סקירת הרשת הפרטית שלי 2018

הבה נתחיל בסקירת ה- VPN שלי ברשת הפרטית שלי על ידי התבוננות שהם מספקים הגנת תנועה מקוונת למשתמשים שלהם כבר יותר מעשר שנים. השירות הנוכחי שלהם מציע גישה לשרתי VPN ב -44 מדינות. הרשת שלהם תומכת בפרוטוקולים מרובים כולל OpenVPN SSL שהוא אחד הפרוטוקולים הטובים ביותר הזמינים ל- VPN בגלל האבטחה שהיא מספקת, כמו גם הביצועים שלה. זה יחד עם קידוד AES-256 סיביות, מאפשר לך להצפין את כל תקשורת האינטרנט שלך ממגוון מכשירים ומערכות הפעלה. שירות הרשת הפרטית שלי לא רק יגן על כל תנועת האינטרנט שלך, אלא גם יעזור לך להתגבר על כל בעיות הצנזורה שאתה עלול להיתקל בהן בזמן הגלישה באינטרנט. בנוסף, מנויים בתשלום מקבלים גישה ליישום MyTelly הקנייני שלהם שיכול לשפר את החוויה המקוונת שלך על ידי כך שתאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת ליותר מ -200 ספקי תוכן מרחבי העולם..


Contents

סקירת MPN
תמחור מנויים ואפשרויות תשלום

שירות VPN בחינם

הרשת הפרטית שלי מציעה גישה בתשלום וגם בחינם לרשת ה- VPN. שירות ה- VPN החינמי שלהם מהיר מספיק כדי לבטל את חסימת פייסבוק, טוויטר, וויקי ואתרי אינטרנט אחרים. כך הוא יכול לתת לבעלי משאבים כספיים מוגבלים, מבט פחות מצונזר על העולם וגישה גדולה יותר לעמיתיהם דרך אתרי מדיה חברתית. בשונה מכמה שירותי VPN בחינם, אין לה תורי חיבור, ניתוקים מתוזמנים, מודעות או מכסות נתונים. עם זאת, יש לו כמה מגבלות הכוללות את הדברים הבאים:

 • רוחב הפס של 1Mb / s לחיבור – המספק מהירות מספקת לגישה מאובטחת לאתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר.
 • חיבור אחד לכל חשבון – כך שתוכל לחבר מכשיר יחיד בלבד.
 • אין בחירה במדינה – מכיוון שכל תנועת המשתמשים החינמיים נשלחת דרך השרתים החינמיים הזמינים ביותר בספרד או בגרמניה.
 • אין שירות של MyTelly – להגדיל את חווית הבידור באינטרנט שלך.

בנוסף, ה- VPN החינמי אינו כולל את התכונות הנוספות של המנויים בתשלום שלהם. פירושם של מגבלות אלה יהיה עליכם להירשם לשירות בתשלום שלהם אם תרצו להוריד חומר, להזרים מדיה או לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי. כלשונו של הצוות ברשת הפרטית שלי, התמריצים הנוספים הללו שמציע השירות בתשלום הם שמאפשרים להם עסק.

שירות VPN בתשלום

בנוסף לחבילה החינמית שלה, My Private Network משווקת את שירות ה- VPN שלה בשני סוגים של תוכניות בתשלום. אלה התוכניות של המדינה הבודדת והעולמית. ההבדל היחיד בין אלה הוא שהאפשרות מדינה אחת מאפשרת למנויים לבחור חיבורים דרך מדינה אחת לבחירתם. ואילו האפשרות הגלובלית מספקת גישה לכל המדינות הזמינות (44+) ברשת ה- VPN Network My Network. אחרת התוכניות זהות.

תמחור MPN

תוכנית ה- Single Server עלתה 4.97 ליש”ט לחודש. זה יכול לספק לך חיסכון משמעותי בהשוואה לתכנית הגלובלית שעולה 8.97 ליש”ט לחודש אם זו אפשרות שמתאימה לצרכי ה- VPN שלך. כמו שירותים רבים אחרים, הרשת הפרטית שלי מציעה הנחה מהתכניות שלהם אם תבחר חבילות לטווח ארוך יותר. בזמן סקירה זו הם הציעו הנחה של 5% לשלושה חודשים ו -20% הנחה בתנאי שנה. להלן התפלגויות במחיר וחיסכון:

 • חבילות מדינה יחידה – חודש – £ 4.97; 3 חודשים – 14.16 ליש”ט (חסוך 5%); 12 חודשים – £ 47.71 (חסוך 20%).
 • חבילות גלובליות – חודש – £ 8.97; 3 חודשים – 25.56 פאונד (חסוך 5%); 12 חודשים – £ 86.11 (חסוך 20%).

