עולם הוורקראפטBlizzard Entertainment השיקה את אחד המשחקים המפורסמים ביותר שלהם ב- 30 בנובמבר 2004, World of Warcraft (WoW). משחק כלכלה זה, מבוסס-מנויים, מבוסס על מנויים הוא משחק משחק מקוון רב-משתתפים מרובי משתתפים (MMORPG), והוא המעקב אחר אחד המשחקים האחרים שלהם, וורקראפט 3. המשמעות היא שיש לך את היכולת לשחק עם אנשים מכל רחבי העולם העולם. WoW הייתה מגמת טרנדים בענף MMORPG כל כך הרבה זמן עד שאי אפשר לברוח מהתייחסויות אליה במשחקים אחרים. במהלך השנים היו ניסיונות רבים “להרוג את WoW” אך המשחקים הללו לא הצליחו לעמוד בציפיות. היו כמה גורמים שהביאו את המשחק לרמת הפופולריות בה נהנה, כולל כישלונות משחק גדולים אחרים ותזמון טוב. ההשפעה של WoW היא כה גדולה עד שיש סרט שמספר חלק מהסיפור. פעם, WoW התפאר ב -13 מיליון מנויים. מאז, המשחק עבר גלישה זורמת, תלוי באילו חבילות הרחבה ו / או תוכן חדש ש- Blizzard הוסיף למשחק. אם אתה נמצא באזור שאינו נתמך ורצית גישה לשרת צפון אמריקה (NA) (המכונה תחום), או אם אתה רוצה להגן על חשבונך מפני פריצה או התקפה אפשרית של מניעת שירות (DDoS), אתה יכול לבצע בטוח שהכל מאובטח באמצעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת WoW

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת WoW באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

מדגיש משחק משחקי World of Warcraft

WoW מחולק לשתי סיעות, הארד והברית. שני הפלגים הללו מאכלסים תחום שנקרא Azeroth. הרמה המקסימלית של המשחק הזה היא 100, וכל הגזעים יכולים לדבר בשפה הספציפית שלהם בנוסף לשפת סיעה. מירוצי Horde הם אורק,טרול, טאורן, מתים, שדון הדם, גובלין, ו פנדרן. מירוצי הברית הם בן אנוש, לילה אלו, Gnome, גמד, דרנאי, גרוע, ו פנדרן. אתה יכול לשים לב שהזכרנו את פנדרן פעמיים. הסיבה לכך היא שהם יכולים לבחור בכל סיעה. על ידי בחירת פנדרן, אינך מחליט מייד באיזה סיעה לבחור. אלא אם כן אתה כמו בחור אחד שהחליט ללכת עד 100 בלי לבחור סיעה או לעזוב את אזור ההתחלה, בדרך כלל היית בוחר אחד בין רמה 10 ל -15.

לפני שתוכל ליצור דמות, עליך לבחור שרת. כפי שהזכרנו קודם, אם ברצונך להתחבר לתחום NA מחוץ לאזורים הנתמכים, תרצה להשתמש ב- VPN. להלן רשימה של סוגי השרתים הזמינים וקצת עליהם.

