בסקירה זו נעבור לפרטים מסוימים אודות KeePass סיסמא בטוחה. KeePass הוא מנהל סיסמאות חוצה פלטפורמות, קוד פתוח וחינמי שנוצר בשנת 2003. בכל הנוגע למנהלי סיסמאות, ל- KeePass אין תחושה מלוטשת שיש לחלק מהמתחרות שלה. הסיבה לכך היא שהיא קוד פתוח וחופשי לשימוש. עם זאת, הוא די חזק ויעיל באופן בו הוא פועל. אם המטרה שלך היא להקל על עייפות הסיסמאות, ואתה קצת מתמצא בטכנולוגיה, KeePass תעשה מה שאתה רוצה שהיא תעשה. אם אתה מחפש משהו קל לשימוש עם גיבוי בענן, KeePass אינה הבחירה הנכונה. אבל יש משהו לומר על שמירת הנתונים המקומיים שלך. המון אנשי מנהל סיסמאות ראו את שירותי הענן שלהם מופרים.

סקירה של KeePass

KeePass הוא קוד פתוח (חינם)

כפי שציינו, ה- KeePass הוא קוד פתוח, ולכן התוכנה חופשית לשימוש. אין ניסויים להציע, מכיוון שאתה מקבל פונקציונליות מלאה מההתחלה. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי תמיכת לקוחות. אין על תמיכת לקוחות לדבר, אך יש קהילה תוססת למדי של משתמשים שתענה על שאלות ושתף טיפים לשימוש במלואם ב- KeePass. בכל האמצעים, אל תהסס להוריד את התוכנית ולהתחיל להשתמש בה. עם זאת, זכור, יהיה צורך בהגדרה מסוימת.

מנהל סיסמאות

מנהל הסיסמאות של KeePass יפשט את הדברים בחיים שלך על ידי אחסון מאובטח של הסיסמאות שלך באמצעות קידוד AES-256 סיביות. אם ברצונך לשלב את הפעילות שלך בדפדפן כך שתדמה לתוכנות אחרות, גרסאות שולחן העבודה משתמשות בשני פריטים: הכספת העצמונית, ותוסף דפדפן. אלה כמובן תלויים באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש ואיזה דפדפן אתה משתמש. אם השתמשת בשומרי סיסמאות אחרים, ל- KeePass יש תכונת ייבוא ​​שתביא מידע על סיסמאות מתוך 30 מוצרי הסיסמה המובילים..

  סקירה VPN של Bullguard 2023

ייבוא ​​KeePass

כפי שציינו, KeePass לוקח קצת ידע. לאחר שתוריד את התוכנה, קדימה צור סיסמת אב ונכנס לכספת. תרצה להתקין את תוסף הדפדפן לכל הדפדפן בו תרצה להשתמש. לדפדפן Firefox אנו ממליצים להשתמש ב- KeeFox. מטבעו, אפשרויות לסוגים אחרים של תוספי דפדפן הם רבים. לתוכנית יש גם הרחבות ל- Chrome, IE, Safari, Opera ועוד. מכיוון שהוא פרויקט קוד פתוח, כל אחד יכול לבנות את הקוד ליצירת תוספות להרחבת הפונקציונליות של KeePass.

מסד נתונים של KeePass

בעזרת המנהל שלהם אתה יכול לשנות את הסמלים של כל רשומות חדשות שיעזרו לך לתאם טוב יותר את הסיסמאות שלך. זוהי פונקציה נחמדה מאוד מכיוון שהיא תעזור לכם לארגן היכן שהדברים נמצאים, ותוכלו להוסיף גם הערות בודדות שאינן קשורות לאתרים. תוכל גם ליצור קבוצות נפרדות עבור כל מידע על תשלום. זה פשוט מושלם לעקוב אחר תאריכים חשובים או סיסמאות Wi-Fi וכו ‘.

בקר ב- KeePass

מילוי אוטומטי של KeePass

אחת התכונות הפופולריות ביותר של שומר סיסמאות כלשהו, ​​היא דרך למלא את המידע שלך באופן אוטומטי. אין פונקציונליות בפועל עבור תכונת מילוי אוטומטי, עם זאת, קיימות תוספי דפדפן שעשויים לשמש גם לצורך זה שימשוך את המידע ולמלא אותו באופן ספציפי. כל שעליכם לעשות הוא לעבור הרחבות על ידי לחיצה על שלושת הסורגים האופקיים בפינה הימנית העליונה של הדפדפן (לרוב הדפדפנים בכל מקרה). כשאתה שם, הקלד KeePass וכל התוספות הזמינות יופיעו. פשוט חפש אחת שמזכירה תכונה של מילוי אוטומטי. עבור סיסמאות מאוחסנות שרק מופיעות ריקות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר כניסה להתאמה. הסיסמה השמורה תופיע.

מחולל סיסמאות

זו למעשה אחת התכונות האהובות עלי של מנהל הסיסמאות של KeePass. מחולל הסיסמאות הוא פונקציונלי לחלוטין, וניתן להתאמה אישית רבה. כולנו יודעים שעלינו להיות סיסמאות חזקות לאתרים, והן צריכות להיות ייחודיות, כך שאם הוא נסדק, מידע אחר אינו פגיע. הגנרטור הזה יעשה את כל זה. אם האתר בו אתה משתמש הוא מסוים, אתה יכול להתאים אישית את הסיסמה כך שתתאים לכל הקריטריונים שאתה צריך. לדוגמה, אתרים מסוימים אינם מאפשרים להשתמש בתווים מיוחדים בסיסמאות. במידת האפשר הייתי מציע להשתמש באתר חלופי שלוקח את האבטחה ברצינות רבה יותר.

