ביקורת מנהרה פרטית 2018

VPN מנהרה פרטית מנוהל על ידי הצוות ב- OpenVPN Technologies Inc. רבים מכם בוודאי יודעים שזו החברה שעומדת מאחורי פרוטוקול ה- VPN הסטנדרטי של ה- VPN, OpenVPN. כתוצאה מכך, יש להם מוניטין כאחת החברות המהימנות ביותר בענף הפרטיות באינטרנט. תשתית ה- VPN של המנהרה הפרטית בנויה תוך שימוש בפונקציונליות OpenVPN של הדור הבא שלהם. לפיכך, חיבור דרך אחד משרתי ה- VPN שלהם מבטיח שתעבורת האינטרנט שלך מוצפנת בצורה מאובטחת בשדות תעופה, בתי מלון, בית הקפה או בית הקפה האהוב עליך, או נקודות Wi-Fi ציבוריות אחרות. זה יכול גם לסייע בהגנה על פרטיותך המקוונת בזמן גלישה באינטרנט מכל מקום.


סקירה VPN של מנהרה פרטית

תוכניות מנהרה פרטיות & תמחור

VPN של מנהרה פרטית בעלת מבנה שיווקי שונה מעט מרוב שירותי הפרטיות האחרים באינטרנט. הם מציעים שני סוגים של תוכניות תמחור: קבועים וגמישים. תוכניות אלה שונות רק במספר המכשירים המותרים להתחבר בו זמנית לרשת ה- VPN שלהם.

התוכנית הקבועה של המנהרה הפרטית מאפשרת לכל היותר שלושה מכשירים סימולטניים לכל מנוי. הוא משווק באמצעות שתי חבילות מונח שונות: חודשיות ושנתיות. החבילה החודשית שלהם היא 6 $ לחודש. כמו ספקים רבים אחרים, הם מציעים הנחות על החבילות השנתיות שלהם. כתוצאה מכך, אתה יכול לקבל שנה של שירות המנהרה הפרטית תמורת $ 35. זהו חיסכון של 50% מהמחיר החודשי.

תמחור מנהרה פרטית

כפי שציינו בעבר, התוכנית הגמישה מאפשרת יותר משלושה חיבורים בו זמנית בחשבון יחיד. עם זאת, כל מכשיר נוסף מעל שלוש יעלה לך $ 6 לחודש או $ 35 לשנה, תלוי בחבילה שבחרת. ספקים רבים מציעים כעת עד חמישה חיבורים בו זמנית לחשבון.

לכן, אנו חשים שתמחור התוכנית הגמישה מכוון יותר לעסקים קטנים בהתאם לצרכי ה- VPN האישיים שלך. חשבונות מנהרה פרטיים מאפשרים לך להוסיף שימושים לחשבון שלך ועל כן חשבונות גמישים יכולים להוסיף משתמשים עד 100. חשבון כזה יאפשר עד 100 משתמשים להשתמש בו זמנית. זה הופך אותה לבחירה טובה עבור עסקים קטנים רבים.

אפשרויות תשלום

מנהרה פרטית כוללת מגוון אמצעי תשלום עבור שירות ה- VPN שלה. אלה כוללים את כל כרטיסי האשראי והחיוב העיקריים. אם אתה רוצה לנהל את הרכישות המקוונות שלך ממיקום מרכזי, הם מקבלים רכישות באמצעות PayPal. אתה יכול גם להשתמש בחשבון הבנק שלך כדי לשלם עבורו. לבסוף, משתמשי iOS יכולים להשתמש בכרטיסי מתנה של אפל. ביטקוין וקריפט-מטבעות אנונימיים אחרים אינם מתקבלים כרגע.

ניסיון חינם ל- VPN ל- 7 ימים

בניגוד לספקים רבים כיום, מנהרה פרטית מציעה לכל המשתמשים החדשים ניסיון חינם בן 7 יום של שירות ה- VPN שלהם. זה אמור לאפשר לך מספיק זמן לבדוק את רשת ה- VPN שלהם ולראות אם זה מתאים לצרכים שלך. הקפד לבדוק את זה עם כל המכשירים שאתה מתכוון להשתמש בהם. כמו כן, וודאו כי אתם מרוצים מהביצועים שלהם באתרי אינטרנט אליהם אתם מתכוונים לגשת.

אם תרצה לנסות ולשירות VPN של מנהרה פרטית, כל מה שצריך כדי לנצל את ההצעה הזו הוא כתובת דוא”ל וסיסמא. אתה יכול להירשם לחשבון באתר שלהם. לאחר שיצרת את חשבונך, הפעל אותו על ידי לחיצה על קישור ההפעלה בדוא”ל הפתיחה. זה ממחיש בחלק המתייחס לסקירת ה- VPN של המנהרה הפרטית שלנו.

