נורטון מאת סימנטקNorton Security הוא כלי הגנה המיוצר על ידי חברת סימנטק. השם חוזר לקבוצת כלי DOS שהיו פופולריים בימים הראשונים של המחשבים. סימנטק רכשה את כלי האנטי-וירוס בשנת 1990. הגרסה הנוכחית מציעה הגנה מפני כל הנגיפים והתוכנות הזדוניות במקום אחד. הן אחת מתוכניות האבטחה הידועות ביותר בענף. בסקירה זו אנו נשתמש ב- Norton Security Deluxe כדי להפגין.

ישנן שלוש גרסאות של נורטון אבטחה עליהן נעסוק כאן. אלה הם הסטנדרט, הדלוקס והפרמיום. יש להם תכונות שונות, תלוי במה שאתה צריך. בתמונה למטה, תוכלו לראות את ההבדלים ביניהם. נשווה את ההבדלים בסקירה זו, בכדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

תמחור של נורטון AV

כפי שאתה רואה, הגרסה הסטנדרטית של Norton Security היא $ 34.99. זה לשנה ומחשב אחד. מהדורת הדלוקס היא 39.99 דולר לשנה. זה כולל תמיכה בעד חמישה מכשירים כולל טלפונים וטאבלטים. מהדורת הפרימיום היא 49.99 דולר לשנה עבור עד 10 מכשירים. נורטון מציע תוכניות לשנתיים עבור כל שלוש הגרסאות באמצעות אותן הנחות. אנו אוהבים את העובדה שמספר מכשירים עשויים להיות מכוסים בתוכניות הדלוקס והפרמיום. עוד רגע נעבור על התכונות של המוצרים השונים. אנו נשתמש ב- Windows 10, אך נורטון תומך בחלונות, מק, iOS ואנדרואיד.

הגנה מפני אנטי-וירוס

לא משנה באיזו תוכנת אנטי-וירוס תבחרו, כולם עובדים בצורה דומה. אתה מוגן מפני איומים חדשים ברגע שתתקין אותו. לאחר מכן תבצע סריקה ראשונית של המכשיר שלך. לאחר מכן התאמת הקבצים מול בסיס הנתונים שלהם כדי לוודא שלא קיימים וירוסים. מה שמבדיל בין נורטון זו התכונות שהיא מציעה. נדבר עוד על אלה בקרוב. אם אתה רוצה הגנה משפחתית על כל המכשירים שלך ותכונות ייחודיות שאינן מוצעות על ידי אחרים, אנו ממליצים להשתמש בגרסת הפרימיום.

תכונת הסריקה מחולקת למספר סוגים שונים. הסריקה המהירה, סריקת המערכת המלאה, סריקה בהתאמה אישית ומשימה בהתאמה אישית. אתה יכול גם לסרוק את כל המחשב או רק תיקיות. יתכן שתזמן סריקות אלה, וניתן לבצע אותן בתדירות גבוהה

כרצונך. סריקות מערכת מלאות עשויות להימשך זמן מה, ולכן תרצו לעשות זאת קודם. אף שהתוכנה תסרוק כל כונן שתרצה, זה לא יקרה באופן אוטומטי. במילים אחרות, אם אתה מחבר כונן USB, אתה צריך לומר לתוכנה לסרוק אותו.

לנורטון כלים נוספים כולל אפשרויות חומת אש, אנטי ספאם והגנה על זהות. יש להם גם כלים לניקוי מובנים בתוכנה שיעזרו לכם לבצע אופטימיזציה של המחשב. למרות שחלק מהמתחרים גובים תשלום עבור כלים נוספים, נורטון לא עושה זאת. בנוסף, קיים מצב בטיחותי למשפחה ייחודי. זה יעזור לילדיכם לגלוש בצורה בטוחה יותר. אם יש לך ילדים, זה ישמש כמסנן ידידותי לילדים שיסייע בהגנה עליהם מפני איומים חיצוניים.

בקר בכפתור נורטוןתכונות אבטחה ופרטיות

לנורטון יש לא מעט אפשרויות שתוכלו לבחור מהן, כך שהתוכנה עשויה להשתנות כך שתתאים לצרכים שלכם. ישנם חמישה אזורים שונים בקונסולה שתמצאו בהם תכונות. כולם נמצאים במסך למטה. יהיה נחמד לראות את כולם תחת אותו מקום.

קונסולת הראשי של נורטוןאבטחה:

סריקות – יש כאן ארבע קטגוריות.

