נתחיל בבדיקת LifeLock שלנו על ידי התבוננות שהן אחת החברות המובילות בתחום ההגנה מפני גניבות זהות. כמו רוב האנשים, אתה בטח רואה הגנה על זהות כדבר נחמד אך לא חיוני. ככל שהאינטרנט משתלב יותר בחיי היומיום שלך, זה מתחיל להשתנות. מספר והיקף הפרות הנתונים גדל בעבר האחרון והמגמה הזו צפויה להימשך לעתיד. הפרת הנתונים האחרונים על פי ה- PII (מידע המאפשר זיהוי אישי) באחת מלשכות האשראי העיקריות שלנו, Equifax הביאה את זה לחזיתם של למעלה מ- 143 מיליון אמריקאים. הרשמה למגוון השירותים של Lifelock תעזור לך לפקח ולשמור על זהותך האמיתית. בנוסף זה ייתן לך את השקט הנפשי שאם תיפגע זהותך, שירות ההגנה שלהם יספק את העזרה הדרושה לך כדי לשחזר אותה.

סקירה של

תמחור שירות של LifeLock

LifeLock מציע את שירותיהם באמצעות שלוש תוכניות שונות. התוכנית שתבחר קובעת את סוג ורמת ההגנה על פיקוח שתקבל, ההחזר הכספי המרבי שלך עבור כספים אבודים ותכונות הגנה נוספות על נכסים. התוכניות העיקריות שלהם הן Standard, Advantage ו- Ultimate Plus. LifeLock מחירים אלה כדלקמן: סטנדרט; 9.99 $ לחודש, יתרון; 19.99 $ לחודש ו- Ultimate Plus; 29.99 $ לחודש.

עם זאת, הקוראים שלנו יכולים קח 10% הנחה ממחירי התוכנית הרגילים שלהם לתקופת החיוב הראשונה, וכן ליהנות מתקופת שירות של 30 יום ללא סיכון. יש צורך בכרטיס אשראי / חיוב בכדי לנצל הנחה זו.

תמחור LifeLock

משמעות הדבר היא שאתה יכול כעת להירשם לתכנית הרגילה שלהם עבור 8.99 לחודש, לתוכנית יתרון ב -17.99 דולר לחודש, ולתכנית Ultimate Plus עבור 24.99 לחודש לתקופת המינוי הראשונה שלך. אם ברצונך למקסם את הנחת תוכנית Lifelock שלך, עליך להירשם לחברות שנתית. אתה יכול לשלם עבור מערך השירותים Lifelock באמצעות רוב כרטיסי האשראי / חיוב העיקריים. אנו נבחן את התכניות הללו ביתר פירוט בהמשך סקירת LifeLock זו לאחר שנדון במה המהווה גניבת זהות וצורותיה הרבות.

התחייבות להחזר הכסף של LifeLock

כאמור, קוראינו יכולים לנצל את התקופה הנוכחית של 30 יום נטולת סיכון המוצעת על ידי LifeLock. כל מה שצריך זה כרטיס אשראי כדי להירשם אליו. זה יאפשר לך להשתמש בחבילת שירותי ההגנה על הזהות שלהם. בנוסף, אתה יכול לראות כיצד תוכנת LifeLock Privacy Monitor שלהם יכולה לסייע בפיקוח ושמירה על היכן ואיך נמצא PII שלך באינטרנט. אתה יכול גם לבדוק כמה מהתכונות האחרות של LifeLock כדי לבדוק אם השירות מתאים לך.

בנוסף לכל אלה, יש להם גם אחריות להחזר הכסף של 60 יום למי שמנוי לחברות שנתיות. אם אתה מתקשר אליהם או פנה אליהם דרך חשבונך בפורטל האינטרנט שלהם תוך 60 יום מיום הרשמתך לאחת החברות השנתיות שלהם, הם יחזירו את מחיר הרכישה שלך. לאחר תקופת 60 הימים הם יספקו לך החזר כספי מבוסס על פי החודשים הנותרים של תקופת המינוי שלך.

ערבות זו חלה גם על תקופות חידוש. לא ניתנת אחריות למנויים חודשיים.

בקר ב- LifeLock

כיצד LifeLock מגן עליך מפני גניבת זהות

כדי להבין את השירותים ש- LifeLock מציע, עליכם להבין תחילה מהי גניבת זהות ומגוון הצורות שהיא יכולה לנקוט. לאחר מכן, תהיה לך הבנה טובה יותר של התוכניות שהם מציעים ותוכל לבחור את התוכנית הטובה ביותר עבורך על סמך מצבך הכלכלי, הרגלים מקוונים ולא מקוונים, ומידת ההגנה על הנכס הנדרשת. לכל הפחות, צריך להיות ברור לך שכולם זקוקים לרמה מסוימת של הגנה מפני גניבת זהות.

מה זה גניבת זהות?

הקונגרס העביר בשנת 1998 את חוק גניבת זהות והרתעת הנחות, המגדיר גניבת זהות או הונאה כ”מי שמעביר או משתמש ביודעין, ללא סמכות כדין, באמצעי זיהוי של אדם אחר מתוך כוונה לבצע, או לסייע או להיגמל, בכל דרך שהיא פעילות בלתי חוקית המהווה הפרה של החוק הפדרלי, או המהווה עבירה על פי כל מדינה או חוק מקומי רלוונטי; “. במונחים פשוטים יותר, גניבת זהות כוללת כל מי שמשתמש ביודעין במידע האישי של אדם אחר כדי להניח את זהותו כדי לבצע פשע. מטרת הפשע היא בדרך כלל להשיג רווח כספי כלשהו.

סוגי גניבות זהות

למרות שרוב גניבות הזהות מיועדות לרווח כספי, קיימים סוגים אחרים של גניבת זהות. מסיבה זו, פשוט ניטור האשראי שלך אינו הדרך היעילה ביותר לשמור עליו. ישנם למעשה שמונה או תשעה סוגים של הונאות זהות לפי האופן בו אתה מסווג אותם. הם כוללים את הדברים הבאים:

