ביקורת LiquidVPN

הבה נתחיל בסקירת LiquidVPN שלנו עם מעט היסטוריה של החברה. LiquidVPN הוקמה בשנת 2013 על ידי דייב קוקס, מהנדסת רשת עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה בעבודה בכמה ממרכזי הנתונים הפרטיים המתקדמים ביותר בארצות הברית. הם אינם נמנים עם ספקי ה- VPN הוותיקים או הגדולים ביותר במרחב. אכן, הם הצהירו כי מטרתם אינה כמות אלא איכות כשמדובר בהרחבת תשתית רשת ה- VPN שלהם. הם מסרבים להתפשר כשמדובר בפרטיות המשתמשים שלהם ובביטחונם. לכן LiquidVPN קבעה מערך בסיסי של דרישות לפרטיות, נייטרליות רשת, מדיניות שימוש, חומרה, יתירות, תנועה, הצצה ורוחב פס שמרכזי נתונים חייבים לעמוד בהם לפני שהם ישקלו להוסיף שם שרתים. כתוצאה מכך מדובר בשירות VPN קטן למדי עם ליבה קטנה של אשכולות שרתים הממוקמים במקומות אסטרטגיים ברחבי העולם.


ביקורת LiquidVPN

צוות LiquidVPN מתגאה בשירות לקוחות ואומר שרוב השאלות מטופלות תוך 30 דקות אלא אם כן, כפי שהגדירו “השעות הקטנות של הבוקר”, אז זה יכול לארוך מספר שעות. LiquidVPN הוא חדשני מבחינה טכנית בכך שהוא תומך בטופולוגיות של מנהרות VPN מרובות, כולל “אפנון IP” שנבדוק בהמשך. לבסוף, LiquidVPN הוא שירות בעל חשיבה קדימה. עדות לכך היא הניסוי שלהם עם אלגוריתמי ההצפנה של המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) כמו Camellia-256-CBC לפרוטוקול OpenVPN בכמה ממקומותיו..

תמחור והצעות מיוחדות

מבנה התמחור של LiquidVPN שונה מרוב ה- VPN בכך שהם מתמחרים את שירותם על מספר החיבורים בו זמנית לרשת שלהם. הם קוראים להצעותיהם: SideKick המאפשרת שני חיבורים בו זמנית; לוחם דרכים המאפשר ארבעה, ו- Ultimate המאפשר שמונה. כמו רוב ספקי ה- VPN, הם מציעים הנחות לכל התוכניות שלהם אם תירשמו לטווח ארוך יותר. LiquidVPN מציע את כל התוכניות שלהם בשני אורך טווח: חודש ושנה.

תמחור נוזלי VPN

כפי שתוכלו לראות לעיל, LiquidVPN משווקת את תוכנית SideKick שלהם במחיר של 7.00 $ לחודש ו- 57.00 $ לסכום שאומר שתוכלו לחסוך 27.00 $ או כ- 32% רכישת הרשמה לשנת שירות. למרות שלתכנית האולטימטיבי יש פוטנציאל לחסוך לך מעל 50% מהמחיר החודשי, רק כמות קטנה של משתמשי חשמל אכן תזדקק לחיבורים בו זמנית רבים. לפיכך, “המקום המתוק” לשירות LiquidVPN נראה כי זו תוכנית הלוחם. הרשמה לשנה מחבילה זו תחסוך לך 51.00 $ או כ 42.5% מהמחיר החודשי. תיהנו מ- VPN ללא הגבלה עם ארבעה חיבורים בו זמנית מתוך סתם 5.75 $ לחודש.

שירות LiquidVPN יעניק לך גישה בלתי מוגבלת לכ 44 שרתים ב 9 מדינות שונות. תהיה לך גישה לכמה מאלגוריתמי ההצפנה החזקים ביותר להגנה ולאבטחה של כל התעבורה באינטרנט שלך. תוכלו גם לבחור מבין ארבעת סוגי חיבורי מנהרות ה- IP שלהם כדי לקבוע את רמת האנונימיות שלכם בזמן הגלישה באינטרנט. בנוסף, תהיה לך גישה לשירות LiquidDNS הפרטי המוצפן שלהם, שאינו רישום. השימוש בשירות LiquidDNS יאפשר לך לגשת לתכונת הבטא שלהם שתאפשר לך ליהנות משירותי אידוי רבים בארה”ב ובריטניה מכל אחד ממיקומי ה- VPN שלהם..

