Norton WiFi פרטיות VPN סקירה

הבה נתחיל בסקירת ה- VPN של פרטיות ה- Norton WiFi על ידי כך שציינו שמדובר בשירות VPN חדש המוצע על ידי אחת מחברות אבטחת המחשבים המובילות בעולם, נורטון על ידי סימנטק. שירות אי-יומן שלהם יעזור להפוך אותך לאנונימי יותר בזמן הגלישה באינטרנט מכל מקום. זה גם יצפין בצורה מאובטחת את כל התעבורה באינטרנט שלך. זה יגן על הזהות המקוונת שלך בזמן הגלישה. VPN WiFi של פרטיות Norton כולל גם חוסם מודעות שיכול לצמצם שיווק ממוקד שמופנה אליך ולהגדיל את זמני טעינת העמודים עבור אתרים רבים שאתה מבקר בהם..


Norton WiFi פרטיות VPN סקירה

תמחור והצעות מיוחדות

נורטון משווקת את ה- VPN הפרטי של Wifi שלה כמוצר יחיד ומצורפת לכמה ממוצרי אבטחת המחשבים האחרים שלהם. שירות ה- VPN העצמאי שלהם מוצע בשלוש חבילות רישוי שונות. אלה מתומחרים על פי מספר המכשירים; אחת, חמש או עשר בהן ניתן להתקין את השירות ואת תקופת המינוי.

תמחור VPN פרטיות של Norton WiFi

כל חבילה נמכרת בשני אורכי טווח שונים: חודשית ושנתית. הנחות ניתנות לרכישת רישיונות רבים יותר ועבור חבילות לטווח ארוך יותר. חבילות הרישוי של VPN ותמחורן הן כדלקמן:

 • רישיון מכשיר אחד
  • מחיר חודשי – 4.99 דולר
  • מחיר שנתי – 39.99 $ (10 $ הנחה)
 • חמישה רישיונות מכשירים
  • מחיר חודשי – 7.99 $
  • מחיר שנתי – $ 39.99 ($ ​​40 הנחה)
 • עשרה רישיונות מכשירים
  • מחיר חודשי – 9.99 $
  • מחיר שנתי – $ 59.99 ($ ​​40 הנחה)

שים לב כי מדובר בתוכניות מנוי חוזרות וכי ההנחה השנתית המוצגת היא לשנת השירות הראשונה בלבד. השנים שלאחר מכן הינן בשיעור המנוי הרגיל. בהתחשב במבנה התמחור הזה, אנו מאמינים כי העסקה הטובה ביותר שלך נובעת מרכישת חבילת הרישיון השנתית. הוא מספק רישיונות התקנים מרובים שרוב המשתמשים דורשים במחיר הוגן. המשמעות היא שתוכלו לקבל שנה שלמה משירות ה- VPN שלהם לחמישה מכשירים במחיר של 39.99 דולר, מה שמסתכם בדיוק 3.33 דולר לחודש.

השימוש בשירות ה- VPN של Norton WiFi Privacy VPN יספק לך את היתרונות הבאים:

 • הגן על הנתונים שלך בעת השימוש ב- Wi-Fis ציבורי שאינו מאובטח.
 • הצפן את כל הנתונים המקוונים שלך מעיניים סקרניות, ממשלתיות או אחרת.
 • עזרו לשמור על אנונימיות בזמן ניהול העסק המקוון שלכם.
 • תן לך גישה ל- VPN ללא התחברות שאינו עוקב או מאחסן אף פעילות באינטרנט שלך.
 • מאפשר לראות ולהשתמש באינטרנט ללא צנזורה.
 • לפתוח עולם של תוכן מדיה זורם.
 • אפילו משחק הקניות המקוון שלך.

כפי שציינו בעבר, אתה יכול לרכוש את ה- VPN לפרטיות של Norton Wifi כשירות עצמאי או יחד עם מוצר Norton Security Deluxe שלהם. רכישת התוכנה המצורפת תביא לך את היתרונות הנוספים הבאים:

 • מאפשר לך לאבטח מחשבים אישיים מרובים (עד חמישה), מחשבי מקינטוש, וטלפונים חכמים וטאבלטים (גם iOS וגם אנדרואיד) באמצעות מנוי יחיד..
 • מגן עליך מפני וירוסים, רוגלות, תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים אחרים כאשר אתה מחובר לאינטרנט מכל אחד מהמכשירים שלך.
 • עזור לך לנהל את ההגנה על כל המכשירים שלך מפורטל אינטרנט אחד קל לשימוש.
 • מתריע על אפליקציות אנדרואיד מסוכנות לפני שתוריד אותן.
 • מספק לך אחריות 100% ללא וירוסים.