 • גניבת זהות של מספר תעודת זהות – המספר החברתי שלך (SSN) הוא אחד החלקים הקריטיים של PII (מידע המאפשר זיהוי אישי) המגדיר אנשים בארצות הברית. גישה אליו יכולה לאפשר לפושעים לאסוף PII אחרים שיסייעו להם להניח את זהותכם ולהוביל לסוגים אחרים של גניבת זהות. זה יכול גם לאפשר להם לייצר צורות זיהוי אחרות כמו דרכונים ורישיונות נהיגה, למרות שתכונות אבטחה חדשות שהופעלו בהן הקשו על כך.
 • גניבת זהות פיננסית – כמו שאמרנו זהו אחד הסוגים הנפוצים ביותר של גניבת זהות, שם מישהו מניח את זהותך כדי להשיג רווח כספי כלשהו. עבריינים מקבלים גישה לחלק ממידע חשבונך. זה יחד עם ה- SSN שלך יכול לאפשר להם לגשת לחשבונות שוטפים, ליצור חשבונות חדשים או לאפשר סוגים אחרים של הונאה פיננסית.
 • גניבת זהות רשיון נהיגה – גניבת מספר רישיון הנהיגה או תעודת הזהות שלך, יחד עם מידע אחר מאפשרת לאחרים להתחזות אליך בזמן שמהיר או מבצע הפרות נעות אחרות. אם הם מצליחים בתהליכים אלה, הם יכולים להימנע מהצעדים העונשיים הכספיים והאחרים מהפרות אלה. מה שכן הרשויות יחפשו אותך, הפרות אלה יתווספו לרשומה שלך. זה יכול לגרום לבעיות עבורך שיכולות לנוע בין התחייבויות כספיות לאובדן הרשאות הנהיגה שלך.
 • גניבת זהות פלילית – ברגע שפושע ישיג מספיק מידע ותיעוד, יתכן שהוא יוכל לשטות במשטרה ולהאמין שהוא אתה אם נתפס בפעילות פלילית. פעילות זו יכולה להיות כל דבר, החל מגניבה פשוטה לרצח. לרוע המזל אם הוא יצליח בהונאה זו, אתה תהיה זה שהרשויות יחפשו כאשר הוא לא יגיע לתאריך בית המשפט שלו. זה יכול להוביל לבעיות אמיתיות עבורך, מכיוון שזה יכול להיות קשה לשכנע אותם שלא ביצעת את הפשע ללא עזרה מקצועית. המשטרה ורשויות אחרות נוטות להיות ציניות כאשר אנשים מכירים בחפותם.
 • גניבת זהות רפואית – אנשים המקבלים מידע רפואי אישי ומספרי זיהוי רפואי יכולים לגשת לשירותים רפואיים ולקבל תרופות על שמך. זה בשילוב עם הונאות ביטוח לא יכול רק להוביל לקשיים כלכליים עבורך, אלא גם יכול להיות מסכן חיים. זה אפשרי מכיוון שההיסטוריה הרפואית שלך עוקבת אחריך ויכולה להשפיע על הטיפול והשירותים הניתנים על ידי הרופאים שלך. זהו גם אחד הסוגים הקשים ביותר של גניבת זהות כיוון שיש לך מעט או ללא שליטה על המידע הכלול בהיסטוריה הרפואית שלך. הדבר מקשה על מחלוקת. צורך במומחה שיעזור לך לתקן את הרשומה הרפואית שלך הוא הכרח.
 • גניבת זהות ביטוחית – סוג זה של גניבת זהות בדרך כלל קשור ישירות ולעיתים קרובות מקושר לגניבת זהות רפואית. שימוש לא מורשה במידע הביטוח שלך יכול לגרום לפרמיות גבוהות יותר עבורך ותלוי בתנאי התוכנית שלך עשוי להוביל לעלות נוספת הקשורה לסיוע הרפואי שלך..
 • גניבת זהות סינתטית – זוהי צורה היברידית של גניבת זהות הכרוכה בשימוש ב- SSN שלך יחד עם שמות, כתובות מורכבות ואולי PII מקרבנות אחרים ליצירת זהויות חדשות. לאחר מכן ניתן להשתמש בזהויות חדשות אלה כדי לבצע את כל הצורות האחרות של גניבת זהות. הם עושים זאת כדי לבלבל אתכם, קורבנות אחרים, הרשויות, המלווים וכל השאר. בלב ההונאה הזו הוא ה- SSN שלך.
 • גניבת זהות מס – על ידי שימוש ב- SSN ובשם שלך, פושעים יכולים להגיש בקשה להחזר המס שלך ולהונאה. זה יכול להקשות עליך להגיש ולקבל את ההחזר הכספי שלך. במקרים מסוימים זה יכול להוביל לעיכוב החזר מורחב ואובדן אפשרי של הכספים שלך.
 • גניבת זהות הילד – השימוש ב- PII של ילדים הפך פופולרי יותר מכיוון שזיכוים טרם נקבע. זה מקל על השימוש במידע שלהם עבור פעילויות הונאה, מכיוון שיכולות להיות שנים רבות לפני שפעילויות אלה אפילו יורגשו. הסימן הראשון לכך שכל דבר אינו תקין יכול להיות כאשר הבן או הבת שלך מבקשים הלוואה בכדי להשיג את המכונית הראשונה שלהם.

בקר ב- LifeLock

כיצד שירות LifeLock עובד?

LifeLock ואף אחד אחר לא יכולים למנוע הפרות נתונים מכיוון שכפי שתקראו ברגע, הם הולכים וגדלים במספרם ובחומרתם במשך שנים רבות. יתר על כן, מגמה זו לא צפויה לשכך עם כניסתם של יותר מכשירי Internet of Things (IoT) שיוצגו לחיי היומיום שלנו. בנוסף, רבות מהפרות אלה נגרמות על ידי טעות אנושית שלא ניתן לבטלה לחלוטין. נדבר על כך יותר כאשר נבחן כמה מההפרות הגדולות ונבחן את הנתונים המגמתיים בגניבת זהות בהמשך סקירתנו.

LifeLock היא חבילה של שירותים שעושים שלושה דברים בסיסיים כדי לעזור לך להגן עליך מפני הונאות זהות או לאפשר לך לתפוס אותה לפני שהיא תגיע רחוק. זה יכול להגביל את השפעותיו על חייך האישיים ולהקל על התיווך. שירותים אלה פועלים באמצעות שלוש רמות הגנה: פיקוח וגילוי, התראה ושחזור. בנוסף הם מספקים את היתרון הנוסף להחזר הוצאות הכיס במידת הצורך. כעת, נבחן כל אחד מהם בפירוט רב יותר.

מעקב וגילוי

רמת ההגנה הראשונה שמספקת Lifelock היא ניטור ואיתור ה- PII הרלוונטי שלך במגוון מאגרי מידע ואתרי אינטרנט. היא מסוגלת לעשות זאת על ידי מינוף המאגר הייחודי של ID Analytics של מידע צרכני בזמן אמת המספק מבט כולל על סיכון זהות ואשראי. מאגר זה נקרא רשת ID. מאגר זה מאפשר להם לצפות ב- PII הנוכחי שלך ולהשתמש בניתוח עדכני המשלב מערכת כללי מומחים וניתוח התנהגותי כדי לחזות לזהות הונאות ולבצע ביקורות על ניתוח סיכונים עם מעט מאוד חביון..

