בבדיקת DotVPN שלנו נמצא כי מדובר בשירותי אבטחה ופרטיות באינטרנט המוצעים על ידי Smart Security Ltd. והיא הוקמה בשנת 2014. המשימה המוצהרת שלהם היא “לספק גישה לאינטרנט חופשי ופתוח.” כרגע יש להם תוכנת VPN לפלטפורמות אנדרואיד ו- iOS. בנוסף, יש להם הרחבות לדפדפני Google Chrome, Opera ו- Firefox שיכולים לעזור לאבטח את כל הנתונים שלך בזמן הגלישה באינטרנט. אלה יכולים גם לסייע בהגנה על פרטיות האינטרנט שלך בכך שהם מאפשרים לך לשנות את המיקום הגיאוגרפי לכאורה שלך. יישום שולחן עבודה נמצא כעת בפיתוח.

ביקורת DotVPN

תמחור והצעות מיוחדות

ל- DotVPN מודל תמחור פשוט יותר. הם מספקים שירות VPN בחינם עם מגבלות מסוימות (תכונות המוצגות כמורכבות באפור למטה). אנו נבחן את הדברים ביתר פירוט בהמשך סקירת ה- DotVPN שלנו. בנוסף, הם מציעים גם שירות פרימיום ללא מגבלות.

שירות הפרימיום מגיע עם שתי תוכניות תמחור שונות. תוכניות אלה מתומחרות באופן שונה על בסיס אורך השירות. אתה יכול להירשם לחודש תמורת 4.99 דולר ושנה תמורת 35 דולר. המשמעות היא שאם נרשמים לשנה, תוכלו לחסוך 40% מהמחיר החודשי.

תמחור DotVPN

אז מה אתה מקבל למנוי שלך בתשלום? ל- DotVPN Premium התכונות הבאות:

 • הופעה טובה יותר – גישה לשרתים רבים יותר שמאפשרים חיבורים ומהירים יותר להעברת נתונים.
 • רוחב פס נתונים בלתי מוגבל – אין חנק מהירויות העברה.
 • הזרמת וידאו ושמע – מאפשר לך לגשת לתוכן זרימה ממקומות גיאוגרפיים שונים.
 • הגנה מפני חומת אש בענן – זה מגן על היציאות הפתוחות הפגיעות שלך מכיוון שכל החיבורים הנכנסים הם דרך שרתי DotVPN. כך, ניסיונות פריצה ותוכנה זדונית נחסמים בחומת האש של שרת DotVPN ולעולם לא מגיעים למכשיר שלך.
 • אפס מגבלות תוכן – זה כולל הורדות P2P ועקיפת צנזורה על תוכן.
 • חוזק מפתח הצפנה גבוה יותר – השירות משתמש במפתח 4096 סיביות לאימות חיבורי מנהרות ותוספי SSL.

DotVPN מספק דרך אחת בלבד לשלם עבור השירות שלהם, PayPal. כרגע לא מתקבלים תשלומי כרטיסי אשראי וביטקוין. אנו חושבים שזה יכול להיות מגביל עבור משתמשים רבים.

תקופת ניסיון ללא סיכון

ל- DotVPN יש גרסה חינמית לשירות האבטחה והפרטיות שלהם. התכונות היחידות של שירות זה הן רוחב פס בלתי מוגבל והגנה על חומת אש דרך שרתי הרשת שלהם. כל מה שנדרש כדי להשתמש בשירות החינמי הוא כתובת דוא”ל וסיסמא. הוא אינו מאפשר הזרמת תוכן, בעל חוזק מפתח הצפנה נמוך יותר ואינו מאפשר תנועה P2P.

למרות מגבלות אלה, אנו חשים כי המגבלה העיקרית שלה לרוב האנשים תהיה שהיא איטית. זה כנראה נובע מהעובדה שכל המשתמשים החופשיים מוגבלים לשרתים ספציפיים באזור. שרתים אלה הם איטיים יותר וצפופים בדרך כלל מה שמוביל לביצועים איטיים של השירות החינמי כולו.

