סקירת OverPlay 2017

בואו נתחיל בבדיקת ה- OverPlay שלנו ונציין כי מדובר בספק רב-צדדי. הם מציעים לא רק VPN אלא גם שירות DNS חכם. למי שרק רוצה לגשת לתוכן שעשוי להיות מוגבל מבחינה גיאוגרפית, DNS חכם הוא בחירה מצוינת מכיוון שהוא מספק תוכן במהירות המלאה של ספק שירותי האינטרנט שלך. אם אתה זקוק להצפנה שמציע VPN מלא, הם גם כיסית שם. שירות ה- VPN שלהם יכול לספק לך כתובת וירטואלית דרך כל אחד משרתי ה- 650+ שלהם ברחבי העולם, תוך הבטחה שכל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת בצורה מאובטחת. אולי הכי טוב מכולם. יישומי הלקוחות החדשים שלהם הופכים את ה- VPN לקל לשימוש בכל אחד מהם.


OverPlay

תמחור והצעות מיוחדות

אוברפליי משווקת את שירותיהם בשתי חבילות שונות. הראשון שבהם הוא SmartDNS פלוס VPN והשני הוא SmartDNS עצמאי. כל אחד מהם נמכר באמצעות ארבעה מונחים שהוזלים לפי אורך המונח. הנחות גדולות יותר ניתנות לתנאים ארוכים יותר. תוכניות אלה כוללות חודש, 3 חודשים, 6 חודשים ושנה.

תמחור OverPlay

החבילה הראשונה שמציע OverPlay היא שירות SmartDNS עצמאי. אם אתה בטוח שאינך זקוק להצפנה, חשש למחיר ורוצה רק לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי ממקומות אחרים בעולם, אז SmartDNS עצמאי הוא אלטרנטיבה מצוינת עבורך. יש לה תוכניות תמחור של 4.95 דולר לחודש ו 49.95 $ למשך 12 חודשים. המשמעות היא שתוכל לקבל גישה לשירות OverPlay SmartDNS החל מ- 4.16 $ לחודש בלבד. מדובר בחיסכון כולל של מעל 15% מהמחיר החודשי הרגיל של SmartDNS.

החבילה השנייה עליה נעסוק כוללת שניהם SmartDNS פלוס שירות VPN. אם אתה חושב שתזדקק להצפנה מכל סיבה שהיא, עליך להירשם לחבילה המשולבת. יש לה תוכניות תמחור של 9.99 דולר לחודש ו- 99.95 דולר למשך 12 חודשים. המשמעות היא שתוכל לקבל גישה מלאה לשני שירותי OverPlay החל מ -8.33 דולר לחודש. מדובר בחיסכון כולל של מעל 16% מהמחיר החודשי הרגיל.

אז מה אתה מקבל עבור $ 8.33 לחודש? OverPlay מציעה לכל מנויי ה- VPN את היתרונות הבאים ללא קשר לתוכנית שבחרת:

 • תוכנת VPN מותאמת אישית בחינם עבור Windows ו- Mac OS X
 • 2 חיבורים סימולטניים – שולחן עבודה אחד ונייד אחד
 • רוחב פס ושימוש ללא הגבלה של VPN
 • IP-וירטואלים של יותר מ- 330 שרתים ברחבי העולם
 • כתובות IP משותפות בין מנויים לטובת פרטיות טובה יותר
 • בחירה בפרוטוקולי VPN: OpenVPN, PPTP, L2TP
 • היכולת לעקוף צנזורה ומגבלות גיאוגרפיות
 • הגנת נקודה חמה Wi-Fi מפני האקרים
 • תמיכה ב- VOIP לחיסכון בעלויות למרחקים ארוכים
 • אבטחת מידע מקוונת 100%

לכל המנויים ל- VPN ו- SmartDNS תהיה גישה ל:

 • למעלה מ- 200 אתרי מדיה זורמים דרך שירות OverPlay SmartDNS וטכנולוגיית JetSwitch המהפכנית שלהם.
 • ערבות להחזר כספי ל -5 יום