התראה

רמת ההגנה השנייה שמציעה חבילת השירותים שלהם לאחר שהתגלה אירוע היא להתריע בפניכם ולקבוע אם אתם מודעים לכך. מערכת התראת הזהות הקיימת שלהם LifeLock מודיעה לך על סוגיית הונאה אפשרית. התראה זו נעשית באמצעות דואר אלקטרוני, טקסט או טלפון. אמצעי המסירה הוא הבחירה שלך. התראה זו היא אינטראקטיבית ומחייבת תגובה מצדך המאפשרת להם לקבוע אם העסקה אכן חשודה.

לשחזר

לאחר אימות הפעילות החשודה, יש צורך בחקירה נוספת. אם נמצא שמדובר בגניבת זהות או הונאה, נסרקים אחר מקרים אחרים ותהליך השחזור מיושם. הליך תיקון התאוששות כולל את שמונה השלבים הבאים:

 • אתה נותן להם ייפוי כוח מוגבל כדי שהם יוכלו לעבוד כחוק מטעמך.
 • LifeLock אוספת את כל המידע הדרוש להצגת התיק שלך.
 • הם קבעו התראת הונאה של 7 שנים מטעמכם בפני סוכנויות הדיווח על האשראי.
 • Locklock תתחיל בתיווך נגדך ותעבור סכסוכי אשראי.
 • הם יגישו את תביעת הביטוח שלך לרשויות הראויות.
 • ייצוג משפטי של מומחים יישמר עבורך וכל הוצאות משפט יכוסו.
 • כדי להגן מפני הונאות עתידיות, הם יארגן וקטלג את תיק התיק שלך לגישה נוחה.
 • תקבל דוח אשראי שמראה כי כל פרטי גניבת הזהות הוסרו.

רבים מהדברים האלה כנראה תוכלו לעשות בעצמכם ותצטרכו לעזור ל- LifeLock ולספק קצת מידע נוסף במהלך תהליך השחזור. עם זאת, הנחיית המומחים שלהם יכולה לחסוך לך זמן וכאב לב בזמן שיקום זהותך.

הטבת החזר

בנוסף לשלוש רמות ההגנה הללו, LifeLock תפצה לך את הוצאות הכיס שלהלן שייתכן שנגרמת כדי להחזיר את זהותך..

 • עלות החלפת מסמכים.
 • הוצאות נסיעה.
 • אובדן הכנסה.
 • תיק, ארנק או ארנק גנובים.
 • טיפול בילדים וטיפול בקשישים.
 • סיוע בנסיעות.
 • נסיגות מרמה.
 • עלויות חוקיות.
 • עלויות שירותי תיקון.
 • עלויות שירותי ניהול תיקים.

LifeLock תוציא עד מיליון דולר כדי לשחזר את זהותך. בנוסף הם ישיבו לך גם כספים שנגנבו מחשבונותיך (שלא מכוסים במקורות אחרים) עד לגבול מדיניות התוכנית שלך.

בקר ב- LifeLock

ניתוח תכניות LifeLock

כעת יש לך הבנה טובה יותר של גניבת זהות וצורותיה השונות. בעזרת ידע זה, הבה נבחן מקרוב את שלוש התוכניות העיקריות שמציעה LifeLock. באופן ספציפי, בחינת סוגי ההגנה מפני גניבת זהות שאליהם הם עוקבים ומזהירים אותך. ראשית, נסקור את התכונות המשותפות לכל התוכניות של LifeLock. לאחר מכן נסקור מקרוב את מה שכל תכנית מפקחת ומספק התראות על.

תכונות המשותפות לכל תכניות LifeLock

 • מומחים לשיקום זהות בארה”ב – אם נפגעה זהותך, יוקצה מומחה שיעזור לך לשחזר אותה
 • תמיכה לחברים בשידור חי 24/7 – לכל המנויים יש גישה לסוכנים מיומנים להגנת זהות שיכולים לענות על שאלותיהם.
 • צמצם את הצעות כרטיס האשראי שאושרו מראש – LifeLock יבקש להסיר אתכם מרשימות כרטיסי האשראי שאושרו מראש. אתה יכול לעשות זאת בחינם באתר הרשמי שנוצר על ידי לשכות האשראי, אך נחמד שזה יציע לנוחיות נוספת של שירות LifeLock.
 • הגנת הארנק אבדה – אם הארנק או הארנק יאבדו או ייגנבו, צרו עימם קשר ואחד מהסוכנים שלהם יעזור לכם לבטל או להחליף את כרטיסי האשראי / חיוב, רישיון הנהיגה, כרטיסי הביטוח ומסמכים אחרים. הם יכולים גם לספק הנחיות להחזר עבור כל מזומנים שעלולים לאבד.
 • מעקב פרטיות של LifeLock – הם יסרקו את המידע הציבורי באתרי חיפוש אנשים ויספרו לכם מה עליכם לעשות כדי להוציא מאלה את שאינכם רוצים שיופיע עליהם. זה יגביל את טביעת הרגל שלך ב- PII באינטרנט ויקשה על גנבי הזהות לקבל את המידע הדרוש להם.
 • מערכת התראת זהות LifeLock – LifeLock תעקוב אחר שימוש מרמה או חשוד ב- SSN, שם, כתובת או תאריך לידה בכדי לקבל אשראי ושירותים אחרים. הם יתריעו באמצעות טקסט, אימייל או טלפון אם נמצאים כאלה. התראות אלה הן אינטראקטיביות ומחייבות את תגובתך כדי לוודא שהן עשויות להעיד על זהותך שנחטף.

