נתחיל בסקירה זו עם מבט על ההיסטוריה של חברת BolehVPN. BolehVPN הוא שירות VPN מלזי, שהוקם בשנת 2007 כאמצעי לעקיפת חסימת ספק שירותי מקומי של התוכן. למרות היותם קטנים מכמה ספקים, הם הפכו לשחקנים מרכזיים בשוק ה- VPN האסייתי בגלל אמונתם באינטרנט חינמי, מחויבות מוחלטת לאנונימיות ושירות לקוחות בהתאמה אישית. אמונה זו הובילה למדיניות ללא היומן שלהם ולתמיכה גלויה ב- P2P. בנוסף, אמונה זו גם הובילה את פיתוחן של טכנולוגיות לשיפור הפרטיות והביטת צנזורה, מה שהביא לבולטותן המתעוררת בשוק ה- VPN הבינלאומי..

ביקורת BolehVPN

תמחור והצעות מיוחדות

כפי שמראה סקירה זו, BolehVPN מפשט את התמחור שלהם על ידי הצעת ה- VPN שלהם כתוכנית יחידה. כשאתה נרשם לתכנית בתשלום, המנוי שלך כולל גישה לכל השרתים שלהם, שירותים או פרוטוקולים שונים וגישה בלתי מוגבלת לרשת שלהם. המשמעות היא כי השימוש ברוחב הפס אינו מוגבל. בנוסף, BolehVPN מספק לחברים שני כניסות סימולטניות וכניסה נוספת ל- L2TP עם חשבון בתשלום יחיד. זה נותן לך הגנה בבית תוך מאפשר לך הגנה זהה בעת נסיעה.

תמחור BolehVPN

הם מציעים חשבון ניסיון ל -7 יום במחיר של 3.70 דולר, שמשמש בצורה הטובה ביותר לנסות את השירות ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלך. התוכנית הבסיסית שלהם ל 30 יום נמכרת ב 9.99 $ עם הנחות המוצעות לרכישות בכמויות גדולות. המשמעות היא שתוכלו לקבל תכנית של 60 יום במחיר של 16.99 $, תוכנית של 180 יום עבור 44.99, ותוכנית 365 יום תמורת 79.99 $. תהנה מ- BolehVPN פשוט 6.50 דולר לחודש שזה כמו להשתחרר מארבעה חודשים.

BolehVPN תומך במגוון רחב של אפשרויות תשלום. הם תומכים ב- Paypal, כרטיסי אשראי וחיוב, בנקאות מקוונת ו- BitCoin (באמצעות Coinbase) ו- DogeCoin ו- DarkCoin באמצעות CoinPayments. הם תומכים גם בכרטיסי אשראי רבים ששולמו מראש. לקוחות מלזיים יכולים להשתמש בבנקים (פיקדונות במזומן מקוון וכספומט). כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ובנקאות מקוונת מטופלים באמצעות MolPay או NetBuilder. אתה צריך להיות בעל כתובת דוא”ל חוקית ושער תשלום כדי להירשם לשירות שלהם. תשלום באמצעות כרטיסי ביטקוין או כרטיסים ששולמו מראש יאפשר אנונימיות לתשלום כולל.

תקופת ניסיון ללא סיכון

ל- BolehVPN שני ניסויים שונים: ניסיון חינם ליום אחד ומנוי לניסיון לניסיון בתשלום של 7 ימים. כדי לבקש אישור עבור מסלול חופשי יום אחד שלהם, עליך לשלוח דוא”ל עם תיאור קצר של השימוש שלך ב- VPN המיועד למחלקת המכירות שלהם. עם זאת, אני ממליץ להירשם לתוכנית הניסיון של 7 הימים ללא התחייבות אם אתה באמת רוצה להעריך את הביצועים האמיתיים של השירות שלהם..

בדרך כלל, החבילות לניסיון אינן ניתנות להחזר, אלא אם כן לא ניתן להשתמש ב- VPN במקום שאתה נמצא. ניתן לקבל החזר עבור מנויים של 30 יום ומעלה במהלך 14 הימים הראשונים לשירות. עם זאת, ההחזר חייב להיות נובע מבעיות טכניות שצוות התמיכה שלהם לא יכול היה לפתור לשביעות רצונכם במועד, והם קבעו כי מדובר בבקשת החזר אמיתית. לא יינתנו החזרים כספיים עבור סוגיות לא טכניות. כתוצאה מכך, BolehVPN ממליץ לך לנצל את אחד מהניסויים שלהם כדי לקבוע אם אתה מרוצה מהביצועים של ה- VPN שלהם לפני שתירשם לאחת מהתכניות לטווח הארוך שלהם..

