טלוויזיה ביוטיוביוטיוב השיקה שירות סטרימינג מעל ה- OTT שנקרא YouTube TV. השירות נועד להיות אלטרנטיבה לטלוויזיה. הוא מציע יותר מ- 45 ערוצים ללא צורך בספק טלוויזיה בכבלים או בלוויין. כמובן שלרוב הערוצים יש פרסומות. כדאי להסתכל, אך זה זמין רק בשטחים בארה”ב או בארה”ב. אם אתה גר שם, אתה תהיה בסדר. אם אתם נוסעים לחו”ל או עובדים מחוץ לארה”ב, תזדקק ל- VPN.

ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בטלוויזיה ב- YouTube מחוץ לארה”ב

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

בואו נסתכל על כמה מהערוצים הזמינים מ- Youtube TV.

 • א ב ג
 • הלמ”ס
 • NBC
 • פוקס
 • ESPN
 • ארה”ב
 • ה!
 • CW

ועוד לא מעט. שלא כמו חלק ממתחרותיה, YouTube מאפשר עד 6 זרמים בו זמנית. הם גם מאפשרים לך להקליט דברים באמצעות DVR, וכי אתה יכול להקליט את כל התוכניות המועדפות עליך בו זמנית ללא מגבלות נתונים. התמחור עבור שירות זה הוא 35 $ לחודש. אם ברצונך להוסיף Showtime או את ערוץ הכדורגל של פוקס, אלה הם תשלום נוסף. עם זאת, הם גם מקפידים לומר שאם אתה מטייל בינלאומי, לא תהיה לך גישה לחשבונך.

לכן תרצה להשתמש ב- VPN. בין אם נרשמתם ובין אם אתם עומדים לעשות זאת, עליכם להתחבר לשרת בארה”ב. זה יסייע לך לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות. למה שתצטרך להחמיץ מכיוון שאתה לא נמצא בארה”ב כרגע?

איזה שירות VPN שתבחר תלוי ביעדים שלך. יש לנו כמה הצעות טובות שיהפכו את הדברים לפשוטים. אם המטרה שלך היא רק לוודא שאתה יכול לצפות בכל הערוצים, עיין בתכונה ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS). זהו שירות DNS חכם שיעזור לך לבטל את החסימה של כל מגבלות גיאוגרפיות שתיתקל בהן ללא תקורה כלשהי של הצפנה. אם המטרה שלך מכוונת יותר לאבטחה, תרצה להתחבר לשרת ExpressvPN. לקוח ה- VPN שלהם כולל תכונת switch switch, והם אינם מחזיקים ביומני פעילות כלשהם. אתה יכול להשתמש בשירות ה- VPN או ה- DNS החכם שלהם בכל עת ולעבור ביניהם לפי הצורך.

כיצד להשתמש ב- VPN לצפייה ב- YouTube TV

אנחנו נשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN לצפייה בטלוויזיה ב- YouTube. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח עבור Windows, Mac ו- Linux. משתמשי מובייל יכולים להוריד אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד. אתה יכול אפילו להשתמש ביישום הנתב ExpressVPN כדי לאבטח כל מכשיר ברשת שלך. זה ישלח את כל התקשורת שלך דרך ה- VPN שמרחיב את התמיכה למכשירים כמו קונסולות משחק ותיבות סטרימינג. יש להם אפילו אפליקציה למכשירי טלוויזיה של Fire Fire.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם. זכור שאנחנו משתמשים בתמונות משרתי ארה”ב מכיוון ש- HBO Now מוגבלת גיאוגרפית לארצות הברית.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון ש- HBO Now זמין רק בארה”ב, תרצה לבחור שרת בארצות הברית. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי ארה”ב.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לגלוש באינטרנט או לצפות בטלוויזיה ב- YouTube כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם בכל מדינה, אך תרצה להתחבר לשרת בארה”ב כדי לצפות בעדכונים החיים.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו Netflix, Hulu ו- Amazon Instant. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו נטפליקס אבל ה- VPN יעזור לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים בנטפליקס כאילו אתה יושב בארצות הברית.

שתי האפשרויות הללו יבטלו את חסימת התוכן. אלה שרק הזכרנו הם אפשרויות נהדרות. בחרנו בהם בהתבסס על מהירות, פונקציונליות, מיקומי שרת, אמינות ומחיר. וודא שאתה יכול להתחבר ולזרום בקלות לפני שאתה נוסע. אל תהסס לבדוק את שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים רשימת אפשרויות אחרות אם אתה רוצה יותר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me