LiquidVPN מקבלת אפשרויות תשלום רבות ושונות כולל ביטקוין, כרטיסי אשראי ו- PayPal. כרטיסי האשראי המקובלים כוללים ויזה, מאסטרקארד, גלה אמריקן אקספרס, JCB, EnRoute, Diners Club, ויזה חיוב וויזה אלקטרון. התשלום הוא בדולרים אמריקאיים. תשלום באמצעות ביטקוין יאפשר לך אנונימיות רבה יותר.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות ש- LiquidVPN אינו מציע ניסיון חינם עבור אף אחד משירותיהם, אך יש להם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. זה יאפשר לך זמן לבדוק את השירות ולראות אם הוא מתאים לך. אם אינך מרוצה מהשירות שלהם מכל סיבה שהיא, הם ישיבו בשמחה את דמי המנוי שלך במהלך שבעת ימי השירות הראשונים. כדי לקבל החזר, תחילה עליך לבטל את השירות שלך ואז לשלוח כרטיס למחלקת החיובים. החזר יינתן רק בתוך שבעה ימים מתשלום השירותים אם לא השתמשת בכמות משאבים בלתי סבירה לפני שתבקש את ההחזר. ניתן היה להבהיר את החלק האחרון הזה, “כמות בלתי סבירה של משאבים”, מתוך ה- ToS שלהם.

בקר ב LiquidVPN

תכונות של שירות LiquidVPN

השירות של LiquidVPN כולל גישה ל -44 שרתים ב -16 ערים הפרוסות על פני 9 מדינות שונות עם גישה ליותר מ 2000 כתובות IP ציבוריות. מי שיירשם כמנוי לשירות VPN שלו יוכל גם להשתמש ב- LiquidDNS שלהם. LiquidDNS הוא שירות ה- DNS החכם המוצפן של LiquidVPN. זהו שירות DNS פרטי שנמצא בבעלות 100% ומופעל על ידי LiquidVPN והופך לזמין באופן בלעדי למנויים של LiquidVPN. זה יאפשר לך לבצע שאילתות חיפוש מוצפנות ואפסות רישום. זה יכול לעזור לך לשמור על שיווק לא רצוי, צנזורה ממשלתית באתרים כמו טוויטר ו- YouTube ומדיוג זדוני.

השימוש בשרתי LiquidDNS שלהם לכל הגלישה באינטרנט שלך לא רק יגביר את פרטיותך, אלא גם יאפשר לך לגשת לשירות הבטא החדש שלהם שיאפשר לך לצפות במדיה זורמת מארה”ב ובריטניה מכל אחד ממקומות שרת ה- VPN שלהם ללא צורך ב להתחבר לשרת באחת מאותן ארצות.

מאפיין נוסף ששירות LiquidVPN מציע הוא האפשרות לבחור את סוג חיבור ה- IP המשמש בחיבור מנהרת VPN. האפשרויות שתוכלו לעשות הן כדלקמן:

 • IP משותף – טופולוגיה כללית המשמשת את מרבית ה- VPNs
  • ברירת המחדל היא לכל פרוטוקולי ה- VPN: OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTP
  • חיבורים נשמרים על ידי חומת אש של NAT Network Address Translation (NAT)
  • מומלץ למכשירים שאין להם חומת אש כמו סמארטפונים וטאבלטים או גישה בנקודות חמות של Wi-FI כמו המסעדה המקומית
  • מספק מידה מסוימת של אנונימיות מכיוון שמשתמשים ב- IP בין משתמשי LiquidVPN אחרים
 • IP ציבורי – מספק כתובת IP ציבורית ציבורית שהוקצתה באופן דינמי לכל הפעלת משתמש
  • כתובות חוזרות לבריכה לאחר השימוש כדי להקצות אותן מחדש למשתמשים אחרים
  • מומלץ לגלישה באינטרנט ביום יום, להורדת P2P, למשחקים, VOIP ופעילויות כלליות אחרות.
  • פחות פרטיות מכיוון שניתן לעקוב אחר התנועה ל- IP ורק אתה נמצא עליה
  • גישה לא מצונזרת לאינטרנט הפתוח עם כל היציאות פרט לפורט 25
 • אפנון IP – ה- IP הציבורי מתמנן עם כל בקשה חדשה לגישה לשירות אינטרנט … כלומר טוען תמונה, משנה דף אתר, לחץ על קישור וכו ‘.
  • עושה שימוש ב- IP משותפים
  • החיבור איטי 20-40% מחיבורי VPN אחרים בגלל תקורה נוספת
  • מספק את האנונימיות הגדולה ביותר מכיוון שלמעשה אי אפשר לעקוב אחר מישהו
  • לא יעבוד עם כל האתרים שייתכן שתרצה לבקר בהם
 • IP ייעודי – כתובת IP ציבורית מוקצית לך בלבד והיא לעולם לא משתנה
  • דורש הגדרה נוספת מצידך כדי לפתוח ולסגור יציאות
  • לא מספקת אנונימיות מכיוון שניתן לאתר את התנועה ישירות לכתובת IP ציבורית שרק לך יש גישה אליה
  • השתמש רק אם אתה זקוק לכתובת IP שאינה משתנה

