סקירת IVPN

IVPN הוקמה בשנת 2009 על ידי קבוצה של אנשי IT שנפגשו בזמן שעבדו על ה- Msc שלהם באבטחת מידע באוניברסיטת לונדון. החברה ממוקמת במלטה. הכתובת הפיזית שלהם מופיעה באתר IVPN וזה נחמד מכיוון שרוב הספקים אינם מפרטים אותו.


סקירת IVPN

תמחור והצעות מיוחדות

IVPN מציע תוכנית יחידה הכוללת גישה בלתי מוגבלת לרשת שלהם. מחיר VPN ללא הגבלה שונה בהתאם לשאלה אם נרשמת לחיוב חוזר או לא, יחד עם תקופת חשבונך. המחירים נעים בין 8 ל -20 דולר לחודש.

תוכניות תמחור IVPN

כמו הרבה ספקי VPN IVPN מציעה הנחות לטווח. ככל שהמונח ארוך יותר חוסך יותר. אתה יכול להירשם לחיוב על בסיס חודשי, רבעוני, שישה חודשים או שנתי. התוכנית השנתית שלהם היא הערך הטוב ביותר בהנחה של 44% הנחה. תוכלו לבקר ב- IVPN מיוחד כדי לחסוך עד 44% הנחה על גישה לא מוגבלת ל- VPN.

IVPN מקבל תשלומי PayPal ו- Bitcoin. אני אוהב להשתמש ב- PayPal מכיוון שקל לנהל את שירותי המנויים. ביטקוין הוא מקור תשלום טוב למי שמחפש שכבה נוספת של פרטיות בעת שירה. עדיין תצטרך לספק כתובת דוא”ל תקפה כדי לקבל את פרטי הכניסה.

תקופת ניסיון ללא סיכון

ללא קשר לאיזה ספק VPN תבחר תרצה לבדוק את השירות שלהם. רוב החברות ייתן לך את ההזדמנות הזו ו- IVPN כיסה. הם מבינים שאתה צריך לוודא שהכל עובד. כדי לעזור להם להציע ערבות להחזר כספי של 7 ימים. אם אינך מרוצה מכל סיבה שהיא, פשוט בטל את היומיים הראשונים לקבלת החזר מלא.

להלן מדיניות ההחזר הכספי של IVPN מהאתר שלהם:

IVPN שואף לעמוד בציפיות של כל המשתמשים החדשים ומציע תמיכה בלתי מוגבלת כדי לעזור למשתמשים עם כל בעיה שהם עלולים להתמודד עם תצורת השירות. אם בכל זאת אינך מרוצה מהשירות מכל סיבה שהיא, אתה יכול לבקש החזר מלא תוך 7 ימים מיום שהשירות שלך הופעל (נשמח אם תוכל ליידע אותנו מדוע, אך אינך צריך!).

שקלנו להרחיב את ההצעה הזו ל -30 יום אולם הניסיון שלנו זה פותח את הדלת להתעללות מצד אנשים שפשוט רוצים לגלוש מהרשת ולצרוך כמה שיותר ממשאבי הרשת מבלי לשלם עבורם. זה כמובן משפיע על השירות שאנו יכולים לספק ללקוחותינו הנאמנים המשלמים, ולכן קיבלנו את ההחלטה להגביל את מדיניות ההחזר ל -7 ימים..

IVPN

מיקומי רשת ושרת IVPN

רשת IVPN אינה גדולה כמו חלק מספקי ה- VPN המובילים שלנו, אך הם מנהלים סדרה של שרתי VPN במיקומי מפתח ברחבי העולם. לכל החברים יש גישה מלאה לרשת שלהם.

מדינותמיקומיםשרתים של פרוטוקולים לשרתים
91214לא ידועOpenVPN, L2TP

ל- IVPN שרתים בארצות הברית, קנדה, הולנד, בריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, רומניה והונג קונג

פרטיות ואבטחה

אם המטרה העיקרית שלך היא פרטיות ואנונימיות מקוונת, תרצה לעיין מקרוב במדיניות הפרטיות וביומן הכניסה של הספק לפני ההצטרפות. IVPN מציין בדף הבית שלהם כי הם לא מאחסנים נתונים רשומים שיכולים לפגוע באנונימיות שלך באופן מקוון.

