סקירת מעבדות Kaspersky Antivirus 2016

סמל למעבדת קספרסקימעבדת קספרסקי הייתה שם מהימן בתעשיית האנטי-וירוס מזה שנים רבות. החברה הוקמה ברוסיה בשנת 1997 על ידי יוג’ין קספרסקי. הם פועלים כמעט בכל המדינות ברחבי העולם, והמיקוד העיקרי שלהם הוא בחברות. מעבדת קספרסקי מציעה כיום שלוש רמות של מוצרי צריכה. אלה הם אנטי-ווירוס, אבטחת אינטרנט ואבטחה מוחלטת. בסקירה זו, ההפגנה שלנו תשתמש במוצר אבטחת האינטרנט שלהם.


איזו גרסה של קספרסקי תקבל תלויה בצרכים שלך. נשווה אותם בסקירה זו, נראה לך את מבנה התמחור ונעזור לך למצוא את הבחירה הטובה ביותר. התמחור מוצג לשלושה מחשבים למשך שנה, אך נראה לך גם שילובים אחרים.

תמחור עבור קספרסקיבתמונה למעלה תוכלו לראות כי קספרסקי אנטי-וירוס הוא 39.99 דולר לשנה. זה יספק לך את הכיסוי הבסיסי שלהם, ולהגן על מכשיר אחד שתבחר. אם אתה עובר למהדורת אבטחת האינטרנט, אתה יכול לכסות עד שלושה מכשירים במחיר של 49.99 דולר לשנה. בנוסף, אתה מקבל את האפשרויות לביטחון פיננסי, בקרת הורים והגנה על זהות. במהדורת Total Security, אתה מקבל עד חמישה מכשירים במחיר של 59.99 דולר לשנה ותכונות נוספות שנבדוק ברגע.

אם אתה רוצה יותר מכשירים או יותר שנים, קספרסקי יכול לעזור לך. הם מציעים הנחות למספר מכשירים, ולתוכניות של שנה, שנתיים ושלוש. אם ברצונך לקבל מידע נוסף על מחירים, ייתכן שתמצא אותו באתר שלהם. אנא שימו לב שאנו מציגים רק מחירים עבור גרסת Kaspersky Internet Security.

3 מכשירים 5 מכשירים 10 מכשירים
1 שנה49.99 $59.99 $109.99 דולר
2 שנים74.99 דולר89.99 $164.99 דולר
3 שנים99.98 דולר119.98 דולר219.98 דולר

בקרוב נעבור על התכונות השונות כדי לעזור לך לבחור את הבחירה הטובה ביותר. לצורך סקירה זו אנו נשתמש ב- Windows 10. Kaspersky תומך גם בגרסאות Windows ישנות יותר. גרסאות מק, אנדרואיד ו- iOS זמינות, אך נדבר עליהן בהמשך. רישיון אחד יכסה שלושה מכשירים אם ברשותך אבטחת האינטרנט או חמישה רישיונות למהדורת Total Security.

הגנה מפני אנטי-וירוס

רוב תוכנות האנטי-וירוס פועלות באותה צורה. אתה מתקין את התוכנה ועורך סריקה ראשונית כדי לוודא שאין וירוסים כרגע. לאחר הסריקה, ההגדרות מתעדכנות. בעזרת קספרסקי מתקינים את התוכנה ומעדכנים את ההגדרות לפני ביצוע סריקה. לעיתים קרובות, בעדכון ימצאו נגיפים כלשהם במכשיר שלך לפני הסריקה.

ניתן לתאם סריקה עבור קספרסקי. אתה יכול לבחור לבצע סריקת מערכת מלאה, סריקה מהירה, סריקה סלקטיבית או אפילו סריקת מכשירים חיצונית. שלא כמו חלק ממתחרותיה, קספרסקי תסרוק כל כונן חיצוני או USB באופן מיידי. ברגע שתחבר אחד מהם, תקבל הודעה מוקפצת ושואלת אם ברצונך לסרוק את הכונן או להשאיר אותו לבד. אם תבחר, הוא יכניס קבצים חשודים להסגר. אתה יכול גם להשהות את ההגנה שלך.

אבטחת האינטרנט וסך האבטחה מציעים מצב משחק. זה נותן לך את הבחירה לדחות את הסריקה אם משתמשים בכבדות במעבד ובדיסק. הדבר האחרון שאתה רוצה זה להיתקע בתוכנת וירוסים. גיימרים לא יצטרכו לבחור בין הגנה לביצועים.

