סמל FlashVPNלא משנה היכן אתה נמצא בעולם, שימוש ב- VPN במכשיר הנייד שלך הוא רעיון טוב. בימינו, ישנם רבים VPNs בחינם – – מופיע בחנות Google Play. כפי שאפשר לנחש, FlashVPN הוא אחד מהם. אפליקציית ה- VPN החינמית הזו הורדה יותר מחמישה מיליון פעמים ונראה שהיא ממוקדת במערכת ההפעלה אנדרואיד. על פי הנתונים הסטטיסטיים, יש לו יותר מ- 99,000 ביקורות עם דירוג כוכבים של 4.4 כוכבים. אין גרסת פרימיום לשירות זה והיא נתמכת לחלוטין על ידי פרסומות. השאלה החשובה היא אם המוצר עובד כמו שאנשים טוענים והאם כדאי להשתמש בו. בסקירה זו ננהל אותה באמצעות מספר בדיקות כדי לראות אם הוא ראוי לשבח שהוא זוכה.

הורדת FlashVPNעל החברה

אין מידע שהצלחנו לברר אודות החברה, ללא שם FlashSoftware. עם זאת, VPN זה אכן דומה בולט לכמה אחרים שעברנו לאחרונה. למעשה, ייתכן בהחלט שאותה חברה מפעילה יותר מאפליקציה אחת. אין אתר שמצאנו וגם אין מיקום מרכזי שמצאנו עבור השירות. זה מבהיר אותנו מאוד מכיוון שאנחנו לא יכולים לדעת אילו חוקי פרטיות פועל ה- VPN.

תמחור

כמו שאמרנו קודם, FlashVPN לא מחויב בחיוב שלך. שלא כמו אפשרויות אחרות, אפליקציה זו אינה מציעה דרך להוסיף תכונות או לשדרג. לרוב אנו נזהרים ממוצרים מבוססי פרסום בחינם. זה בהחלט יכול להציע לך להפוך למוצר. אם גם אתם מהססים אנו ממליצים גישה פרטית לאינטרנט כחלופה. למען סתם $ 2.50 לחודש, אתה יכול ליהנות מגישה מאובטחת של VPN בכל המכשירים שלך. הם חברה מהימנה ושקופה שקיימת כבר שנים רבות.

תכונות

Flashvpn - תכונות ושרתיםל- FlashVPN מעט מאוד בדרך של תכונות. הכל נראה פשוט, ואין הרבה הגדרות שאתה יכול לשנות. אולם דבר אחד שתוכלו לשנות הוא מיקום השרת. כפי שאתה רואה בתמונה כאן, הבחירות שלך הן גרמניה, ארצות הברית, אנגליה, צרפת ואוטומטית. גם בתמונה מימין, אתה רואה ש- FlashVPN מחייב אותך להעניק הרשאה למספר פריטים בטלפון שלך. כנקודת התייחסות, ישנם מעט מאוד שירותים בתשלום הדורשים הרשאות רבות. אין סיבה לבקש את כל ההרשאות הללו אם השירות רק יגן על פרטיותו של המשתמש.

האפליקציה דורשת גישה למידע הבא במכשיר ה- Android שלך:

  • מקום
  • תמונות / מדיה / קבצים
  • מידע על חיבור Wi-Fi
  • מזהה מכשיר & מידע להתקשר

שאלו את עצמכם מדוע אפליקציית פרטיות תזדקק לגישה לתמונות, לקבצי המדיה ולפרטי השיחות שלכם. זה פשוט לא הגיוני. אנו ממליצים שתתרחק הרחק מאפליקציות שדורשות גישה רבה מדי.

ביצועים

עובדה גדולה שתמיד תרצו לבדוק היא המהירות של שירות VPN. בבדיקת המהירות שלנו השתמשנו בשרת ארה”ב (מכיוון שיש רק 4 אפשרויות). במקרה זה המהירות הרגילה שלנו הייתה 46.1 Mbps. כשבדקנו את המהירות שלנו באמצעות FlashVPN, קיבלנו קצב של 21.7 Mbps. זו ירידה במהירות של 53% בערך. באמצעות שירות בתשלום, בדרך כלל ניתן לצפות להפסד של עד 25%. זו סיבה נוספת להיזהר מסיבה זו.

שימוש ב- VPN

חברות VPN הקלו מאוד על ההורדה והשימוש במוצריהן. FlashVPN אינו שונה. מכיוון שאין הרבה לאפליקציה, קל לבצע חיבור ל- VPN זה.

  1. מצא את FlashVPN בחנות Google Play ולחץ להתקין.
  2. קבל את ההרשאות ואמור להתיר לחיבור ה- VPN.
  3. כאשר אתה נטען, לחץ על המשך כפתור.
  4. מאותה נקודה, תוכלו למצוא את מיקומי שרת קטע שהראנו קודם על ידי לחיצה על העמודה האנכית של 3 נקודות בפינה הימנית העליונה.