OverPlay מציעה כמה דרכים סטנדרטיות לשלם עבור שירותיהם. כרטיסי האשראי שהם מקבלים הם VISA, MasterCard ו- American Express. אתה יכול גם לשלם באמצעות PayPal אשר יחייב אותך רק להזין שם משתמש, סיסמא וכתובת דוא”ל. PayPal גם תאפשר לך לטפל בכל העסקאות המקוונות שלך ממיקום מרכזי.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות שאין להם תקופת ניסיון בחינם, OverPlay יודע שתרצה לנסות את שירותיהם ולכן הם מציעים לכל המנויים החדשים ערבות להחזר כספי של 5 יום. זה אמור לתת לך מספיק זמן לבחון את השירותים שלהם עבור עצמך. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין ממנה, הם יחזירו את מחיר הרכישה המלא של התוכנית שבחרת. עליכם לבקש החזר זה תוך חמישה ימים ממועד הרכישה. בקשות שבוצעו מאוחר מחמישה ימים ממועד הרכישה לא יתכבדו.

מיקומי רשת ושרת OverPlay

רשת השרתים של OverPlay VPN גדלה בהתמדה עם השנים. לרשת שלהם למעלה מ- 650 שרתים ב 50 מדינות שונות עם 10,000 כתובות IP הניתנות לשיתוף. יש להם שרתים כמעט בכל יבשת גדולה כולל אירופה, אמריקה הצפונית, דרום אמריקה, אסיה, אוקיאניה ואפריקה. הכיסוי הטוב ביותר הוא בארצות הברית, בריטניה ואוסטרליה שם אוברפליי מארחת למעלה מ- 650 שרתים. להלן רשימת המדינות שאליהן אתה יכול להתחבר באמצעות VPN OverPlay:

 • אפריקה – מצרים, דרום אפריקה
 • אסיה – סין, הודו, ישראל, יפן, ערב הסעודית, סינגפור, קוריאה הדרומית, טורקיה
 • אירופה – אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל , רומניה, סרביה, ספרד, שוודיה, שוויץ, אוקראינה, בריטניה
 • צפון אמריקה – קנדה, קוסטה ריקה, מקסיקו, ארצות הברית
 • אוקיאניה – אוסטרליה, ניו זילנד
 • דרום אמריקה – ארגנטינה, ברזיל

קל לראות מרשימה זו של- OverPlay יש שרתים ברחבי העולם ושרתים מהירים מרובים במיקומים פופולריים יותר כמו ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה והולנד, קנדה ומלזיה. הרשת שלהם כברירת מחדל היא בעיקר לפרוטוקול OpenVPN אך תומכת גם ב- L2TP / IPSec ו- PPTP.

בקר ב- OverPlay

פרטיות ואבטחה

OverPlay די ברור שהם לא רושמים שום תנועה או פעילויות משתמש ברשת שלהם. אין להם מדיניות פרטיות נרחבת אלא מה יש להם ישירות ולעניין. להלן כל מדיניות הפרטיות שלהם שנמצאת בתחתית התנאים וההגבלות שלהם.

מדיניות פרטיות

Overplay, Inc. אינה אוספת או רושמת תנועה או שימוש כלשהו בשירות הרשת הפרטית הווירטואלית שלה.

OverPlay ממוקם בבריטניה ובכפוף לכל החוקים והנהלי השיפוט בבריטניה. לכן, בהתבסס על ההצהרה הקודמת, הם יצטרכו לעמוד בצווי שיפוטי של הרשויות הראויות ולהעביר את כל נתוני השימוש בשירותים שהיו ברשותם. עם זאת, לא נראה שהם רושמים תנועה או שימוש כלשהו, ​​כך שלא יהיה להם הרבה מה להתהפך במצב זה.

איזה סוג הצפנה מציעה OverPlay למנויים שלהם? OverPlay מיישם את פרוטוקול OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל העיקרי שלו הן בלקוחות Windows והן ב- Mac OS X. הצופן משמש לאימות ובקרת שרתים TLSv1, קידוד TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 1024 ביט RSA. הנתונים מוצפנים ומפוענחים באמצעות קידוד BF-128-CBC שאתחל עם מפתח 128 סיביות. SHA1-160 bit משמש לאימות HMAC. משמעות הדבר היא שתוכל תמיד להיות סמוך ובטוח שכל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת באופן מאובטח כשמחוברת לרשת השרתים OverPlay VPN..