תכנית סטנדרטית של LifeLock

ההתראות המסופקות על ידי התוכנית הסטנדרטית כוללות את הדברים הבאים:

 • המידע האישי שלך על יישומי שירות ואשראי – התראות אלה מספקות לך מידה מסוימת של אבטחת גניבת זהות פיננסית בכך שהיא מאפשרת לך להגן מפני בקשות אשראי הונאה שנעשו תוך שימוש במידע האישי שלך. ביטול ההצטרפות להצעות אשראי שאושרו מראש עוזר לך לפקח על כך.
 • המידע האישי שלך באינטרנט האפל – התראות שנוצרו על ידי סריקת אלפי אתרי אינטרנט כהים לצורך קיום ה- PII שלך יכולות להזהיר אותך להגביר את ערנותך ככל שהסיכון שלך לגניבת זהות גדל משמעותית. סביר להניח שתוצב אצל לשכות האשראי התראת הונאה של 7 שנים ותשקול להעלות עליהם הקפאה. סוכני LifeLock יכולים לעזור לך לנתח את הסיכון שלך, להציג אפשרויות ולהמליץ ​​על פעולות שיעזרו לך לעקוב אחר זה מקרוב.
 • בקשה לשינוי הכתובת שלך – הידיעה שמישהו עשוי לנסות לשנות את הכתובת שלך ללא ידיעתך יכולה להתריע בפניך על גניבת זהות פיננסית אפשרית, גניבת זהות מס, גניבת זהות רפואית וביטוחית כמו גם אחרים שכן בדרך כלל זהו הצעד הראשון בסוגים רבים של גניבת זהות..
 • זיוף מידע אישי הקשור לזהות שלך – זה יכול להתריע בפניך על האפשרות שמישהו מנסה להשתמש ב- SSN שלך כדי להבטיח זהות חדשה. לאחר מכן ניתן להשתמש בזהות חדשה זו להקמת תיעוד פיננסי, רפואי וסמכותי חדש. מכיוון שהם משתמשים ב- SSN שלך, רבים מאלו יכולים להפריע לבלבול אחרים ביחס לזהותך האמיתית.

כפי שאתה יכול לראות, אפילו תוכנית LifeLock Standard יכולה לספק הגנה בסיסית כלשהי מפני צורות רבות של גניבת זהות. היא מספקת אפשרות בעלות נמוכה יותר למי שמממן אינו זקוק או תומך ברמת פיקוח גבוהה יותר של גניבת זהות. LifeLock Standard כולל גם מעקב אשראי דרך לשכה אחת.

כפי שאחרים ציינו כי LifeLock משתמש ב- Equifax כמשרד העיקרי שלה למעקב אחר אשראי. בהתחשב בהפרת הנתונים האחרונה של Equifax, זה עשוי להוות דאגה עבור חלק מהקוראים. כדי לטפל בכך LifeLock הצהיר כי אף אחד מהמידע המשותף שלהם לא היה מעורב בהפרה האחרונה. עם זאת, הם עוקבים אחר החקירה הנוכחית וממתינים לסיומה. בשלב זה הם יבדקו את נתוני ה- Equifax המשותפים שלהם וינקטו בכל הצעדים הדרושים בכדי להבטיח את המשך האבטחה שלהם.

בקר ב- LifeLock

תוכנית יתרון LifeLock

תוכנית היתרון של LifeLock מספקת את כל ההתראות של LifeLock Standard, יחד עם התוספות הבאות:

 • המידע האישי שלך על מעצר פלילי ורישומי הזמנת בית משפט – סריקות LifeLock מורחבות כך שיכללו רישומי מעצר ותביעות בית משפט לגבי שמך ותאריך הלידה. זה מאפשר לך לראות אם מישהו משתמש במע”מ שלך כדי לבצע איזושהי הונאה פלילית ולנקוט צעדים לתיקון זה לפני שהרשויות יבואו לחפש אותך כאשר הפושע לא יצליח לבית משפט..
 • פרצות בקנה מידה גדול – תקבל התראות כאשר מתרחשות מכנסי פריצה חדשים, כך שתוכל לוודא כי ה- PII שלך לא נפגע באחת מהן.
 • משיכות במזומן, העברות ורכישות גדולות מחשבונות האשראי, הבדיקה והחיסכון שלך – על ידי מתן מידע לגבי אישורי החשבון שלך, LifeLock תוכל לעקוב אחר החשבונות הקיימים שלך ולהתריע בפניך על עסקאות שהיא מחשיבה. זה יכול לאפשר לך לא רק לפקח כאשר מישהו מנסה ליצור חשבונות חדשים בשמך, אלא גם לפקח על חשבונות קיימים.

עבור אלה שיש להם יותר משאבים כספיים, תוכנית היתרון של LifeLock עשויה להיות בחירה טובה יותר מכיוון שהיא מגדילה את כיסוי הסריקה מזה שמציע התוכנית הסטנדרטית שלהם. זה מאפשר ל- LifeLock לספק לך הגנה נוספת מפני צורות שונות של הונאה פלילית. זה גם מגביר את ההגנה שלך מפני גניבת זהות מסוג SSN, פיננסי וסוגים אחרים. חברי LifeLock Advantage מקבלים גם מעקב אשראי דרך לשכה אחת (Equifax) ומקבלים מהם דוח אשראי וציון שנתי..

תוכנית LifeLock Ultimate Plus

תכנית LifeLock Ultimate Plus כוללת את כל ההתראות של שתי התוכניות ברמה התחתונה יחד עם מעקב נוסף והתראות על הדברים הבאים:

 • יישומי חשבון בנק חדשים עם המידע האישי שלך – סריקה ומעקב מורחבים כדי לחפש יצירת חשבונות בדיקה וחיסכון חדשים ברחבי ארצות הברית.
 • השתלטות או שם חדש שנוסף לחשבונות הבנק שלך – LifeLock עוקב אחר החשבונות הקיימים שלך לצורך ניסיונות השתלטות או הוספת שמות לא מורשים שנוספו להם.
 • פעילות בחשבון השקעה / 401 (k) – עקוב אחר החשבונות שיצרת לאורך כל החיים נגד חבלה. זה יכול להתריע על משיכות הונאה, העברות יתרה או עסקאות אחרות.
 • המידע האישי שלך ברשתות לשיתוף קבצים – המעקב וההתרעות יורחב כך שיכלול את שמך, SSN, תאריך לידה או מידע ליצירת קשר באתרי וידאו, אודיו, תמונות ושיתוף קבצים נפוצים. זה יכול להתריע בפני מישהו שמשתמש בזהותך כדי להשיג מוצרים אלה או לפרסם מדיה על שמך.
 • שמך במרשם עברייני המין – זה יכול ליידע אותך אם שמך הוסיף בטעות לרישום זה, כך שתוכל להתחיל מייד בהליכים להסרתו. זה יכול להיות קשה מאוד להשגה מכיוון ששמות שנוספו לרישום זה נמצאים עליו לכל החיים ושיש סוכן מאומן של LifeLock שיעזור לך להסיר את שמך יכול להיות חיוני.
 • תמיכה בחברי עדיפות – תקבל גישה עדיפות לסוכני תמיכה לשאלותיך.

תכנית LifeLock Ultimate Plus מספקת את ההגנה הטובה ביותר כנגד כל סוג של גניבת זהות, אך היא גם היקרה ביותר. לכן זוהי האפשרות התכנית הטובה ביותר עבור מי שכלפי אורח חייו דורשים זאת. אנשים / ות שיש להם את האחריות הנאמנה העיקרית למשפחתך הם מועמדים טובים להגנה מפני גניבת זהות נוספת. חברים מקבלים גם מעקב אשראי אחר Equifax, Experian ו- TransUnion וכן דוחות אשראי שנתיים וציונים מכל אחד מהם. בנוסף, תקבל גם ציוני אשראי חודשיים מ- Equifax.

