לפני שתוריד למכשירך את אחת מיישומי IPVanish, עליך להירשם לאחת מתכניות השירות שלהם. זהו תהליך פשוט מאוד. ראשית בחר את תוכנית ה- VPN שלך. השלב השני בתהליך זה מאפשר לך להזין כתובת דוא”ל וסיסמא עבור חשבונך.

יצירת חשבון IPVanish

לאחר שיצרת את חשבונך, עליך לבחור אמצעי תשלום ולהזין את המידע המתאים להשלמת הרכישה. צוות IPVanish ישלח לך דוא”ל מסביר פנים לאחר שחשבונך פעיל. התהליך מסתיים אוטומטית מאחורי הקלעים, כך שתוכלו לקבל את הדוא”ל מייד לאחר ההרשמה.

מוריד יישומים מותאמים אישית של IPVanish

ברגע שחשבונכם פעיל תוכלו להוריד את תוכנת ה- IPVanish המתאימה למכשירכם ולהתקנתו. כדי להתחיל בתהליך זה, בחר “יישומים” מהתפריט הראשי של האתר שלהם. גלול מטה ובחר בסמל עבור מערכת ההפעלה הרצויה.

מוריד IPVanish חולים ואפליקציות

פעולה זו תפתח דף בו תוכלו ללחוץ על כפתור “הורד” כדי להוריד את קובץ ההתקנה למחשב Windows או Mac OS X. לחיצה על הקישורים ל- iOS, Android ו- Fire TV תעביר אתכם לחנות המתאימה (iTunes, Google Play, Amazon) ושם תוכלו לסיים את תהליך ההתקנה למכשיר שלכם..

התקנה ושימוש של לקוח Windows IPVanish

התקנת לקוח Windows IPVanish

לאחר שהורדת את קובץ ההתקנה של Windows עבור לקוח IPVanish, הפעל אותו כמנהל ואפשר לו לבצע שינויים במידת הצורך. ראשית, תראה מסך מסביר פנים. בחר הבא ואז קבל את תנאי השירות. עליכם לקבל את אלה כדי שתהליך ההתקנה יימשך.

תהליך ההתקנה של Windows IPVanish לחץ על הבא דרך המסך כדי לקבל את ספריית ברירת המחדל. כעת לאחר סיום ההתקנה הראשונית, לחץ על התקן כדי לסיים את העברת הלקוח למחשב האישי שלך. בסיום זה תראה את מסך ההפעלה להפעלת הלקוח בפעם הראשונה. לחץ על “הפעל IPVanish” ומסך ההתחברות ייפתח.

כניסה לקוח של Windows IPVanish

הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שבה השתמשת כדי ליצור את חשבון ה- IPVanish שלך. לאחר אימות האישורים שלך, לוח המחוונים של הלקוח ייפתח.

לוח מחוונים לחיבור אפליקציות של

אם היית מתחבר עכשיו התוכנה תחבר אותך אוטומטית לשרת הטוב ביותר מהמיקום שלך על סמך פינג ועומס השרת של מיקומי השרת הקרובים ביותר..

תפריט לקוח של Windows

עם זאת, לפני שתעשה זאת, הבה נבדוק תחילה את תפריט המסכים המוצג בצד ימין של לוח המחוונים הראשי. התפריט מחולק לחמש קטגוריות:

 • חיבור מהיר – ניתן להשתמש במסך זה כדי ליצור ולפקח על חיבורים מהירים לרשת ה- VPN.
 • רשימת שרתים – מסכים המספקים רשימות ומסנני חיבור לשרת חלופיים להתחברות לשירות. (אנו נבחן את רשימת השרתים ואת מסך החיבור המהיר ביתר פירוט בהמשך סקירת ה- IPVanish שלנו.)
 • פרטי חשבון – הוא מסך המציג את פרטי החשבון שלך וקישור לפורטל הכניסה לחשבון באתר שלהם.

פרטי חשבון IPVanish

 • הגדרות – מאפשר לך לשלוט על הגדרות כלליות וחיבורים עבור הלקוח. (אנו נסקור את המסכים הללו ביתר פירוט בסעיף הבא)
 • מידע – מציג את פרטי הגירסאות, ה- TOS והרישיונות של צד ג ‘המשויכים לתוכנת IPVanish.