בקר באנטי-וירוס של קספרסקי

תכונות אבטחה ופרטיות

עם כל תוכנית אנטי-וירוס, יש תכונות שונות על סמך מה שאתה רוצה. Kaspersky Anti-Virus מציע כיסוי בסיסי. כאמור, אנו הולכים להשתמש בגרסת האבטחה באינטרנט. דבר אחד שאנחנו אוהבים בקאספרסקי הוא קלות השימוש. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, הקונסולה מאוד קלה לקריאה. יש לא מעט תכונות עבור קספרסקי, כך נדון בתכונות העיקריות. הרשימה המלאה זמינה באתר האינטרנט שלהם.

קונסולת אבטחת אינטרנט

Kaspersky Anti-Virus מציע הגנה על איומים ומיטוב ביצועים. זה בסדר אם אתם מחפשים כיסוי בסיסי. עם זאת, אתה מקבל כמה אפשרויות נוספות עם חבילות אבטחת האינטרנט וסך האבטחה.

הגנה מפני איומים – חלק מכל הגרסאות. מספק למשתמש בטיחות על ידי חסימת כל האיומים.

ביצועים ממוטבים – גם חלק מכל הגרסאות. מיטוב את ביצועי התוכנה כך שלא תאט את עצמך על ידי האנטי-וירוס.

כסף בטוח – תכונה שימושית זו תגן על הנתונים שלך במהלך עסקאות פיננסיות מקוונות. זמין לאבטחת אינטרנט ואבטחה מוחלטת בלבד.

הגנת זהות / פרטיות – סדרת תכונות שנועדו לעזור לך להגן על פרטיותך. זה כולל מבטל מצלמת רשת, גלישה פרטית, מקלדת על המסך, מקלדת מאובטחת ואפשרות נגד דיוג. זמין לאבטחת אינטרנט ואבטחה מוחלטת בלבד.

בקרת הורים – שומר על ילדים באופן בטוח ואחראי באופן מקוון. זמין לאבטחת אינטרנט ואבטחה מוחלטת בלבד.

הגנת נכסים דיגיטלית – כולל מנהל סיסמאות, סנכרון סיסמאות, מגרסת קבצים, כלי לניקוי מחשבים וגיבוי אוטומטי מקוון. זמין למחיר אבטחה בלבד.

Kaspersky Safe Kids – תכונת פרימיום זו חורגת מבקרת ההורים הרגילה. זה יעזור לך להגן על ילדיך במחשבים האישיים שלהם, Mac, Android & מכשירי iOS על ידי מניעת גישה לאפליקציות, תוכן ואתרים לא הולמים. זה גם יתריע על בעיות בזמן אמת. זמין למחיר אבטחה בלבד.

קספרסקי מציע תכונות רבות. לא רשמנו את כולם לעיל, אך הראינו את הגדולים שבהם. רבים מהם מראים התמקדות אמיתית בביטחון האישי שלך. נחמד לראות אותם זמינים למשתמש.

התקנה ותמיכה

קל להתקין את קספרסקי. לאחר שהורדת את הגרסה הרצויה, קדימה ולחץ על כפתור ההתקנה. התוכנית אומרת שתקח 10 דקות להתקנה, אך שלנו הייתה פחות מדקה. בסיום תראה אייקון במגש התוכנית שלך בחלק התחתון שנראה כמו אייקון קספרסקי אותו אנו מראים בחלקו העליון. לחץ על הסמל כדי לפתוח את המסוף. זה המסך שראית קודם.

קונסולת אבטחת אינטרנט

אתה יכול לסרוק את המערכת מכאן, או לגשת לתכונות אחרות. לחץ על סריקה כדי להציג את אפשרויות הסריקה השונות.

מסך סריקה

בסריקה שלמעלה, אתה יכול לראות אובייקט אחד שנמחק. זה גם ביצע סריקת rootkit. הקובץ שנמחק שאתה רואה בתמונה מזויף. אנו שמחים לראות שזה עבר בצבעים מעופפים.

התמיכה מטופלת בכמה דרכים שונות. תמיכה טכנית מוצעת באמצעות טלפון, צ’אט חי, אימייל, בסיס ידע והגשת כרטיסים. צ’אט חי ותמיכה טלפונית זמין 7 ימים בשבוע, 5 בבוקר – 23:00 EST. הוא אינו זמין ביום חג המולד או ביום השנה החדשה.