  סקירת StrongVPN 2023

מחולל סיסמאות של KeePass

כפי שאתה יכול לראות, מחולל הסיסמאות של KeePass יאפשר לך להתאים אישית את ערכת התווים המשמשת ליצירת סיסמה. אתה יכול לומר לתוכנה אם לכלול אותיות גדולות, אותיות קטנות, ספרות, מינוס, קו תחתון, רווח, תווים מיוחדים, סוגריים ותווי ANSI גדולים בסיסמה שלך. אתה יכול גם להגדיר דפוס ספציפי או אפילו להשתמש באלגוריתם מותאם אישית כדי ליצור סיסמאות.

אבטחת מידע

KeePass כולל אבטחה רבה. זהו אחד התכונות החשובות ביותר של התוכנית. אלא אם כן הייתם משתמשים בשיטת הצפנה חיצונית אחרת, היחידה שיש בה היא מושלמת. כפי שאתה רואה, זהו מפתח AES-256 סיביות. AES-256 הוא התקן הבינלאומי להצפנה, והוא קיים מאז 2002. החץ השני כולל מספר טרנספורמציות (או מלחים), וייתכן שהוא ישתנה. כדי להיות בטוחים, זה צריך להיות מוגדר לפחות 10k, אבל אתה יכול להגדיר את זה עבור כמה שאתה רוצה. ישנם גם יישומי פלאגין שיעניקו לך אימות של שני גורמים, ואת הדברים הסטנדרטיים שהיית מצפה ממוצרים מסחריים יותר. אני מציע להשתמש באימות רב גורמים בכל הזדמנות אפשרית, ללא קשר לאתר או למוצר בו אתם משתמשים. בכל פעם שיש סיסמה מעורב זה עוזר לקבל גורם אימות נוסף.

הגדרות אבטחה של KeePass

תוכנת KeePass

KeePass זמין עבור מערכות הפעלה חלונות, Mac OS X ו- Linux. זה זמין גם עבור iOS, Android, Blackberry ו- Windows Phone. מאפיין מעניין נוסף הוא שניתן לשמור את Keepass לכונן הבזק ולהישמר בצורה ניידת, כאשר כל המידע יישאר במכשיר. אני מציע להשתמש בכונן הבזק במידת האפשר. קודם כל אתה יכול לקחת איתך KeePass ולהשתמש בה בכל מערכת. זה גם שומר על המידע בכונן ההבזק שמשמעותו שאף אחד מהנתונים שלך לא נשאר במערכת לאחר שתוציא את הכונן מההתקן. אפשרויות שילוב הדפדפן הן פיירפוקס, כרום, ספארי ואופרה. יתכנו גם אחרים, לכן הקפד לחפש פרטים ספציפיים אם אתה משתמש בדפדפן שאינו מהדברים שהוזכרו.

  סקירת PureVPN 2023

בקר ב- KeePass

סקירת KeePass: מסקנה

אהבנו את KeePass לא מעט מסיבות שונות. הקודואים שלנו יוצאים למפתחים על יצירת מוצר כל כך חזק ומקיף ושומרים עליו על קוד פתוח. למרות שזה מיועד לאנשים שיש להם ידע טכני כלשהו, ​​ברגע שאתה מבין איך זה עובד, זה קל למדי לשימוש. המפתח הוא לגרום לו להגדיר את הדרך בה תרצה להשתמש בו. ברור שהמפתחים של KeePass מנסים לפתור בעיות שכולנו מתמודדים איתם בחברה המודרנית ועושים בזה עבודה נהדרת..

מה שהכי אהבנו בתוכנה:

  • אין בסיס נתונים מרכזי ולא ניתן לשחזר את סיסמת המאסטר שלך
  • הצפנת AES-256 עם מלחים הניתנים להתאמה אישית.
  • תוכנה מותאמת אישית עבור Windows, Mac OS X ו- Linux
  • אפליקציות סלולריות ל- iOS, Android, Blackberry ו- Windows Phone
  • אימות דו-גורמי באמצעות מגוון תוספים
  • מחולל סיסמאות מעולה שלא רק ייצור סיסמא יחידה, אלא ייתן לך רשימה של סיסמאות אחרות שיעמדו גם בקריטריונים שלך..

רעיונות לשיפור התוכנה:

  • הקל על ההגדרה לבעלי ידע פחות טכני
  • עודד פיתוח אפליקציות בענן לצורך גיבוי וסנכרון בענן

אין לי באמת הערות שליליות לגבי KeePass. התוכנה מיועדת להיות חזקה ופונקציונלית במקום יפה. למרות שהוא מעט מחוספס בקצוות לפעמים, KeePass זהו מוצר נהדר בחינם. יש פתגם שאומר שאם מוצר הוא בחינם, אתה המוצר. זה לא חל על KeePass ועם הרבה פתרונות קוד פתוח גדולים אחרים.

בקר ב- KeePass

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me