 • PVE / רגיל – PVE מייצג את סביבת Player Vs. תחום מסוג זה הוא תחום רגיל והוא מיועד לכל מה שתרצו לעשות. אסור שתותקף על ידי שחקנים אחרים אלא אם תבחר להפעיל את האפשרות של PVP. אתה רשאי גם ליצור דמויות משני הפלגים בסוגי תחומים מסוג זה.
 • RP – RP מייצג תפקידים. אתה יכול לעשות את כל הדברים שאתה יכול בתחום רגיל, אבל לשרתים אלה יש הנחיות שמות מחמירות ובדרך כלל יש אוכלוסייה בתחום מבוגר יותר. בדרך כלל, היית מצפה לראות אנשים משחקים תפקידים בעולם המקוון העצום. אסור שתותקף על ידי שחקנים אחרים אלא אם תבחר להפעיל את האפשרות של PVP, ומותר לך ליצור דמויות משני הפלגים בסוגי תחומים מסוג זה.
 • PVP – PVP מייצג את Player Vs Player. כמו שאר סוגי השרתים, אתה יכול לעשות כל מה שבאופן קבוע תוכל לעשות, אבל יש פיתול. ברגע שאתה פוגע ברמה 10, אתה רשאי להיות מותקף על ידי שחקנים אחרים באופן אוטומטי, וזה לא ניתן לשנות. אינך מורשה ליצור דמויות מיותר מפלג אחד בתחומים מסוגים אלה.
 • PVPRP – כפי שניתן היה לחשוב, סוג זה של תחום הוא שילוב של תחומי PVP ו- RP. בדומה לתחום ה- PVP הרגיל, ברגע שתגיע לרמה 10, אתה רשאי להיות מותקף על ידי שחקנים אחרים באופן אוטומטי, ולא ניתן לשנות זאת. כמו כן, אסור ליצור תווים מיותר מפלג אחד בסוגים אלה של שרתים.

לאחר בחירת סוג השרת הרצוי, תבחר באחד מתוך 13 המירוצים ממסך יצירת התווים, ותבחר משימה (שנקראת כיתה). לכל כיתה יש את נקודות החוזק והחולשה שלהן, וסגנון הנגינה שלכם יקבע איזה מהן לבחור. למרות שלא תוכלו לשנות זאת כמו שתוכלו במשחקים מסוימים, WoW תאפשר לכם ליצור עד 11 תווים בשרת אחד, ובסך הכל 50 תווים בכל השרתים. עם כל כך הרבה אפשרויות, תוכלו לנסות את כולם. בואו נסתכל על השיעורים הזמינים ותפקידיהם. שימו לב שאמצעי Rdps נעים ו Mdps פירושו תגרה.

 • לוחם – טנק, סוחר נזקי תגרה (Mdps)
 • פלדין – טנק, מדפסות, הילר
 • האנטר – סוחר נזקים שנמצאו באזור (Rdps)
 • Rogue – Mdps
 • הכהן – Rdps, Healer
 • אביר המוות – טנק, Mdps
 • שאמאן – Rdps, Mdps, Healer
 • Mage – Rdps
 • וורלוק – Rdps
 • נזיר – טנק, מדפסות, הילר
 • דרויד – טנק, Rdps, Mdps, Healer

מכיוון ש אביר המוות נחשב למעמד “גיבור”, אנשי DK אינם נעולים רק ברגע שאתה מכה בדרגה 55 בדמות אחרת. כמו כן, שיעורים מסוימים עשויים להיעשות רק על ידי גזעים ספציפיים, כך שאם אתה רוצה עבודה מסוימת, היה מוכן לבחור גזע תואם. עבודות מסוימות עשויות להיבחר על ידי מרוצים רבים, אך היחיד שיכול להיבחר על ידי כל 13 המירוצים הוא מעמד הלוחם.

עכשיו אחרי שבחרת תחום, סיעה, גזע ומעמד, הגיע הזמן להיכנס למשחק. לכל מרוץ יש סצנה מתחילה שמביאה אותך לאזור המוצא למירוץ ההוא. מרמות 1-10 אתה מתחיל לרמה על ידי ביצוע משימות. בדרך כלל הקלות קלות באזור המוצא, ויכולות לכלול הרג של בעלי חיים, מפלצות, הומנואידים או איסוף פריטים. כל היצורים הסביבתיים שתוכלו לתקוף מכונים אספסוף. הקווסטים מלמדים אותך על יכולות הכיתה שלך ומלמדים אותך על משחק. ברגע שאתה פוגע ברמה 10, שדות קרב PVP הופכים לזמינים עבורך.