עם זאת, DotVPN משדרגת כעת משתמשים בחינם לרשת הפרימיום המהירה יותר למשך שבוע. איננו יודעים אם שדרוג זה זמין רק לפרק זמן מוגבל או לא. אז עכשיו זה יהיה זמן טוב לנסות את שירות Premium ולראות אם הוא יכול להתאים לצרכים הנוכחיים שלך לביטחון ופרטיות..

יש להם גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום למשתמשים חדשים בפרימיום אם אינך מרוצה מהשירות שלהם. להחזר זה אכן יש כמה תנאים והוא מאפשר גם החזר חלקי. כל החזר חלקי נתון לשיקול DotVPN. מידע נוסף בנושא זה ניתן למצוא בדף מדיניות ההחזר באתר האינטרנט שלהם.

בקר ב- DotVPN

מיקומי רשת ושרת של DotVPN

רשת DotVPN מורכבת מכ -700 שרתים. אלה מתפשטים בין 24 מרכזי נתונים ב 12 מדינות שונות. המדינות שתוכלו להתחבר אליהן כוללות את ארצות הברית, קנדה, ספרד, שוויץ, הולנד, שוודיה, בריטניה, רוסיה, צרפת, גרמניה, יפן וסינגפור. לא מדובר במיקומים רבים כמו חלק משירותי ה- VPN הגדולים יותר, אך זה נותן למשתמשים שלהם גישה לכמה מהיעדים הפופולאריים ביותר. כספק חדש, DotVPN עדיין מתרחב למיקומים חדשים.

בנוסף לאבטחת מידע ופרטיות, למשתמשים ב- DotVPN יש גישה גם לניתוח, מעקב באינטרנט וחסימת מודעות, כמו גם להגנה על חומת האש. אלה כמה תכונות שנמצאות בדרך כלל אצל ספקי קצה גבוה יותר. הם כלולים בשני ה- proxies של דפדפן האינטרנט שלהם, כמו גם בפלטפורמות ה- iOS וה- Android שלהם.

פרטיות, אבטחה ותמיכה

ל- DotVPN שרתי DNS משלהם ואומרים שיש להם מדיניות קפדנית ללא יומן. הם ממוקמים בהונג קונג אשר אין בה חוקים לשמירת נתונים עדכניים. להלן קטע מתוך האתר שלהם:

אנו לא אוגרים מידע ויומנים שיכולים לחשוף את המיקום שלך או פעילויות מקוונות. DotVPN מאחסן רק מידע בסיסי הדרוש לשירות שלנו כדי לעבוד.

גילינו שהם מאחסנים את כתובת ה- IP שלך במשך 24 שעות מהחיבור האחרון שלך כחלק מתחזוקת השירות שלהם. זה עשוי להיות מרתיע עבור משתמשים מסוימים. עליכם לעיין במידע זה בעצמכם. זה ניתן למצוא במדיניות הפרטיות שלהם.

לאבטחה DotVPN משתמשת באבטחת שכבת תעבורה (TLS 1.2) עם קידוד AES-128 עם מפתח RSA 4096 סיביות לחיצת יד והעברת מפתחות AES. זה אמור לספק הגנה נאותה עבור מרבית המשתמשים. תוספי ה- Proxy האינטרנט שלהם משתמשים בחיבור פרוקסי SSL עם מפתח 4096 סיביות. אפליקציית ה- iOS שלהם מנצלת את ה- IPSec לצורך אבטחה.

תמיכה ב- DotVPN היא באמצעות מערכת כרטיסים עם זמני המתנה ממוצעים. יש להם בסיס ידע קטן של בעיות שנפתרו ושאלות נפוצות כלליות. נראה שהם לא נוכחים כרגע ברשתות החברתיות.

בקר ב- DotVPN

בדיקות ידניות של DotVPN

ל- DotVPN אין כיום יישום Windows או OS X. עם זאת, יש להם אפליקציות אנדרואיד ו- iOS. אפליקציית iOS דורשת iOS 8.0 ואילך. בנוסף, יש להם תוספי דפדפן עבור אופרה, פיירפוקס וגוגל כרום. קטע זה בסקירת DotVPN שלנו יבדוק מקרוב את אפליקציית Android ואת תוסף הפרוקסי של Google Chrome.