תוכניות עזר זהות LifeLock להגנת הונאה

לאחר שיש לך חשבון LifeLock ראשוני, אתה יכול לבחור לרכוש שני סוגים של תוכניות עזר: LifeLock Junior לילדים שלך ו- LifeLock Senior להוריך. זה יאפשר לך להגן ולפקח על הזהויות של כל בני המשפחה שלך.

תכונות ג’וניור של LifeLock

 • מערכת התראת זהות LifeLock
 • החזר כספים גנוב
 • ערבות שירות לעורכי דין ומומחים
 • מעקב אתר שחור בשוק
 • איתור קובץ אשראי
 • חיפוש שיתופי קבצים ברשת
 • הגנת הארנק אבדה
 • תמיכה בשיקום זהות
  מחיר: 5.99 $ לחודש או 65 $ בשנה

רוב אלה הוסברו בעבר כך שלא יחזרו עליהם כאן. הערה מיוחדת היא גילוי קובצי אשראי, שלעתים קרובות הוא סימן לכך שזיהות ילדך נפגעה. תוספת של חיפושים ברשת של שיתוף קבצים מציינת גם את העובדה כי ילדים משתמשים לעתים קרובות באתרים כאלה כדי להוריד מוסיקה ומדיה אחרת.

תוכנית העזר האחרונה היא LifeLock Senior. הרשמת ההורים שלך לתכנית זו תאפשר להם, כמו גם, לפקח על התראות PII שלהם. רשותם תידרש כדי להגדיר זאת. זה יכול לאפשר לך להגיב להתראות במקומם ולעזור לשמור עליהם מפני גניבת זהות.

תכונות בכירות של LifeLock

 • תמיכה בחברים & צוות שיקום מבוסס ארה”ב
 • בנק & התראות על פעילות כרטיסי אשראי
 • השתלטות על חשבון בנק והתראות על חשבון חדש
 • התראות על השקעות / 401 (k) על חשבון
 • פיקוח על כותרות הבית
 • אימות שינוי כתובת
 • מעקב אתר שחור בשוק
 • הגנת הארנק אבדה
 • מערכת התראת זהות LifeLock
 • התראות על הפרות נתונים
 • פיקוח על זהות פיקטיבית
 • בית המשפט רושם סריקה
 • הצעות כרטיס אשראי מאושרות מראש
  מחיר: 19.99 $ לחודש

באופן לא מפתיע, לחשבון זה יש הרבה מהתכונות שנמצאו בחברות Ultimate Plus בתוספת פיקוח על כותרות הבית. ביתם מהווה לעתים קרובות נכס חשוב עבור הורים לילדים בוגרים ולכן מטרה עיקרית של בעלי כוונה פלילית. היכולת לפקח על כך אחר שיעבודים, הלוואות או שינויים בכותרת אחרת יכולה להיות חיונית לשמירה על הכספים של אנשים מבוגרים.

אפליקציית LifeLock לנייד

ל- Lifelock יש גם אפליקציה לנייד הן למכשירי אנדרואיד והן ל- iOS. אפליקציית Android דורשת אנדרואיד 4.2 ומעלה. אפליקציית iOS תואמת ל- iPhone, iPad ו- iPod touch המריץ את iOS 9.3 ואילך. הורדת האפליקציה הניידת שלהם תאפשר לכם לעקוב אחר התראות LifeLock ולהגיב ישירות מהטלפון. אם עדיין אין לך חשבון, תוכל להשתמש באפליקציה כדי להירשם לחשבון. האפליקציה תאפשר לך לפקח ישירות על כל החשבונות המכוסים ברמת החברות שלך מכף היד. תכונות היישום של LifeLock כוללות את הדברים הבאים:

 • מערכת התראת זהות LifeLock תשלח התראות ישירות למכשיר הנייד שלך.
 • האפליקציה תאפשר לכם להגיב מייד על התראות הונאה.
 • אתה יכול ליצור קשר עם סוכני ההגנה של LifeLock אם אתה מבחין בפעילות חשודה.
 • אתה יכול ליצור קשר עם שירותי חבר ב- LifeLock באמצעות שיחות בתוך האפליקציה.
 • משתמשי יתרון יכולים לגשת בקלות למידע אשראי עם ציון האשראי השנתי שלך.
  חברי Ultimate Plus רואים ציוני אשראי מכל שלושת לשכות האשראי והם מסוגלים לעקוב אחר שינויים במידע על האשראי שלהם מדי חודש..

בקר ב- LifeLock

היסטוריה קצרה של הפרות משמעותיות

כעת נסתכל מדוע אנו חושבים שלכולם צריך להיות הגנה כלשהי מפני גניבת זהות. אנו ממחישים זאת על ידי בחינת כמה מהפרצות הנתונים הגדולות ביותר. בשלב הבא נראה כי הפרות אלה מתרחבות בהיקפן ומגמה זו צפויה להימשך.