בקר ב- BolehVPN

מיקומי רשת ושרת BolehVPN

כשמדובר בגודל BolehVPN אולי אין את הרשת הגדולה ביותר. ובכל זאת, הם פיתחו מוניטין מצוין במרחב ה- VPN על ידי יצירת שירות VPN ממוקד לקוח המגן על פרטיות חבריו, עוזר להם להתגבר על צנזורה, ומספק להם סביבה בטוחה ובטוחה לגלישה אנונימית באינטרנט.

מדינות שרתים פרוטוקולים
1550OpenVPN ו- L2TP

BolehVPN יש שרתים בארצות הבאות:

קנדה, סין, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איטליה, יפן, לוקסמבורג, מלזיה, הולנד, סינגפור, שוודיה, שוויץ, בריטניה, וארצות הברית.

BolehVPN מספקת שימוש בלתי מוגבל באמת בנתונים לכל החברים שלהם בכל הרשת שלהם. זהו בונוס למי שנוסע או למי שרוצה לגשת לתוכן מדיה זורם מוגן גיאוגרפי. בנוסף, הם אימצו את P2P ואף ביצעו אופטימיזציה לשירותם כדי לתמוך בה. במקרה כזה, ה- VPN שלהם מסייע בהסרת המצערת ועיצוב התעבורה של פעילות P2P / torrent על ידי שינוי חבילות הנתונים והסוואת תנועת הנתונים בכדי להקשות על ספקי האינטרנט לזהות אותם..

פרטיות ואבטחה

מדיניות הכניסה חשובה מאוד לאנשים רבים המחפשים VPN. BolehVPN מבהיר באופן מוחלט שיש להם מדיניות ללא יומן. מידע זה נמשך ישירות מהשאלות הנפוצות באתר שלהם בנושא פרטיות:

לא אנחנו לא מקפידים על יומנים. אנו חברה ממוסדת מלזית שאינה כפופה לחוקי שמירה על נתונים כלשהם. מכיוון שאנו לא מקפידים על יומני, אין הרבה מידע לשתף גם כשתבקש.

… תלוי באמצעי התשלום, כל שנדרש הוא כתובת דואר אלקטרוני תקפה. כל מידע אישי שהתקבל ישמש רק למילוי ההזמנה שלך. אנו לא נמכור או נפיץ מחדש את המידע שלך לאף אחד.

אנו לא עוקבים אחר תנועה של לקוחותינו ולא נשתף ברצון פרטי לקוחות.

שלוש ההצהרות הללו ממחישות את המחויבות המוחלטת של BolehVPN לפרטיותך האישית והאינטרנטית. כמוצא אחרון מאוד, עם זאת הם יפעילו זמנית יומנים כדי לזהות שימוש לרעה בשירותיהם (DoS או דואר זבל), לזהות ולהפסיק את המשתמש הפוגע ולנגב את היומנים. הם אומרים שזה קרה רק קומץ פעמים בשנות שירותם ונחוץ לשמירה על שלמות השירות שלהם.

ה- VPN שלהם משתמש במסגרת OpenVPN חזקה כדי לספק אבטחה ותאימות טובים יותר במגוון פלטפורמות. יש לו גם תמיכה ב- L2TP עבור אלה שלמכשירים שלהם אין תמיכה מקורית ב- OpenVPN. פרוטוקולים אלה צריכים להיות מספיקים עבור צרכי ה- VPN הממוצעים של המשתמשים. הם אינם תומכים ב- PPTP מכיוון שהם לא מרגישים שהוא מאובטח.