נורטון אבטחה + תמחור צרור VPN

רכישת המוצר המצורף במחיר של 79.99 $ בלבד לשנת השירות הראשונה תאפשר לך להתקין הן Norton Security Deluxe והן את שירות ה- VPN של Norton WiFi Privacy VPN על חמישה מכשירים. זה ישמור עליכם מוגנים מפני סנופרים באינטרנט, תוכנות זדוניות, וירוסים ואיומים מקוונים אחרים, לא משנה עם איזו פלטפורמה אתם מתחברים לאינטרנט.

באפשרותך לרכוש את שירות ה- VPN של פרטיות Norton WiFi באמצעות כרטיסי האשראי הבאים: אמריקן אקספרס, מאסטרקארד, ויזה, גלה ו- JCB. למי שאוהב לנהל את כל הרכישות המקוונות שלו ממיקום מרכזי, הוא מקבל את PayPal.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

תקופת ניסיון ללא סיכון

ל- Symantec אין ניסיון בחינם לשירות הפרטיות של Norton Wifi שלהם. עם זאת, הם רוצים שכל המשתמשים יוכלו לבדוק את ה- VPN שלהם בלי לדאוג ולכן הם מציעים ערבות להחזר הכסף. למעשה הם מציעים שתי ערבויות שונות בהתבסס על תקופת המינוי שלך בתשלום.

אם נרשמים למנוי חודשי, הם מציעים אחריות של 14 יום להחזר הכסף. עם זאת אם נרשמים למנוי שנתי, הם מרחיבים את ההתחייבות שלך ל -60 יום מלא. המשמעות היא שתוכלו לקבל עד חודשיים לבדוק את השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לכל הצרכים שלכם. יש לבצע בקשות להחזר כספי בתוך המספר המתאים של הימים (14 או 60) ממועד הרכישה למנוי שלך.

מיקומי שרת VPN של פרטיות Norton WiFi

רשת הפרטיות של Norton WiFi מורכבת משרתי VPN ב 28 מדינות שונות. אלה מיועדים לספק כיסוי עולמי כך שתוכלו להתחבר לשירות שלהם כמעט מכל מקום. יש להם שרתים בכל יבשת גדולה כולל אפריקה, אסיה, אירופה, אוקיאניה, צפון אמריקה ודרום אמריקה. מדינות אלה ויבשותיהן הקשורות להלן הן כדלקמן:

 • אפריקה
  • דרום אפריקה
 • אסיה
  • ישראל, יפן, סינגפור
 • אירופה
  • אוסטריה, בלגיה, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, הולנד, נורבגיה, פולין, רומניה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, אוקראינה, בריטניה
 • צפון אמריקה
  • קנדה, מקסיקו, ארצות הברית
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה
 • דרום אמריקה
  • ברזיל

מספר המיקומים הנוכחי קטן יחסית בהשוואה לחלק מהספקים הגדולים יותר במרחב ה- VPN. עם זאת, שירות הפרטיות של Norton WiFi הוא חדש ועדיין מתרחב. הם עדיין שוקלים מיקומים חדשים של שרתי VPN. עם זאת, מיקום השרתים הנוכחיים שלהם אומר שאתה יכול לגשת בקלות לרשת ה- VPN הנוכחית שלהם מרוב המקומות בעולם.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

נורטון VPN אבטחה ופרטיות

אתר הפרטיות של Norton Wifi מציין כי הם משתמשים בהצפנה של “ציון בנקאי” כדי להצפין את כל הנתונים שלך בזמן השימוש בשירותם. האתר שלהם אינו מכיל פרטים נוספים בנוגע לפרוטוקולים וכוח ההצפנה הכרוך בכך. הדבר היחיד שהצלחנו ללמוד הוא שמדובר בעוצמת הצפנה של לפחות 128 סיביות ושתוכלו ליהנות מההגנה שלה במכשירי Windows, Mac OS X, iOS ו- Android. ניסינו לקבל פרטים נוספים, אך נכון להיום לא הצלחנו להשיג אותם. אנו נעדכן את החלק הזה בסקירת הפרטיות של Norton Wifi שלנו כאשר הדבר ישתנה.