IVPN רושם את המידע הבא כדי למנוע דואר זבל בדוא”ל:

אנו לא אוגרים יומני חיבור כלשהם. על מנת למנוע שולחי דואר זבל חיבורי חומת האש שלנו רושמים חיבורים ליציאות שרת דואר בהם מספר החיבורים עולה על סף מוגדר מראש (למשל 20 חיבורים ל -60 שניות), אז נוכל לנתק את החיבור. אנו בכוונה ובקפדנות לא רושמים נתונים אחרים כדי להקל על חבותנו החוקית.

כשמדובר באבטחה IVPN כיסתה. הם תומכים בפרוטוקולי OpenVPN וגם ב- L2TP. אתה יכול להשתמש בלקוח Windows שלהם כדי להתחבר עם OpenVPN. הם מציעים מדריכי הגדרה לשני הפרוטוקולים במגוון רחב של מכשירים. הם תומכים במגוון רמות הצפנה יחד עם חיבורי multihop לשיפור הפרטיות.

IVPN

בדיקות ידניות

אם קראת ביקורות אחרות, אתה יודע שאני מעדיף ספקי VPN עם תוכנת לקוח קלה לשימוש. IVPN פיתחה תוכנה מצוינת עבור משתמשי Windows. הם מציעים מדריכי הגדרה פשוטים למעקב עבור נתבי Mac, iPhone, iPad, Android ו- DD-WRT.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

בואו נסתכל מקרוב על לקוח ה- Windows IVPN.

לקוח חלונות IVPN

לקוח ה- IVPN Windows מספר תכונות מתקדמות. בתור התחלה אתה יכול להגדיר את רמת ההצפנה עד 4096 ביט RSA. IVPN מציעה טכנולוגיית מולטי -op עבור שרתים בארה”ב, בריטניה והולנד. כלומר אתה יכול להתחבר לשרת אחד ולהעביר את התנועה דרך מדינה אחרת. הוספת שכבה נוספת של הגנת פרטיות.

תוכנת IVPN כוללת הגנת דליפות DNS. השירות שלהם מאפשר גם לחברים לאפשר העברת יציאות בחיבורים נכנסים.

IVPN

התחבר עם מק

IVPN אינו מציע לקוח מותאם אישית עבור משתמשי מקינטוש. לא לדאוג אם כי הם תומכים OpenVPN ב- Tunnelblick יחד עם תצורת L2TP ידנית. הם הגדירו מדריכים לשתי האפשרויות.

התחבר מ- iPhone או iPad

בעוד IVPN אינו מציע אפליקציית iOS משלהם, יש להם מדריך לשימוש באפליקציית OpenVPN Connect שהיא בחינם. יש להם גם מדריך הגדרה לחיבור ידני עם L2TP. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך להגדרת IVPN L2TP עבור iOS:

1) התחל במסך הבית. הקש על סמל ההגדרות. הקש על הסמל הכללי בצד שמאל ואז נווט אל כפתור ה- VPN בצד ימין.
2) הקש על הוסף תצורת VPN.
3) הקש על כפתור L2TP.

  • הזן שם לחיבור בשדה התיאור, למשל IVPN – שוויץ.
  • הזן את הכתובת של אחד משרתי ה- L2TP מרשימת מצב השרת (תלוי לאיזו מדינה אתה רוצה להתחבר).
  • הזן את שם המשתמש שלך ב- VPN בשדה החשבון (מתחיל ב- ‘ivpn’).
  • הזן את סיסמת ה- VPN שלך.
  • הזן את המפתח הסודי המשותף IPSec שנמצא בדף המפתח המשותף של ה- IPSec. ייתכן שתצטרך להתחבר אם אינך כבר.
  • מעבר שלח את כל התנועה למצב ON.
  • הקש על סמל שמור.