התכונה האחרונה בשירות LiquidVPN היא האבטחה המצוינת שמספקת ההצפנה שלה. השירות תומך בפרוטוקולי OpenVPN (UDP / TCP), SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP. לפרוטוקול PPTP המשתמש ב- MPPE 128 סיביות יש את ההצפנה הנמוכה ביותר והוא נחשב בדרך כלל שימושי רק כאשר המהירות היא המטרה שלך ולא האבטחה או אם אין פרוטוקול אחר זמין למכשיר שלך. LiquidVPN משתמש בהצפנת AES עבור ה- SSTP שלהם, שהוא בעיקר עבור Windows ויכול לנקוב ברוב חומות האש. פרוטוקול ה- L2TP / IPsec שלהם משתמש בהצפנת AES 256-סיביות והוא טוב למכשירים ניידים שבנו תמיכה בה. לבסוף יישום ההצפנה של OpenVPN שלהם משתמש ב- CBC 256-bit AES עם מפתח RSA 4096-ביט ו- Camellia-256-CBC היכן שניתן להשיג. פירוש הדבר שתוכל למצוא חיבור VPN שמתאים לצרכי האבטחה שלך.

בקר ב LiquidVPN

מיקומי רשת ושרת LiquidVPN

הרשת של LiquidVPN כוללת גישה ל -44 שרתים ב -16 ערים הפרוסות על פני 9 מדינות שונות עם גישה ליותר מ 2000 כתובות IP ציבוריות.

מדינות עיר פרוטוקולים מדיניות לוג
916OpenVPN TCP / UDP, SSTP, L2TP / IPsec, PPTPאין יומנים

רשימת המדינות והערים בהן יש ל- LiquidVPN שרתי VPN היא קצרה וכוללת את הדברים הבאים:

 • קנדה – טורונטו, און
 • גרמניה – פרנקפורט
 • הולנד – Alblasserdam; אמסטרדם; רוטרדם
 • רומניא – בוקרשט
 • סינגפור – סינגפור
 • שבדיה – שטוקהולם
 • שוויץ – ציריך
 • הממלכה המאוחדת – מנצ’סטר
 • ארצות הברית – שיקגו, אילינוי; קנזס סיטי, מיזורי; לוס אנג’לס, קליפורניה; Manassas, VA; מיאמי, פלורידה; Piscataway, NJ

למרות של- LiquidVPN אין מספר השרתים שחלק מספקי ה- VPN מבצעים, הם מנסים לפצות על כך באיכות ובמיקום האסטרטגי של השרתים ברשת שלהם. לכל שרת ברשת שלו יש יציאת 1Gbps ייעודית שתוכל לספק לך את אחד החיבורים המהירים ביותר לאינטרנט. לכל המיקומים ברשת שלהם יש שרתים התומכים בכתובות IP משותפות. יש להם שרתים בכל המקומות התומכים בכל פרוטוקולי ה- VPN: OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP. נכון לעכשיו יש להם תוכנת לקוח עבור Windows ו- Mac OS X. יש להם גם אפליקציית אנדרואיד בבטא. יש להם מדריכים בתחומי הידע שלהם שיסייעו למנויים להתקין את השירות שלהם באופן ידני באמצעות כל הפרוטוקולים הנתמכים במערכות חלונות, Mac OS, Linux, iOS, Android, DD-WRT ומכשירים אחרים. בנוסף לדרישות הבסיסיות הללו, רשת LiquidVPN מציעה שרתים המוגנים על ידי DDoS ל- 20 ג’יגה-ביט לשנייה, שרתים שעברו אופטימיזציה ל- P2P, ושרתים עם יציאות 10Gbps המוצבים באופן אסטרטגי כדי לשפר את ביצועי הרשת שלהם..