באמצעות יישום אנדרואיד DotVPN

התקנת אפליקציית DotVPN אנדרואיד היא קלה. פשוט לחץ על דף ההורדות של אתר האינטרנט שלהם ואז בחר בלחצן “Google Play” תחת אפליקציית Android. פעולה זו תעביר אותך לחנות Google Play שם תוכל להתחיל בתהליך התקנת האפליקציה.

כאשר שם, הקש על כפתור “התקן” ואז פתח את האפליקציה. לאחר שהאפליקציה תיפתח, תצטרך להזין כתובת דוא”ל ואז סיסמה. התמונות למטה ממחישות תהליך זה. התמונה האחרונה מציגה את מסך החיבור הראשי.

התקנת DotVPN והפעלה

הקשה על מעבר לחיבור / ניתוק במסך זה תחבר אותך לשרת במדינה המוצגת בתחתית המסך. במקרה זה הדבר יחבר אותך לארצות הברית. האפליקציה תקצה לך אוטומטית כתובת IP וירטואלית חדשה ותחבר את משתמשי Premium לשרת DotVPN המהיר ביותר מהמיקום הנוכחי שלהם. משתמשי שירות בחינם יוקצו לרוב לשרתים בחינם עמוסים יותר ויחוו ביצועים VPN איטית יותר.

הקשה על המיקום עצמו תפתח את מסך בחירת המדינה (למטה משמאל). לאחר מכן תוכל לבחור שרת יעד חדש ברשת DotVPN. פעולה זו תחזיר אותך למסך הראשי בו תוכל להתחבר למיקום החדש שלך.

ניתן לגשת לתפריט החשבון על ידי הקשה על סמל התפריט בצד שמאל למעלה (שלושה סרגלים אופקיים). תפריט זה יציג את סוג החשבון שלך ויאפשר לך לבצע את הפעולות הבאות:

 • שדרוג שירות – מאפשר לך לשדרג לשירות הפרימיום.
 • שנה סיסמא – מאפשר לך לאפס את סיסמת חשבונך.
 • שתף שירות – מאפשר לכם לשתף את השירות עם חברים בפייסבוק או בטוויטר.
 • דרג שירות – קח אותך לחנות Google Play שם תוכל ליצור סקירה של אפליקציית Android.
 • שירות לקוחות – פתח את מערכת הכרטוס DotVPN.

באמצעות יישום אנדרואיד DotVPN

לבסוף, הקשה על סמל גלגל השיניים בצד ימין למעלה של המסך תפתח את המסך “הגדרות”. מסך זה יאפשר לך לעבור בין הדברים הבאים:

 • שומר רוחב הפס – שולט על דחיסת נתונים שיכולה להגדיל את ביצועי ה- VPN.
 • Adblock – חוסם כמה מודעות לא רצויות שיכולות להגדיל את מהירות הדפדפן.
 • הגנת מעקב – עוזר למנוע מגורמי צד שלישי לעקוב אחר פעילויות האינטרנט שלך.
 • חסום ניתוחים – מקטין את המטא נתונים שנאספו אודותיך בזמן הגלישה באינטרנט.
 • חומת אשl – מגן עליך מפני מקורות אינטרנט זדוניים.
 • סטארט – אפ – מתחברים אוטומטית כאשר יישום DotVPN אנדרואיד מופעל.

דלפק אוטומטי עבור כל הפעילות החסומה מוצג על גבי מסך החיבור הראשי לאפליקציה. כפי שניתן לראות מהתמונות לעיל, אפליקציית DotVPN אנדרואיד קלה להתקנה ושימוש. אתה יכול להתחבר לכל מיקום ברשת שלהם באמצעות כמה ברזים. מספר ברזים נוספים יאפשרו לך להחליף בקלות לשרת יעד חדש. פעולה זו תעזור לך לשמור על פרטיותך ואבטחת האינטרנט שלך תוך התחברות מהנקודה החמה האהובה עליך מכל מקום בעולם.