מידע על תוכנת IPVanish ו- TOS

תפריט הגדרות IPVanish

תפריט ההגדרות מאפשר לשנות את מראה המראה, ההפעלה והתקשרות של לקוח Windows IPVanish. זה מחולק לארבע כרטיסיות: כללי, חיבור, הגדרות IP ויומנים.

הגדרות IPVanish עבור Windows

הגדרות כלליות

הגדרות כלליות אלה מחולקות לחמש קטגוריות. אלה הם הפעלה, סגירה, עדכון, תמיכה וממשק.

 • הפעלת מערכת – שולט בהתנהגות ההפעלה של הלקוח לאחר הפעלת המערכת.
  • הפעל את ה- IPVanish כאשר Windows מופעל – פעולה זו תפעיל אוטומטית את לקוח ה- IPVanish עם פתיחת Windows ותאפשר לך לכווץ אותו.
   • הסתר IPVanish בעת האתחול – כווץ את הלקוח למגש המערכת ברגע שהוא ייפתח.
 • הפעלת IPVanish – מעבר שמאפשר לך לבחור אם ואיפה היישום IPVanish מתחבר בעת ההפעלה
  • אל תתחבר אוטומטית – המתן להתחברות ידנית.
  • התחבר לשרת המחובר האחרון – התחבר אוטומטית למיקום האחרון שהצליח.
  • התחבר לשרת המהיר ביותר – בחר את השרת המהיר ביותר שנקבע על ידי התוכנה.
  • השתמש בשרת המהיר ביותר במדינה – בחר מדינה שאליה תתחבר אוטומטית.

הגדרות כלליות של לקוח Windows

 • סגירה – בחר כיצד התוכנה תתנהג כשאתה סוגר אותה באמצעות סמל הסגירה של Windows.
  • צא מהאפליקציה – התנתק משירות IPVanish וסגור את האפליקציה.
  • הסתר למגש – כיווץ את היישום למגש המערכת. לאחר מכן תוכלו לשלוט עליו משם.
  • הצג דו-שיח ובקש – בקש הוראות הגעה לסגירה כל מקרה לגופו. אנו ממליצים על הגדרה זו מכיוון שאנחנו אוהבים שנוכל לשנות זאת על סמך מה שאנחנו עושים באותה עת.

בקרת סגור של IPVanish של Windows

 • עדכונים – בחר אם ברצונך להשתתף בבדיקת בטא. זכור כי בטא יכול לפעמים להשפיע על יציבות הלקוח.
 • ממשק IPVanish – לעבור למצב ממשק פשוט לשימוש קל או לפינוי שטח בשולחן העבודה.

מצב פשוט של לקוח Windows

הגדרות חיבור

הגדרות החיבור עבור לקוח Windows מחולקות לשלוש קטגוריות. הם VPN, OpenVPN, התקן / תיקון התקן OpenVPN.

 • VPN
  • פרוטוקול פעיל – אלה ארבע אפשרויות פרוטוקול.
   • OpenVPN UDP – פרוטוקול ברירת המחדל של הלקוח. זהו הפרוטוקול המהיר והמאובטח ביותר ויש להשתמש בו כבחירה הראשונה שלך.
   • OpenVPN TCP – פרוטוקול זה עושה בדיקת שגיאות ולכן הוא יציב יותר אך איטי יותר. ניתן להשתמש בו למרחקים ארוכים או לחיבורים חלשים אם פרוטוקול OpenDPP UDP מציג בעיות יציבות כמו ניתוקים תכופים.
   • L2TP – פרוטוקול VPN חלופי המשתמש בהצפנה כפולה ומאבטח את הנתונים שלך באמצעות IPsec. יש להשתמש בו אם OpenVPN לא עובד.
   • PPTP – פרוטוקול ה- VPN הכי פחות מאובטח שיש להשתמש בו רק אם האחרים נכשלים.
  • התחברות אוטומטית מחדש – הגדרת פעולה זו, הפעלה אוטומטית בהפעלה של המערכת, חיבור אוטומטי ובורר מתג יעזור להבטיח שאתה תמיד מחובר כשאתה באינטרנט
  • מתג כיבוי – הפעלת מתג זה תשבית את הגישה שלך לאינטרנט אם חיבור ה- IPVanish יופטר בטעות כדי לשמור על פרטיותך ואנונימיות מקוונת.
   • חסום תנועת LAN – אם מתג ההריגה פעיל, אתה עדיין יכול לקבל תנועת LAN בין משאבים משותפים.
  • אפשר הגנת דליפות IPv6 – מגן מפני דליפות IPv6 בעת השימוש ב- VPN.
  • אפשר הגנה מפני דליפות DNS – מגן מפני דליפות DNS מתוכנות אחרות.