בקר ב LiquidVPN

פרטיות ואבטחה

למרות ש LiquidVPN מבוסס בארה”ב, יש להם קפדנות אין יומן מדיניות פרטיות. הם לא רושמים נתוני שימוש ממשתמשי ה- VPN שלהם. הם שומרים רק על המידע הדרוש להפעלת השירות שלהם. במילים שלהם:

LiquidVPN היה בוחר לסלק מרצון את הרשת או את כל הרשת שלה מרצונה ולהעביר לתחום שיפוט אחר או לסגור לחלוטין לפני שתאפשר להפר את הפרטיות שלך. אנו נודיע בפומבי על בקשות למידע לגבי המשתמשים שלנו ורשת LiquidVPN. אנו מספקים כנרית אחריות שבועית המבטיחה כי כל בקשה למידע שהתקבל הועמדה לרשות הציבור.

LiquidVPN אינו מקיים יומני הפעלה כלשהם. האתרים שבהם אתה מבקר וסוג הנתונים שאתה שולח / מקבל הם העסק שלך. אנו לא עוקבים אחר תנועה מסוג זה. נתוני ההפעלה לא נשמרים או מתועדים לעולם, נתוני האינטרנט ופרטיות השימוש שלך הם החשש העיקרי שלנו.

מדיניות הפרטיות שלהם, כמו גם הדרך השקופה בה הם מטפלים בבקשת מידע על ידי פרסום אותם בפומבי וכל פעולה שננקטה, מהווה עדות למסירות שלהם לפרטיותך. כמו כן הם מקבלים תשלומים המשתמשים בביטקוין כדי לעזור לך להגן על פרטיותך ועל אנונימיות עוד יותר תוך כדי השימוש בשירות שלהם.

LiquidVPN סיפק גם את האבטחה של התעבורה באינטרנט והרגלי הגלישה שלך. הם מציעים תמיכה בפרוטוקולי VPN הבאים הכוללים OpenVPN (TCP / UDP), SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP. זה יכול לעזור לך להצפין את כל התעבורה המקוונת שלך ולאבטח אותה מעיניים סקרניות. לקוחות LiquidVPN משתמשים בפרוטוקול OpenVPN עם CBC 256 סיביות AES עם מפתח RSA 4096 סיביות או צ’יפרי Camellia-256-CBC אשר יספקו לכם כמה מהגנות ההצפנה הטובות ביותר הקיימות בענף..

OpenVPN הוא המאובטח ביותר של פרוטוקולי ה- VPN. זהו פרוטוקול מאוד תכליתי שכעת תומך ברוב סוגי המכשירים. L2TP / IPsec היא בחירה מצוינת עבור מכשירים ניידים כמו iOS מכיוון שרוב הילידים תומכים בה ויוצרים קל להגדיר אותה אם כי זה יכול להיות מעט איטי יותר מכמה פרוטוקולים אחרים. יישום ה- L2TP / IPsec שלהם משתמש ב- AES-256 bit. הם גם מציעים תמיכה ב- SSTP המיועדת בעיקר עבור חלונות ותאפשר לך לשנות את גודל חומות האש. כולל תמיכה בפרוטוקול PPTP עם תמיכה רחבה בפלטפורמה, קל להתקנה ומהיר בגלל ההצפנה ברמה הנמוכה שלו, מאפשר להם לתמוך במכשירים רבים יותר. זוהי בחירה פופולרית עבור מדיה זורמת שבה האבטחה אינה הדאגה הגדולה ביותר שלך.

מתן תמיכה בארבע טופולוגיות של מנהרות OpenVPN שונות מאפשרות לך לאבטח את התעבורה המקוונת שלך ולהחליט בעצמך כמה אתה רוצה להיות אנונימי בזמן הגלישה באינטרנט. השימוש ב- IP של אפנון יכול להפוך את הרגלי האינטרנט שלך לבלתי ניתנים לביצוע כמעט. ל- LiquidVPN מדריכים שיעזרו להתקין אותו בסוגים רבים של מכשירים שונים המשתמשים בכל הפרוטוקולים שהם תומכים בהם. הם אפילו מספקים מדריכים לתצורת השירות שלהם עם נתבי DD-WRT. יש להם אפילו מדריך לשימוש בשירותם עם תוכנת PFSense.