בקר ב- DotVPN

באמצעות הרחבת DotVPN Google Chrome

לוגו DotVPNקל להתקין את התוסף DotVPN ל- Google Chrome. מדף ההורדה של אתר האינטרנט שלהם, לחץ על הכפתור “הוסף ל- Chrome” מתחת לתמונתו. פעולה זו תפתח את חנות Google Chrome בה תלחץ על כפתור “הוסף ל- Chrome” בחלק העליון של התוסף. לאחר הוספתו, פשוט פתחו את דפדפן ה- Chrome ולחצו על סמל DotVPN בחלק השמאלי למעלה משורת הכתובת..

זה יפתח את התוסף ויאפשר לך להזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. לאחר מכן, התוסף ייפתח ויספק לך כתובת IP וירטואלית למיקום הנתמך של DotVPN הקרוב ביותר אליך. זה יעזור בהגנה על כל נתוני הדפדפן שלך ויספק לך פרטיות רבה יותר בעת השימוש באינטרנט. תהליך האתחול הזה מודגם להלן.

הפעלת Chrome DotVPN

לחיצה על המיקום בתחתית חלון החיבור הראשי שמוצג מימין למעלה תפתח חלון המכיל רשימה של מיקומים שאליהם תוכלו להתחבר. רשימה זו תציג את זמן הפינג עבור המיקום, כמו גם, שני מהירויות חיבור משוערות. המהירות הראשונה איטית יותר והיא מיועדת למשתמשי השירות החינמי. השנייה היא המהירות שמשתמשי פרימיום צריכים לחוות. לחיצה על מיקום חדש בחלון זה תפתח מחדש את החלון הראשי ותקצה משם כתובת IP וירטואלית.

בדומה לאפליקציית אנדרואיד, לחיצה על סמל התפריט (שלושה סרגלים אופקיים) בחלון תפתח את חלון החשבון בו תוכלו למצוא מידע אודות חשבונכם. אתה יכול גם לשדרג את חשבונך לשירות פרימיום, לשנות את סיסמת החשבון שלך, לשתף את השירות עם חברים במדיה החברתית, לכתוב ביקורת על התוסף או לפתוח כרטיס עם צוות התמיכה של DotVPN.

סיומת DotVPN Chrome בפעולה

לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של החלון תפתח את המסך “הגדרות” בו תוכלו להחליף כמה פרמטרים לשיפור ביצועי הדפדפן. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • שומר רוחב הפס – מספק דחיסת נתונים של עד 30% לנתוני דפדפן.
 • Adblock – חוסם פרסום כלשהו שיכול לשפר את הרישום מחדש ואת המהירות של הדפדפן.
 • הגנת מעקב – עוצר תוכנת גשש מסוימת בדפדפן.
 • חסום ניתוחים – מסייע בהגנה מפני אוסף מטא נתונים בדפדפן.

חומת האש מסייעת בהגנה על הדפדפן שלך מפני התקפות תוכנה זדוניות ונתוני הדפדפן מוגדרים באמצעות קידוד SSL ​​באמצעות מקש 4096 סיביות. חלון החיבור הראשי שומר על ספירת ריצה של כל מה ש- DotVPN חסם. יישומים המשמשים מחוץ לדפדפן אינם מוגנים בשום דרך.

תוסף DotVPN Chrome הוא בעיקר פרוקסי שנועד לספק לך כתובת IP וירטואלית להתגברות על צנזורה ומגבלות גיאוגרפיות. השימוש בו דורש מספר קליקים ספורים. בנוסף, זה יכול לעזור בהגנה על האנונימיות שלך בהתאם להרגלי הדפדפן שלך.

בקר ב- DotVPN

מבחן מהירות DotVPN

הסקירה שלנו לא תהיה שלמה ללא מבחן מהירות. הבדיקה נערכה באמצעות אפליקציית Android שלהם ולא מבחן תוכנת Windows הרגיל שלנו מכיוון שעדיין אין להם תוכנת שולחן עבודה עבור Windows או OS X. זה הראה שהביצועים היו טובים. זה היה בערך הממוצע של אחרים שבדקנו מבחינת אובדן מהירות. יש ירידה מסוימת במהירות בגלל תקורה של ההצפנה. אובדן זה שווה את האבטחה הנוספת הניתנת על ידי שירות DotVPN.