רשת VPN & מיקומי שרת

רשת ה- VPN של המנהרה הפרטית מורכבת מ 50+ שרתים ב 23 אזורים. אלה מפוזרים על 12 מדינות בשלוש יבשות שונות. למרות שהרשת שלהם קטנה יחסית, הם מיקמו שרתים בכדי למקסם את הכיסוי והביצועים הכוללים.

רשת מנהרות פרטית

לרשת ה- VPN מספר מיקומים בארצות הברית ובמערב אירופה. יש לו גם שרתים בקנדה ובאסיה. זה מאפשר למנהרה הפרטית לספק מספר יעדי VPN וירטואליים למיקומים פופולריים עבור המנויים שלהם. הרשתות הנוכחיות שלהן הן כדלקמן:

 • אסיה
  • הונג קונג, הונג קונג; טוקיו, יפן
 • אירופה
  • אמסטרדם, הולנד; פרנקפורט, גרמניה; לונדון, בריטניה; מדריד, ספרד; מילאנו, איטליה; פריז, צרפת; סטוקהולם, שוודיה; ציריך, שוויץ
 • צפון אמריקה
  • מונטריאול קנדה
  • ארצות הברית: Ashburn, VA; אטלנטה, ג’ורג’יה; שיקגו, אילינוי; דנוור, קולורדו; לוס אנג’לס, קליפורניה; מיאמי, פלורידה; פיניקס, אריזונה; סולט לייק סיטי, יוטה; סן חוזה, קליפורניה; סיאטל, וושינגטון; ניו יורק, ניו יורק

למרות ש- VPN של מנהרה פרטית לא אוסר על תנועת P2P ברשת שלהם, הם אכן מצייתים ואוכפים את חוק זכויות היוצרים Digital Millennium Copyright (DMCA). הם ישעות חשבונות שמפרים את הנחיותיה. הם גם רושמים קצת מידע ביומן חיבורים למטרות תחזוקה ברשת. לכן יתכן שהם אינם הפיתרון האידיאלי למשתמשים בשטף.

בקר במנהרה הפרטית

שמירה על פרטיותך ועל אנונימיות עם VPN מנהרה פרטית

מנהרת הפרטיים וחברת האם שלה, OpenVPN Technologies Inc., שוכנות שניהם בארצות הברית. באופן ספציפי, הם נמצאים בפלזנטון, קליפורניה וכפופים לחוקי השיפוט שם. בניגוד למה שרבים מאמינים. בארצות הברית אין כיום חוקים לשמירת נתונים. עם זאת, הם חבר מייסד ברשת שיתוף המודיעין “חמש עיניים” של מדינות. המידע האישי שאוסף מנהרת פרטית עליכם נשמר בתוך הבית ולא משותף עם גורמים שלישיים ברוב המקרים. החריג מצוין בתנאים והגבלות שלהם כדלקמן:

למידע שתמסור בעת רכישת השירות, חיבורו והשימוש בו ניתן לגשת לחברה בלבד. המידע שלך עשוי לשמש רק לנו בכדי לספק לך את שירותינו. אנו מכבדים את פרטיותך ולא נגלה אותה לצד שלישי, אלא במצבים הבאים:

לבקשת גורמי אכיפת החוק תוך עמידה בכל ההליכים שנקבעו בחוק.
המשתמש הפר את כללי השימוש בשירות.

למרות ש- VPN של מנהרה פרטית לא רושם אף פעילות של המשתמשים שלהם בזמן השימוש בשירות שלהם, הם רושמים כמה נתוני חיבור כדי לפקח על הונאה, מבצעים תחזוקת רשת ומסייעים בשיפור ביצועי הרשת. להלן קטע קצר מתנאי השירות שלהם (TOS) המסבירים זאת במילים שלהם:

קבצי יומן המאוחסנים בשרתים שלנו משמשים רק לניטור ביצועי שרתים, זיהוי באגי תוכנה, זיהוי הפרות אבטחה אפשריות ולצורך זיהוי משתמשים פוגעים. קובצי היומן אינם משמשים לניטור או צנזורה של פעילויות האינטרנט שלך. אנו מכבדים את פרטיותך. אנו לא מעוניינים במה שאתה עושה באינטרנט.

יומנים אלה כוללים רק את הזמן המחובר ואת רוחב הפס הכולל בו נעשה שימוש. הם לא שומרים דבר על היסטוריית האינטרנט שלך או על פעילות מקוונת כלשהי. VPN של מנהרה פרטית שומר על יומנים אלה במשך שבועיים ואז מנקה אותם מהמערכת שלהם. אנו מעדיפים שהם לא רושמים דבר אלא יעריכו את הכנות שלהם.