המשמעות היא שתוכלו לקבל את התוכנית הגלובלית שלהם רק מ- £ 7.17 לחודש.

שיטות תשלום

אמצעי תשלום MPNראשית, הם משתמשים בשערי תשלומים מאובטחים כדי לסייע בהפחתת דליפות מידע פרטי. אף אחד ממידע התשלומים שלך לא נשמר ישירות ברשת הפרטית שלי. כרגע הם מקבלים תשלומים באמצעות PayPal למי שרוצה לשמור על רכישות מקוונות במרכז. הם גם מקבלים תשלומי אשראי מקוונים וכרטיסי חיוב באמצעות Stripe. לאלו שאוהבים לשלם באופן אנונימי יותר, הם מאפשרים תשלומים בקריפטו באמצעות CoinPayments. לבסוף, הם גם מבצעים העברות בנקאיות ישירות לחשבון הבנק בבריטניה.

תכונות ה- VPN של הרשת הפרטית שלי:

 • אין יומני תנועה – נשמרים או נשמרים בפעילות האינטרנט שלך, שימוש ברוחב הפס או בשאילתות DNS.
 • פרוטוקולי VPN מרובים – הכוללים OpenVPN SSL, IKEv2, L2TP / IPSec ו- PPTP.
  הצפנת AES 256 סיביות – כדי לתת שקט נפשי ביחס לאבטחת התעבורה שלך באינטרנט.
 • טען שרתים מאוזנים – המקצה משתמשים לשרתים שפחות השתמשו בהם כדי להבטיח שיש לכם גישה למהירויות המהירות ביותר.
 • שרתים במדינות 44+ – מאפשר לך להתגבר על צורות שונות של צנזורה ברשת מאזורים שונים בעולם.
 • תמיכה במכשירים – הכולל חלונות, מק, iOS, אנדרואיד, נתבים ואחרים.
 • מכשיר סימולטני – התמיכה מאפשרת לך לחבר עד חמישה מכשירים שונים בו זמנית.
 • חומת אש של NAT – מגן עליך מפני תנועה זדונית או בלתי רצויה.
 • הגנת DDoS – דרך שרתים שמצוידים להגן מפני התקפות DDoS של עד 1000 ג’יגה-ביט לשנייה.
 • הגנת דליפות DNS – לשמור מפני שאילתות DNS מחוץ לשירות VPN
 • רוחב פס בלתי מוגבל וזמן פעולה של 99% – ודא שהשירות זמין לכל פעילות האינטרנט שלך.
 • תמיכה ייעודית – באמצעות דוא”ל, מדיה חברתית, צ’אט וקהילה מקוונת.

ניסיון חינם והתחייבות להחזר כספי של 90 יום

כל משתמשי הרשת הפרטית החדשה שלי מקבלים תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים של התוכנית הגלובלית המלאה שלהם. בתום שלושת הימים, תשודרג אוטומטית לשירות החינמי. אם אתה אוהב את רשת ה- VPN שלהם, תוכל להירשם כמנוי לאחת החבילות בתשלום שלהן.

בנוסף, לאחר שתרכוש את שירות ה- VPN שלהם, יהיה לך 90 יום לבדוק אותו ולקבוע אם אתה מרוצה מהכיסוי והביצועים שלו. אם אינך מרוצה מכך מכל סיבה שהיא, הם יחזירו לך את מחיר הרכישה. הם מקווים שתתן להם סיכוי לשמח אותך במאת האחוזים לפני שתקבל החלטה זו.

בקר ב- MPN

אודות חברה

הרשת הפרטית שלי נמצאת בבעלות ומופעלת על ידי Global Network Services Ltd. זוהי חברה בריטית המוקדמת בבריטניה שהוקמה בשנת 2009 על ידי ג’ון גיטו, “טכנאי” מושבע. הרעיון הגיע אליו תוך כדי שימוש ב- VPN התאגידי “כדי לעקוף” מגבלות ממשלתיות ואזורים שונות בעת נסיעה דרך אסיה. למרות מוצאה הבריטי, החברה רשומה בהונג קונג.