הגדרות חיבור CVVanish עבור Windows

 • OpenVPN
  • יציאת OpenVPN
   • 443 – הנמל המשמש את אתרי SSL (HTTPS). זוהי אפשרות טובה למי שרוצה להסוות את התנועה שלהם באמצעות אותה יציאה בה משתמש הבנק שלך וחברות אחרות כדי לאבטח את אתרי האינטרנט שלו.
   • 1194 – יציאת ברירת המחדל של OpenVPN.
  • Obvuscate OpenVPN – משמש כדי לסייע להתגבר על בדיקת מנות עמוקה באמצעות חבילות נתונים וערמומיות של חבילות ושימוש בהן..
 • התקן / תיקון מנהל התקן OpenVPN – זה יאפשר לך לתקן מנהל התקן TAP פגום מבלי שתצטרך להתקין מחדש את IPVanish.

הגדרות חיבור IP

ישנן שלוש קטגוריות למסך הגדרות ה- IP. הם כדלקמן: שנה את כתובת ה- IP, אמת את כתובת ה- IP ותצורת ה- DNS.

 • שינוי כתובת IP תקופתית – יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך מעת לעת במהלך הפעלה יחידה. התקופה המינימלית שתוכלו לבחור היא 45 דקות. אפשרויות אחרות הן 60 ו 90 דקות. זה יכול לעזור בהגנה על פרטיותך, אך עליך להיות מודע לכך שאתה עלול להיחשף במהלך תהליך החלפת ה- IP, כך שעליך להפסיק תוכניות הפעלה אחרות במהלך מעבר זה או לאפשר את מתג ההריגה של VPN..

הגדרת IP עבור לקוח Windows IPVanish

 • אמת את כתובת ה- IP – הוא מגוון קישורים לאתריים כדי לאמת את כתובת ה- IP שלך. זה יאפשר לך לבדוק את כתובת ה- IP הנוכחית שלך. תבחין שכתובת ה- IP והמיקום ישתנה כשאתה מתחבר לרשת IPVanish.
 • תצורת DNS – יאפשר לך כברירת מחדל להשתמש ב- DNS IPVanish לשאילתות. אחרת אתה יכול להזין DNS משלך של צד שלישי כמו OpenDNS או Google על ידי כניסה לשרתי ה- DNS הראשיים והמשניים. אנו ממליצים להשתמש באפשרות DNS IPVanish לפרטיות.

יומני חיבור

מסך זה מציג את יומני החיבור להפעלה הנוכחית שלך. לחיצה ימנית עליו פותחת תפריט שיאפשר לכם לפתוח את פנקס הרשימות בכניסה. אחרת תוכלו להעתיק אותו ללוח ולהדביק אותו באימייל או באפליקציה אחרת. זה יכול לעזור בעת פנייה לצוות התמיכה של IPVanish בנוגע לבעיות חיבור.

יומני חיבור IPVanish

בקר ב- IPVanish

באמצעות לקוח IPVanish

ניתן להתחבר לשירות IPVanish באמצעות הממשק הרגיל או הפשוט. אתה יכול לפתוח את המצב הפשוט על ידי בחירתו בתפריט “הגדרות כלליות”.

