ברצוני להתחיל את הסקירה של HideIPVPN עם כמה מדגשי השירות. בעוד שהרשת שלהם קטנה מכמה, HideIPVPN מנהלת שרתים במיקומי מפתח ברחבי העולם. הם מציעים שירות VPN ושירות DNS חכם. אתה יכול לבחור תוכנית VPN על בסיס מיקומי השרת שאליהם ברצונך לגשת. תכניות מסוימות כמו VPN בארה”ב, למשל כוללות SmartDNS לביטול חסימה של אתרים וערוצים באותה מדינה.

סקירת HideIPVPN

תמחור והצעות מיוחדות

נתחיל עם תוכניות ה- VPN שמציעה HideIPVPN. כפי שתוכלו לראות להלן הם מציעים חמישה חשבונות שונים על בסיס מיקומי השרת שאליהם ברצונכם לגשת. למי שרוצה להבטיח את הגישה שלך וליהנות מתכנים בארצות הברית אני ממליץ בחום על תוכנית VPN האמריקנית. זה מגיע עם SmartDNS ופרוקסי ארה”ב ללא עלות נוספת.

תוכניות תמחור של HideIPVPN

כפי שאתה יכול לראות HideIPVPN מציע הנחות על בסיס מחזור החיוב שאתה בוחר במהלך ההרשמה. אתה יכול לחסוך 10% הנחה על גישה רבעונית או 30% על מנויים שנתיים. זה הופך את התוכנית השנתית לערך הטוב ביותר. בקרו ב- HideIPVPN מיוחד דף לשמירה.

בנוסף לגישה ל- VPN, צוות HideIPVPN מציע גם DNS חכם. ההבדל הוא הצפנה. SmartDNS שלהם מדלג על ההצפנה החוסכת את הגנת הפרטיות. פעולה זו מאפשרת לך לצפות בתוכן במדינות אחרות מבלי להאט את החיבור שלך לאינטרנט. בואו נסתכל על המחיר.

תמחור של HideIPVPN SmartDNS

כפי שאתה יכול לראות HideIPVPN מציע מחזור חיוב חודשי, רבעוני ושנתי עבור DNS חכם. הרשמה עבור כל אחד מהם תעניק לך גישה לשירות SmartDNS שלהם שיעזור לך לבטל את חסימת הערוצים בארה”ב, בריטניה ופולין..

כשאתה מחליט להצטרף, HideIPVPN תומך במגוון רחב של אפשרויות תשלום. אני אוהב להשתמש ב- PayPal לשירותים מקוונים מכיוון שאתה יכול לנהל את המנוי. HideIPVPN מציעה את פייפאל יחד עם כרטיסי אשראי, ביטקוין, אליפיי, וובמוניי, יאנדקס, בוליטו בנקאריו וקווי..

תקופת ניסיון ללא סיכון

אמנם אני אעשה כמיטב יכולתי לכתוב סקירה יסודית, אך רק דרך אחת להחליט אם HideIPVPN מתאים למצבך. תרצה לבדוק את השירות בעצמך. HideIPVPN מבין גם את זה. כדי לעזור להם להציע ניסיון ללא תשלום 24 שעות והתחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום. עם זאת, כפי שתראו ברגע, האחריות כוללת כמה תנאים. להלן השפה שבה HideIPVPN משתמש בתנאי השירות שלהם.

מדיניות החזרים

* אנו מציעים אחריות להחזר הכסף במשך 30 יום. אם אינך יכול להתחבר לשרתי ה- VPN שלנו באמצעות כל חיבורי ה- VPN הכלולים בחבילה שלך, אתה יכול לבקש החזר כספי תוך 30 יום..

* חשוב! השירות ניתן “כמו שהוא”. איננו יכולים להבטיח כי השירות שלנו יבטל חסימת אתרים מסוימים.  העובדה שאינך מצליח לגשת לאתר באמצעות HideIPVPN אינה יכולה להיות סיבה לבקשת החזר. אתה יכול לבדוק את השירות שלנו לפני הרכישה לפי תקופת ניסיון ללא תשלום 24 שעות.

* אנו לא מקבלים החזר כספי בגלל בעיות מהירות מכיוון שיש לנו 24 שעות ניסיון חינם לניסיון VPN בשרתים המובחרים שלנו, שם תוכלו לקבל את מהירות הבדיקה של כל שרת VPN. עבור שירות SmartDNS יש לנו 7 ימי ניסיון חינם.

* אם HideIPVPN יסיים את חשבונך עקב הפרת מדיניות, לא יהיה החזר כספי.

* באופן אוטומטי לא ניתן להחזיר את תשלומי המנוי ל- PayPal מכיוון שאתה אחראי למנויים שלך ב- PayPal.

* רק משתמשים המשתמשים במערכות הפעלה Windows, MacOS ו- Linux זכאים להחזר כספי. אם אתה מנסה להשתמש ב- HideIPVPN במערכות הפעלה או התקנים אחרים (כמו אייפון / אייפד / אנדרואיד / נתבים), הקפד לבדוק תחילה את השירות.