מבחן מהירות אנדרואיד DotVPN

ניתן לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 29.49 Mb / s ל- 25.59 Mb / s. זו ירידה של כ- 13.2% לשרת בהיילנדס, צפון קרוליינה הצפונית. זהו אובדן מקובל עבור אבטחת המידע המוצעת על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך באמצעות שירות DotVPN.

מסקנות

DotVPN הוא שירות הניתן על ידי Smart Security Ltd. זה יעזור לך להיות בטוח יותר בעת השימוש במכשירים הניידים שלך אנדרואיד או iOS. זה יכול לעזור לך בשקט נפשי בין אם בביתך או במקום החם המועדף על wifi. זה משיג זאת על ידי הצפנת כל תנועת המכשירים שלך ומנהורם לשרת VPN ברשת שלהם. בנוסף, היא מקצה לך כתובת IP וירטואלית חדשה שתאפשר לך להתגבר על צנזורה וכמה מגבלות גיאוגרפיות. ברצוננו לציין שהיא לא אפשרה לנו גישה לארה”ב-נטפליקס מאחר שהחלו לאסור קשרים מסוימים באמצעות שירותי VPN. בעלת כתובת IP וירטואלית תסייע גם בהגנה על פרטיותך המקוונת. הרשת שלהם מורכבת מכ -700 שרתים ב -12 מדינות.

DotVPN ממוקמת בהונג קונג אשר אין בה חוקים לשמירת נתונים כרגע. זה לא יומן אתרים או שאילתות ספציפיות מלקוחותיהם, אך הוא מאחסן מידע IP במשך 24 שעות למטרות תחזוקה. יש להם אפליקציות למכשירים ניידים של אנדרואיד ו- iOS. ל- DotVPN יש תוספים לדפדפני Firefox, Opera או Chrome. לתוכנה שלהם יש מספר קטן של הגדרות וקל להתקנה ולהשתמש בה. כמה לחיצות פשוטות על העכבר או הברזים במסך המכשיר יחברו במהירות לשרת VPN שבחרת.

אפליקציית DotVPN אנדרואיד משתמשת באבטחת שכבת תעבורה (TLS 1.2) עם AES-128 ומפתח RSA 4096 ביט לאימות. חיבורי הרחבת פרוקסי האינטרנט שלהם משתמשים ב- SSL עם מפתח 4096 סיביות. אפליקציית iOS משתמשת ב- IPsec המובנה לצורך אבטחה. זה מספק למנויים שלהם איזון יפה בין מהירות לביטחון.

תמיכה ב- DotVPN היא בעיקר באמצעות מערכת כרטוס אימייל. יש להם מאגר שאלות נפוצות קטן המורכב ממידע כללי VPN וחלקם ענו על בעיות תמיכה.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android.
 • יש להם תוספי פרוקסי SSL לדפדפני Firefox, Opera או Chrome.
 • שירות הפרימיום שלהם הוא סביר.
 • הם מציעים שירות VPN בחינם.
 • הם ממוקמים בהונג קונג.

רעיונות לשיפור השירות:

 • שחרר תוכנה עצמאית של Windows ו- OS X.
 • עדכן את אתר האינטרנט שלהם ותקן חוסר עקביות.
 • הוסף מיקומים נוספים לרשת שלהם עבור דרום אמריקה ואוקיאניה.

למשתמשים ב- DotVPN יש גישה לשרתי רשת בצפון אמריקה, מזרח ומערב אירופה ואסיה. יש להם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכלו לבדוק בעצמכם את שירות הפרימיום שלהם. תן לזה הזדמנות. אם שירות DotVPN מתאים לצרכים שלך לביטחון באינטרנט ופרטיות, אתה יכול להירשם החל מ- 2.99 דולר לחודש.

בקר ב- DotVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me