מנהרה פרטית אינה תומכת כיום בביטקוין או בכל אמצעי תשלום אנונימי אחר. בנוסף, אתה מסכים לאימות זהות. במילים משלהם מת”ק:

אתה מסכים שנוכל לאמת את זהותך ואולי גם את מספר הטלפון הנייד שלך באמצעות אימות SMS.

אנו באופן אישי לא אוהבים למסור את מספר הטלפון הנייד שלנו לצורך אימות SMS. מנהרה פרטית תאמת את זהותך למטרות מניעת הונאה. זה ההפך מרישום אנונימי ויכול להיות גורם מכריע עבור חלק מהקוראים.

לבסוף, ביחס לפרטיותך המקוון, לא התגלו דליפות בעת השימוש בשירות המנהרה הפרטית. זה גם שומר מפני התקפות הכחשת שירות (DDoS) והכנסת תוכנות זדוניות. השירות משתמש ב- OpenDNS כדי לאבטח ולהגן על שאילתות החיפוש שלך מצדדים שלישיים

לסיכום, פרטיותך ואנונימיותך בעת השימוש בשירות VPN של המנהרה הפרטית הם תיק מעורב. הם ממוקמים בקליפורניה ולכן כפופים לחוקי השיפוט שלה, כמו גם לחוקי ארצות הברית. הם כן שומרים על יומני חיבור ואין דרך אנונימית לרכוש את השירות שלהם.

כפי שציינו, לא התגלו דליפות אינטרנט במהלך השימוש ברשת ה- VPN שלהם, ולכן הפרטיות המקוונת שלכם מוגנת. השימוש בשרתי VPN של המנהרה הפרטית כדי להתחבר לאינטרנט יגן עליך מפני צדדים שלישיים זדוניים או סתם סנופרים סקרנים. כתוצאה מכך אנו ממליצים לבחון מה אתה זקוק ל- VPN ולבחון ביסודיות את התנאים וההגבלות שלהם ומדיניות הפרטיות כדי לוודא שצרכים אלה מסופקים.

אבטחת התעבורה המקוונת שלך באמצעות VPN של מנהרה פרטית

פרוטוקול ברירת המחדל של OpenVPN

מנהרה פרטית משתמשת ב- OpenVPN כפרוטוקול היחיד שלהם לרשת ה- VPN שלהם. הם לא מאפשרים להשתמש בפרוטוקולים אחרים ליצירת חיבורי רשת. כך אם תנסו להתחבר באמצעות אחד מהפרוטוקולים המובנים הנפוצים: IKEv2, SSTP, L2TP או PPTP, החיבור פשוט ייכשל. המשמעות היא שלא תוכלו להשתמש בשירות ה- VPN שלהם אם לא תוכלו להתחבר באמצעות OpenVPN. יש להם תוכנה בהתאמה אישית לרוב הפלטפורמות העיקריות כולל מכשירי Windows, Mac OS X, iOS, Amazon ו- Android. בנוסף ניתן להגדיר את השירות שלהם באופן ידני לכל פלטפורמה התומכת בפרוטוקול OpenVPN.

RSA- 2048 לחיצת יד

מנהרה פרטית משתמשת ב- TLS לאימות ובקרת שרתים כדי להקים את מנהרת ההצפנה הראשונית. הוא משתמש בתעודות RSA-2048 ביט לצורך אימות של כל המפתחות שעברו משא ומתן. אישורים מאומתים באמצעות SHA256 ומקש Diffie-Hellman (DHE) Eememeral משמשים לביסוס סודיות קדימה. לאחר משא ומתן על מפתחות אלה הם מועברים על פני המנהרה המאובטחת בין שרת VPN לבין התקני לקוח. יש פרק זמן קטן ששני המפתחות תקפים להחלקת תהליך ההעברה. סודיות קדימה מבטיחה שאי פעם ניתן יהיה לפגוע רק בחלון קטן בתעבורת האינטרנט.

הצפנת מידע

מנהרה פרטית משתמשת בסטנדרט הצפנה מתקדם (AES) עם אורך מפתח 128 סיביות במצב Galois / Counter (GCM) לצורך הצפנת תעבורת האינטרנט שלך. הם בחרו בתקן הצפנה זה מכיוון שהוא מהיר יחסית, ובכל זאת הוא מספק אבטחה חזקה לנתונים שהם מוצפנים עימם. לרוב זה כתוב כ- AES-128-GCM והם מרגישים שזה בדרך כלל נחשב מאובטח ומהיר לכל יישום. זה מבטיח שחיבור ה- VPN שלך יהיה מהיר ובטוח מפני התקפות זדוניות באינטרנט.