שימוש ב- FlashVPN

היתרונות של שימוש ב- VPN

בתקופה האחרונה התנועה הסלולרית מתחילה לעקוף את התנועה בשולחן העבודה. בגלל זה, שימוש ב- WiFi הוא קריטי במקום להשתמש בתוכנית נתונים סטנדרטית. בגלל רמות הרוויה בעולם, יותר ויותר עסקים מציעים WiFi בחינם ללקוחותיהם. אמנם זה נהדר עבור שני הצדדים, אבל אתה יכול להמר שגם פושעי הסייבר אוהבים את זה. כשאתה מתחבר לאחד מארבעת המיקומים המפורטים לעיל, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. כשאתה כן, אתה מצמצם מאוד את הסיכון לפושעים יגנבו את הנתונים הרגישים שלך. ואז שוב אתה צריך לסמוך על החברה שמאחורי ה- VPN. בהינתן ההרשאות הנדרשות לשימוש באפליקציה אנו מתריעים עליה.

אם אתה רוצה לעקוף בלוקים גיאוגרפיים, שימוש ב- VPN הוא חובה. הסיבה לכך היא שעסקים, ממשלות ואפילו חברות מדיה מונעות מהמשתמשים להציג תוכן מוגבל באזור ומחוצה לו. כשאתה מתחבר ל- FlashVPN, תגרום למפעל להאמין שאתה נמצא באחד מארבעת המיקומים שהם מציעים. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת. אם אתה עדיין נתקל בבעיות חסימה, תרצה לוודא ש- WebRTC מושבת בדפדפן שלך. זה קשה יותר אם אתה משתמש בדפדפנים שונים באנדרואיד. יתכן שתרצה להשתמש בפיירפוקס ולהוריד תוסף חסימת WebRTC כדי לאפשר לו לעבוד נכון. אחרת, כל מה שאתה מנסה לבטל את החסימה עדיין יראה את כתובת ה- IP המקורית שלך. זה מביס את המטרה של שימוש ב- VPN מלכתחילה.

האם FlashVPN דולף?

נושא אחד שיש לרבים משירותי ה- VPN החינמיים הוא דליפות DNS. אם השירות שלך דולף, זו בעיה גדולה. מכיוון ש- VPNs פועלים על ידי מיסוך כתובת ה- IP, הדלפות יכולות לחשוף את כתובת ה- IP האמיתית שלך. בבדיקת FlashVPN עבור פגם זה, אנו נשתמש במבחן הסטנדרטי באתר www.dnsleaktest.com. כפי שאתה רואה בתמונה למטה, ל- FlashVPN יש כמה דליפות. ההדלפות הללו מביסות את מטרת השימוש ב- VPN מלכתחילה.

מבחן דליפת DNS של FlashVPN

האם עלי להשתמש ב- FlashVPN?

התשובה לשאלה זו תלויה במה שאתה מנסה לעשות. אם אתה רוצה לנסות ולהגביל הגבלות גיאוגרפיה, FlashVPN עשוי לבצע את העבודה. כמובן שכפי שהזכרנו קודם, FlashVPN איטי יותר משירותים אחרים. עם זאת, אם יש לך דליפות DNS או שתוכנת החסימה רואה את המיקום האמיתי שלך, יתכן שיש לך כמה בעיות. השירות מאפשר חיבור אחד בלבד כך שהוא אינו פיתרון אם יש לך מספר מכשירים. ברצונך לזכור ש- FlashVPN אינו מאפשר שיתוף P2P / קבצים. לאלו שרוצים להגן על פרטיותם, תרצו להשתמש בשירות בתשלום במקום זאת. ככה, תוכלו לוודא שהוא לא דולף.

מחשבות אחרונות ב- FlashVPN

לסיום סקירה זו, FlashVPN פופולרי מאוד ויש לו יותר מחמישה מיליון הורדות. מצאנו כמה בעיות בשירות כולל דליפות DNS, מהירויות בינוניות, היעדר מיקומי שרת וחוסר שקיפות כללי. שלא לדבר על רמת הגישה שהאפליקציה דורשת במכשיר ה- Android שלכם. האם אתה באמת רוצה לשתף את התמונות שלך ואת פרטי השיחה כדי להשתמש ב- VPN? זה עשוי לעבוד בסדר אם אתה מנסה לעקוב בין בלוקים גיאוגרפיים, אך לא הרבה יותר. סוגיות אלה מונעות מאיתנו להציע ל- FlashVPN כאפשרות לשימוש. התבונן במיטבנו VPNs עבור אנדרואיד רשימת כמה אפשרויות טובות בהרבה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me