בקר ב LiquidVPN

בדיקות ידניות

אנו משלימים את סקירת LiquidVPN שלנו עם כמה בדיקות של תוכנת הלקוח שלהם בכדי לראות כמה קל להתקין ולהשתמש, כמו גם לבחון את הביצועים הכוללים שלה. ברצוני להתחיל לומר ש- LiquidVPN ביצע היטב במבחן המהירות שלנו. לחברת LiquidVPN יש תוכנת לקוח מותאמת אישית גם לחלונות וגם למק וגם אפליקציית בטא שיצאה זה עתה למכשירי אנדרואיד. הם מספקים מדריכים צעד אחר צעד להגדרת תצורת השירות שלהם עם פרוטוקולים שונים בסוגים אחרים של מכשירים כמו iOS, Android ומכשירים ניידים אחרים. יש להם מדריכים לשימוש בשירותם עם נתבי לינוקס ו- DD-WRT.

מתחבר מ- Windows

ל- LiquidVPN לקוח מותאם אישית עבור Windows שיאפשר לך להתחבר לשרת ברשת שלהם באמצעות פרוטוקול OpenVPN. אתה יכול להוריד את הלקוח מאתר האינטרנט שלו. בהתקנת הלקוח תראו כמה מסכי התקנה. הראשון יאפשר לך ליצור אייקון שולחן עבודה עבור LiquidVPN ולהפעיל את הלקוח לאחר השלמת ההתקנה. השני יתקין את מנהל ההתקן OpenVPN TAP עבור Windows.

בחירת LiquidVPN

אם בחרת להריץ את הלקוח לאחר השלמת ההתקנה, תראה צילום מסך דומה לזה הראשון בתמונה למעלה. זהו מסך החיבור הראשי עבור הלקוח. ממש מימין לכפתור ה- Connect האדום נמצא כפתור עם סמל מיקום ה- GPS של אנדרואיד עליו. לחיצה על כפתור זה תציג צילום מסך הדומה לתצלום האמצעי למעלה. זהו מסך בחירת השרת המאפשר לך לבחור לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר. מסך זה מחולק לשני אזורים. האזור הראשון במסך זה מאפשר לך לבחור קריטריונים לבחירת השרת שלך הכוללים את הדברים הבאים:

 • אזור – מאפשר לראות את כל השרתים באזור מסוים
  • האפשרויות כוללות: הכל, האיחוד האירופי, צפון אמריקה, אסיה, מזרח אירופה
 • נוהל – מאפשר לך לבחור את הפרוטוקול המשמש לחיבור שלך
  • האפשרויות כוללות: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP
 • טופולוגיה – מאפשר לך לבחור את סוג חיבור ה- IP המאפשר לך לשלוט על מידת האנונימיות שלך
  • האפשרויות כוללות שיתוף, ציבורי, השתאות, ייעודי
 • מועדפים – מאפשר להציג רק שרתים מועדפים שנשמרו

החלק השני של מסך בחירת השרת מציג את השרתים שמתאימים לקריטריונים שנבחרו. לחיצה על חיצי העיגול מימין לפינג תציג את ההשהיה האחרונה (פינג) עבור השבעים שנבחרו באלפיות השנייה. לחיצה על הכוכב האדום מול שרת מסוים תבחר את השרת כמועדף. המסך השלישי שלמעלה מציג את המועדפים שבחרנו. לחיצה על השרת בפלורידה בשם Leesin בוחרת אותו.

חיבור LiquidVPN

התוצאה היא צילום מסך כמו שמוצג בצד ימין השמאלי באיור למעלה. כפי שניתן לראות בצילום המסך הזה, השרת שנבחר פלורידה, ארה”ב [Leesin] מופיע על כפתור החיבור מתחת למילה connect. לחיצה על כפתור זה יוזמת את תהליך החיבור שמביא לתמונת המסך האמצעית למעלה כפתור החיבור האדום משתנה לכפתור החיבור הצהוב. אם זו הפעם הראשונה שאתה מתחבר לשירות, חלון שיאפשר לך להזין ולשמור את שם המשתמש והסיסמה שלך. יש לסיים את זה לפני שתתחיל תהליך החיבור. צילום המסך בצד ימין הקיצוני מציג את החיבור שהושלם. כעת, לאחר שבדקנו כיצד לבחור ולחבר לשרת באמצעות תוכנת הלקוח, הבה נבחן את חלקי מסך החיבור. בבחינת חלקים אלה בתצלום המסך של החיבור שהושלם למעלה, אנו רואים את הרכיבים הבאים:

 • כפתור ניתוק – לחיצה על זה תנתק אותנו מהשרת שנבחר
 • סמל בחירת שרת – יופיע שוב ברגע שנתנתק מהשרת שנבחר
 • תרשים עמודות של נתונים שהועברו – מציג את מהירות ההעלאה וההורדה (Mbps) של החיבור וגרף עמודות לאורך ההפעלה
 • מצב נוכחי – מנותק או מחובר
 • הפעל / השבת כפתור נעילת נוזלים – גרסת Windows של נעילת נוזלים משתמשת בממשק ה- API לסינון פלטפורמת Windows כדי לקבוע כללים לניתוק מוחלט של המכשיר שלך מהאינטרנט ואז פותחת חור לחיבור לשרתי LiquidVPN וליצירת מנהרה מוצפנת בין שני המיקומים. זה מספק את מתג ההשמדה האולטימטיבי מכיוון שכל ניסיון (תוכנה זדונית, דליפת WebRTC, דליפת DNS וכו ‘) לעקוף את המנהרה המוצפנת פשוט נופל אלא אם כן נתת לה הרשאה לעקוף את חומת האש דרך תפריט ההגדרות..
 • מידע
  • כתובת IP נוכחית – כתובת IP שהוקצתה על ידי השרת שאליו אתה מחובר
  • טיימר להפעלה הנוכחית – זמן בשניות מאז שההפעלה התחילה
  • טופולוגיה והצפנה נוכחיים המשמשים בחיבור הנוכחי – משותף, OpenVPN-256 ביט

בקר ב LiquidVPN

לחיצה על ניתוק בצילום המסך השלישי שלמעלה תחזיר אותך לתמונת המסך המנותקת המוארת למעלה משמאל. מכאן תוכלו לבחור שרת אחר על ידי לחיצה על סמל בחירת השרת כפי שהראנו בעבר. אחרת, תוכלו ללחוץ על גלגל השיניים בתפריט השמאלי העליון ולבחור הגדרות. זה יביא את תפריט ההגדרות שיאפשר לך לשנות את אופן פעולתו של ה- VPN. יש לו שלוש לשוניות (משמאל לימין): נעילה כללית, מתקדמת ונוזל. בכרטיסיית ההגדרות הכלליות שני חלקים; אימות ואפשרויות. מילוי שם המשתמש והסיסמה כאן יחסוך אותם לשינויים עתידיים בשרת. האפשרויות בכרטיסיית ההגדרות הכלליות כוללות את הדברים הבאים:

 • התחבר אוטומטית כאשר החיבור יורד
 • חיבור אוטומטי בעת הפעלת LiquidVPN
 • הפעל את LiquidVPN בעת הפעלת המערכת
 • צמצם למגש לאחר החיבור
 • בדוק אם יש עדכוני תוכנה בעת ההפעלה
 • השבת את ה- IPv6

הגדרות לקוח LiquidVPN

הלשונית השנייה בתפריט ההגדרות היא הלשונית המתקדמת (מוצג התמונה האמצעית למעלה). בלשונית המתקדמת שני חלקים. הראשון שבהם הוא החלק openVPN הכולל את שתי האפשרויות הבאות:

 • פרוטוקול OpenVPN – יאפשר לך לשנות את הפרוטוקול מ- UDP ל- TCP
  • UDP – פרוטוקול Datagram למשתמש הוא פרוטוקול ברירת המחדל והמהיר ביותר
   • בדיקת שגיאות זוגיות אינה אופציונלית.
   • זה לא מתחייב שכל המנות יימסרו או את ההזמנה בה הם מגיעים.
  • TCP – פרוטוקול בקרת תעבורה (איטי יותר מאשר פרוטוקול TCP)
   • היא מבטיחה כי הנתונים יימסרו ויתקבלו בסדר שנשלח.
   • TCP שימושי במקרים מסוימים כאשר ברצונך לחקות תנועה של HTTPS.
 • Port – מאפשר לך לבחור יציאות שונות לתנועה שלך
  • אפשרויות יציאה: אוטומטית (שנבחרה עבורך), 53, 118, 123, 443, 921, 1194, 9201
   • שינוי יציאות עשוי לעזור אם אתה נתקל בבעיות חיבור
   • בחירת פרוטוקול TCP ויציאה 443 תאפשר לכם לדמות תנועה של HTTPS

החלק השני בכרטיסייה המתקדמת מאפשר לך להגדיר ידנית את שרת שמות הדומיינים (DNS). עליך להשאיר זאת לאוטומטי אם אתה מתכוון להשתמש בשירות LiquidDNS שמציע LiquidVPN. עליך לשנות זאת רק אם אתה מבין מה אתה עושה מכיוון שהוא יכול למנוע ממך גישה לאינטרנט אם אתה מזין את הערך הלא נכון.