בקשר לפרטיותך בעת השימוש בפרטיות WiFi של Norton, הם אין לרשום שום מידע בזמן שאתה משתמש בשירות שלהם ומייצר מפתחות חיבור חדשים בכל פעם שאתה מתחבר אליו. פירוש הדבר שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שפרטיותך מוגנת בעת השימוש בשרתי ה- VPN שלהם. הם קיבלו גם את חותמת האישור של TRUSTe על הצהרת הפרטיות שלהם, שתוכלו לבדוק בעצמכם באתר שלהם.

תמיכה בפרטיות של Norton Wifi

לתמיכה שמציע שירות הפרטיות Norton Wifi יש רבדים רבים. ראשית, יש להם שירות צ’אט שזמין 24 שעות ביממה. שירות זה פועל כמו ממסר טלפון. ראשית תדבר עם אדם שיפנה את השאילתה שלך לאנשי התמיכה הנכונים. הם עשויים להציע להתקשר אליך כדי לעזור לך בבעיות מורכבות. אתה יכול גם להתקשר ישירות לצוות התמיכה שלהם אם אינך אוהב להקליד. יש להם גם נוכחות גדולה 24/7 באתרי מדיה חברתית בהם תוכלו לקבל מידע. לבסוף, באתר שלהם יש שאלות נפוצות שיכולות לעזור לך בבעיות מסוימות כמו חיוב והתקנת תוכנה. לבסוף, אתה יכול לשלוח בדוא”ל את התמיכה שלהם בבעיות ובשאלות שלך, אך שימו לב שתגובות באמצעות דואר אלקטרוני בנושאים טכניים נוספים עשויים לארוך מספר ימים..

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

בדיקת שירות הפרטיות של נורטון Wifi

מוריד תוכנת פרטיות של Norton Wifi

סימנטק פיתחה תוכנת לקוח שולחני עבור Windows ו- Mac OS X כדי לפשט את השימוש בשירות ה- VPN שלהם. יש להם גם אפליקציות דומות למכשירי iOS ו- Android. משמעות הדבר היא שאתה יכול להתחבר בקלות לרשת ה- VPN שלהם מכל המכשירים שלך.

על מנת לרכוש ולהוריד את התוכנה שלהם, עליך ליצור תחילה חשבון עבור Symantec. אם עדיין אין לך חשבון כשאתה נרשם לשירות שלהם, הוא יבקש ממך ליצור חשבון על ידי הזנת כתובת דוא”ל וסיסמא. לאחר מכן תוכל להשלים את רכישת הפרטיות שלך ב- Norton WiFi. לאחר שתשלים את המנוי, תקבל דוא”ל אישור עם הקוד בן 25 הספרות הדרוש לך כדי להוריד את קובץ ההתקנה של תוכנת הפרטיות Norton Wifi לשולחן העבודה שלך..

התקנת פרטיות ראשונה של נורטון Wifi

היכנס תחילה לדף ניהול החשבון שלך באמצעות כתובת הדוא”ל והסיסמה שבה השתמשת כדי ליצור את חשבונך. הבא הזן את הקוד בן 25 הספרות שקיבלת בדוא”ל אימות המנוי שלך. זה ירשום את המנוי שלך לפרטיות של Norton Wifi לחשבונך. לאחר מכן תוכל להוריד אותו לשולחן העבודה מדף ניהול החשבון שלך. אם אינך עובר ישירות לשירותים, לחץ על סמל השירותים. משם לחץ על כפתור ההורדה לצד התוכנה הרשומה שלך.

רישום המינוי לפרטיות של Norton WiFi שלך

זה יפתח את ההתקנה של נורטון. אם זו ההורדה הראשונה שלך של התוכנה, לחץ על כפתור “מסכים והורדה” כדי להוריד את קובץ ההתקנה למחשב הנוכחי שלך. עקוב אחר ההנחיות בדף זה כדי להשלים את תהליך ההורדה.