* אם אינך מצליח להגדיר HideIPVPN במודם או בנתב שלך לא זכאי להחזר.

בקר ב- HideIPVPN

מיקומי רשת ושרת HideIPVPN

כפי שציינתי בראש הסקירה, HideIPVPN מנהלת רשת שרתי VPN במיקומי מפתח. יש להם רשת קטנה יחסית עם מיקומי שרת בחמש מדינות. השימוש בשרתים במיקומי מפתח יעזור לך לבטל את חסימת הגישה לאתרים פופולריים כמו Netflix ו- BBC iPlayer מכל מקום בעולם.

מדינות שרתים פרוטוקולים
530OpenVPN, SSTP, SoftEther, L2TP, PPTP

ל- HideIPVPN שרתים בארצות הברית, בריטניה, הולנד, גרמניה וקנדה. שירות SmartDNS שלהם יעזור לכם לבטל את חסימת הערוצים בארצות הברית, בריטניה ופולין.

פרטיות ואבטחה

הרבה אנשים מניחים ששירותי VPN יעניקו להם אוטומטית רמה גבוהה של פרטיות ואנונימיות. זה לא תמיד נכון. זה תלוי במטרה שלך לשימוש ב- VPN. אם המטרה העיקרית שלך היא פרטיות, סביר להניח שאתה רוצה VPN שלא יומן.

ל- HideIPVPN הצהרה בדף התמחור של ה- VPN שלהם, שעליו כתוב:

אין יומנים. איננו מחזיקים ביומני תנועה

לא יכולתי למצוא אזכור למדיניות היומן שלהם בתנאי השירות או בדפי מדיניות הפרטיות. יהיה נחמד לקבל פרטים נוספים לגבי איזה מידע הם רושמים וכמה זמן הם שומרים את המידע הזה.

בקר ב- HideIPVPN

בדיקות ידניות

הדבר הראשון שאני מחפש כאשר אני מחליט אם לבחון שירות VPN או לא, הוא לקוח מותאם אישית. כל אחד יכול להתקין OpenVPN ולהגדיר ידנית חיבורים, אך אינך צריך יותר. יש כל כך הרבה ספקי VPN שמציעים תוכנת לקוח נוחה לשימוש כעת בימים.

אני שמח לשתף של- HideIPVPN יש לקוח חלונות נחמד מאוד שיכולתי להשתמש בו בבדיקת השירות. יש להם גם לקוח מותאם אישית עבור מק. יחד עם הגדרות מדריכים לנתבי iOS, Android, Linux, Chromebook ואפילו DD-WRT.

HideIPVPN מציע את כל פרוטוקולי ה- VPN הסטנדרטיים בתוך הלקוח המותאם אישית שלהם. זה כולל SSTP (עבור Windows), OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP. הם תומכים גם בפרוטוקול בשם SoftEther. כרגע הוא דורש הורדת לקוח נפרדת אך הם עובדים כדי לשלב אותו בתוכנה המותאמת אישית שלהם.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

בואו נסתכל על לקוח Windows HideIPVPN:

לקוח Windows HideIPVPN

קל להתקין ולהשתמש בתוכנת Windows. כשאתה מפעיל את התוכנית הוא יעלה את מסך החיבור משם אתה יכול לבחור פרוטוקול ומדינה. נפתחת השרת תאפשר לך להתחבר לשרת ספציפי. יהיה נחמד אם HideIPVPN יציין את השרתים בהתבסס על העיר בה הם נמצאים לעומת UK1, UK2 וכו ‘. יתכן שתצטרך להתחבר לשרתים שונים כדי למצוא את המיקום המתאים ביותר לצרכים שלך..

הגדרות תוכנת HideIPVPN

כרטיסיית ההגדרות של לקוח Windows מציגה מספר אפשרויות. אני מציע לך לפחות להפעיל את “התחבר מחדש אם חיבור. נשמט ”. התכונה המתקדמת ביותר של תוכנת HideIPVPN היא רוצח היישומים. אתה יכול להגדיר יישומים ספציפיים להפסיק בכל עת ש- VPN מתנתק. הפיצ’ר פופולרי במיוחד למי שמריץ אפליקציות P2P / bittorrent. HideIPVPN מאפשר שימוש בסיקור בשרתי הולנד שלהם.

בקר ב- HideIPVPN

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

בנוסף ללקוח המותאם אישית שלהם עבור Windows, ל- HideIPVPN יש גם תוכנה עבור משתמשי מק. לקוח ה- Mac דומה מאוד למקבילו של Windows. יש לו את אותן תכונות מתקדמות, כלומר היכולת להרוג אפליקציה בכל עת ש- VPN נופל. זו תכונה קשה למצוא עבור משתמשי מק, אז אני נרגש לראות את HideIPVPN יש את זה בשתי הגרסאות של התוכנה שלהם.