בעוד שספקים מסוימים עשויים להצביע על “מספר גבוה יותר של ביטים”, מנהרה פרטית מרגישה שזה רק מסך עשן כדי לנסות לשכנע משתמשים פוטנציאליים שה- VPN שלהם בטוח יותר. עם זאת, מכיוון שרוב ההצפנה כיום נשברת לעיתים קרובות על ידי מציאת חולשות באופן מעובד הנתונים המוצפנים ולא על ידי תקיפת אלגוריתם ההצפנה עצמו, הם מרגישים שזו תחושת ביטחון שגויה. יתר על כן, המספר הגבוה יותר של ביטים מתרגם לכוח עיבוד רב יותר להצפנת / פענוח הנתונים שלך. זה גורם לעיכובים שיכולים להאט את חיבור ה- VPN שלך.

אימות נתונים

אימות נתונים מטופל באמצעות אלגוריתם HMA של SHA256. זה שומר על התעבורה שלך נגד אדם באמצע (MitM) ותוקף אותה ומגן עליה מפני התעסקות מבחוץ

לסיכום, פרוטוקול OpenVPN והאלגוריתמים המיושמים על ידי רשת VPN מנהרת פרטיות מבטיחים שכל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת בצורה מאובטחת. זה ייתן לך שקט נפשי בזמן הזרמת תוכן או גישה לשירותים פיננסיים מקוונים מבית הקפה האהוב עליך.

צרכן & תמיכה טכנית

קו התמיכה הראשון של המנהרה הפרטית הוא שירות הצ’אט המקוון שלהם שבניסיון שלנו היה מאוד מגיב. מומחה תמיכה הופיע כמעט מייד כדי לענות על שאלותינו. הם היו מיומנים לפתור כמה בעיות חיבור ולספק תשובות לשאלות כלליות לגבי השירות שלהם.

שאלות טכניות נוספות דרשו שאנו שולחים דוא”ל לתמיכה שאמרו שיכולה לקחת בין 12-24 שעות לתגובה. הגשנו שלוש שאילתות טכניות. הופתענו לטובה לראות ששניים נענו תוך שעה אחת והשני ארך כשלוש.

למנהרה פרטית יש גם עמוד תמיכה קטן באתר שלהם. דף זה מחולק לארבעה חלקים: חשבון, חיוב, חיבור ושאלות נפוצות. זה מקל על הבחינה אם יש להם את התשובה לשאלתך או אם אתה צריך ליצור כרטיס. יש להם גם נוכחות במדיה החברתית בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ואחרים. לבסוף, הם גם מנהלים דף חדשות מעודכן בו הם דנים בפתרונות לבעיות אבטחה נפוצות העומדות בפני אנשים כיום.

בדיקה דיבורית-ידנית מנהרת VPN

VPN של מנהרה פרטית פיתחה תוכנה בהתאמה אישית עבור מכשירי Windows, MacOS X, iOS ו- Android. כל אלה מתחברים באמצעות פרוטוקול OpenVPN. זהו פרוטוקול ה- VPN היחיד הנתמך על ידי הרשת שלהם למרות שתוכנת Windows שלהם תומכת בחיבורי פרוקסי שונים במידת הצורך. גרסאות ההפעלה המתאימות הדרושות להפעלת לקוחות ואפליקציות אלה הן כדלקמן:

 • חלונות – חלונות 7 ומעלה.
 • מק– מערכת הפעלה X 10.x ומעלה.
 • iOS – iOS 6.0 ואילך.
 • אנדרואיד – אנדרואיד 4.1 ומעלה.

עליך ליצור חשבון לפני שתוכל להתחבר לרשת המנהרה הפרטית של שרתי VPN.

הרשמה לחשבון מנהרה פרטי

כשאתה לוחץ כדי להירשם לשירות המנהרה הפרטית, יוצג לך דף ליצירת חשבון. כל מה שנחוץ לחשבון זה הוא כתובת דוא”ל וסיסמא.

צור חשבון מנהרה פרטי

הזן את כתובת הדוא”ל שלך ובחר סיסמה והזן אותה לאימות. סמן את התיבה “אני לא רובוט” ולחץ על כפתור “צור חשבון”. לאחר שיצרת את חשבונך, הפעל אותו על ידי לחיצה על הקישור בדוא”ל הפתיחה שלך. פעולה זו תפתח דף אינטרנט של מנהרת פרטי עם ההודעה הבאה.

הפעלת חשבון מנהרה פרטית

לאחר שתלחץ על קישור “הפעל” זה, יוצג לך דף לבחירת תוכנית ה- VPN הרצויה.