תמיכה ב- OverPlay

OverPlay מספקת תמיכה בכרטיסי דוא”ל 24/7 בכל בעיה שתיתקל בהם. הרוב ייענה תוך יום. למערכת הכרטיסים הרשמית שלהם יש תבנית שתעזור לכם למסד ולהבהיר את הבעיה שלכם כך שצוות התמיכה שלהם יוכל לספק את התשובות הדרושות לכם. באתר שלהם יש אזור תמיכה נרחב בו תוכלו לראות שאלות נפוצות ובעיות תמיכה שנענו עבור משתמשים אחרים. באזור התמיכה יש גם מדריכי התקנה ותצורה ידניים כתובים היטב לכל הפרוטוקולים שהם תומכים בהם אם תחליט לא להשתמש בלקוחות האפליקציה והיישומים המותאמים אישית שלהם..

בקר ב- OverPlay

סקירת וידיאו של OverPlay

תוכנת לקוח ואפליקציות סלולריות

ל- OverPlay לקוחות VPN מותאמים אישית עבור Windows ו- Mac OS X. אתה יכול להוריד את התוכנה ישירות מאתר האינטרנט שלהם. התחל על ידי העכבר מעל “הגדרה” באזור התפריט העליון של האתר. לאחר מכן לחץ על “הגדרת VPN”. הם גם מספקים הוראות להגדרת SmartDNS ו- JetSwitch. לאחר מכן לחץ על הכפתור המתאים למערכת ההפעלה שלך. יש להם גם מדריכים שיעזרו לך לקבוע את התצורה של Overplay VPN ב- Android, iOS, נתבי עגבניות ו- DD-WRT. יש לנו גם מערך מלא של מדריכים שיעזרו לך להתחיל בעבודה. במקום לכלול אותם בסקירה יש לנו קישורים למדריכים לכל מערכת הפעלה בסעיפים הבאים.

לקוחות OverPlay

לאחר ההרשמה לחשבון, הם ישלחו לך דוא”ל מסביר פנים עם שם המשתמש והסיסמה שלך, כך שתוכל להתחבר לרשת השרתים VPN שלהם באמצעות תוכנת הלקוח שבחרת..

נתחיל במבט OverPlay עבור Windows (מדריך להגדרת Windows OverPlay):

OverPlay Windows

אלה שהשתמשו ב- OverPlay בעבר יבחינו בהבדל גדול בתוכנה. המהדורה של Windows v4 עוצבה מחדש מהיסוד והיא מציגה. ממשק המשתמש מראה נקי וקל מאוד לניווט. אתה יכול להגדיר העדפת חיבור שתעזור לאזן את המהירות והביטחון על סמך האופן בו אתה מתכנן להשתמש ב- VPN. זה נחמד מכיוון שאתה לא צריך הרבה ידע טכני. מאחורי הקלעים הלקוח ישתמש בהצפנה ברמה גבוהה יותר כשתעביר את המחוון לאבטחה ורמות נמוכות ככל שתחליק לעבר המהירות. זה מספק איזון יפה. עיין במדריך ההתקנה של Windows לקבלת פרטים נוספים.

תוכלו גם להבחין במסך שני בתמונה לעיל. כאן אתה יכול ללכת לבחור מיקום שרת. יחד עם המדינה והעיר, המסך מציג את זמן הפינג לכל מיקום. אתה יכול למיין לפי כל אחת מהעמודות. אני ממליץ למיין את הזמן לפי פינג ולחפש את הערך הנמוך ביותר. זה יספק לך את החיבור המהיר ביותר של הזמן. באשר למחוון המהירות / אבטחה, למדריך שלנו יש סט מלא של תוצאות בדיקות מהירות. הביצועים שלנו הושפעו פחות מ -4% בעת ריצה במצב מאובטח. אנו ממליצים לשמור על המחוון בצד האבטחה בכל עת שתרצה להגנת הפרטיות הנוספת.

הבא הוא OverPlay ל- Mac (מדריך להגדרת Mac OverPlay):

לקוח OverPlay מק

מייד תבחין בקווי הדמיון בין לקוחות Mac ו- Windows. הם כמעט זהים וזהו עזרה עצומה למי שמשתמש במערכות הפעלה של תא. לא תצטרך ללמוד שני אפליקציות שונות מכיוון שהן עובדות זהה. שוב יש לך מחוון שמכניס אותך לשלוט בבחירה בין מהירות לביטחון. בבדיקות שלנו ההבדל בביצועים היה פחות מ -4% ולכן אנו ממליצים להפעיל את הלקוח במצב מאובטח כפי שנפרע לעיל.