בקר ב- BolehVPN

בדיקות ידניות

BolehVPN כולל תוכנה מותאמת אישית למכשירי Windows, Mac ו- Android. לקוחות Windows ו- Mac שלהם מתקינים בלחיצה אחת בלבד ויש להם ממשקי משתמש גרפיים פשוטים יותר. רבים מהפרטים הטכניים מטופלים אוטומטית על ידי התוכנה שלהם ולכן אין צורך במומחיות טכנית בכדי להשתמש ב- BolehVPN-GUI. כמה קליקים פשוטים ואתה מחובר ומשתמש בשירות שלהם. יש להם גם אפליקציית אנדרואיד בהתאמה אישית. יש להם מדריך להנחות אותך אם מורידים ומתקינים את אפליקציית OpenVPN Connect מ- OpenVPN Technologies, Inc. עבור מכשירי iOS שישתמשו בשירות שלהם. בנוסף הם מספקים מדריכים מאוירים שלב אחר שלב להגדרת תצורה ידנית של OpenVPN בלינוקס, נתבי טכנולוגיה Sabai, נתבי מרוסין Asus-WRT (RT-N66, AC66, AC56, AC68) ונתבי DD-WRT. יש להם גם מדריכים להגדרת תצורת ה- L2TP / IPSec VPN שלהם למכשירי Windows, Mac, iOS ו- Android.

מתחבר ללקוח Windows

בואו נסקור מקרוב את לקוח BolehVPN Windows. כשאתה מפעיל את הלקוח לראשונה, מסך ההתחברות יופיע במקום בו אתה מזין את האישורים שקיבלת בעת ההרשמה. מסכי הלקוח מראים את מצב החיבור, מהירויות ההעלאה וההורדה של החיבור הנוכחי וסמלים חברתיים שיש לשתף. בנוסף ללחצני המזעור והסגירה הרגילים של חלונות, מסך הלקוח כולל גם סמל מגן נוסף המכיל סימן שאלה. לחיצה על סמל זה תפתח את עמוד התמיכה בלקוחות BolehVPN בו תוכלו לפתוח כרטיסים ולבדוק את מצב הכרטיסים הנוכחיים. לאחר כניסה, תראה מסך הדומה לזה שמופיע למטה. סקירה מהירה של מסך זה מראה שיש לו חמש כרטיסיות: לוח מחוונים, יומן VPN, הגדרות, הגדרות פרוקסי ומצב שירות. הכרטיסייה לוח המחוונים נבחרת כברירת מחדל.

BolehVPN-Windows1

לוח המחוונים (המוצג לעיל) מחולק לארבעה חלקים:

 • חיבור
  • מאפשר לך לבחור את הפרוטוקול (OpenVPN או L2TP)
  • מאפשר לך לבחור שרת שרת לחיבור
  • מאפשר לך להתחבר או להתנתק משרת
  • יש גם כפתורים לפתיחת דף התמיכה בלקוחות ודף השאלות הנפוצות באתר BolehVPN.
 • סטטיסטיקה
  • מראה לך את הנתונים שהועברו (העלה והורדה) להיום ולחודש
  • מאפשר לך לאפס את הנתונים הסטטיסטיים
 • פרטי מושב נוכחי
  • מציג את כתובת ה- IP הציבורית שלך ואת כתובת ה- IP של שרת החיבור הנוכחי שלך
  • מציג את ארץ החיבור הנוכחי שלך
  • מראה לך את הנתונים שהועברו (העלה והורדה) עבור ההפעלה הנוכחית
 • פרטי חשבון – מראה לך שם משתמש בחשבון הנוכחי ותאריך התפוגה

כשתבחר שרת מהרשימה הנפתחת תחת חיבור תבחין שהם נקראים על ידי שישה סוגי תצורות. חשוב להבין את התצורות הללו כדי לנצל את מלוא השירות של BolehVPN. להלן רשימה של סוגי התצורות, יחד עם תיאור קצר, וסקירת היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