החלטה זו התקבלה בעיקר משום שהיא מבודדת את השירות מרשתות המודיעין “5”, “9” ו- “14 Eyes”. זה גם מסייע לשמור עליו מפני תקנות נתונים מחמירות כמו “חוק snooper” (חוק סמכויות החקירה 2016) שמועברות על ידי מדינות כמו בריטניה. בנוסף, היעדר תקנות לשמירת נתונים של הונג קונג מצמצם את הסיכוי שרשויות מקומיות יגישו את פרטיך האישיים האישיים (PII).

כמו אנשים טכניים רבים, ג’ון מאמין מאוד במעורבות בקהילה ויישומי קוד פתוח. מכאן ששירות ה- VPN Network Network שלי מבוסס על טכנולוגיות אלה. זה מאפשר להם לפתח, לתחזק ולהרחיב את רשת ה- VPN שלהם לאורך השנים. פילוסופיה זו מאפשרת לשירותם להגדיל את התמיכה בחומרה חדשה כמו Raspberry Pi 2 והתקנים אחרים.

תשתית שרת הרשת הפרטית שלי

הרשת הפרטית שלי התחילה בקטן בשנת 2009 אך עם השנים גדלה והפכה לרשת VPN עולמית בגודל בינוני. כרגע הוא מקיף בנקים לשרתים ב 44- מדינות. מדינות אלה מפוזרות בין שש יבשות: אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה ואוקיאניה.

מדינות VPN של MPNלהלן רשימה מלאה של המדינות ברשת ה- VPN שלהלן:

 • אפריקה
  • מצרים, דרום אפריקה
 • אסיה
  • הונג קונג, הודו, אינדונזיה, ישראל, יפן, מלזיה, פקיסטן, פיליפינים, ערב הסעודית, סינגפור, טייוואן
 • אירופה
  • אוסטריה, בלגיה, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, בריטניה, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, אוקראינה
 • צפון אמריקה
  • קנדה, מקסיקו, ארצות הברית
 • דרום אמריקה
  • ארגנטינה, ברזיל
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה, ניו זילנד

הרשת שלהם מופעלת כאשכול סובלני תקלות המורכב משרתים ייעודיים באיכות מעולה הממוקמים במרכזי נתונים Tier-1 ברחבי העולם. לכל אחד משרתי ה- VPN שלהם יש שרת DNS פנימי. המשמעות היא שכאשר אתה מחובר לשרת הרשת הפרטית שלי, שאילתות ה- DNS שלך עוברות דרך שרת ה- VPN שלהם ללא כל התערבות או מעורבות של צד שלישי. הרשת מספקת גם הגנה מפני חומת אש של NAT החוסמת תנועה זדונית נכנסת למכשיר שלך. בנוסף, השרתים שלהם שומרים מפני התקפות DDoS של עד 1000 ג’יגה-ביט לשנייה.

הרשת הפרטית שלי חוסמת את היציאה 25. זהו היציאה בה SMTP משתמש בכדי לשלוח דואר לא מאומת. הם מרגישים שזה הכרחי כדי להימנע מדוא”ל דואר זבל משירותם. בנוסף, הם אינם מתירים להוריד או לשתף חומר המוגן בזכויות יוצרים. לפיכך, אסורים על סיבובים בכל השרתים במדינות עם מגבלות חוקיות נגדה. משמעות הדבר היא שטורנטים מורשים רק על שרתי הרשת שלהם ברוסיה ומלזיה או כאשר הם מחוברים לאשכול הסיקור הבלתי מודע שלהם.

בקר ב- MPN

פרטיות ואנונימיות

פרטיות הופכת להיות חובה עבור משתמשים מקוונים בגלל הכללים שמדינות רבות קובעות כדי לשחוק אותה מסיבות “ביטחון לאומי” הכוללות איסוף נתונים, ציתות ואחרים. כתוצאה מכך, השירות הבריטי המרכזי הבריטי My Private רשום בהונג קונג. זה עוזר להגן עליו מפני רשתות הביון שהוקמו כדי לשתף מידע זה על ידי מדינות רבות בעידן המודרני. בנוסף, בהונג קונג אין חוקים לאיסוף נתונים חובה. זה לא סביר כי הרשויות המקומיות יבקשו מידע על המשתמשים שלהם.