הפרות נתונים חשובות בארה”ב

 • אקוויפקס, 2017
  חשבונות שנפרצו: 143 מיליון
  צולמו: שמות, נתוני SSN, תאריכי לידה, כתובות רחוב ומספרי רישיון נהיגה
  התרחשה: אמצע מאי עד יולי 2017
  נחשף: 7 בספטמבר 2017
 • FriendFinder, 2016
  חשבונות שנפרצו: 412 מיליון
  תפוס: נתוני משתמש וסיסמאות מוגנות בצורה לא טובה, פורסמו בפורומים של פשעי רשת
  התרחשה: אמצע אוקטובר 2016
 • Experian ספטמבר 2015
  חשבונות שנפרצו: 15 מיליון
  תפוס: שם, כתובת, SSN, תאריך לידה, מספר זיהוי (בדרך כלל רישיון נהיגה, תעודת זהות צבאית או מספר דרכון)
  נחשף: אוקטובר 2015
 • ההמנון, דצמבר 2014-2015
  רשומות נפגעו: 80 מיליון רשומות מטופלים ועובדים
  נחשף: שמות, תאריכי לידה, מספרי ביטוח לאומי, כתובות דוא”ל, נתוני הכנסות עובדים
  נחשף: ינואר 2015
 • אשלי מדיסון, 2015
  חשבונות שנפרצו: 33 מיליון
  תפוס: כתובות דוא”ל, שמות פרטיים ושמות משפחה ומספרי טלפון
 • eBay, 2014
  חשבונות שנפרצו: 145 מיליון כולל מידע אישי.
  תפוס: שמות לקוחות, סיסמאות מוצפנות, כתובות דוא”ל, כתובות פיזיות, מספרי טלפון ותאריכי לידה
 • JPMorgan Chase, 2014
  חשבונות שהתפשרו: 76 מיליון משקי בית ו -7 מיליון עסקים
  תפוס: שמות משתמש, כתובות, מספרי טלפון וכתובות דוא”ל
  מושפע: מידע פיננסי ואישי רגיש של 76 מיליון משקי בית ו -7 מיליון עסקים קטנים.
 • בית דיפו, 2014
  חשבונות שנפרצו: 56 מיליון חשבונות כרטיסי אשראי ו -53 מיליון כתובות דוא”ל
  צולמו: 56 מיליון חשבונות כרטיסי אשראי ו -53 מיליון כתובות דוא”ל
 • יאהו, 2014
  חשבונות שהתפשרו: 500 מיליון
  צולמו: שמות אמיתיים, כתובות דוא”ל, תאריכי לידה ומספרי טלפון וסיסמאות מוגנות יש באמצעות Bcrypt
  נחשף: ספטמבר 2016
 • יאהו, 2013
  חשבונות שהתפשרו: מיליארד
  צולמו: שמות, תאריכי לידה, כתובות דוא”ל, שאלות ותשובות אבטחה וסיסמאות מוגנות חלש.
  נמסר: דצמבר 2016
 • חנויות יעד, 2013
  שיאים התפשרו: 110 מיליון
  צולמו: 40 מיליון מספרי כרטיסי אשראי / חיוב בתוספת שמות מלאים, כתובות, כתובות דוא”ל ומספרי טלפון של 70 מיליון לקוחות
  נמסר: דצמבר 2013 וינואר 2014
 • לינקדאין, 2012
  חשבונות שנפרצו: 165 מיליון (נחשפו בשנת 2016)
  תפוס: פרטי משתמש וסיסמאות מוגנות בצורה לא טובה
  נמסר: 2012 אך הצביעו על 6.5 מיליון חשבונות בלבד
 • תשלומים גלובליים בע”מ, 2012
  חשבונות התפשרו על 1.5 מיליון חשבונות כרטיסים.
  נלקח: נתוני כרטיס אשראי / חיוב
  עלות: החברה דיווחה כי ההפרה עלתה יותר מ -90 מיליון דולר.
 • שירותי בידור מקוונים של סוני, 2011
  שיאים התפשרו: 102 מיליון
  נלקח: אישורי כניסה, שמות, כתובות, מספרי טלפון וכתובות דוא”ל וכמה נתוני כרטיסי אשראי
  נמסר: 2011
 • טריקארה, 2011
  הנתונים נפגעו: כחמישה מיליון נהנים צבאיים של טריקארה.
 • סיטיבנק, 2011
  חשבונות שנפרצו: 360,000 מחזיקי כרטיסי אשראי.
 • מערכות התשלומים של Heartland, 2008-2009
  הרשומות התפשרו על 130 מיליון
  נלקח: מידע על כרטיסי אשראי מעובד ביותר מ- 250,000 עסקים
  נמסר: 2009

ניתוח מגמות הפרות נתונים

בהסתכלות על הפרות הללו, ברור כי הפרות גדולות התרחשו כמעט מדי שנה. מה שכן, הפרות אלו לא תמיד נחשפות מייד. חלקם יתכן שלא יתגלו במשך שנים, כפי שמוצג על ידי הפרות יאהו. לעתים קרובות, מי שנפרץ רוצה לציין כי לא נלקח פרטי אשראי. מה שאנשים רבים אינם מצליחים להכיר בכך שזו הצורה הפשוטה ביותר של גניבת זהות לתווך. בנוסף, ברבים מהפרות הללו המודיעות על כך יש למעשה נתונים החשובים עוד יותר לגנבי הזהות. זה כולל SSNs, שמות, תאריך לידות, כתובות ומספרי רישיון נהיגה.

סטטיסטיקות הפרות הציבוריות שנאספו על ידי Gemalto (חברת הערכת סיכוני אבטחה) והוצגו על ידי גרפיקה אינפורמטיבית מראות כי מספר גדל והולך של רשומות נחשפות מדי שנה. הם מנהלים נתונים סטטיסטיים על הפרות נתונים מאז 2013. לדבריהם, למעלה מ- 9 מיליארד רשומות אבדו או נגנבו מאז 2013. זה מסתכם בכ -60 רשומות בשנייה. בדיוק במחצית הראשונה של 2017 נחשפו או נלקחו למעלה מ- 1.9 מיליארד רשומות או 122 רשומות שנייה בזכות שתי הפרות נתונים עיקריות. נתונים סטטיסטיים אלה אינם כוללים אפילו את אובדן הנתונים של Equifax לאחרונה מכ- 143 מיליון חשבונות.

נתונים סטטיסטיים אלה מראים גם כי שלושת המקורות העיקריים להפרות נתונים אלה הם חיצוניים זדוניים (פריצה / רפרוף / דיוג), מקרים / אכפתיות ופנימיות זדוניות. יתר על כן, הסוגים העיקריים של התקיפה היו גניבת זהות, גישה כלכלית וגישה לחשבון. חסר בולט נוסף שהצביע על ידי סטטיסטיקות אלה הוא שרק 4% מכל הפרצות שהיו מעורבות אפילו הצפידו חלקית נתונים. לבסוף, נתונים סטטיסטיים אלה מצביעים על עלייה במספר והיקף הפרות הנתונים בעתיד. נתונים ממרכז המשאבים לגניבת זהות מצביעים על אותה מסקנה.

בקר ב- LifeLock

אנטומיה של הפרות נתונים של לשכת אשראי

הרבה נכתב על פריצת הנתונים הנוכחית של אקוויפקס שחשפה פוטנציאל את ה- PII של 143 מיליון צרכנים אמריקאים. עם זאת זו לא הפרת הנתונים הראשונה הקשורה לאחת מלשכות האשראי הגדולות. ל- Experian היה גם חלק מהנושאים בתחום האבטחה.

הפרת נתונים T-Mobile של Experian: 2015

ב -1 באוקטובר 2015 הודה Experian בהודעת חדשות בהפרת נתונים של אחת מהיחידות העסקיות שלהם אך לא בלשכת האשראי הצרכנית שלה. הם מיהרו לציין כי לא נרכש שום כרטיס תשלום או מידע בנקאי. הם עשו זאת מכיוון שאנשים מקשרים את זה למשמעות שההפרה לא הייתה חמורה. למרבה הצער, הנתונים כללו PII עבור כ -15 מיליון צרכני T-Mobile בארה”ב, כולל כאלה שהגישו בקשה לשירותים T-Mobile USA לאחר תשלום או מימון מכשירים החל מה -1 בספטמבר 2013 עד ה- 16 בספטמבר 2015..

