סקירת אפליקציות פרטיות של FlashRouters – הגנת VPN לכולם

נתב WRT3200ACM של Linksysהיה לנו העונג לבדוק נתב Linksys WRT3200ACM AC3200 DD-WRT מ- FlashRouters בסוף השבוע. המטרה הייתה להסתכל על אפליקציית הפרטיות החדשה של FlashRouters הכוללת ממשק פשוט ועם זאת מאוד יעיל לחיבור לכמה משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. כפי שתראו ברגע, כל מה שצריך כדי להתחיל הוא חשבון VPN. אפליקציית הפרטיות תדאג לכל השאר. והכי חשוב, על ידי חיבור ל- VPN דרך אפליקציית הפרטיות של FlashRouters אתה יכול להגן על כל הרשת שלך באמצעות חשבון VPN יחיד..


מה זה FlashRouter ואיך זה עובד?

בקיצור FlashRouters היא חברה בארצות הברית המוכרת נתבים לשם מותגים עם קושחת DD-WRT או Tomato המותקנת מראש. ישנם מספר יתרונות בשימוש בנתב עם קושחת קוד פתוח. בתור התחלה זה מבטל הרבה באגים וחורי אבטחה שהשאירו מיליוני נתבים צרכניים פתוחים לתקיפה. מנקודת מבט פרטיות, קושחת DD-WRT ו- Tomato תומכת בחיבורי VPN, OpenVPN, L2TP ו- PPTP. תמצא גם שהנתבים המותאמים אישית מביאים ביצועים טובים יותר מאותם התקנים העמוסים בקושחת היצרן.

מה עושה אפליקציית הפרטיות של FlashRouters?

צוות FlashRouters הרחיב את השימושיות של המכשירים שלהם עוד יותר עם תוספת של אפליקציית פרטיות VPN חדשה. האפליקציה תאפשר לכם להתחבר בקלות לשירותי VPN פופולריים דרך הנתב ואף לעבור בין ספקים. התנאי היחיד הוא א VPN מנוי. זה יגן על כל הרשת שלך כולל מכשירים שלא היו תואמים אחרת ל- VPN כמו קונסולות משחקים ותיבות סטרימינג.

באילו שירותי VPN תומך אפליקציית הפרטיות של FlashRouter?

בזמן הסקירה שלנו אפליקציית הפרטיות של FlashRouters כללה תמיכה ב -11 ספקי VPN כולל ExpressVPN, Hide My Ass (HMA), IPVanish, IVPN, NordVPN, גישה לאינטרנט פרטי (PIA), ProtonVPN, PureVPN, SaferVPN, VyprVPN ו- Windscribe. בדקנו את האפליקציה באמצעות IPVanish, PIA ו- ExpressVPN כדי שנוכל לדבר על קלות השימוש. נפרט עוד רגע.

האם אוכל להתקין את אפליקציית הפרטיות של VPN בנתב הקיים שלי?

התשובה הקצרה היא לא. יהיה עליך לרכוש מכשיר מ- FlashRouters כדי להשתמש באפליקציה. אם כבר בבעלותך נתב צרכנים מתקדמים וברצונך להוסיף תמיכה ב- VPN, ייתכן שתשקול את אפליקציית הנתב ExpressVPN. זה יעזור לך להתחיל בלי הרבה ידע טכני. אחרת אני ממליץ מאוד לרכוש נתב DD-WRT או עגבניות המותקנות מראש מהצוות ב- FlashRouters.

אפליקציית הפרטיות של FlashRouters: בדיקות דיבוריות

לפני שנצלול לאפליקציה אני רוצה להזכיר למה תוכלו לצפות בעת רכישת מכשיר מ- FlashRouters. בתור התחלה זה יגיע עם עלון קטן שיעזור לכם להתחיל. תוך מספר דקות יהיה לך הנתב מחובר לאינטרנט ותוכל להשתמש באפליקציית הפרטיות של FR כדי להתחבר ל- VPN האהוב עליך. המדריך כולל גם פרטי קשר ושעות תמיכה. תשמח לדעת של- FlashRouters יש שעות תמיכה בצ’אט 7 ימים בשבוע. אתה יכול גם לשלוח אותם בדוא”ל או לבקר במרכז העזרה של FR לקבלת תשובות לשאלות נפוצות רבות.