התקנת פרטיות Norton Wifi במכשירים אחרים

לאחר שמינוי התוכנה שלך הותקן במכשיר אחד, אתה יכול להשתמש באותו דף הגדרה כדי ליצור קישור אימייל להתקנתו להתקנים אחרים כמו iPhone, טלפון אנדרואיד, טאבלט, מחשב נייד או מחשבים אחרים. ראשית בחר את הקישור “התקן את התוכנה במכשיר אחר” במרכז התחתון של דף ההתקנה של נורטון. פעולה זו תיצור קישור להורדה. לאחר מכן הזן כתובת דוא”ל שאליה ישלח את הקישור ולחץ על החץ המתפתל ימינה לצידו כדי לשלוח אותה. לאחר מכן תראה אישור כי הקישור נוצר ונשלח לכתובת הדוא”ל שציינת. תהליך זה מוצג להלן.

התקנת פרטיות Norton WiFI במכשירים אחרים

לסיום הורדת קובץ ההתקנה למחשב או למחשב נייד אחר, פשוט פתח את קישור הדוא”ל עליו. עבור מכשירים ניידים שברצונך להתקין עליהם, פתח את הדוא”ל המכיל את קישור הפרטיות של Norton Wifi במכשיר ובחר אותו. ההתקנה משם מנוהלת על ידי החנות המתאימה (Google Play או Apple iTunes).

המפרטים להפעלת תוכנת Norton VPN בפלטפורמות OS שונות הם כדלקמן:

 • אנדרואיד – 4.0 ואילך
 • iOS – 6 ואילך
 • Mac OS X – 10.8 ואילך
 • חלונות – 10, 8.1, 8. 7 SP 1 ואילך, Vista SP 1 ואילך

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

התקנת לקוח חלונות הפרטיות של Norton WiFi

לאחר שהורדת את קובץ התקנת הלקוח למחשב האישי או למחשב הנייד שלך, הפעל אותו כמנהל מערכת. זה יאפשר לו להתקין ללא מנהלי ההתקנים המתאימים. ראשית בחר בשפה שלך ולחץ על כפתור “אישור”. זה יעלה את מסך ההתקנה. לחץ על “הבא” עליו ותראה מסך שיסקור את תנאי השירות. עליכם להסכים לאלה להמשך ההתקנה. לאחר מכן, לחץ על כפתור “אני מסכים” וההגדרה תימשך. המשך לבחור “הבא” עד שתראה את מסך הסיום. לחיצה על כפתור “סיום” במסך זה תפתח את הלקוח לראשונה. זה יפתח את דף אימות הלקוח בו עליך להזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה של חשבונך.

התקנת פרטיות של Norton WiFI

הפעלת הלקוח לראשונה

לאחר שתזין את אישורי האימות שלך, הלקוח ייפתח. בפעם הראשונה שהוא ייפתח, הוא יחבר אותך לשרת ה- VPN המהיר ביותר מהמיקום הנוכחי שלך ואז יטען במגש Windows כשאתה לוחץ על יישום אחר. זה קורה מכיוון שברירת המחדל הלקוח מוגדר להפעלה בעת התחלה וחיבור אוטומטי. ניתן לגשת להגדרות אלה יחד עם זו לפרוש מהלקוח על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בצד ימין למעלה.

השקת הלקוח הפרטיות של Norton WiFiאם אינך רואה את לקוח הפרטיות של Norton Wifi, לחץ על הסמל שלו (התמונה האחרונה למעלה) במגש המערכת כדי לפתוח אותו שוב כחלון הראשי..

שימוש בלקוח הפרטיות של Norton Wifi

אם ברצונך להתחבר למיקום אחר מהלקוח לחץ על סמל סיכת המיקום הווירטואלי בחלק העליון מעל המפה של המיקום הנוכחי שלך. פעולה זו תפתח את המסך המכיל את כל המדינות שתוכלו להשיג בהן מיקומים וירטואליים. פשוט גלול למדינה שאליה תרצה להתחבר ולחץ עליה. הלקוח ינתק אותך אוטומטית מהמיקום הנוכחי שלך ויחבר למיקום חדש. זה יקצה לך כתובת IP וירטואלית עבור היעד החדש. תהליך זה מומחש להלן כאשר בריטניה נבחרה כמיקום החיבור החדש.