התחבר מ- iPhone או iPad

בעוד של- HideIPVPN אין יישום iOS, הם הגדירו מדריכים לחיבור ידני עם PPTP או L2TP. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך הגדרת HideIPVPN L2TP עבור iOS:

1) עבור אל “כללי” -> “רשת” -> “VPN”
2) לחץ על “הוסף תצורת VPN …”
3) בחר בכרטיסייה L2TP

  • בשדה “שרת” הקלד את כתובת ה- IP או השרת של שרת HideIPVPN. עליך לבדוק את הדוא”ל שקיבלת עם הפעלת חשבונך. תוכלו למצוא את כל השרתים הזמינים המופיעים בדוא”ל.
  • הזן את שם המשתמש והסיסמה של החבילה שלך.
  • בשדה “סודי” הזן: hideipvpn
  • ברמת ההצפנה בצעו “Auto” ובחרו “Send All Traffic”.
  • לחץ על “שמור”.

4) כעת נוצר חיבור ה- VPN שלך, כעת תוכל להתחבר.

התחבר ממכשיר אנדרואיד

ל- HideIPVPN אין אפליקציה למכשירי אנדרואיד אך יש להם מדריך להגדרת חיבורי PPTP ו- L2TP. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך הגדרת HideIPVPN L2TP עבור אנדרואיד:

1) עבור אל “הגדרות”
2) לחץ על “הגדרות נוספות”
3) לחץ על “VPN”
4) לחץ על “הוסף רשת VPN”
5) לחץ על התפריט הנפתח “סוג”
6) בחר “L2TP / IPSec PSK”

  • בשדה “שם” הזן את השם הרצוי לחיבור שלך. אנו ממליצים לקרוא לו: HideIPVPN (L2TP).
  • בשדה “כתובת שרת” הזן את ה- IP או את השרת של השרת HideIPVPN שאליו ברצונך להתחבר. (כדי למצוא את השרתים הזמינים, בדוק את הדוא”ל שקיבלת כששילמת עבור חשבון HideIPVPN או היכנס לאזור הלקוח באתר שלהם.)
  • הזן “hideipvpn” (ללא ציטוטים) בשדה “מפתח משותף מראש IPSec”.
  • השאר את כל השדות האחרים ריקים.
  • לחץ על כפתור “שמור”.

5) הקש על החיבור החדש כדי להתחבר. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- HideIPVPN שנשלחו אליך באמצעות דואר אלקטרוני והקש על התחבר.

מבחן מהירות HideIPVPN

בדקתי את HideIPVPN באמצעות פרוטוקול SSTP במערכת Windows 8. השתמשתי בלקוח Windows שלהם והתחברתי לשרת בארצות הברית.

מבחן מהירות HideIPVPN

כפי שאתה יכול לראות היה בערך 38% הפרש בין מהירות החיבור שלי ישירות דרך ספק שירותי האינטרנט שלי בהשוואה לחיבור לשרת בפנסילבניה. הצפנה מוסיפה תקורה כך שתמיד ניתן לצפות להשפעה מסוימת על הביצועים. זהו תמורה לרמת הפרטיות הגבוהה יותר. במהירות של מעל 39 מגהביט לשנייה יכולתי להזרים אתרים כמו נטפליקס וחולו ללא כל בעיה.

סיכום

HideIPVPN הוא שירות VPN טוב למבקשים פרטיות באחת מהמדינות הללו (ארה”ב, בריטניה, הולנד, DE, CA). תכונת רוצח היישומים שלהם תוערך על ידי אוהדי P2P בוודאות. אם ברצונך לבטל את חסימת האתרים ללא הירידה במהירות, אני מציע שתסתכל בשירות SmartDNS שלהם. זה יעזור לך לקבל גישה לערוצים פופולריים בארה”ב, בריטניה ופולין.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • קל לשימוש בלקוחות Windows ו- Mac
 • תמיכה ב- OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP ו- SoftEther
 • רוצח יישומים כולל גם לקוח Windows וגם Mac
 • שירותי VPN ומוצפן DNS חכמים נמכרים בנפרד
 • הנחות טווח במחזורי חיוב רבעוניים ושנתיים

רעיונות לשיפור השירות:

 • הצע אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android
 • הוסף מיקומי שרת נוספים לרשת
 • פרט את מיקומי השרת בלקוח
 • התייחס ל- IP ייעודי כהרחבה

נהנתי לבחון את HideIPVPN ומצפה לראות מה הצוות שלהם תכנן לעתיד. לפני ההרשמה וודאו שיש להם שרתים בארצות שאליהן תרצו לגשת. התוכנית אליה נרשמת מכתיבה באילו שרתים תוכלו להשתמש. חברים יכולים להתחבר לעד 3 מכשירים בכל פעם. כלקוח חדש אתה מכוסה בערבות 30 יום הכספים להחזר הכספים של HideIPVPN. זה אמור לתת לך מספיק זמן לבחון את השירות. רק וודא שאתה מבין את המגבלות של מדיניות ההחזר שלהם.

בקר ב- HideIPVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me