גם מסך רשימת השרתים צריך להיראות מוכר. יש לו מראה נחמד עוד יותר ב- Mac, עם הצבעים המתחלפים בכל שורה. אחרת הפונקציונליות זהה. אתה יכול למיין את רשימת השרת לפי מדינה, עיר או פינג. אנו ממליצים למיין לפי פינג ולבחור את המיקום עם זמן הפינג הנמוך ביותר עבור המדינה בה ברצונך להשתמש. סביר להניח שזה יספק לך את החיבור המהיר ביותר.

בקר ב- OverPlay

מבחן מהירות OverPlay

שמחנו מאוד מהביצועים הכוללים של OverPlay VPN. ניתן לראות ממבחן המהירות שלמטה כי השירות שלהם ביצע מעולה במבחן המהירות שלנו. כצפוי, חלה ירידה מסוימת במהירות במהלך השימוש ברשת שלהם. זה נובע מהתקורה הנגרמת על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך. עם זאת, אובדן המהירות הזה היה קטן במקרה של OverPlay VPN ושווה את זה בשביל השקט הנפשי שהוא נותן לך בנקודת ה- Wi-Fi המקומית שלך. זכור כי ל- SmartDNS אין השפעה על מהירות ספק שירותי האינטרנט.

מבחן מהירות OverPlay

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן של OverPlay הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ 63.18 Mb / s ל- 60.93 Mb / s. זוהי ירידה של פחות מ -4% לשרת באטלנטה, ג’ורג’יה, שהיא נהדרת ואחת המהירויות הטובות ביותר שצפינו. אובדן קטן זה במהירות החיבור שווה בהחלט את האבטחה ואת השקט הנפשי המוצע על ידי היכולת להצפין את כל התעבורה באינטרנט ולעזור להגן גם על האנונימיות שלך.

שימוש בשירות ה- DNS החכם OverPlay

OverPlay SmartDNS יאפשר לך להתחבר ליותר מ -200 ספקי מדיה זורמים מכל מקום בעולם. יתר על כן, טכנולוגיית JetSwitch המהפכנית שלהם תאפשר לך לצפות בתוכן ממדינות שונות בעולם רק על ידי שינוי שרתי ה- DNS שלך לשרתי ה- Turbo DNS שלהם. לכל מי שמנוי ל- OverPlay יש גישה לשירות נהדר זה. בניגוד ל- OverPlay VPN, שירות ה- DNS החכם שלהם אינו מצפין את התעבורה באינטרנט שלך כך שכל העברות המדיה הזורמת הן במלוא המהירות של ספק שירותי האינטרנט שלך..

השירות שלהם פשוט משא ומתן עם הספקים מטעמך בשלב לחיצת היד הראשונית שלך כדי לעזור לך להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות מציקות המשמשות כמה ספקי מדיה זורמים. לאחר השלמת ההקדמה הראשונית הזו כל התנועה המתקבלת היא בינך לבין הספק. כך מהירות החיבור שלך מהירה ככל האפשר. כפי שצייננו קודם, כל מה שצריך כדי לקבל שירות מעולה זה הוא מנוי ל- OverPlay ואיפוס שרתי ה- DNS במכשיר אליו תרצו להזרים..

מהו שרת DNS?

לאלו מכם שאינם בקיאים בשרתי DNS, תחילה הבינו שלכל מכשיר שמתחבר לאינטרנט יש כתובת ייחודית שאנו מכנים כתובת IP. בכתובת זו מובנה רכיב גיאוגרפי, כך שניתן יהיה לעקוב אחריה לארץ, ספק שירותי האינטרנט שהנפיק אותה, כל הדרך לאדם או לארגון אליו הוקצה. לכל אחת מהכתובות הללו לפחות עבור IPv4 יש פורמט מספר כזה:

###. ###. ###. ###; שם # = 0-9.