החלפת שרתים עם לקוח הפרטיות של Norton WiFi

ניתוק מרשת ה- Norton VPN דורש רק מיתוג של מתג החיבור. לאחר הניתוק, כבר לא תהיה מוגן ומיקומך וכתובת ה- IP שלך יהיו גלויים.

הכרטיסייה האחרונה בלקוח הפרטיות של Norton WiFi מאפשרת לך לחסום מודעות בזמן השימוש בשירות. זה חוסם את עוקבי המודעות על ידי יירוט העוגיות שלהם והסרת המידע המזהה שלך. הגדרת זה תעזור להבטיח שאתרים אחרים לא יוכלו יותר לעקוב אחריך להציג מודעות מעצבנות המכוונות להרגלי הגלישה שלך. זה יאפשר לדפים רבים לטעון מהר יותר וכך יעזור לך לגשת לאתרים אלה בפחות זמן. התמונה למטה מציגה את החסימה כאשר הותקן לראשונה שירות נורטון ולאחר מספר ימים. יש לציין כי חוסם המודעות מופעל רק כשאתה מחובר לרשת VPN של Norton.

שימוש בחוסם מודעות פרטיות של Norton WiFi

כפי שאתה יכול לראות, לקוח הפרטיות של Norton WiFi עבור Windows קל לשימוש ולהתקנה. ניתן להגדיר אותו לחבר אותך באופן אוטומטי למיקום המהיר ביותר כאשר אתה מפעיל את Windows כדי להבטיח כי חסימת הפרעות VPN, תמיד תהיה מחובר לשירות שלהם בזמן הגלישה באינטרנט. חיבור וניתוק מרשת ה- VPN שלהם דורש לחיצה אחת בלבד. שינוי מיקומים וירטואליים לוקח רק זוג. זה לא הופך להיות הרבה יותר פשוט מזה. לקוח ה- Mac OS X שלהם דומה ל- Windows ופשוט קל לשימוש בו.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

התקנת אפליקציית אנדרואיד אבטחת הפרטיות של Norton WiFi

כפי שהמחישנו בסעיף “התקנת פרטיות Norton Wifi במכשירים אחרים” בסקירת הפרטיות של Norton WiFi, קישור דוא”ל משמש לגישה לחנות Google Play להתקנת האפליקציה. לאחר חנות האפליקציות, הקש על כפתור “התקן” עבור האפליקציה. לאחר סיום ההתקנה, לחץ על כפתור “פתח” כדי להפעיל את Norton Wifi Privacy Secure VPN בפעם הראשונה.

התקנת אפליקציות VPN של Norton WiFi מאובטחת על פרטיותלפני שנפתח מסך האפליקציה הראשי בפעם הראשונה, עליכם להסכים לתקנון התנאים וההגבלות. לאחר מכן הקש על הקישור לחשבון בתשלום. בשלב הבא, אמת את המנוי שלך על ידי הזנת כתובת הדוא”ל וסיסמת חשבונך והקשה על כפתור “כניסה”. אז עליך לאפשר לו ליצור את חיבור ה- VPN.

Norton WiFi פרטיות מאובטחת כניסה לאפליקציות אנדרואיד ל- VPN

באמצעות אפליקציית אנדרואיד אבטחת הפרטיות של Norton WiFi

לאחר השלמת כל השלבים הללו, המסך הראשי יפתח ויחבר אותך לשרת המותאם ביותר למיקומך הנוכחי. זוהי פעולת ברירת המחדל עבור האפליקציה (צילום מסך ראשון למטה).

WiFi פרטיות מאובטח VPN אנדרואיד תפריט

לפני שנדון כיצד להתחבר למדינות אחרות המשתמשות באפליקציה, בואו נסתכל על התפריט שאליו ניתן לגשת באמצעות החלקה ימינה או הקשה על סמל התפריט (שלושה סרגלים אופקיים) בחלק השמאלי העליון של המסך. תפריט זה, יחד עם הדרכת העזרה שלו ומסך השאלות הנפוצות, מוצג למעלה. תפריט זה מכיל את האלמנטים הבאים:

 • לשחזר רכישות – זה יאפשר לך לנהל את הרכישות שלך.
 • עזרה – זה יפתח מדריך עזרה קצר עם קישורים שיעזרו לכם למצוא את מה שאתם צריכים.
 • שאלות נפוצות – פותח שאלות נפוצות בנושא VPN Secure VPN של Norton WiFi שתוכל לגלול דרכו.
 • על אודות – מכיל מידע הנוגע לאפליקציה כמו גרסה ומספר סידורי.
 • דרג את האפליקציה הזו – מאפשר לך לדרג את האפליקציה בחנות Google Play.
 • להתנתק – יוצא אותך מאפליקציית Android.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

התחברות ושינוי מיקום VPN באמצעות אפליקציית Android

כעת נבחן את הלשוניות העיקריות ואת המסכים הקשורים אליהם. סמלי כרטיסיית הקבצים נמצאים מעל המפה במסך הראשי. הראשון הוא מסך החיבור הראשי עצמו שמציג מפה של המיקום הווירטואלי שלך עם סיכת מיקום ירוקה שמציינת את מיקומך. כתוב גם שהנתונים שלך מאובטחים ואתה מחובר לשרת VPN. מתחת זה מיקום השרת שלך וכתובת ה- IP הווירטואלית שהוקצתה לך ממנו. הדבר האחרון במסך זה הוא המתג הכחול לחיבור המאפשר לך להפעיל ולכבות אותו רק באמצעות ברז.

הכרטיסייה השנייה היא “הגנת רשת”. זה מאפשר לך להגדיר להתחבר אוטומטית לרשת VPN של Norton אם אתה מתחבר לרשת WiFi לא מאובטחת. ברירת המחדל לכך היא “מופעלת” ואנו ממליצים להשאיר אותה במצב על מנת להבטיח שהמידע שלך יהיה תמיד בטוח כאשר אתה מחובר לרשתות לא מאובטחות. האפליקציה גם תתריע בפניכם כאשר אתם עומדים להתחבר לאחד כזה.

החלפת שרתים ביישום Norton WiFi Privacy VPN Android

הכרטיסייה השלישית היא “בחר אזור” המכילה רשימה של המדינות שיש בהן מרכזי VPN שאליהן תוכלו להתחבר. שימו לב, בתחילה הוא מראה את וושינגטון הבירה בארצות הברית כמיקום הנוכחי. כל שעליך לעשות הוא לגלול למדינה אחרת ולהקיש עליה כל מה שצריך כדי לשנות את המיקום שלך. זה מוצג עבור המעבר לשרת ליד לונדון בבריטניה בדוגמה שלמעלה.

חסימת מעקב אחר מודעות

הכרטיסייה האחרונה היא “חסימת מעקב אחר מודעות”. הפעלת פעולה זו תמנע מעוקבים אחר מעקב אחר מיקומך ולעקוב אחר תנועותיך, כמו גם פעולותיך באינטרנט. זה ישפר את החוויה המקוונת שלך בזמן השימוש במכשיר ה- Android שלך. כיבוי החיבור קל באותה המידה. פשוט הפעל את מתג החיבור הכחול. תוכל מייד לומר שאתה כבר לא מוגן מכיוון שדגי המסך יהיו בצבע אדום בוהק והמתג יהיה אפור.

Norton WiFi חסימת פרטיות מאובטחת VPN Tracker עבור אנדרואיד

סימנטק הקלה עליכם להתקין את פרטיות Norton WiFi ולהשתמש ברשת ה- VPN שלהם עם אנדרואיד. פעולה זו תעזור לשמור על אנונימיות ולהגן על התנועה המקוונת שלהם. חיבור לשירות שלהם ושינוי המיקום הווירטואלי שלך דורש רק ברז או שניים. זה לא יכול להיות קל יותר. הם אפילו דואגים להתחבר ל- VPN ברשתות לא מאובטחות כך שתמיד תהיה מוגן כשאתה משתמש ברשת. מי שמשתמש במכשירי אייפון, אייפד ומכשירי iOS אחרים, יכול ליהנות מאפליקציה דומה בעת השימוש בשירות VPN של Norton WiFi Secure VPN.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

מבחן מהירות VPN של Norton Wifi פרטיות

המהירות של שירות נורטון הייתה טובה. ביצענו בדיקה זו באמצעות לקוח Windows. ראינו רק הפסד קטן במהירות תוך חיבור לאחד משרתי ה- VPN שלהם. אובדן זה נובע מההוצאה החישובית של הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך. עם זאת, זהו מחיר נמוך לשלם עבור האבטחה, האנונימיות הנוספת ויתרונות אחרים שאתה מקבל מחיבור דרך שרת VPN.