 • סריקות ומשימות
  • סריקה מהירה – בודק רק חלקים מרכזיים במחשב שלך.
  • סריקת מערכת מלאה – יסודי מאוד, אך יכול לקחת זמן.
  • סריקה מותאמת אישית – אתה יכול להגדיר את התיקיות או הקבצים הספציפיים כאן.
  • משימה מותאמת אישית – מעדכן את הגדרות הנגיף ומנקה קבצי זמזמן, את היסטוריית הדפדפן ומייעל את הכונן הקשיח שלך.
 • מחק כוח נורטון – כלי תיקון אגרסיבי לבעיות שקשה למצוא
 • תובנה של נורטון – נותן לך רשימת קבצים שאפשר יהיה לדלג עליהם בסריקה, על סמך מספר המשתמשים שיש להם אותה. אם למשתמשים רבים בקהילה יש קובץ, הוא מניח שהוא בטוח.
 • דוח אבחון – דווח שעשוי לשמש כדי לעזור לך למצוא בעיות פוטנציאליות.

עדכון חי – עדכונים להגדרות הווירוס האחרונות.

היסטוריה – מציג את היסטוריית ההורדות וכל האיומים שנמצאו.

מתקדם – נותן רשימה של אפשרויות שונות שתוכלו להפעיל על ידי העברת המחוון למצב ON. זה כולל הגנה אוטומטית, חומת אש, הגנה מפני פריצות, הגנת דוא”ל, ביטחון זהות, הגנה על דפדפן, גלישה בטוחה והורדת מודיעין.

זהות:

זהות בטוחה – הכלי המשמש לאחסון חלקי הזהות שלך.

הגדרות זיהוי – מאפשר לך לקבוע את תצורת ה- Safe Identity שלך, ולהגדיר את האפשרויות של אנטי פישינג וה- Norton Safe Web.

סטטיסטיקה – נותן לך את היכולת לראות נתונים סטטיסטיים של פריטים הכלולים בכספת המאובטחת שלך. זה כולל הערות, כתובות, כניסות אוטומטיות, סיסמאות, כניסות רגילות ועוזר המילוי.

מחולל סיסמאות – כפי שהייתם מצפים, כלי זה יצור סיסמה מאובטחת. אתה נותן לו את ההנחיות, וזה ייצר אותן על סמך אלה.

ביצועים:

מיטוב דיסק – כלי לאיתור דיסק.

ניקוי קבצים – מנקה את הקבצים שלך ונפטר מהזבל.

מנהל ההפעלה – מאפשר לך להפעיל / לבטל תוכניות הפעלה. זה גם אומר לך כמה משאבים הם משתמשים, ונותן לך את האפשרות להגדיר תוכניות להתחלה מאוחרת.

גרפים – נותן לך גרף ביצועים חיים ועוד מספר גרפים הקשורים לגילויים, סריקות, התראות ועוד.

עוד נורטון:

זהות ניידת בטוחה – כל מה שיש לך בכספת הזהות שלך כולל אנשי קשר, סיסמאות ותווים יכול ללכת איתך לכל מקום.

הוסף מכשירים – הוסף את שאר המכשירים שברשותך.

משפחת נורטון – זהו מסנן אינטרנט שיעזור לשמור על בטיחות ילדיכם ברשת.

לנהל – כאן אתה מנהל את חשבונך.

תחת ציוד ההגדרות בפינה השמאלית העליונה, באפשרותך להתאים אישית מספר אפשרויות. ניתן לשנות את ההגדרות עבור אנטי-וירוס, חומת אש, אנטי-ספאם, הגנה על זהות, תזמון משימות והגדרות ניהול. כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות ודרכים רבות להתאים אישית את נורטון. למרות שיש כאן יותר פיצ’רים ממה שרשום כאן, יש לנו את העיקריות.

התקנה ותמיכה

עם הזמן התקנת תוכנת וירוסים הפכה לקלה יותר. נורטון אבטחה עושה עבודה טובה בהפיכת הדברים לפשוטים למשתמשים, לא משנה כמה הם מתמצאים. לאחר התקנת התוכנה תוכלו לגשת למסוף בשתי דרכים שונות. הראשון שם סמל בשולחן העבודה. זה ייראה כמו אייקון Norton Security שהצגנו בראש סקירה זו. הדרך השנייה לגשת למסוף היא לחיצה ימנית על אותו סוג אייקון במגש. קדימה ופתח את הקונסולה הראשית. לחץ על חלונית האבטחה כפי שתראה למטה.