בחר תוכנית מנהרה פרטית

בחר את התוכנית שלך על ידי לחיצה על “חודשי” או “שנתי” ואז לחץ על כפתור “התחל ניסיון חינם” שמתחתיו. פעולה זו תפתח את דף פורטל החשבונות שלך עם פרטי המנויים.

פרטי מנויים לפורטל חשבון מנהרה פרטי

כעת, לאחר שרשמת חשבון VPN של מנהרה פרטית, אתה יכול להוריד ולהתקין את התוכנה המתאימה למכשיר שלך.

לחיצה על סמל הרשימה (שלוש קווים אופקיים) תאפשר לכם לבחור את סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה של דף הפורטל. בחר “הורד” מהתפריט שהתקבל. בחר בסמל המתאים וכפתור “הורד ל …” כדי להתחיל בתהליך ההתקנה של מערכת ההפעלה שלך.

הורד תוכנת מנהרה פרטית

בחירת סמלי Windows או Mac תאפשר לכם להוריד את קובץ ההתקנה למחשב, למחשב הנייד או לטאבלט. בחירת אנדרואיד, אמזון או iOS תפתח את חנות האפליקציות המתאימה. כשמגיעים לשם, תוכלו להפעיל את התקנת אפליקציית המנהרה הפרטית במכשיר הנייד שלכם.

לקוח VPN של מנהרה פרטית עבור Windows

התקנת מנהרה פרטית עבור Windows

לאחר שהורדת את קובץ ההתקנה של Windows למחשב האישי שלך, הפעל אותו כמנהל מערכת. זה יתחיל בתהליך ההתקנה לשולחן העבודה. בחר את התיקיה בה ברצונך לאחסן את התוכנה ובחר “התקן”.

התקנת מנהרה פרטית

לאחר פרק זמן קצר, יופיע מסך השלמת ההתקנה. סמן את התיבה “התחל מנהרה פרטית עכשיו” ולחץ על כפתור “סיום” כדי להשלים את ההתקנה ולפתוח את לקוח Windows בפעם הראשונה..

התחברות ללקוח Windows

כאשר הלקוח נפתח לראשונה, יהיה עליך לאמת שיש לך חשבון חוקי לפני שתוכל להתחבר לשירות המנהרה הפרטית. הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שבה השתמשת כדי ליצור את חשבונך ולחץ על “כניסה”. אם עדיין אין לך חשבון, לחץ על כפתור “הירשם” כדי ליצור חשבון.

כניסה למנהרה פרטית

החיבור הראשון שלך לרשת VPN

לאחר שתאמת את אישורי ההרשאה שלך, הלקוח יפתח את מסך בחירת השרת. לחץ על עיר כדי להתחיל את החיבור הראשון שלך לרשת ה- VPN של המנהרה הפרטית. שימו לב שהחיבור האחרון מוצג בראש הרשימה. גלול מטה ובחר בניו יורק, ניו יורק כדי להתחיל.

תוכנת המנהרה הפרטית תבקש ממך להשלים את החיבור לשרת החדש שלך ואז תבקש ממך לאפשר לה ליצור חיבור רשת VPN מהמחשב שלך. כשתלחץ על “אישור”, זה ישלים את החיבור שלך לשרת בניו יורק, ניו יורק.

חיבור המנהרה הפרטי הראשון שלך

מסך לוח המחוונים יציג את המשתמש, המיקום הווירטואלי הנוכחי וכתובת ה- IP שהוקצו על ידי שרת ה- VPN. תוכל גם לפתוח את דף פורטל החשבונות שלך ולבחון מכאן מידע על המנוי הנוכחי שלך.

לפני שנסתכל על לקוח Windows בפעולה נוספת, הבה נבחן תחילה את הגדרות החיבור. ניתן לגשת לאלו על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים.

מנהרה פרטית להגדרות לקוח של Windows

בתפריט הלקוח שלושה פריטים: אודות, הגדרות, ויציאה. About מציג מסך המציג את גרסת התוכנה הנוכחית ומידע אחר. בחירת יציאה תבקש ממך לצאת. שים לב שאם תבחר כן, תצטרך להזין מחדש את אישוריך בפעם הבאה שתפעיל את הלקוח.