שדות קרב הם זירות (מקרים) ספציפיים שמאפשרים רק לאנשים שרוצים PVP. שני הפלגים מוגדרים זה בזה, ולמקרים אלה יש יעדים. זוהי רשימה של שדות הקרב במשחק, מספר השחקנים המותרים ורמות בהן ניתן להזין אותם. כל הצינוק ושדות הקרב מקבצים שחקנים יחד, בדרך כלל לפי רמה. טווח הרמות בשדה קרב לפני המפלגה המרבית הוא חמש. במילים אחרות, אם אתה ברמה 10, אתה יכול לצפות לראות שחקנים ברמה הגבוהה ביותר 14. מגמה זו ממשיכה עד שתגיע לרמה מקסימאלית. ברמה המקסימלית, אתה משחק רק נגד תווים אחרים ברמה המרבית. הריגה בשדה הקרב אינה הכרחית כל עוד אתם עובדים לקראת מטרות המשחק. בדרך כלל, הצוות שמנצח הוא הצוות שעוקב אחר המטרה, במקום לנסות להרוג את האויב.

מבוכים (נקראים גם מקרים) הם דרך טובה להשיג נשק, שריון ואפילו ניסיון. בניגוד לחיפושים, הציוד שנמצא בצינוקים באיכות טובה יותר ממה שהיית מוצא כרגיל. בגלל ההגדרות הקבוצתיות, הניסיון (XP) מצטבר בדרך כלל מהר יותר, מכיוון שההמון נועד להילחם בקבוצות. מבוכים עשויים להיות מופעלים החל ברמה 10, ולהמשיך עד לרמה מקסימאלית. לצינוקים הללו יש דרגות שונות של קשיות, ולחלקן יש גרסאות קשות יותר. לכל צינוק יש בדרך כלל 2-4 בוסים שלב, ועשויים להסתיים בפרק זמן סביר. בעבר, משחקים אחרים השתמשו באותם פריסות צינוק, אך שינו את ההמון בצינוקים. זה לא המקרה ב- WoW. לכל צינוק יש תחושה משלו, אם כי לעיתים צוות העיצוב יחזיר בוסים בתיקוני צמד.

ציטוטים תמיד היו חלק גדול מ- WoW. הם דרך להרוויח כסף, לצבור ניסיון, להשיג ציוד ואפילו לספר את סיפורו של אזרות. לעתים קרובות, קווסטים יביאו התייחסויות לתרבות הפופ, לספרות, ולעתים, למשחקי וידאו אחרים (המכונים ביצי פסחא). אחת הדוגמאות המועדפות עלי להתייחסות למשחקי וידאו התרחשה לאחר שקיבלתי מסע. מעבר למסך הבזיק אזהרה שאומרה “היכונו לג’וסט, פיתיון זמזום!”. אני זוכר שצחקתי בקול כי זו התייחסות למשחק וידאו פופולרי מאוד משנות ה -80 שנקרא ג’וסט. המסע היה בעצם גרסת תלת מימד של המשחק ההוא, כולל כמה מהניואנסים המקוריים.

ישנם יותר מ 6,000 משימות במשחק, החל ברמה 1 וממשיכים דרך המקסימום. כמה קווסטים יצחיקו אתכם, אחרים עשויים לגרום לכם להיות עצובים. מסע אחד במיוחד נמצא באזור המוצא טאורן המכונה מולגור. דמות שאינה משחקת (NPC) בשם אחאב ווטהוף מספק חיפוש אחר האכלת כלבו, קייל. מה שהופך את המסע הזה למעניין הוא שלקול ה- NPC יש קול שונה מכל דמות משחק אחרת. זה קולו של ילד, במקום שחקן. זה היה שייך לשחקן WoW בן 10 בשם עזרא צ’טרטון שהיה לו סוג נדיר של סרטן. כחלק מהבסיס “עשה זאת בעצמך”, הוא צריך להיות מעצב משחק. המסע תוכנן על ידו, וקולו הוקלט מסיבה זו. בליזארד הכניס למשחק ביצי פסחא אחרות שקשורות אליו ספציפית.