נתונים אלה כללו שמות, תאריכי לידה, כתובות ומספרי ביטוח לאומי ו / או צורה מזהה חלופית כמו מספר רישיון נהיגה וכן מידע נוסף המשמש בהערכת האשראי של T-Mobile. בהמשך הם תיקנו את תעודת הזהות החלופית כך שתכלול מספרי רישיון נהיגה, תעודת זהות צבאית או מספרי דרכון. מידע זה הוא כמעט כל מה שגנב זהות יצטרך כדי להתחזות לאדם. מה שמופיע ברשת האפלה נקרא fullz ושווה יותר כאשר הוא ארוז עם עוד כמה פרטים אישיים נוספים, אותם הם יכולים למצוא לעתים קרובות ממקורות אחרים.

אף על פי שהמעיטו ברצינות ההפרה, מעשיהם העידו שהם יודעים שהיא חמורה יותר. הם דיווחו על המקרה לסוכנויות הראויות והחלו לפרסם התראות דואר למי שיש להם את הכתובות האחרונות. הם גם הציעו לכל אלה שהושפעו שנתיים חינם של שירות פיקוח האשראי שלהם ופתרון זהות. שנה אחת היא בדרך כלל מה שמסופק. בנוסף, הם אמרו למי שנפגע כי יוכלו להקפיא את זיכוים בחינם באמצעות Experian. עם זאת, שלא כמו התראת הונאה בת 90 יום, היא לא תוחל אוטומטית על לשכות האשראי האחרות. הם גם הזהירו כי לא יתקשרו באופן אישי עם הנפגעים וכי הצרכנים צריכים להיזהר מהמתקשרים לבקש מידע נוסף מהם.

מאוחר יותר הם חשפו שלמרות שמוצרי SSN ותעודות זהות היו מוצפנים, הם האמינו שהם נפגעו. נראה כי פעולות שנקטו כדי להקל על ההפרה אישרו זאת. בהמשך שיתפה T-Mobile כי Experian ביצע את הפעולות הבאות כדי למנוע אירוע דומה בעתיד.

 • חומות אש של יישומי אינטרנט פועלות כמתוכנן
 • שיפר את האבטחה של מפתחות ההצפנה שלהם
 • גישה מורשית מוגבלת לשרת
 • העסיקו רשויות ארה”ב ואכיפת החוק הבינלאומית ופשעי רשת
 • מעקב מוגבר אחר השרתים והמערכות המשויכות אליו

זו רק רשימה חלקית של הסעדים שנקט Experian ונראה כי החקירה נמשכת.

הפרת נתונים של Equifax: 2017

ביום 7 בספטמבר 2017 דיווחה לשכת האשראי האמריקאית אקוויפקס על הפרת נתונים שהתרחשה מאמצע מאי עד יולי. ההפרה פגעה במל”ג של כ- 143 מיליון משתמשים.

אמנם זו אינה הפרה הגדולה ביותר בהיסטוריה של ארה”ב, אך היא יכולה להיות אחת הגרועות ביותר מבחינת סיכון גניבת הזהות. כשנשאלו איך זה שהם המתינו כל כך הרבה כדי להודיע ​​לציבור על הפרה זו, התגובה של Experian הייתה דומה לתגובה של Experian בשנת 2015. הם הצהירו כי הם פעלו לראשונה כדי לעצור את ההאקר. ואז הם קיבלו הערכה משפטית עצמאית של ההפרה והיקפה. לאחר התהליך המסובך הזה, הם החלו לקבל הודעה על הנפגעים.

נראה כי מהחקירה עולה כי הפורץ האלמוני השתמש בבאג Apache Struts בכדי לקבל גישה למערכת שלהם. למי שלא מכיר את זה, אפאצ’י סטרטס היא מסגרת חופשית עם קוד פתוח בשימוש נרחב בה השתמשו חברות רבות של Fortune 500 כדי ליצור יישומי Java לרשת. כאשר התגלה לראשונה בחודש מרץ, הפגיעות של Apache Struts CVE-2017-5638 נחשבה לניצול של אפס יום. פירוש הדבר שאפשר לתקוף אותו מכיוון שעדיין לא נוצר תיקון עבורו. המקרים שלהם היו שהפגיעות ניצלו על ידי צדדים שלישיים זדוניים. הבעלים יצר עבורו תיקון ב 6 במרץ ושחרר אותו לכולם, יחד עם המלצה חזקה שיחילו אותו בהקדם האפשרי.

כמו פריצות רבות האחרונות, Equifax לא הצליחה ליישם את יסודות האבטחה (התקנת תיקון). אקוויפקס מסיבות לא ידועות בחרו שלא להחיל את הטלאי על המערכת שלהם במהלך החודשיים שחלפו ובסופו של דבר הציבור שילם את המחיר עבור החלטתם. לאחר מכן, עבריינים השיגו שמות, מספרי ביטוח לאומי, תאריכי לידה, כתובות רחוב ובמקרים מסוימים מספרי רישיון נהיגה. אתם עשויים להכיר בכך שזה דומה לנתונים שהושגו על ידי אלה שפרצו את Experian בשנת 2015. אתם עשויים לזכור שזה כל מה שגנב זהות היה צריך כדי להקים חנות ולבצע סוגים שונים של הונאות זהות..

בנוסף להפרה זו, הם דיווחים על הפרה קודמת שלא הוצגה בחודש מרץ שהוקלה. זה גורם לנו לתהות מדוע הם לא פיקחו טוב יותר על המערכת שלהם לאחר הפרה ראשונית זו. ה- FTC בודק גם כמה עסקי מניות חשודים בתקופה זו. חקירה זו נמשכת.

כתוצאה ממצב זה, Equifax הציבה דף באתר שלהם בו תוכל להזין את שם משפחתך ושש הספרות האחרונות של ה- SSN שלך כדי לבדוק אם יתכן שהנתונים שלך היו הפרה זו. לא משנה אם הנתונים שלך נפגעו, החברה מציעה לכל אחד עם SSN אמריקאי שנה אם שירות TrustedID Premier שלהם. בנוסף הם אפשרו לכולם להקפיא את פרטי האשראי שלהם בחינם. הם התמודדו עם ביקורת מסוימת על הבעיות שאנשים חוו בזמן שניסו לנצל את ההצעות הללו בגלל הגדלת היקף הפונים.