מצב הממשק הפשוט

שימוש בממשק ה- IPVanish הפשוט עבור Windows

 1. סמל רשת – לחיצה על סמל הרשת (משולש מנוקד) מציגה קישורים לדפי הפייסבוק והטוויטר IPVanish.
 2. תהליך חיבור – לחיצה על כפתור “Off” תתחיל את החיבור לעיר המהירה ביותר (על סמך ping ואחוז עומס) מהמיקום שלך.
 3. לוח מחוונים מחובר – ברגע שחיבור זה יושלם הוא יציג את המיקום הווירטואלי שלך, כתובת ה- IP ומשך ההפעלה הנוכחי. כפתור “הפעל” יהפוך לירוק בהיר.
 4. מתנתק – לחיצה על כפתור “On” תנתק אותך משרת ה- VPN הנוכחי שלך. המיקום האחרון המחובר יוצג.
 5. בחר מדינה – זה יאפשר לך לבחור את המדינה שאליה ברצונך להתחבר. זה שימושי להרחבת אפשרויות הבחירה שלך, צפייה באירועי ספורט בזמן אמת או חיסכון בכסף בשירותים במחירים אזוריים. בחירת מדינה חדשה תאפס את העיר ל”עיר הטובה ביותר “.
 6. בחר עיר – אתה יכול לבחור את העיר במדינה שבחרת להתחבר אליה מכאן. זה יכול להיות שימושי לצפייה באירועים שעשויים להיות מושחרים באזורים מסוימים. ברגע שהמדינה והעיר יבחרו לחיצה על כפתור “Off” תחבר אותך לשם.
 7. הגדרות – סמל גלגל השיניים יחזיר אותך למסך ההגדרות של הממשק הרגיל.
 8. חיבור מהיר – סמל ההרחבה יפתח את מסך החיבור המהיר הרגיל.

שימוש בממשק הפשוט להתחברות ל- IPVanish

הממשק הפשוט נוח לשימוש וגוזל מעט מאוד שולחן עבודה במחשב האישי. ניתן להכניס אותו לפינה של המסך אך עדיין זמין כך שמבט קטן הוא כל מה שאתה צריך כדי לראות את מצב מושב ה- VPN שלך. זה מאפשר לך להתחבר ולנתק בלחיצת עכבר אחת בלבד. אחרת, בחר את המדינה, העיר שלך ואז התחבר.

התחברות ל- IPVanish באמצעות החיבור המהיר

חיבור מהיר הוא גרסת הגודל הרגיל של מסך הממשק הפשוט. זה קל לשימוש באותה ממשק כמו הממשק הפשוט, אך הוא יאפשר לך להתחבר כל הדרך למטה לשרת ספציפי ברשת IPVanish. להלן מבט על התכונות של הממשק המלא עם תצפיות על העיר (כאשר Ashburn נבחר) והשרת מוצג לצדה..

 1. מיקום נוכחי – הממשק מציג את מיקומי האינטרנט הציבוריים הנוכחיים ואת כתובת ה- IP המשויכת אליו. לאחר חיבור זה יציג את המיקום הווירטואלי החדש ואת כתובת ה- IP שלך.
 2. מצב נוכחי – זה מציג פרמטרים לאחר חיבור. אלה כוללים: זמן מחובר, פרוטוקול בשימוש, שרת שנבחר, נתונים שהועלה והנתונים שהורדו.
 3. גרף – ברגע שאתה מצטרף לרשת IPVanish, זה מציג גרף בזמן אמת של הנתונים שהורדו והועלו.חיבור מהיר לקוח של Windows
 4. בחר מדינה – כברירת מחדל, זה יציג את ארץ המוצא שלך, אך אתה יכול לשנות זאת על ידי לחיצה על המדינה הנוכחית ובחירת מדינה אחרת מהרשימה הנפתחת שהתקבלה. שינוי המדינה שלך יאפס את העיר חזרה ל”העיר הטובה ביותר “והשרת ל”שרת הטוב ביותר” אם הם שונו.
 5. בחר עיר – זה מציג את העיר הטובה ביותר במדינה שבחרת להתחבר אליה על בסיס ping ממיקומך ועומסי השרת כברירת מחדל. לאחר שינוי, ברירת המחדל היא לחיבור המוצלח האחרון שלך. שינוי העיר יאפס את השרת ל”השרת הטוב ביותר “
 6. בחר שרת – כברירת מחדל, זה מציג את “השרת הטוב ביותר” בעיר שבחרת או את השרת של החיבור המוצלח האחרון שלך.
 7. סטטוס חיבור – בחירה בלחצן “כבוי” או “התחבר” תחבר אותך למיקום שנבחר כעת. לאחר חיבורו כפתור “כיבוי” יהפוך לירוק וכפתור ה”חיבור “הירוק יהפוך לכפתור” נתק “אדום.