פשיטות הם תוכן ברמה גבוהה הכוללת בדרך כלל 10-25 שחקנים. זה המקום בו ניתן למצוא את ההילוכים הטובים ביותר. עם פתיחת WoW לראשונה, פשיטות דרשו 40 איש. בגלל הסיוטים הארגוניים של אותו תרחיש, המספר הזה צומצם למספר הראשון שציינתי.

אזרות הוא די גדול עכשיו, ולפלגים יש אדמות משלהם, אבל מדי פעם הם ייפגשו במשחק, במיוחד בשרת PVP. למירוצים במשחק בדרך כלל יש ערים משלהם. באותן ערים, NPCs יהיו בדרך כלל מהמרוץ אליו מוקדשת העיר. עם זאת, כל עוד אתם באותה פלג, אתם רשאים לנסוע לכל אחד מהם ולהשתמש במתקנים שלהם בבטחה. הערים הגדולות לברית הן:

 • רוח סערה – בית האדם
 • ברזל – בית הגמדים והגמדים
 • דארנאסוס – בית הלילות האלפים וורגנס
 • אקסודר – בית הדרנאי

הערים הגדולות בהורד הן:

 • אורגרימר – בית האורקים והטרולים
 • תת-תחתיות – בית המתים
 • רעם בלוף – בית מזל שור
 • סילברמון סיטי – ביתם של גמדי הדם

לכל הערים יש שליטים, וישנן ערי מקדש ששתי הפלגים עשויים לחלוק בהן.

מקצועות מחולקים לשתי קבוצות, ראשוניות ומשניות. אלה מיומנויות שצריך לפלס, ויש להם יתרונות ייחודיים משלהם. רק שני מקצועות ראשוניים זמינים בפעם אחת, וכדי ללמוד מקצוע חדש עליך לבטל את הלימוד. המקצועות הראשיים מחולקים לכישורי יצירה או איסוף. אלה הם:

 • אלכימיה – מיומנות יצירה
 • נפחות – מיומנות יצירה
 • כתובת – מיומנות יצירה
 • תכשיטנים – מיומנות יצירה
 • כרייה – מיומנות איסוף
 • חייטות – מיומנות יצירה
 • הנדסה – מיומנות יצירה
 • צמחי מרפא – מיומנות איסוף
 • קסום – מיומנות יצירה
 • עבודות עור – מיומנות יצירה
 • רזה – מיומנות איסוף

בנוסף למיומנויות ראשוניות אלה, כל אחד יכול לרמת מיומנויות משניות מבלי שיצטרך לבחור כאלה. אלה הם דיג, בישול, עזרה ראשונה וארכיאולוגיה.

נסיעות בין הארצות השונות ניתן להשיג במספר דרכים. נסיעות בשטח הן אחת הדרכים הראשונות בהן אתה מטייל בין אזורים. זה יכול להיות 60-100% מהדמות שלך שרוצה במשחק, וכל עוד האזורים מחוברים, אתה יכול לנהוג את הר מאזור לאזור אחר. עם זאת, אתה מסתכן שתותקף על ידי המונים או נגני סיעה הפוכים. ברגע שתגיע לרמה מסוימת, יש לך אפשרות לטוס ברוב האזורים. טיסה יכולה להיות מהירה יותר של עד 310% מנסיעה קרקעית, ואתה יכול לנסוע בקווים ישרים. אין חשש להתקפות האספסוף, ואם שחקן סיעה הפוך תוקף אותך, לעוף משם זו האפשרות הטובה ביותר. אזרות מחולקת למספר יבשות ותוכל לנסוע ביניהן באמצעות סירה. גריפונים הם מערכת הטיסה של המשחק שעשויה להשתמש בה מהדרגה הראשונה. זה כמו מונית לאזור אחר, בתנאי שהיית שם בעבר. בדרך כלל יש כרוך בתשלום קטן בטיסה מסוג זה, ואין לך שליטה על הנתיב או המהירות של הגריפון. שיטת הנסיעה האחרונה היא דרך הפורטל. ל mages יכולת ליצור פורטלים לעצמם ולשחקנים אחרים. פורטלים לאזורים שונים עשויים להיות ממוקמים בערים הגדולות. אם אתה ברמה מספיק גבוהה, אתה יכול להגדיר את הבית שלך לאחת הערים הללו ויש לך את היכולת לנסוע כמעט לכל אזור באזרות שאתה רוצה.