קונסולת אבטחה של נורטון

מכאן, לחץ על הקישור שאומר סריקה מהירה.

סריקה מהירה

הסריקה המהירה בסדר כפעולה ראשונית. אם יש לך מספר גדול של קבצים במחשב שלך, זה עשוי להימשך זמן מה. אנו ממליצים לבצע סריקת מערכות מלאה בהקדם האפשרי. לתמיכה, ישנן אפשרויות רבות ושונות. הם מציעים צ’אט חי, תמיכה טלפונית, פורומים ובסיס ידע. כולם זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

ביצועי אנטי-וירוס והשפעת מערכת

בעת בחירת מוצר אנטי-וירוס, ביצועים והשפעה הם גורמים מכריעים. פעם, אנטי-וירוס של נורטון היה כבד מאוד במשאבים. למרות שזה עבד, אנשי מקצוע רבים לא אהבו את זה. כעת, נורטון פתר את הבעיות הללו. על פי אתר הבדיקות הבלתי תלוי av-test.org, Norton Security 2016 הוא אחד המוצרים המדורגים המובילים ברשימה שלהם. המשמעות היא שיש מעט מאוד השפעה על המערכת, כך שהבעיות שהיו לחלק מהתוכנית בתחילה אינן נושא עוד. זה ביצע טוב יותר בכל הבדיקות מהממוצע בתעשייה. זה מראה גילוי שגוי אחד של תוכנה לגיטימית, אבל הממוצע הוא שלוש.

בקר בכפתור נורטוןהמבחנים שלנו

בעת כתיבת ביקורות אנו רוצים לבדוק את התוכנה לעצמנו. ישנן מספר דרכים לבחון את Norton Security. אתר אחר, eicar.org, מספק כמה קבצי וירוסים מזויפים בהם הציבור עשוי להשתמש. כשהורדנו את הקבצים מהאתר, כולם נחסמו על ידי התוכנה.

הודעת וירוסים מנורטון

בדיקה נוספת שביצענו נעשתה על ידי יצירת מחרוזת וירוסים מזויפת בצורה של קובץ .txt ושמירתו. ברגע שניסינו קיבלנו את ההודעה שהוא חסם את הקובץ באופן אוטומטי. דבר אחד שאנחנו רוצים להזכיר הוא הסריקה המהירה לעומת הסריקה המלאה. הסריקה המהירה אמרה שאנחנו בטוחים, אך סריקה מלאה אספה כבר את קבצי הבדיקה שהיו לנו במחשב האישי. כמו כן, רשמו את אלה שלא ידענו עליהם. שניים מהם היו חיוביים כוזבים. אנו יודעים שמכיוון שקרה לנו זה בעבר עם הקבצים האלה. אם אתה יודע מה הקובץ, אתה עדיין יכול לגשת אליו.

נורטון אבטחה לאנדרואיד

ל- Norton Security יש גרסאות ל- iOS ולאנדרואיד, אך אנו נראה לך את גרסת ה- Android. כדי להתחיל, עבור לחנות Google Play. בשלב הבא חפש את Norton Security. כפי שאתה רואה בתמונה למטה, התוכנית נקראת Norton Security and Antivirus. הקש על כפתור ההתקנה ואז על כפתור הפתיחה.

מסכי התקנת אנדרואיד

לאחר פתיחת התוכנה, הקש על קישור ההסכמה וההפעלה. התוכנית תתחיל לסרוק אוטומטית. בסיום תראה את ההודעה שאתה מוגן או שאתה נמצא בסיכון.

נורטון אבטחה לסריקת אנדרואיד

הסמלים בחלקו העליון מאפשרים לך לגשת לתכונות. הזן את קוד הרישיון שלך כדי שתוכל לקשר את כל המכשירים שלך זה לזה.

מחשבות אחרונות

בגלל העבר, לא ציפינו להרבה מנורטון ביטחון. עם זאת, הופתענו לטובה כשכתבת ביקורת זו. הדברים השתנו עם נורטון וזה ביצע טוב בכל המבחנים שלנו. אנחנו מאוד אוהבים את הכלים המובנים שלהם, ואת היכולת לחבר את המכשירים השולחניים והניידים שלנו. הכל היה מסומן היטב וקל לשימוש. אנו ממליצים שתבדוק את גרסאות Norton Security Deluxe ו- Premium. אם אתם מחפשים הגנה טובה ופתרון כולל לתוכנת אנטי-וירוס, זהו זה שתרצו להסתכל עליו.

בקר בכפתור נורטון

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me