כדי לטפל בכך, פאוליניו דו רגו בארוס ג’וניור, מנכ”ל הביניים שלהם, יצר קטע דעה של וול סטריט ג’ורנל כדי לטפל בכך. בו הוא דן בהעברת הארגון קדימה ולהרוויח את אמון הציבור. לדבריו, הוא מצטער על הבעיות שצרכנים היו באתר האינטרנט שלהם. כתוצאה מכך, המועד האחרון להגיש מועמדות לפרמטר TrustedID ולהקפאה בחינם הוארך עד סוף ינואר. הוא גם אומר שעד אז יקבל ל- Equifax שירות חדש שיאפשר למשתמשים לשלוט במידע האשראי שלהם על Equifax. זה יאפשר לך לנעול ולבטל את נעילת קובץ האשראי שלך כרצונך. מה שכן השירות יהיה חינם לכל החיים.

בקר ב- LifeLock

מה קורה לנתונים שלך לאחר הפרה?

אז מה קורה ל- PII שלך ברגע שהוא נלקח? אין זה סביר שמי שגנב אותו יהיה זה שמשתמש בו בפועל לביצוע הונאת זהות. הוא עשוי להציע אותו למכירה באחד מאתרי האפל החשובים שמתפקדים כמקום שוק פלילי. אך סביר יותר להניח שהוא יציע את זה למתווך אשר ישמש כמתווך וימכור אותו בשוק במקומו. לאחר מכן המתווך עשוי להציע אותו כפי שהוא נמצא באתר השוק או שהוא עשוי להוסיף אותו לנתונים אחרים שיש לו כדי להגדיל את ערכם. כך או כך, בסופו של דבר זה יגיע לאתר איפשהו וגנב הזהות ישיג אותו בסופו של דבר כך שהוא יוכל להשתמש בו לפעילות ההונאה שלו..

כמה דברים משותפים לאתרים אלה. ככל שיש להם מידע גנוב יותר, כך שווה יותר. חבילות PII על יחידים שוות יותר מרוב היצירות האישיות. באתרים אלה מתווכים החליפין על העסקאות ומוודאים ששני הצדדים יתמידו בסופו של דבר, בדומה לאופן שבו עובד eBay. אנשים המספקים נתונים שימושיים חדשים זוכים למוניטין טוב ומי שמספק נתונים לא מועילים חסרי תועלת מקבלים נתונים רעים. זה דומה למשוב שאתה רואה באתרים לגיטימיים. אם עדיין לא הבנתם את זה, אתרים אלה מתפקדים בעיקרם כמו eBay עבור עבריינים. מדובר במפעלים פליליים מאורגנים היטב.

סקירה של כמה מאמרים הקשורים למוכרי מידע בשוק השחור מראה כי כרטיסי אשראי עם מגבלות גבוהות ומידע אחר עדיין יכולים להשיג תמורת 20 דולר, אך יעדים בעלי ערך נמוך שווים רק כמה דולרים. תעודות ביטוח בריאות כשהן ארוזות עם PII אחר יכולות למכור בסכומים גדולים יותר, 20 $ ומעלה. זה אחראי לגידול בהתקפות נגד יעדים בענף הבריאות. חבילות מלאות או שלמות זהות של אנשים הם בעלי ערך רב יותר מכרטיסי האשראי הנמוכים ביותר, 15 $. זו הסיבה שפרצות הופכות מתוחכמות ועוברות אחרי יעדי פרופיל גבוהים יותר כמו Experian, Equifax, JPMorgan ואחרים שיש להם גישה לנתוני חבילה זו. נתוני מס שארוזים עם PII אחרים יכולים להיות שווים אפילו יותר.

סקירת LifeLock 2017: מסקנות

LifeLock עוסקת בתחום הגנת הזהות מאז 2005. הם מחויבים לספק מנהיגות בנושא הגנה והונאה של הונאה. בשנת 2012 הם רכשו ID: Analytics, מובילה בניהול סיכוני זהות ארגונית. על ידי שילוב הפתרונות הארגוניים של ID Analytics ויכולות נתונים קנייניות עם הידע הצרכני שלהם, LifeLock פיתחה חבילה של שירותים שיכולים לעזור לך להגן עליך מפני גניבת זהות. לאחרונה הם הפכו לחלק ממשפחת סימנטק, כך שאם אתה לקוח של נורטון, אתה יכול לקבל עסקת חבילה עבור השירותים שלהם. למרות ש- LifeLock ואף אחד אחר לא יכולים להבטיח שלא תהיה קורבן לגניבת זהות, הם יכולים להקל עליך להקל על זה אם אתה הופך לקורבן.

שירותי Lifelock עושים שלושה דברים בסיסיים כדי לעזור לכם להגן עליכם מפני גניבת זהות או מאפשרים לכם לתפוס ולעצור זאת. זה יכול להגביל את הסיבוכים שלה ולהקל על שחזור הזהות שלך. שירותים אלה מספקים שלוש רמות הגנה: פיקוח וגילוי, התראה ושחזור. בנוסף, הם מספקים החזר כספי עבור הוצאות מחוץ לכיס. מוניטור הפרטיות של LifeLock שלהם יעזור לך להפחית את טביעת הרגל שלך ב- PII באינטרנט על ידי סריקת המידע שלך באתרי חיפוש ומספק מידע על ביטול ההצטרפות אליהם..

הם גם סורקים את המידע האפל על ידיך וממליצים על פעולות להפחתת סיכון גניבת הזהות שלך אם זה יימצא. הם יכולים גם לפקח על היבטים אחרים בחיים שלך כמתואר בתיאורים של שלושת התוכניות העיקריות שלהם מוקדם יותר בסקירת LifeLock זו. אם תמצא חריגה כלשהי, הם יתריעו באמצעות מערכת התראת הזהות LifeLock שלהם. התראה זו מחייבת תגובה ממך. תלוי בתגובתך, הם יחקרו בהמשך. אם יתגלה שאתה קורבן לגניבת זהות, הם יפתחו בהליך להחזרת הזהות שלך ובעיטות ההתחייבות שלהם מיליון דולר.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכניות לכל רמות הצרכים הכספיים.
 • 10% הנחה שהם מציעים לקוראים שלנו.
 • אחריות להחזר הכסף של 60 יום.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף תוכנית משפחתית משולבת

הם מציעים כרגע הנחה של 10% על תקופת המנוי הראשונה שלך לשירותם, כמו גם תקופה של 30 יום ללא סיכון. בנוסף, יש להם ערבות להחזר הכסף של 60 יום לחברות שנתיות. עליכם לבחון את סקירת התוכניות שלהם ולבחור את המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולבחון עבורכם את חבילת השירותים שלהם.

בקר ב- LifeLock

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me