גילדות נפוצים כמעט בכל משחק, ו- WoW אינו יוצא מן הכלל. יש גילדות המוקדשות למטרות שונות כולל פשיטות, PVP וסגנונות משחק חברתיים. חברויות מתמשכות עשויות להיווצר שם גם אם בחרתם באגודה המתאימה. בגלל משך הזמן בו המשחק משחק, ישנם אנשים שאולי מכירים זה את זה ברשת יותר מעשור, אך מעולם לא פגשו זה את זה פנים אל פנים. אפשר לומר זאת גם על משחקי וידאו אחרים.

זה מכסה נקודות רבות ב- MMORPG מנוסה היטב. יכולתי להיכנס לעומק רב יותר, אבל כבר היו ספרים רבים, מדריכי אסטרטגיה ואתרי אינטרנט שהוקדשו ל- World of Warcraft. עם כל זה נאמר, יש כמה סיבות ממש טובות להשתמש ב- VPN תוך כדי משחק WoW, וזה יותר קל ממה שאתה חושב.

הסיבה הראשונה היא למטרות אבטחה. עם כל משחק פופולרי בימינו, פריצה יכולה להיות בעיה גדולה. בגלל עידן המשחק אנשים רבים עזבו וחזרו בסופו של דבר, רק כדי לגלות שכל זהב או חפצי ערך שהיו להם נמכרו. כשהבין את הבעיה הזו, Blizzard גייסה שיטת אימות דו-גורמית בצורה של אסימון סיסמא. למרות שזה עזר, אלה שלא ניצלו את הטכנולוגיה היו בסכנת פריצה ושדוד. היו כמה שיטות ששימשו להשגת הגניבה. השיטה הראשונה כללה פריצה רגילה, ועל ידי שימוש ב- VPN אתה מוסיף שכבת הגנה נוספת למשחק שלך, מכיוון שהחיבור שלך מוצפן.

לפעמים נשלחו דוא”ל לכתובת הדוא”ל של המשתמש ברשומה ואמרו שיש בעיה וכי הם היו צריכים להיכנס לאתר מסוים על ידי לחיצה על קישור כדי לפתור את הבעיה. משתמשים בלתי מעורערים עשויים לגרום לגנוב המידע שלהם בצורה כזו. שיטה זו נקראת דיוג והדרך היחידה להגן על עצמך מפני התקפה מסוג זה היא להיות ערניים.

הסיבה השנייה לשימוש ב- VPN מתייחסת למשהו שציינתי קודם, גישה לגישה וואו מכל מקום. אם אתה לא במדינה התומכת ב- WoW, היית משתמש ב- VPN כדי להתחבר למדינה שכן. אם אתה משחק בתחומי ארה”ב, הגיוני להשתמש בשרת VPN שנמצא שם. זה מביא אותנו לסיבה שלישית פוטנציאלית להשתמש ב- VPN.

לא משנה היכן אתם ממוקמים, יש סיכוי שהפינג שלכם עשוי להיות גבוה מהרגיל בגלל דרך עקיפה של הקשר שלכם. היו מקרים שמקבלים מהירות חיבור מהירה יותר באמצעות VPN מאשר בלעדי מכיוון שאות החיבור נעה בצורה ישירה יותר.

ליהנות מכל ההתרגשות כשאתה משחק ברשת World of Warcraft ברשת. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me