התחברות לרשת IPVanish באמצעות חיבור מהיר

התחברות ל- IPVanish באמצעות מסך רשימת Sever

למסך רשימת השרת יש שלוש כרטיסיות. כרטיסיות אלה הן “רשימה”, “מפה” ו- “סינון”. יש להם תכונות שונות המאפשרות לך לקבוע בקלות את השרת המהיר ביותר באזור, במדינה או בעיר עבור חיבור ה- IPVanish שלך..

מסך רשימת שרת לקוח של Windows IPVanish

רשימת שרתים: כרטיסיית רשימה

לשונית רשימת שרתים: רשימה משמשת כדי לעזור לך למצוא את השרת הטוב ביותר לחיבור שלך. ניתן להזמין את הרשימה לפי מדינה, זמן תגובה (ms), אחוז עומס או מועדפים. יש לו את התכונות הבאות:

 1. מיקום ציבורי (וירטואלי) – מיקום וירטואלי וכתובת IP נוכחיים (הוצג מחדש מהתמונה).
 2. סטטוס חיבור – מצב החיבור.
 3. מיין לפי – עבור למיין רשימת עיר-מדינה לפי:
  • מדינה – רשימה זו ממוינת לפי סדר אלפביתי לפי מדינה ואז עיר. זה כנראה סוג החיפוש הפחות יעיל עבור IPVanish.
  • זמן תגובה – הרשימה ממוינת על ידי הגדלת זמן ping השרת (ms). חיפוש זה יכול לעזור לך למצוא במהירות את השרת עם זמן התגובה המהיר ביותר.
  • אחוז עומס – יכול לעזור לך למצוא שרתי טעינה נמוכה במהירות מכיוון שהיא מזמינה את הרשימה על ידי הגדלת אחוז העומס.
  • מועדפים – מעביר מיקומים מועדפים לראש הרשימה. אחריהן עוקבות המדינות האחרות בסדר אלפביתי.רשימת שרתים של IPVanish: כרטיסיית רשימה
 4. תיבת חיפוש מגיבה – הוא חיפוש שמסנן את הרשימה כשמוסיפים אותיות לטקסט החיפוש. חיפוש זה עובד עם מדינות וערים כאחד. חיפוש זה משמש לסינון תוצאות המיון למיקום שאליו ברצונך להתחבר.
 5. רשימת מדינות-ערים – אלה מסודרים לפי קריטריוני המיון.
 6. מספר השרתים – המספר הכולל של השרתים באותו מקום עיר-מדינה. לחיצה על זה תרחיב את המיקום ברשימה לרמת השרת. כל שרת מציג ערכי ping (ms) ועומס אחוז שיעזרו לכם למצוא את המהיר ביותר במיקום זה.
 7. מועדפים – לחיצה על הכוכב שליד מיקום תיצור מועדף לשרת הטוב ביותר באותה עיר-מדינה. אתה יכול גם לבחור מועדפים ברמת השרת. הכוכב יהפוך לצהוב כדי לציין שמיקום או שרת זה מועדף.

שימוש ברשימת השרתים למציאת החיבור המהיר ביותר שלך

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך להשתמש בתכונות המיון והחיפוש יחד בעת חיבור באמצעות רשימת השרתים. ראשית, מיין את הרשימה לפי זמן תגובה או אחוז עומס. לאחר מכן השתמש בחיפוש כדי לסנן את הרשימה למיקום שאליו ברצונך להתחבר. לאחר מכן תוכל להרחיב את רשימת השרתים ולבחור את הטוב ביותר בעצמך או פשוט ללחוץ על המיקום (מדינה-עיר) ולתת ל- IPVanish לבחור אותה עבורך.