השפעת מערכת וביצועי אנטי-וירוס

ישנם שני גורמים חשובים שצריך לחפש בעת בחירת הגנת אנטי-וירוס. אלה הם השפעה וביצועים. כדי להבהיר, השפעת המערכת היא כמות המתח שתוכנית מפעילה על המחשב שלך בזמן שימוש אינטנסיבי. קספרסקי בילתה זמן לא מבטיח שהמערכת שלהם תהיה חלקה ככל שהיא יכולה להיות. תוצאות מעבדה עצמאיות מראות ציון ביצועים של 92%. זוהי ביצועים מאוד מוצקים עבור תוכנת וירוסים. לא נתקלנו בהבדל גדול כשניסינו לעשות את אותו הדבר.

באותה מעבדה (av-Test) הצהיר כי גרסת האבטחה באינטרנט מוגנת מפני כל האיומים. זה כולל תוכנות זדוניות רחבות היקף שהתגלו בארבעת השבועות האחרונים, כמו גם התקפות זדוניות מהאינטרנט ודוא”ל. חלק אחר בביצועי האנטי-וירוס הוא מספר החיובי השגוי. למרות שהממוצע בתעשייה הוא 3, ל- Kaspersky Internet Security לא היו כאלה.

בקר באנטי-וירוס של קספרסקיהמבחנים שלנו

חלק מכתיבת סקירה על תוכנת אנטי-וירוס בודק אותה בעצמנו. האם תהית אי פעם אם האנטי-וירוס שלך עובד? ובכן, ישנם כמה אתרים המספקים קבצי וירוסים מזויפים להורדה למטרה זו. ל- Eicar.org יש כמה קבצים שכל אחד יכול להוריד בחינם. כשניסינו קיבלנו מייד את ההודעה למטה.

אזהרת וירוסים מזויפים - -

יצרנו גם את מחרוזת הנגיף המזויפת שניתנה לנו על ידי אותו אתר. ברגע ששמרנו את הקובץ הוא חסם והסיר אותו. בבדיקה האחרונה שביצענו, לקחנו את מחרוזת הווירוסים המזויפים ושמרנו אותו בכונן USB. כשחברנו אותו לחיבור, התבקשנו לסרוק את הכונן באופן מיידי. כמובן שהוא מצא את הקובץ והסגר אותו בהסגר. גרסת ה- Mac של Kaspersky Internet Security דומה לגירסת Windows.

Kaspersky Internet Security עבור אנדרואיד

הגרסה הניידת לאנדרואיד נקראת גם Kaspersky Internet Security. להורדה, עבור לחנות Google Play והקלד את קספרסקי. לאחר שתמצא אותו, לחץ על כפתור ההתקנה. לאחר מכן לחץ על הכפתור הפתוח.

שלושת המסכים הראשונים לאנדרואיד

כעת, לחץ על הכפתור האומר המשך. בחר במדינה שלך וקרא את ההצהרות. אנו יודעים שכולם קוראים את הסכם הרישיון למשתמש הקצה, נכון? לאחר שתסיים, לחץ על לחצן קבל והמשך.

כניסה לנייד של קספרסקי

כעת, יתכן שתתחיל. לחץ על הכפתור שאומר הפעל את הסריקה. בסיום תקבל הודעה שתודיע לך אם יש בעיות. בתחתית המסך תוכלו לגשת להגדרות.

מסכי קספרסקי לאנדרואיד

זה גם המקום בו אתה יכול להגדיר את ה- GPS לאיתור הטלפון, או לכבות אותו מגנבים רצויים. כפי שאתה יכול לראות, Kaspersky Internet Security עבור אנדרואיד כולל את כל התכונות שאתה יכול לצפות. גרסת ה- iOS של קספרסקי דומה מאוד, כך שלא נדבר עליה כאן.

מחשבות אחרונות

לאחר סקירת כל התכונות וההגנות, אנו מוצאים את Kaspersky Lab Internet Security כמוצר נהדר. גם בבדיקות שלנו וגם בבדיקות מעבדות עצמאיות התוכנה מבוצעת ברמה גבוהה. אנחנו אוהבים שהכל קל למצוא ולהשתמש, והתכונות הנוספות הן בונוס נחמד. אין זה מפתיע שחברות רבות פונות אל קספרסקי לצורך הגנת הנגיף שלהן.

בקר באנטי-וירוס של קספרסקי

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map