לפריט האחרון, הגדרות יש שלושה פרמטרים שתוכלו להגדיר ידנית:

 • התחלה אוטומטית – יפעיל את הלקוח באופן אוטומטי כשאתה פותח את Windows אם מוגדר ל- yes.
 • פרוטוקולים – יאפשר לך לבחור כיצד להחיל OpenVPN על חיבורי הרשת שלך.
  • מסתגל – הוא פרוטוקול ברירת המחדל. תחילה הוא מנסה להתחבר באמצעות OpenVPN UDP. אם זה לא מצליח, הוא מנסה להתחבר עם OpenVPN TCP בצורות שונות.
  • UDP – הוא פרוטוקול OpenVPN המהיר ביותר מכיוון שהוא אינו בודק מנות שאבדו או לא הוסדרו. זה פשוט מעביר אותם כשהם מגיעים.
  • TCP – הוא פרוטוקול OpenVPN האמין ביותר מכיוון שהוא בודק שגיאות מנות נתונים ומתקן אותן. זה עושה את זה טוב יותר עבור אותות רשת למרחקים ארוכים או חלשים אך הוא איטי יותר מ- UDP.
  • פרוקסי HTTP – משתמש בחיבור TCP המוסתר ביציאת האינטרנט הרגילה 80 כדי לספק יותר פרטיות
  • OBFS ו פרוקסי היברידית של OBFS– הם חיבורי TCP המעורפלים (מקושקשים) ביציאה שנבחרה על ידי תוכנת המנהרה הפרטית. זה מספק אפילו פרטיות רבה יותר מפני בדיקת מנות עמוקה.

הגדרות לקוח חלונות מנהרה פרטית

 • פסק זמן בחיבור – שלוט בזמן שקשור לחיבור נחשב לכישלון ומנסה שוב. זה יכול לקחת את הערכים הבאים: אדפטיבית, 6 שניות, 20 שניות, 30 שניות, 1 דקה, 1 דקה 30 שניות ושתי דקות. Adaptive הוא ברירת המחדל המאפשרת לתוכנה להחליט להשתמש בכמה פרמטרי חיבור פנימיים.

לקוח VPN של Windows בפעולה

כעת לאחר שבדקנו את הגדרות החיבור עבור לקוח Windows, הבה נבחן זאת בפעולה. קל לשנות מיקומים וירטואליים. לחץ על כפתור “נתק” ואז בחר “כן” כאשר תתבקש. לחץ על המיקום האחרון שאליו התחברת בהצלחה. שימו לב שמיקום זה נמצא כעת בראש רשימת האזורים. כעת בחר מיקום אחר כמו מונטריאול, QC בקנדה כדי להשלים את השינוי האזורי שלך.

ניתוק ובחירת מיקום וירטואלי חדש

כעת נתחבר לרשת ה- VPN של המנהרה הפרטית ונשנה אזורים וירטואליים מבלי להתנתק תחילה. ראשית, לחץ על “התחבר”. שימו לב שהמיקום של מונטריאול נמצא כעת בראש הרשימה. גלול מטה ובחר את הממלכה המאוחדת של לונדון. פעולה זו מציגה בקשה ששואלת אם ברצונך לעבור משרתי מונטריאול ללונדון. לחיצה על “כן” משלימה את השינוי שלך לאזור לונדון הווירטואלי.

שינוי אזורים וירטואליים באמצעות שירות המנהרות הפרטי

כפי שאתה יכול לראות, התקנה ושימוש של לקוח המנהרה הפרטית עבור Windows היא קלה. יש כמה הגדרות חיבור בסיסיות עבור הלקוח אך רוב המשתמשים יכולים פשוט לקבל את ברירת המחדל. חיבור לשרת ברשת VPN של מנהרה פרטית לוקח רק לחיצה או שתיים. אם ברצונך להתחבר או להתנתק לשרת באזור הנוכחי, בחר בלחצן המתאים. כדי לשנות מיקומים וירטואליים פשוט בחר אזור חדש ואז אמר “כן” לשורת התוצאה.

בקר במנהרה הפרטית

אפליקציית אנדרואיד VPN למנהרה פרטית

התקנת אפליקציית Android

בקר באתר VPN של המנהרה הפרטית, גלול מטה לאזור ההורדות במכשיר הנייד שלך והקש על סמל אנדרואיד. פעולה זו פותחת את דף ההתקנה של ה- VPN של המנהרה הפרטית בחנות Google Play. הקש על כפתור “התקן” כדי להתחיל בהורדה לטלפון אנדרואיד שלך. בסיום ההתקנה, הקש על “פתח” כדי להשתמש בה.

התקנת אפליקציות אנדרואיד למנהרה פרטית

נכנס לאפליקציית אנדרואיד

לפני שתוכל להשתמש בשירות VPN של מנהרה פרטית בטלפון או בטאבלט, עליך לאמת את חשבונך. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה שבהם השתמשת כדי ליצור את חשבונך כדי לאמת את המינוי שלך. הקש על כפתור “התחברות” כדי להתחיל להשתמש באפליקציה בפעם הראשונה.