מבחן מהירות VPN של Norton WiFi פרטיות

מבחן המהירות מראה כי החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 25.62 Mb / s ל- 23.78 Mb / s. זו ירידה של כ- 7.2% לשרת בסיאטל, וושינגטון. הגנה על זהותך המקוונת, המידע האישי והרגלי הגלישה שלך מבדיקה לא רצויה בהחלט שווה ירידה כה מהירה. היתרונות הנוספים של היכולת להסיר מגבלות גיאוגרפיות ולעקוף צנזורה באינטרנט באמצעות שירות נורטון מקלים על הבחירה עוד יותר.

סקירת VPN של פרטיות Norton WiFi: מסקנות

סימנטק עוסקת בתחום אבטחת המחשבים מאז שרכשה את נורטון בשנת 1990. המטה שלהם נמצא בקליפורניה. מדובר בחברת מחשבים, ניהול אינטרנט ואבטחה מכובדים. ביוני 2016 הם פרסמו את פרטיות Norton WiFi למכשירים ניידים. מאז הם הרחיבו את שירותם ופיתחו לקוחות ואפליקציות תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows, Mac OS X, iOS ו- Android.

VPN של פרטיות Norton WiFi משתמש במה שהחברה מכנה קידוד “בנקאי” כדי להצפין ולהגן על התעבורה שלך באינטרנט. יש להם רשת VPN קטנה אך צומחת בשרתים ב- 28 מדינות שונות. יש להם טביעת רגל כמעט בכל יבשת גדולה, כך שתוכלו לגשת לשירותם כמעט מכל מקום. הם ספקי VPN אמיתיים ללא רישום מכיוון שהם לא עוקבים אחר מידע כלשהו או רושמים אותם בזמן שאתה משתמש בשירות שלהם.

כל התוכנות המותאמות אישית שלהן קלות להתקנה ושימוש. רק כמה ברזים או לחיצות יחברו לרשת שלהם עם כתובת IP וירטואלית חדשה. התוכנה שלהם כוללת גם חוסם מודעות שיכול למנוע ממך הפצצה מתמדת על ידי שיווק ממוקד ולעזור לדפי אינטרנט להיטען מהר יותר. יש להם תמיכה דרך צ’אט מקוון, טלפון ודוא”ל. אתה יכול לקבל תמיכה גם דרך מסד הנתונים השאלות הנפוצות, מדריכי ההתקנה והשימוש שלהם, וקהילת נורטון. יש להם בלוג אבטחה והם פעילים באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ו- YouTube.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכנה מותאמת אישית למערכות Windows ו- Mac.
 • לנורטון אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ואנדרואיד.
 • הם ספק VPN אמיתי שאינו רושם.
 • ערבות כספית טובה במיוחד, במיוחד אם אתה מנוי לשנה (60 יום).
 • תמחור סביר.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף מידע נוסף על הרשת והשרתים שלהם באתר האינטרנט שלהם.
 • ספק פרטים נוספים על הפרוטוקולים שלהם ועל חוזק ההצפנה שלהם.
 • הוסף מתג להרוג לתוכנה שלהם כדי להימנע מנפילת שירות ה- VPN.

פרטיות Norton WiFi עשויה פשוט להיות שירות ה- VPN שאתה מחפש אם ברצונך לפתוח מגבלות גיאוגרפיות, לעקוף צנזורה באינטרנט ולהגן על פרטיותך המקוונת. אם אתה חובב מוצרי האבטחה האחרים שלהם, אתה יכול לארוז אותם עם פרטיות Norton WiFi. לשירות ה- VPN שלהם מהירות טובה. סימנטק מציעה אחריות של 60 יום להחזר הכסף. בדוק את זה בעצמך ובדוק אם ה- VPN שחיפשת. אם אתה אוהב את השירות, אתה יכול להתקין את ה- VPN בחמישה מכשירים שונים במחיר של 3.33 $ לחודש בלבד.

בקר ב- Norton Wifi VPN Privacy

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map