הבה נבחן כיצד למצוא את השרת המהיר ביותר אליו ניתן להתחבר בבריטניה בשיטה זו. ראשית מיין את הרשימה לפי “זמן תגובה”. לאחר מכן הקלד את תיבת החיפוש עד שמוצגות תוצאות בריטניה. לאחר בחינת המיקום של נוטינגהאם עם זמן התגובה המהיר ביותר (195 ms), אנו מבחינים שיש לו אחוז עומס גבוה (64%). שים לב שאנחנו בודקים מארצות הברית כך שהפינג איטי יותר ממה שהיה אם היינו מתחברים לבריטניה מהאזור.

לפיכך, נרצה לבדוק את המיקום הבא כדי להשוות בין השרתים בין זמני ping וערכי הטעינה שלו. אנו שמים לב שלשרת -09 יש פינג של 198 שניות ועומס של 31%. זה כנראה זה שהיינו בוחרים ידנית. כמבחן, אנו מחליטים לאפשר לתוכנת IPVanish לבחור את השרת עבורנו על ידי בחירת מיקום בריטניה – מנצ’סטר.

בחירת השרת הבריטי המהיר ביותר לפי אחוז פינג וטעינה

מכיוון שכבר היינו מחוברים לשרת בארצות הברית, התוכנה מבקשת מאיתנו אם ברצוננו להתנתק ממנו ולהתחבר שוב לזה שבבריטניה. לאחר לחיצה על כן ועברנו למסך החיבור המהיר, אנו רואים שהתוכנה בחרה באותו אחד שהיינו בוחרים ידנית.

באמצעות IPVanish כדי להתחבר לשרת הבריטי הטוב ביותר

ערכנו בדיקות דומות לסוגים וחיפושים אחרים. בכל מקרה התוכנה בחרה באחד מאותם שרתים שהיינו בוחרים ידנית. לפיכך, אנו בטוחים באפשרות ללקוח לבחור את השרת הטוב ביותר לאחר שבחרנו מיקום באמצעות הרשימה. זה יעזור לפשט את חיפושי השרת שלך כאשר למיקום יש שרתים מרובים. יש לסמן מיקומי שרת בהם אתה משתמש באופן קבוע כמועדפים כדי להקל על התחברות אליהם מחדש.

רשימת שרתים: כרטיסיית מפה

עבור אלו שמכוונים יותר לעין, IPVanish יאפשר לך לבחור את חיבור השרת שלך ממסך המפה. זה קל לעשות זאת. ראשית בחר את האזור (יבשת או מדינה) שאליה ברצונך להתחבר. העבר עם העכבר מעל היעדים הזמינים כדי לראות את ערכי הפינג שלהם. בחר את האזור עם הפינג הנמוך ביותר ואז הרחב את האזור הזה כדי לקבל בחירה שרתית יותר פרטנית. בדוק את ערכי הפינג החדשים. לחץ על זה עם הערך הנמוך ביותר.

הבה נבחן כיצד להשתמש במפה לבחירת השרת המהיר ביותר לחיבור שלנו. ניתן לגלול על מסך זה באמצעות העכבר או עם האצבע. לאחר שבדקנו את ערכי ה- ping של השרת על ידי עכברוף בין המספרים המייצגים אותם, גילינו שהשרת המהיר ביותר היה באזור הצפון-מזרח העליון בבוסטון. כדי לאמת זאת, סקרנו והתקרבנו (בעזרת גלגל העכבר אך המפה פועלת גם עם מחוות מסך מגע) לאזור זה ובדקנו את מנות השרת באזור זה במונטריאול, טורונטו, ניו יורק ובוסטון..

שימוש במפת השרת כדי להתחבר לרשת IPVanish

לחיצה על המיקום של בוסטון מציגה את הפקודה להתחבר מכיוון שאנחנו כרגע מחוברים לשרת במנצ’סטר. לחיצה על “כן” משלימה את החיבור לשרת הטוב ביותר בבוסטון. אם לא היינו מחוברים לרשת IPVanish, לחיצה על מיקום בוסטון הייתה מחברת אותנו ישירות לשרת הטוב ביותר שם.

שימוש במפה כדי להתחבר לשרת המהיר ביותר

כפי שאתה יכול לראות, השימוש במסך המפה כדי להתחבר למיקום שרת לוקח רק לחיצה אחת ברגע שתיקף את היעד שלך. בחירת יעד חדש וחיבור מחדש לשרת היא קלה באותה מידה. כל שעליך לעשות הוא לעבור לחלק העולם שאליו אתה רוצה להתחבר, להתקרב במידת הצורך ולחץ על המיקום החדש שלך.