התמונה האחרונה שלמעלה מאפשרת לך לקבוע איזו תנועה מותרת לזרום כאשר נעילת נוזלים מופעלת,. התיבה שלהם היא תיבת סימון המאפשרת תנועה ברשת המקומית (LAN) ומקום להוסיף או להסיר ידנית כתובות IP שיכולות לפעול בזמן נעילת נוזלים מופעלת..

בקר ב LiquidVPN

התחבר לקוח המק

בדיוק כמו התוכנה המותאמת אישית של Windows, ניתן להוריד את לקוח LiquidVPN עבור Mac מאתר האינטרנט שלהם. לקוח ה- Mac שלהם יש תכונות דומות לזו של Windows. קל להוריד ולהתקין. זה אמור לפעול ב- Mac OS X 10.7 ומעלה. הם מקלים בלחיצה אחת קל להוריד ולהתקין את לקוח ה- Mac שלהם. יש לו את אותה תכונת נעילת נוזלים כדי לנעול את ה- VPN שלך המשתמש בכללי ה- PF המקובלים באופן כללי המובנים במערכת ההפעלה X מעל Lion. יש לו הרבה מאותן תכונות כמו לקוח Windows שלהם. בנוסף ללקוח VPN המותאם אישית שלהם, ל- LiquidVPN יש גם מדריכים להגדרת תצורה ידנית של Mac OS X עבור Tunnelblick, PPTP ו- L2TP..

התחבר מ- iPhone או iPad

ל- LiquidVPN אין אפליקציית iOS אך הם תומכים בכל המכשירים (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS תומך באופן טבעי ב- L2TP / IPsec ב- VPN. ל- LiquidVPN יש מדריכים להגדרת התקני iOS באמצעות PPTP, L2TP / IPsec ו- OpenVPN פרוטוקולים עם השירות שלהם. להלן מדריך כללי להמחשה כיצד להגדיר L2TP / IPsec עבור LiquidVPN.

הגדרת ידנית מפוענחת L2TP / IPsec עבור iOS:

 1. לחץ על “הגדרותואז לחץ על “כללי“.
 2. גלול מטה ובחר “VPN
 3. הקש על “הוסף תצורת VPN
 4. בחר L2TP
  1. הזן א תיאור כמו חיבור LiquidVPN
  2. בתוך ה “שרת“הקלד את שרת השרת של שרת LiquidVPN. אתה יכול למצוא את כתובות השרת על ידי כניסה לאזור הלקוח באתר האינטרנט שלהם.
  3. הכנס את שם משתמש ו סיסמה עבור הערת ה- VPN: זה שונה מכניסה לאתר שלך וסופק לך על ידי צוות LiquidVPN בהודעת הדוא”ל שלך לקבלת פנים..
  4. אתה יכול להשיג את סוד ערך להזנת שדה זה על ידי כניסה לאזור הלקוח שלהם.
  5. לוודא “שלח את כל התנועה“מופעל.
  6. הקש על “להציל“.
 5. החלף את VPNדולק“כדי לבדוק את הקשר שלך

בקר ב LiquidVPN

חבר התקן אנדרואיד

ל- LiquidVPN אפליקציית בטא למכשירי אנדרואיד שיצאה לאחרונה לאחרונה. אפליקציה זו מספקת את אותה קלות שימוש למשתמשי אנדרואיד שיש ללקוח Windows. להלן איור המציג כמה צילומי מסך מאפליקציית אנדרואיד. המסך הראשון מציג את האימות שבו אתה מזין את שם המשתמש, את הסיסמה שלך (התקבל בדוא”ל המסביר שלך), לחץ על זכור אותי והקש הבא. זה חוסך את האישורים שלך לשינויים קלים יותר בעתיד בשרת. מסך הבחירה מוצג בשני צילומי המסך האחרים. בדומה ללקוח Windows, באפשרותך לבחור את האזור, הטופולוגיה והפרוטוקול עבור החיבור. שימו לב לשרתים שונים מוצגים שני הפרוטוקולים TCP ו- UPD בתמונות המסך שלהלן. אתה יכול גם לבדוק את ערכי הפינג האחרונים שיעזרו לך לקבוע את השרת המהיר ביותר אליו אתה יכול להתחבר.

אפליקציית אנדרואיד LiquidVPN

למרות שאפליקציית LiquidVPN עדיין בבטא, היא נראית דומה ללקוחות האחרים שלהם ותקל עליך להשתמש בשירות שלהם כדי להתחבר, לנתק ולשנות שרתים ברשת שלהם. אם אתה מכיר את לקוח Windows שלהם, תוכל בקלות לזהות ולהשתמש באפליקציית Android שלהם.