לפיכך, הרשת הפרטית שלי יכולה להתמקד בדאגות הפרטיות של הלקוחות שלהם. ראשית בין אלה היא שהם לא אוספים נתוני פעילות ממשתמשים ברשת ה- VPN שלהם. זה כולל מידע על רוחב פס. בנוסף, הם משתמשים בשרתי DNS משלהם כדי לגשת למאגר האינטרנט של DNS ובכך מסתירים את השאלות שלך יחד עם כתובת ה- IP האמיתית שלך. הם משתמשים במעבדי תשלום מאובטחים ושומרים רק על נתוני עסקאות באופן מקומי. ניתן לבצע תשלומים באמצעות מטבעות קריפטו כמו ביטקוין כדי לעזור לך להיות אנונימי עוד יותר לשירות. להלן קטע ממדיניות הפרטיות שלהם המדגים זאת.

• איננו שומרים או מאחסנים מידע הנוגע לפעילות האינטרנט שלך, כלומר אין יומני חומת אש כלל.
• איננו שומרים או מאחסנים מידע על רוחב הפס בו אתה משתמש.
• אנו לא שומרים או מאחסנים אף אחת משאילתות ה- DNS שלך.

בנוסף, שרתי ה- VPN של הרשת הפרטית שלי משתמשים בחומת אש של NAT כדי להגן מפני תוכנות זדוניות העלולות לחשוף את זהותך. השירות שלהם גם שומר מפני דליפות DNS שיכולות לעזור לשמור על ה- IP האמיתי שלך מצופים חיצוניים באינטרנט. כפי שתוכלו לראות בהמשך, הרשת הפרטית שלי עברה את מבחן דליפת ה- DNS שלנו.

בדיקת דליפת DNS של MPNמידע MPN אוסף

הם מתעדים ומאחסנים את נתוני הרישום שלך. נתונים אלה כוללים את כתובת הדוא”ל בה השתמשת לרישום, שם המשתמש של חשבונך וסיסמת החשבון שלך. להלן קטע מתוך מדיניות הפרטיות שלהם שמראה זאת.

איזה מידע אנו אוספים?
אנו מנסים לאסוף כמה שפחות מידע, אך אתה צריך לתת לנו כמה דברים בכדי שנוכל לספק את השירותים שלנו, הם:

• שם משתמש וסיסמא, שנבחר על ידיך ומשמש להתחבר לשירותים שלנו.
• כתובת הדוא”ל שלך, כך שנוכל ליצור איתך קשר

בנוסף, הרשת הפרטית שלי אוספת מידע על חיבור מהמערכת שלהם. מידע זה כולל את התאריך והשעה שאתה מתחבר אליהם או מתנתק מהרשת שלהם. נשמר גם מידע נוסף שאתה מתנדב כשאתה מתקשר עם צוות התמיכה שלהם. סוף סוף מטא נתונים נרשמים למשתמשים באתר שלהם. זה מוסבר כקטע הבא מתוך מדיניות הפרטיות שלהם.

בנוסף לכל זה, אנו אוספים מידע מסוים באופן אוטומטי בעת השימוש בשירותים שלנו:

• אם אתה רוכש מאתנו שירות, אנו נרשום את פרטי העסקה כנגד חשבונך. … איננו מחזיקים או מאחסנים מידע על כרטיסי אשראי בעצמנו.
• אם אתה פנה אלינו באמצעות דואר אלקטרוני, בקשת תמיכה או סקר – אתה רשאי לחשוף מידע נוסף שנשמר גם הוא.
• כשאתה מתחבר לשירותים שלנו, אנו רושמים את השעה והתאריך של החיבור והניתוק שלך. מידע זה נשמר במשך שבעה ימים ואז מנקה מהמערכות שלנו.
כשאתה משתמש באתר / ים שלנו, אנו רושמים נתוני מטא הנוגעים לחיבור שלך ולדפים שבהם ביקרת.

סיכום פרטיות

הרשת הפרטית שלי השתמשה בזהירות רבה בבחירת הונג קונג כמקום לרשום את שירותם. מדיניות הפרטיות הקלה לקריאה שלהם מראה שהם רוצים להיות פתוחים לגבי הנתונים שהם עושים ולא אוספים, כמו גם, כיצד משתמשים בהם. למרות שהיינו מעדיפים שהם לא יתעדו נתונים עבור משתמשי ה- VPN שלהם, אנו חשים שהם אוספים רק כמות מינימלית של נתוני חיבור והם נמחקים באופן קבוע.