4) התחבר ל- VPN על ידי החלקה של כפתור ה- VPN למצב ON.
5) החיבור הוקם וניתן לאשר אותו באמצעות סמל ה- VPN בשורת הכותרת.

IVPN

התחבר ממכשיר אנדרואיד

שוב IVPN אינו מציע אפליקציה למכשירי אנדרואיד אך הם תומכים באפליקציית OpenVPN החינמית לאנדרואיד. יש להם גם מדריך הגדרת חיבורי L2TP / IPSEC. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך להגדרת IVPN L2TP עבור אנדרואיד:

1) גש למסך ההגדרות הראשי במכשיר ה- Android שלך. הקש על הכפתור יותר תחת האלחוטי & רשתות. תלוי בגרסה המדויקת של אנדרואיד בה אתה משתמש שלב זה עשוי להיות מעט שונה, המטרה היא לגשת למסך התצורה של VPN בשלב 2.
2) הקש על VPN
3) הקש על סמל + כדי להוסיף חיבור VPN חדש.
4) הזן שם לחיבור (ישמש רק לזיהוי החיבור), למשל IVPN – הולנד.

  • תחת הסוג בחר L2TP / IPSec PSK VPN
  • הזן את הכתובת של אחד משרתי ה- L2TP מרשימת מצב השרת (תלוי לאיזו מדינה אתה רוצה להתחבר).
  • הזן את המפתח הסודי המשותף IPSec שנמצא בדף המפתח המשותף של ה- IPSec. ייתכן שתצטרך להתחבר אם אינך כבר.
  • הקש על שמור כדי לשמור את פרטי חיבור ה- VPN.

5) הקש על החיבור החדש כדי להתחבר. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- IVPN (שם המשתמש מתחיל ב- ‘ivpn’) והקש על התחבר.
6) לאחר שתתחבר תראה את המסך הבא.

IVPN

מבחן מהירות IVPN

בדקתי IVPN באמצעות OpenVPN שהוא הפרוטוקול המאובטח ביותר. השתמשתי בלקוח Windows שלהם והתחברתי לשרת בניו ג’רזי.מבחן מהירות IVPN

כפי שאתה יכול לראות היה בערך 30% הפרש במהירות בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת בניו ג’רזי. הצפנה מוסיפה תקורה, כך שתוכלו לצפות לירידה מסוימת בביצועים. זה החלפה לרמה גבוהה יותר של פרטיות. במהירות של כמעט 24 מגהביט לשנייה יכולתי להזרים שירותים כמו נטפליקס ו- BBC בקלות.

סיכום

אני אוהב את ההתמקדות של IVPN בפרטיות ואנונימיות. הטכנולוגיה שלהם מולטי-הופ היא שכבה נוספת של פרטיות. אין להם את הרשת הגדולה ביותר אבל היא מכסה את האזורים הגדולים. הביצועים טובים למי שרוצה לבטל את החסימה והזרם מאתרים כמו Netflix ו- HBO GO.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • לקוח קל לשימוש ב- Windows
 • תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP
 • טכנולוגיית Multihop ושילוח יציאות
 • הצפנת RSA של 256 סיביות + 4096 סיביות
 • הנחות לטווח על הרשמות שנתיות

רעיונות לשיפור השירות:

 • הצע אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android
 • הוסף מיקומים נוספים לרשת שלהם
 • התייחס ל- IP ייעודי כהרחבה

אני אוהב IVPN וחושב שזה מתאים לאלה שמתמקדים בפרטיות. אם המטרה שלך היא גישה לתוכן ברחבי העולם, וודא שיש להם שרתים במדינות אלה. אם המטרה שלך היא פרטיות חזקה, אני מציע לך לנסות ל- IVPN. אתה מכוסה בערבות ההחזר הכספית שלהם למשך 7 יום, וזה מספיק זמן לבחון את השירות.

IVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map