כניסה לאפליקציה של מנהרה פרטית Andriod

יצירת חיבור אפליקציות Android הראשון שלך

מסך שער ה- VPN לאפליקציה ייפתח. יצירת החיבור הראשון שלך לרשת מנהרה פרטית מכאן היא קלה. פשוט הקש על אזור אשברן, וירג’יניה בארצות הברית. שימו לב שהוא מסומן מה מציין שזה האזור הווירטואלי הנוכחי. זה יבקש ממך לאפשר למנהרה הפרטית ליצור את החיבור לרשת VPN. הקש על “אישור” כדי לקבל זאת וההגדרה של מיקום הוירטואלי הווירטואלי שלך תושלם.

חיבור ה- VPN של המנהרה הפרטית הראשונה שלך

מסך היישום של לוח המחוונים המחובר מציג מפה עם סמן מיקום, שער ה- VPN הנוכחי שלך, כתובת ה- IP שהוקצתה על ידי השרת והפרוטוקול / יציאה המשמשים אותה. הגלילה ימינה פותחת מסך המציג את רוחב הפס ההעלאה וההורדה לאורך זמן. זה מוצג בצורה מספרית וגם גרפית.

לפני שנבדוק יותר את האפליקציה בפעולה, הבה נבחן את תפריט האפליקציות.

מנהרה פרטית לתפריט אפליקציות אנדרואיד

לגישה לכך ניתן להקיש על הסמל שלה (שלושה קווים אופקיים) בפינה השמאלית העליונה של מסך לוח המחוונים. פריטי התפריט הם כדלקמן:

 • עזרה – פותח את עמוד התמיכה באתר המנהרה הפרטית.
 • הגדרות – מאפשר לך לשנות את פרוטוקול החיבור ואת הזמן הקצוב. נבדוק את אלה תוך דקה.
 • התראות – מציג את התראות האפליקציה האחרונות.
 • קובץ לוג – מציג את יומן החיבורים ומאפשר לך לשתף אותו עם תמיכה במנהרה פרטית אם אתה נתקל בבעיות.
 • המנוי שלי – פותח את דף פרטי המנוי שלך.
 • להתנתק – מבקש ממך לסגור את החיבור הנוכחי שלך ויוצא אותך מהאפליקציה.

תפריט אפליקציות אנדרואיד למנהרה פרטית

מנהרה פרטית להגדרות אפליקציות אנדרואיד

הגדרות החיבור לאפליקציית Android שתוכלו לשנות הן כדלקמן:

 • פרוטוקולי VPN – כולם מבוססי OpenVPN.
  • מסתגל – הוא פרוטוקול ברירת המחדל. הוא מנסה להשתמש ב- UDP כדי להתחבר ומתגלגל ל- TCP אם זה נכשל.
  • UDP – הוא פרוטוקול OpenVPN המהיר ביותר מכיוון שהוא אינו מבצע בדיקת שגיאות.
  • TCP – איטי יותר ב- UDP מכיוון שהוא מתקן שגיאות מנות נתונים.
  • פרוקסי HTTP – פרוטוקול TCP שעבר דרך יציאה 80.
  • פרוקסי OBSF – פרוטוקול TCP שהועבר דרך יציאה שנבחרה על ידי התוכנה.

פרוטוקולי אפליקציות אנדרואיד של מנהרת VPN לפעולה

 • פסק זמן לחיבור – הוא פרק הזמן שחיכה לפני שתתחיל ניסיון החיבור. אתה יכול להגדיר אותו למשך 10 שניות, 30 שניות, דקה, 2 דקות או לנסות שוב ברציפות.

אפליקציית VPN ל- Android בפעולה

קל להתנתק משרת VPN של מנהרה פרטית ולשנות לאחד באזור אחר. ראשית, הקש על מקש החיבור כדי להתנתק מהשרת הנוכחי. לאחר מכן הקש על שם המיקום. זה פותח את רשימת השערים עם האזור הנוכחי שלנו בראש. גלול מטה ובחר באזור מונטריאול, קליפורניה שמשלים את החיבור לשרת החדש.

ניתוק ושינוי שרתי מנהרות פרטיים

כדי לשנות אזורים וירטואליים מבלי להתנתק מהאזור הנוכחי שלך, הקש על החיבור הנוכחי כדי לפתוח את רשימת שער ה- VPN. הבא בחר את המיקום החדש שלך כמו לונדון, בריטניה. הקש על “אישור” כאשר תתבקש לשנות את החיבור להשלמת התהליך.

שינוי אזורים באמצעות אפליקציית אנדרואיד המנהרה הפרטית

אפליקציית Android Tunnel VPN Android קלה להתקנה בטלפון או בטאבלט. לאחר התקנתם תוכלו להשתמש בו כדי להתחבר לשירות שלהם באמצעות ברז או שניים בלבד. ניתן לבצע החלפות שרת למחוזות חדשים מבלי להתנתק. זה מקל על שינוי אזורים וירטואליים כדי לגשת לבנק המקומי או לתוכן הזרימה המועדף עליך.