כמו כן, השירות שלהם מציג תכונות נוספות שיעזרו להגן על פרטיותך. תכונות אלה כוללות תשלומי קריפטו אנונימיים, DNS פנימי, הגנת דליפות DNS והגנה על חומת אש NAT. לכן, אנו חושבים שתוכלו להיות בטוחים באופן סביר שהרשת הפרטית שלי מתייחסת ברצינות לפרטיות שלכם והשירות שלהם יעזור לכם להגן עליה בזמן השימוש ברשת שלהם. כמו תמיד, אנו ממליצים לקרוא בעצמכם את תנאי השירות ומדיניות הפרטיות.

בקר ב- MPN

אבטחת התעבורה באינטרנט שלך

פרוטוקולי אפליקציות ברירת מחדל

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כשמסתכלים על אבטחת התעבורה באינטרנט שלך ברשת הפרטית שלי הוא הפרוטוקול שמשמש בחיבור. הרשת שלהם תומכת במגוון פרוטוקולים. פרוטוקולים אלה כוללים OpenVPN SSL, IKEv2, L2TP / IPSec ו- PPTP. שירות הרשת הפרטית שלי כברירת מחדל הוא פרוטוקול SSL OpenVPN עבור Windows, Mac OS X ו- Android.

MPN משתמש בפרוטוקול IKEv2 כברירת מחדל עבור ה- iPhone וה- iPad. שניהם נחשבים לשניים מהפרוטוקולים הטובים ביותר ל- VPN הנהוגים כיום לצורך אבטחתם וביצועיהם. יתר על כן, פרוטוקול IKEv2 מותאם לסביבה ניידת בגלל תכונת ריבוי הבתים שלו המאפשרת לו להישאר מחובר בעת מעבר בין רשתות. בנוסף, שתיהן תומכות בהצפנת AES-256 ביט.

הצפנה המשמשת את הרשת הפרטית שלי

כדי להעריך את אבטחת ההצפנה המשמשת את שירות הפרטי שלי ברשת, עלינו לבחון את הפרוטוקול הטוב ביותר וברירת המחדל המשמשת את יישום התוכנה שלהם OpenVPN SSL. מקובץ התצורה וממקורות אחרים אנו מגלים כי יישומי OpenVPN שלהם משתמשים בכאלה:

 • לחיצת יד (שרת / לקוח) – הוא על ידי RSA-4096 עם מפתחות דיפי הלמן 1024 ביט.
 • צופן ערוצי נתונים – הוא AES-256-CBC.
 • אימות נתונים – משתמש ב- HMAC SHA256.
 • צופן ערוץ בקרה – הוא AES-256-GCM.
 • שלוט על אימות ערוץ – משתמש ב- SHA-384.

לחיצת היד מספיקה לאמת את השרת והלקוח. זה שומר מפני התקפות של איש באמצע. משא ומתן על ערוצי בקרה חדשים עם כל חיבור חדש. שימוש בפרמטר מועדף של AES-256 לעוצמת הצפנת השליטה ו- SHA-384 לאימות ערוצים. נתונים מוצפנים באמצעות AES-256 עם אימות על ידי HMAC SHA256. אלה הפרמטרים המשמשים לאבטחת מסמכים ממשלתיים אמריקניים סודיים. לבסוף, באמצעות מקשי Diffie Hellman 1024 ביט לצורך סודיות קדימה, הם מבטיחים חשיפה מינימלית לנתונים אם מפתח נפגע.

מסקנות אבטחה

עם ההגדרה שלעיל, הרשת הפרטית שלי הטמיעה כמה מהאבטחה החזקה ביותר ב- VPN הקיימת כיום בתעשייה. כתוצאה מכך, עליך להיות סמוך ובטוח שהתנועה המקוונת שלך מוגנת היטב. זה יחד עם תכונת הפרטיות שלהם יעניק לך “שקט נפשי” כשאתה ניגש לשרתי ה- VPN שלהם.

תמיכה VPN ברשת הפרטית שלי

התמיכה ברשת הפרטית שלי היא בעיקר באמצעות כרטיסים. הם אומרים כי אלה ייענו תוך 12 שעות. שלנו נענה תוך כשעה. לכן 12 שעות חייבות להיות הזמן המרבי לתשובה והברירת המחדל המשמשת לאישור כי הכרטיס שלך התקבל.