת, השימוש בחיפוש מגיב יקל על המשימה שלכם.

הרשימה האחרונה מציגה את החיבורים האחרונים ואחריה רשימת המיקומים המועדפים. שימו לב רשימה זו מציגה כעת את מיקום ארה”ב-אטלנטה, ארה”ב-ניו ג’רזי -3 וקנדה-טורונטו שבחרנו להיות מועדף במבחן המהירות. יש לו גם את המיקום של הולנד-אמסטרדם שסימנו זה עתה כשבדקנו את רשימת כל המדינות והערים. בחירת החביב בארה”ב תחבר אותנו לעיר המהירה ביותר בארצות הברית ממיקומנו.

התחברות למיקום שרת ספציפי

כעת, לאחר שבחנו כיצד לבחור מיקום חדש, הבה להתחבר למיקום זה. לחיצה על ארה”ב אטלנטה תבחר בה. שימו לב לוח המחוונים מראה כעת כמיקום שנבחר. כדי להתחיל בתהליך החיבור, תוכל להחליף את מתג ההפעלה של לוח המחוונים. עם זאת, קל יותר לחיצה כפולה על המיקום שאליו ברצונך להתחבר. ניתוק לוקח רק מעבר בודד למתג לוח המחוונים.

התחברות למיקום רשת ExpressVPN חדש

כפי שניתן לראות, קל להתקנת לקוח Windows ExpressVPN של Windows. הגדרות ברירת המחדל שלה טובות לרוב המשתמשים. משמעות הדבר היא כי בעלי ידע טכני מוגבל יכולים להשתמש בו כדי להתחבר לשירות ExpressVPN. יש לו כמה תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג, הגנת דליפות DNS ומנהור מפוצל שאנשים עם מומחיות טכנית יותר יעריכו. חיבור למיקום החכם, שהוא מיקום ה- VPN האמין ממך לוקח רק לחיצה אחת. אתה יכול לשלוט בזה באמצעות סיומת הדפדפן. אתה יכול לבחור מדינה או עיר ספציפית להתחבר אליהם בכמה לחיצות. ניתוק מרשת ExpressVPN דורש לחיצה אחת בלבד. שום דבר לא יכול להיות קל יותר.

בקר ב- ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map