תצורות חיבור BolehVPN

 1. שרת TCP – זה משמש לעקיפת חומות אש של חברות / קמפוסים. זה משולב עם סוגי תצורה אחרים.
 2. פרוקסי – תצורה זו היא הטובה ביותר לניתוב תנועה מאובטחת אך דורשת הגדרת פרוקסי SOCKS כך שיש לה תקורה רבה יותר.
  • מקצוענים
   1. לא מאט את התנועה שאינה עוברת ב- VPN כמו משחקי גלישה באינטרנט בכלל.
   2. ניתן להשתמש עבור P2P מצופה היטב.
   3. אם מוגדר כהלכה, הוא לא ישאיר אותך חשוף אם VPN נופל.
  • חסרונות
   1. זה מחייב את התוכנית שברצונך לעבור דרך ה- VPN כדי לקבל תמיכה בפרוקסי.
   2. זה לא ניתן לחיבור מלא ונראה חומת אש.
   3. זה לא מספק פרטיות מלאה.
 3. מנותב לחלוטין – כל תעבורת האינטרנט מוצפנת ומנהרה דרך ה- VPN (שירות ה- VPN הכללי הכלול שלך).
  • מקצוענים
   1. מספק דרגה גבוהה של פרטיות וביטחון.
   2. אינו דורש התקנה נוספת לאחר החיבור.
   3. זה עובד טוב עם עוקבים זרעים גרועים.
  • חסרונות
   1. זה מאט את כל התעבורה באינטרנט.
 4. xCloak – זה מסווה תנועה כדי להסתיר את השימוש ב- VPN. זה שימש בעיקר כדי לעקוף את חומת האש הקפדנית באינטרנט במדינות כמו סין ואיראן.
 5. BolehGeo – זה מיועד לזרם / גישה לאתרים שמוגבלים לכתובת ארה”ב ללא שימוש ב- VPN.
  • מקצוען – אין האטה מכיוון שהתנועה אינה מוצפנת.
  • קון – תומך רק בערוצים בודדים בזמן זה (Hulu, Netflix, Hulu Plus, HBO GO, Pandora, Fox, Crunchyroll, CBS, Youtube)
 6. גלישה / סטרימינג – כמו BolehGeo אך עם יותר מיקומים ומוצפנים

הכרטיסייה השנייה היא יומן VPN והיא משמשת בעיקר לפתרון בעיות בחיבור למשתמשים על ידי צוות התמיכה של BolehVPN. הכרטיסייה השלישית המוצגת להלן היא הגדרות. זה מחולק לשלושה חלקים: הגדרות יישום, ניהול תצורה ועדכון אפליקציה.

BolehVPN Windows2

החלק של הגדרות היישומים יאפשר לך להגדיר העדפות משלך:

 • הסתתר על חיבור מוצלח – זה מסתיר את הסמל ברגע ששירות ה- VPN מחובר.
 • התחבר לאתחול – התחבר אוטומטית לשירות כאשר שירות VPN מתחיל.
 • אין קול – כבה את הצליל בלקוח.
 • אפשר נעילה – על פי התמיכה של BolehVPN, זהו “מתג הרג מעולה” המשבית את מסלול ברירת המחדל, ומכריח את כל התעבורה (אפילו LAN) דרך ה- VPN. זה נמשך עד שתגיע ידנית לנתק בלקוח BolehVPN.
 • הפעל בעת הפעלת המערכת – הפעל את הלקוח בהפעלה של המערכת.
 • התחברות אוטומטית מחדש – התחבר מחדש אוטומטית אם ה- VPN נופל.
 • אפשר הגנה מפני דליפות DNS – זה משמש כדי להגן מפני חשיפה לציבור ה- IP להגנה על פרטיותך.

החלק נהל תצורה מאפשר לך לבחור את תצורת שרת ה- VPN שברצונך לטעון על האתחול, להגדיר מתי ברצונך לעדכן אותה ולעדכן אותה ידנית. החלק האחרון מאפשר לבדוק עדכון לקוח, לשנות משתמשים ולשמור הגדרות.

הכרטיסייה שלפניכם היא לשונית הגדרות ה- proxy שתצטרך להגדיר אם תבחר בשרת עם תצורת פרוקסי כדי לנתב תנועה ספציפית דרך מנהרת VPN. זה מאפשר לך לבחור את הדברים הבאים:

 • נוהל – האפשרויות כוללות ללא פרוקסי, HTTP או SOCKS.
  • אם סוג ה- proxy הוא HTTP או SOCKS, הזן את כתובת ה- proxy ואת מספר היציאה.
 • נדרש אימות – לכבות או להפעיל.
  • אם דרוש אימות, הזן את שם המשתמש והסיסמה
 • שמור את הגדרות ה- proxy

כרטיסיית מצב השירות מאפשרת לך לבדוק את מצב כל השרתים ברשת. באופן ספציפי, אתה יכול לבדוק את זמן התגובה של הפינג ואת קצב אובדן המנות עבור כל שרת.

בקר ב- BolehVPN

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

בנוסף לתוכנת Windows שלהם, ל- BolehVPN יש גם לקוח Mac מותאם אישית שיכול להתחבר לשרתי VPN שלהם ולאחזר קבצי תצורה אוטומטית. יש לו הרבה מאותה פונקציונליות של לקוח Windows.