לאחר ביטול האבטלה והגדרת הנתב החדש, עקוב אחר המדריך המצורף למכשיר. בסופו של דבר תפתח דפדפן אינטרנט ותבקר ב- flashrouterapp.com. פעולה זו תפנה לדף מקומי. הערה: אם אתה מקבל מסך ריק בעת הפעלת הדף תרצה לסגור ולהפעיל מחדש חלון דפדפן במצב גלישה בסתר. אם זה לא עובד, קדימה לאפס את הנתב. עשינו וזה תיקן את הבעיה מייד. במקרה של ספק, הפעל מחדש את ��

כאשר אפליקציית הפרטיות של FlashRouters תושק תקבלו את המסך הבא:

אפליקציית הפרטיות של FlashRouters

מתחבר ל- IPVanish VPN

הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא ללחוץ על התיבה הנפתחת “בחר”. כאן תוכל למצוא רשימה של שירותי VPN נתמכים. התחלנו בבחירת IPVanish. צילום המסך משמאל מציג את ממשק אפליקציית הפרטיות של FlashRouters עבור IPVanish. כפי שאתה יכול לראות יש תיבה נפתחת לבחירת מיקום שרת. אם תתחיל להקליד את שם העיר, האפליקציה תחזיר את כל התוצאות התואמות לשאילתה שלך. לאחר שתבחר שרת, פשוט הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ולחץ על כפתור “התחבר”. אתה יכול גם לבחור אם “להתחבר אוטומטית ל- VPN” או לאפשר את הפונקציה “Global Kill Switch” על סמך העדפותיך..

חיבור IPVanish ל- FlashRouters

התחברנו למספר מיקומי שרת IPVanish וגילינו שכולם ביצועים טובים. כפי שתוכלו לראות לעיל, התחברנו לשרת בשיקגו ובדקנו את המהירות שלנו. הביצועים היו טובים מאוד עם מהירות ההורדה של 65.39 מגה-ביט לשנייה בחיבור כבלים המקסימום מגיע לכ -70 Mbps. השלמנו גם בדיקת פרטיות באתר IPVanish כדי לאשר שכתובת ה- IP שלנו השתנתה למיקום גיאוגרפי אחד בשיקגו. ערכנו גם בדיקת דליפת DNS מהירה שהיא חלק מתהליך הבדיקה הרגיל שלנו. לא נתקלנו בבעיות במכשיר FlashRouters, באפליקציית הפרטיות או בחיבור IPVanish.

התחברות לגישה פרטית לאינטרנט (PIA)

בשלב הבא החלטנו להקים קשר ל- PIA. זה היה פשוט לא פחות. ההבדל העיקרי היה תוספת נפתחת שאיפשרה לנו לבחור בין AES-128 והצפנה AES-256 ביט. בחרנו באפשרות AES-256 עבור ההצפנה החזקה ביותר האפשרית. הדבר הראשון שתבחין בבחינת התפריט הנפתח של השרת עבור PIA הוא שלכל מיקום יש אפשרות TCP וגם UDP. בחרנו ב- UDP למהירויות מהירות יותר. אם יש לך בעיות חיבור אתה תמיד יכול לעבור ל- TCP הכולל בדיקת שגיאות.

חיבור PIA של FlashRouters

שוב התחברנו לשרת PIA VPN בשיקגו. כפי שניתן לראות, הביצועים היו כמעט זהים ל- IPVanish. לאחר שהתחברנו לשרת בשיקגו בדקנו את המהירות שלנו וגילינו שהוא 65.47 Mbps. נראה כי IPVanish וגם PIA עוברים דרך LogicWeb בשיקגו, כך שהמהירויות הדומות הגיוניות. שוב ביצענו כתובת IP ובדיקת דליפת DNS ללא כל בעיה. אפליקציית הפרטיות של FlashRouters עבדה ללא בעיות ברגע שקיבלנו את הממשק לטעון בתחילה.

סיכום

אולי התכונה המרשימה ביותר של אפליקציית הפרטיות החדשה של FlashRouters היא ממשק המשתמש הפשוט. האפליקציה אינה דורשת ידע טכני רב כדי להבטיח את פרטיותך. זה יתרון גדול מכיוון שתצורת הנתב יכולה להיות משימה מפחידה ולעיתים מסוכנת. מכשיר ה- Linksys WRT3200ACM מבית FlashRouters ביצע ביצועים טובים בכל הבדיקות שלנו. בהחלט היינו ממליצים על המכשיר. הספק היחיד שלא הצלחנו לבדוק היה ExpressVPN מכיוון שהאפליקציה דרשה מידע נוסף. אם אתה משתמש ב- ExpressVPN, צוות FlashRouters יטען מראש את אפליקציית ה- VPN שלהם במכשיר שלך. בסך הכל התרשמנו מאוד מאפליקציית הפרטיות של FlashRouters וממליץ לכם מאוד להשתמש בה כדי להגן על כל המכשירים ברשת שלכם באמצעות חשבון VPN יחיד. ברגע שיש לכם סיכוי לבדוק את האפליקציה או את עצמכם, אנא שלחו לנו הודעה @VPNFan ותודיעו לנו מה אתם חושבים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map