בקר ב LiquidVPN

מבחן מהירות LiquidVPN

LiquidVPN הצליח היטב במבחן המהירות שלנו. המהירות של השרת שלהם במיאמי, פלורידה הייתה מצוינת. עליכם להיות מרוצים מהמהירות של הרשת שלהם עבור רוב היישומים על סמך הבדיקה שלנו. בדיקה זו בוצעה באמצעות לקוח ה- LiquidVPN Windows באמצעות פרוטוקול OpenVPN (UDP) המוגדר כברירת מחדל המשתמש בקידוד AES 256 סיביות CBC לצורך קידוד של תעבורת האינטרנט שלך..

מבחן מהירות LiquidVPN

כפי שאתה יכול לראות היה הבדל של 12.9% במהירות בין החיבור ישירות לספק האינטרנט שלנו לבין החיבור לשרת במיאמי, פלורידה. כצפוי הוא אובדן מסוים במהירות החיבור, אך כדאי לאפשר את האבטחה הנוספת שמספקת רמת הצפנה זו. עם מהירות של קצת יותר מ 48 מגהביט לשנייה, עליכם להיות מרוצים מהביצועים של שירות LiquidVPN לכל צרכי האינטרנט שלכם..

סקירת LiquidVPN: מסקנה

למרות ש- LiquidVPN נמצא במרחב הפרטיות רק זמן קצר, כשנתיים, היא בנתה מוניטין טוב לשירות שהם מציעים בכך שהיא שמה לב ללקוחות שלהם. הרשת שלהם היא לא מהגדולות אבל מה שחסר להם בכמות, הם מפצים באיכות. לכל השרתים שלהם יש לפחות יציאות של 1 ג’יגה-סיביות לשנייה ולחלקם 10Gbps, יש להם הגנת DDoS של 20 ג’יגה-סיביות בכמה מהשרתים שלהם, ורוב השרתים שלהם מותאמים לתעבורת P2P. יש להם 44 שרתים ב 16 ערים הפרוסות על פני 9 מדינות שונות עם גישה ליותר מ 2000 כתובות IP ציבוריות. מדיניות ללא יומן שלהם, הדרך השקופה שבה הם מטפלים בבקשת מידע ותמיכה שלהם בתשלומים באמצעות ביטקוין מטבע הקריפטו מראה שהם לוקחים ברצינות את פרטיות חבריהם..

LiquidVPN תומך בפרוטוקולי OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec, SSTP ו- PPTP מה שהופך את השירות שלהם לתואם להתקנים ניידים ואפילו לנתבים מסוימים. יש להם תוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac OS X ואפליקציית בטא למכשירי אנדרואיד. המדריכים כוללים מדריכי התקנה שלב אחר שלב שיעזרו למשתמשים שלהם לקבוע את התצורה של השירות שלהם באמצעות פרוטוקולים שונים במערכות חלונות, מק OS, לינוקס, iOS, אנדרואיד, DD-WRT ומכשירים אחרים..

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac
 • אפליקציית בטא חדשה לאנדרואיד
 • מדיניות ללא יומן
 • שינוי טופולוגיית IP כדי להפוך אותך לאנונימי יותר
 • דרכים אנונימיות יותר לשלם כמו ביטקוין
 • ניסוי בהצפנה שאינה NIST באמצעות Camellia-256-CBC בכמה שרתים

רעיונות לשיפור השירות:

 • אפליקציה למכשירי iOS
 • ערבות ברורה יותר עם הגדרת שימוש מוגזם
 • ניווט טוב יותר באתר

אתה יכול להשתמש בשירות LiquidVPN כדי לנהל את הגלישה היומית שלך, לבנקאות מקוונת שלך, ליהנות ממדיה זורמת המועדפת עליך, לשמור על התנועה שלך מאובטחת בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות, או להתגבר על צנזורה מצד הממשלה המקומית שלך. זה צריך להיות מתאים לכל צרכי האינטרנט שלך. קחו את השירות שלהם לנסיעת מבחן ותראו בעצמכם. הם מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. זה יאפשר זמן לבדוק את השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלך. אם אתה נהנה מה- VPN שלהם, אתה יכול להירשם לגישה בלתי מוגבלת עם ארבעה חיבורים החל מ- $ 5.75 בלבד לחודש.

בקר ב LiquidVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map