מחשבים יכולים לקרוא את המספרים האלה, אך לרוב האנשים מתקשים לזכור רק כמה מהמספרים הללו הרבה פחות את המיליונים שהוקצו למשתמשים באינטרנט. אנו מקשרים טוב יותר עם שמות מילים ולכן פיתחנו כתובת שמות כמו www.vpnfan.com אך אנו זוכרים שמחשבים מבינים רק מספרים כך שמחשבים מסוימים שאנו מתייחסים אליהם כשרתי שמות דומיינים (DNS) מתרגמים את שמות המילים שלנו לכתובות ה- IP שמחשבים מבינים. זה מה שקורה בכל פעם שאתה מקליד URL בסרגל הכתובות שלך. כל המכשירים שמתקשרים באינטרנט עושים זאת דרך שרתי DNS.

ניתן להגדיר מכשירים באמצעות ה- OverPlay DNS Smart Service

משחק יתר של SmartDNS עובד במחשבים ניידים, מחשבים ניידים, טלפונים ניידים, טאבלטים, קונסולות משחק ואפילו טלוויזיות חכמות. אם עובדה, ניתן להגדיר כל מכשיר שיכול להזרים מדיה, להתחבר לאינטרנט וניתן לשנות את הגדרות ה- DNS שלו לעבוד עם השירות שלהם. רשימת המכשירים שיש להם מדריכים לקביעת התצורה עבור SmartDNS שלהם כוללת את הדברים הבאים:

 • מחשבים – Windows, Mac OS X
 • מכשירים ניידים – אנדרואיד, iOS
 • קונסולת משחקים – PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 Wii U
 • מכשירי סטרימינג – אמזון TV, Apple TV, Chromecast, Roku
 • טלויזיה חכמה – סמסונג
 • נתבים – D-Link, Asus, Linksys, Netgear, 2Wire, Apple AirPort,
  TP-Link, Huawei, DD-WRT

אם המכשיר שלך אינו ברשימה זו אך באפשרותך לשנות את הגדרות ה- DNS עבורו, סביר להניח שניתן יהיה להגדיר את התצורה שלו להפעלת שירות OverPlay SmartDNS. כמו כן, הגדרת שרתי ה- DNS שלהם בנתב שלך תאפשר לכל המכשירים המחוברים אליו להזרים מדיה.

בקר ב- OverPlay

אז, ממה אתה יכול להזרים ומאיפה אתה יכול להזרים אותו?

דיברנו על מה הם שרתי DNS, כיצד הם עוזרים לנו כל יום כשאנחנו משתמשים באינטרנט ואיזה סוג מכשירים ניתן להגדיר להשתמש ב- DNS Turbo של OverPlay. כך מכנה OverPlay תשתית שרת ה- DNS שלהם מכיוון שהיא לא רק מהירה ואמינה אלא גם מוסיפה את היכולת לבחור אזורים שונים. נדבר על כך בהמשך כשאנחנו מסתכלים על טכנולוגיית JetSwitch שלהם. בנוסף, הוא בוחר אוטומטית את השרת הקרוב והמהיר ביותר למיקומך.

השאלה הגדולה הבאה היא ממה אתה יכול להזרים ומאיפה אתה יכול להזרים אותו. לספקי מדיה זורמים רבים יש תוכן שניתן להפיץ רק במדינות או אזורים מסוימים עקב הסכמי שימוש עם היצרנים או המפיצים שלו. משמעות הדבר היא שהיא חסומה ממדינות אחרות, כלומר אתה משלם מחיר מלא עבור ספריות תוכן חלקיות מכמה מספקי התוכן הידועים והפופולאריים ביותר בעולם כמו נטפליקס, הולו ו- BBC iPlayer. OverPlay קוראת לספריות תוכן מוגבלות אלה, לערוצים.

ל- Overlay יש מספר רב של ערוצים שהוא יכול לפתוח למשתמשים שלה. להלן רשימה של אלה המאורגנים על ידי המחוז. Netflix, הערוץ הפופולרי ביותר אינו נכלל ברשימה זו מכיוון שהוא יכוסה בהמשך.