מבחן מהירות VPN של מנהרה פרטית

הביצועים הכוללים של רשת המנהרות הפרטית היו טובים. מבחן המהירות מראה שהרשת שלהם הצליחה להיות מספקת. כמו אצל מרבית הספקים, היה הפסד מסוים במהירות האינטרנט בזמן ההתחברות לשירות המנהרה הפרטית. ההפסד נובע בעיקר מהעלות החישובית הקשורה בהצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך.

מבחן מהירות מנהרה פרטית

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן של המנהרה הפרטית הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי מ 28.30 Mb / s ל- 23.72 Mb / s. זו ירידה של כ -16% לשרת בשיקגו שהוא ירידה בינונית אך עדיין מקובלת. אובדן ביצועים זה מתקזז על ידי האבטחה הנוספת שמספקת ההצפנה שלהם. שקט נפשי בזמן גלישה בבית הקפה החביב עליכם או צפייה במופע המועדף עליכם בזמן ההמתנה בטיסה הבאה שלכם שווה את האובדן במהירות ההורדה..

סיכום

מנהרה פרטית נמצאת בעסקי פרטיות האינטרנט מאז 2004. הרשת שלהם מנוהלת על ידי OpenVPN Technologies Inc., מפתחת פרוטוקול OpenVPN בקוד הפתוח המשמש ספקי VPN רבים. זה נתן להם לא מעט אמינות בענף.

הרשת שלהם קטנה יחסית אך מכסה את האזורים המקוונים הפופולריים ביותר. יש לו שרתים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. ל- VPN של מנהרה פרטית 50+ שרתים ב -12 מדינות שונות עם מספר מיקומים ברחבי ארצות הברית. לרשת אין מגבלות על תעבורת P2P אך מכיוון שהיא אכן רושמת נתוני חיבור מסוימים, יתכן שהיא אינה הבחירה הטובה ביותר עבור משתמשי סיקור. רק מכשירים התומכים ב- OpenVPN יכולים להתחבר לרשת שלהם, כל שאר הפרוטוקולים יכשלו בחיבור.

מנהרה פרטית כוללת תוכנה מותאמת אישית עבור משתמשי Windows, Mac OS X, iOS, Amazon ואנדרואיד. קל להתקין את האפליקציות שלהם. הם גם פשוטים לשימוש, מכיוון שיש להם רק מספר הגדרות להתאמה אישית. התוכנה שלהם תומכת רק בפרוטוקול OpenVPN. כל אפשרויות הפרוטוקול שהם מספקים משתמשות בהצפנת AES של 128 סיביות. התוכנה כוללת הגנה מפני דליפות אינטרנט ושאלות DNS.

למנהרה הפרטית יש סוכן צ’אט חי באתר האינטרנט שלהם. בהתבסס על הניסיון שלנו זה 24/7/365. סוכני הצ’אט שלהם בקיאים בשימוש כללי ב- VPN, בשאלות חיוב ובשאלות טכניות ברמה נמוכה. נושאים טכניים מעורבים יותר מטופלים על ידי הצוות הטכני הבכיר באמצעות דואר אלקטרוני וכרטיסים מקוונים. מבין שלושת הכרטיסים שפרסמנו, כולם נענו תוך מספר שעות. יש להם שאלות נפוצות בנושא תמיכה קטנה ונוכחות מדיה חברתית מעודכנת.

מה שהכי אהבנו ב- VPN של מנהרה פרטית:

 • לקוחות מותאמים אישית עבור Windows, Mac OS X.
 • אפליקציות סלולריות למכשירי iOS, אמזון ואנדרואיד.
 • הגנה מפני דליפות, שאילתת DNS ותוכנות זדוניות.
 • משתמשים חדשים מקבלים חשבון ניסיון בחינם למשך 7 ימים.
 • מחיר הוגן עבור השירות שלהם.
 • תוכנית גמישה לעסקים קטנים.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הרחב את הרשת עם יותר מיקומים (מזרח אירופה, אוקיאניה ודרום אמריקה).
 • הוסף מתג להרוג לתוכנה שלהם.
 • הגדל את החיבורים בו זמנית עבור התוכנית הקבועה.

לרשת ה- VPN של המנהרה הפרטית יש שרתים בשלוש יבשות. לרשת שלהם שרתים באפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. הם מספקים ניסיון חינם למשך 7 יום לחשבונות חדשים. זה יאפשר לך זמן רב לבחון את השירות והתמיכה שלהם. אם זה מתאים לכל הצרכים המקוונים שלך, תוכל להירשם החל מ -35 דולר בלבד לשנה.

בקר במנהרה הפרטית

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map