רשימת שרתים: כרטיסיית סינון

כרטיסיית המסנן דומה ללשונית הרשימה בתכונות. עם זאת, ניתן לסנן רק לפי מדינה או טווח חביון. יש לו גם כפתור לניקוי המסננים הנוכחיים. זה הופך את זה לאידיאלי לגלות מהי ההשהיה הנמוכה ביותר למדינה מסוימת. להלן מסך הסינון המוגדר כברירת מחדל עם מסנני הארץ וההשהיה המוצגים בתצוגה מפוצצת לצדו.

מסך שרת הסינון עבור לקוח Windows IPVanish

קבע טווח מיקומים של פינג

הדרך הטובה ביותר להשתמש במסך זה היא לחפש מדינה או עיר מסוימת ואז לבדוק טווח חביון. אם לא נמצא אף אחד, עליך להגדיל את הטווח עד שיימצא אחד. זה יעזור לך לקבל מושג מהירות החיבור שלך מאותה מדינה. ניתן להשתמש בפילטר גם כדי למצוא שרתים במדינות שסביבכם עם זמן ההשהיה הנמוך ביותר.

לדוגמה, רצינו לבדוק את החיבור הטוב ביותר מהמיקום שלנו לגרמניה כדי שנוכל למצוא שרת למדיה זורמת. ראשית, הקפד למחוק פילטרים על ידי לחיצה על כפתור “נקה מסננים”. בשלב הבא התחל להקליד, גר, (מקרה לא משנה) בסרגל החיפוש. ברגע שגרמניה נמצאת בראש הרשימה המסוננת, בחר <טווח חביון של 50 מ”ס. אם לא נמצאו שרתים, נקה את המסננים והגדיל את החביון לטווח הבא. ברגע שגרמניה תופיע שוב ברשימה, קבעת היכן שרתי ה- VPN המהירים ביותר בגרמניה. במקרה שלנו, השרתים בפרנקפורט היו המהירים ביותר בסביבות 100 מילישניות. זה נהדר בהתחשב בכך שאנו נמצאים במרחק של 4,500 מיילים.

מצא את טווח החביון של שרתי ה- VPN הגרמניים המהירים ביותר ב- IPVanish

לקוח Windows מקל על כולם להתחבר לרשת IPVanish. יש לו מצב פשוט התופס פחות נדל”ן ממוחשב ומאפשר לך להתחבר ולהתנתק בכמה לחיצות על ידי קבלת ברירת המחדל של התוכנה. זה גם מאפשר לך לבחור מיקום מדינה-עיר שאליה אתה יכול להתחבר לצורך סטרימינג או למטרות אחרות. זה אידיאלי למי שלא רוצה להיות מוטרד מהפרטים הטכניים של השימוש ב- IPVanish אך רוצה את האבטחה שהוא מספק.

יחד עם זאת יש לו ממשק רגיל שמעניק לך שליטה רבה יותר על התנהגות הלקוח והפרוטוקולים עבור מי שחושק בגישה טכנית נוחה יותר לחיבורי ה- VPN שלהם. זה יאפשר לך לשלוט בשאילתות DNS והדלפות. באפשרותך להפעיל את מתג ההמתה IPVanish ולשלוט על אופן הטיפול בתעבורת LAN כאשר מתג ההפעלה.

זה מאפשר לך לקבוע כיצד האפליקציה מתנהגת במהלך ההפעלה והכיבוי. אתה יכול להשתמש בתכונת החיבור המהיר או לבצע תרגיל ידני לבחינת ה- Ping והעומס של אחוז השרתים במדינה או בעיר עבור החיבור שלך. ברגע שתמצאו את השרתים המהירים ביותר לפעילויות המקוונות היומיומיות שלכם, תוכלו לשמור אותם כפייבוריטים. בקיצור, IPVanish יאפשר לכם להחליט את רמת השליטה הרצויה בחיבור ה- VPN שלכם.

בקר ב- IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me