לקוח Mac BolehVPN

זה יעבוד רק עבור Mac OS X Leopard (10.6.0) ומעלה. אם אתה משתמש ב- OS X Leopard (10.5.0) ומטה, תצטרך להשתמש במדריך Tunnelblick שלהם כדי ליצור חיבור מוצפן בין המערכת שלך לשרתים שלהם ולהוסיף ידנית את קבצי התצורה. הם מספקים מדריך שינחה אותך למרות זאת.

התחבר מ- iPhone או iPad

אפליקציית iOS של OpenVPN Connect

BolehVPN כולל מדריך שיעזור לכם להתקין את אפליקציית OpenVPN Connect מ- OpenVPN Technologies, Inc. במכשירי iOS שלכם ולהגדיר אותם כך שהם יעבדו עם השירות שלהם. אפליקציית OpenVPN Connect דורשת iOS 6.1 ואילך. האפליקציה מותאמת לאייפון 5.

התחבר לאפליקציית Android

אפליקציית אנדרואיד BolehVPN

ל- BolehVPN יש גם אפליקציית אנדרואיד לשירות ה- VPN שלהם. יש להם מדריך נחמד שיעזור להתקין ולהגדיר את האפליקציה. תצורות ה- proxy אינן חלות על מכשירי Android. לאחר ההתקנה האפליקציה תאפשר לכם להקיש בקלות כדי להתחבר לשרתים שלהם. האפליקציה דורשת אנדרואיד 4.0 ומעלה.

בקר ב- BolehVPN

מבחן מהירות BolehVPN

שום סקירה לא תושלם ללא מבחן מהירות ביצועים. בדקתי את שירות BolehVPN כדי לראות כיצד הוא השפיע על מהירות החיבור. התקשיתי להתחבר לכמה משרתי ה- VPN הקרובים שלהם ביום בו ביצעתי את מבחן המהירות. עם זאת, לא היו לי בעיות להתחבר למחרת.

מבחן מהירות BolehVPN

כפי שאתה יכול לראות היה הבדל של 43% במהירות בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת בלוס אנג’לס. כפי שאתה מצפה זה אובדן מהירות החיבור משימוש בשירות המוצפן לחלוטין אך ההפסד מקובל. עם המהירות של כמעט 38 מגהביט לשנייה אני לא חושב שתהיה לך בעיה להשתמש בשירות שלהם עבור רוב היישומים.

סקירת BolehVPN: מסקנה

BolehVPN הוא שירות VPN קטן שבנה את המוניטין שלהם על שירות לקוחות והאמונה באינטרנט חינמי. למרות שהתחיל במקור כפרויקט פרטי מקומי, הם צמחו לנוכחות בינלאומית במרחב. ההסכמה הגלויה שלהם עם P2P, המחויבות לפרטיות והמיקוד המרכזי של הלקוחות הניעו צמיחה זו. יש להם מיקומים וירטואליים ב -15 מדינות שונות. ברירת המחדל שלהם היא לספק הגנה מלאה ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך על ידי מנהור כל הנתונים למחשב שלך וממנו דרך המנהרה הווירטואלית שנוצרה על ידי השירות שלהם. הם מספקים גם תצורות אחרות שיעזרו לעקוף צנזורה, להתגבר על חומות אש ולגשת למדיה זורמת מוגבלת גיאוגרפית..

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • קל לשימוש בתוכנת Windows ו- Mac
 • אפליקציה לנייד לאנדרואיד
 • תמחור מוזל לתכניות לטווח
 • מדיניות שקופה ללא יומן
 • פרוטוקול OpenVPN להצפנה מאובטחת

רעיונות לשיפור השירות:

 • ניסיון בחינם טוב יותר שקל להגיע אליו
 • האפשרות לפרוטוקולים נוספים עם השירות שלהם
 • תמיכה ב- L2TP עבור יותר מאשר רק ארה”ב ובריטניה
 • אפליקציה מותאמת אישית למכשירי iOS
 • בטל את חסימת אתרי המדיה הזורמים יותר עבור BolehGeo שלהם

BolehVPN מספקת שירות מהיר להפליא בגודל הרשת שלהם. אם אתם מחפשים שירות VPN שמאמין בחופש אינטרנט אמיתי, מתמקד בלקוחות פרטניים ומתייחס ברצינות לפרטיות, BolehVPN הוא בשבילכם. הירשם למשפט ללא התחייבות ולבחון אותו בעצמך.

בקר ב- BolehVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me