 • ארצות הברית – א&E, ABC (Go / Watch), ABC Family, ABC News, TV Acorn, Adultswim, Amazon Instant, Amazon Prime, AMC, Apple Beats 1 Radio, Big Brother USA, שוברי קופות עכשיו, Bravo Now, BYUtv, CBS, CBS All Access , CBS Sports Radio, CinemaNow, CNBC, Comedy Central, Crackle, CrunchyRoll, CW Now, דיסקברי, דיסני, דיסני ג’וניור, סרטי דיסני בכל מקום, Disney XD, Dramafever, ESPN, Fandor, Network Network, Fox NOW, Fox Sports Go, Fox כדורגל, Funimation, fuboTV, FX, HBO Go, HBO NOW, HGTV, History US, HuluPlus, IFC, iHeart Radio, Lifetime, Logo TV, Marvel, MaxGo, MGO, MTV US, MLB, MLS – Soccer League, NBA, נשיונל ג’יאוגרפיק, NBC, NBC Sports, NBC Sports Live Extra, NFL Gamepass, NHL GameCenter Live, ניק, חמצן, פנדורה, PBS, PBS Kids, Radio.com, Rhapsody, Sesame Go, Showtime, Slacker, Spotify, Star Trek, Starz , סאנדנס, Syfy, TBS, TCM, TNT דרמה, TruTV, TV.com, Ulive, ספורט אוניברסלי, יוניברסיטי דפורס, רשת ארה”ב, ארה”ב הפתוחה חדשה, USTVNOW, אוטופיה, וובו, VH1, וודו, רשת WWE
 • אוסטרליה – ABC iView, Channel Eleven, Foxtel Go, Jump-in (Nine Network), NRL, Premier League Pass, SBS (AU), Tenplay, Watch AFL
 • קנדה – CTV, Discovery CA, Funimation, NBA Pass Pass, Slice, Sportsnet World
 • דנמרק – DR.dk, HBO Nordic, ViaPlay דנמרק, TV 2
 • פינלנד – HBO Nordic, ViaPlay פינלנד, Yle
 • צרפת – 6 משחק, ארטה, משחק תעלה, צרפת 1, צרפת 2, צרפת 3, צרפת 4, צרפת 5, פלוז צרפת, TF1 צרפת
 • גרמניה – ARD (Das Erste), ארטה, ZDF, Amazon Prime, Sportschau, Watchever, Zattoo DE
 • אירלנד – iBox.ie, 3Player
 • הודו – סטאר ספורט
 • איטליה – Rai.IT
 • יפן – הולו
 • מקסיקו – מעבר ליגת NBA
 • הולנד – NPO, RTL XL, Sport1
 • ניו זילנד – 3NOW, ליגת העל, TVNZ על פי דרישה
 • נורווגיה – HBO Nordic, TV2 Sumo, TV3 play, ViaPlay
 • ערב הסעודית – להיות בספורט
 • שבדיה – HBO Nordic, 4Play, ViaPlay
 • שוויץ – זאטו שוויצרי
 • איחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות הערביות) – להיות בספורט
 • הממלכה המאוחדת – רדיו מוחלט, אמזון פריים בריטניה, BBC iPlayer, BBC iPlayer Radio, BBC Sport, Blinkbox, BT Sports, CBBC Player, Channel 4, Channel 5, Demand5, Eurosport UK, Player Eurosport UK, Players ITV, NBA League Pass, Now TV , Sky Go, נגן טלוויזיה, Zattoo UK

יש להם גם את ספק המדיה הזורם האהוב על העולם, נטפליקס מכוסה היטב. הם מאפשרים לראות אזורים של תוכן עבורם מ 27 מדינות שונות בעולם. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • ארגנטינה, אוסטריה, אוסטרליה, בלגיה, ברזיל, קנדה, קולומביה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, הודו, אירלנד, איטליה, יפן, לוקסמבורג, מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, פורטוגל, ערב הסעודית, ספרד, שוודיה , בריטניה, ארצות הברית.

עיינו כעת בתוכן המדיה הזורם ששירות OverPlay SmartDNS יכול לבטל את החסימה עבורכם. עדיין תצטרך להירשם כמנוי לשירותי פרימיום כלשהם. אתה יכול לראות בקלות שזה יכול לפתוח לך עולם חדש לגמרי של בידור שאולי יצונזר. יתר על כן, OverPlay יכול לעשות זאת באמצעות מספר שינויים בלבד ב- DNS ותוכלו לצפות בסרטי Netflix האהובים עליכם, Hulu, BBC iPlayer ותכנים ממדינות אחרות בו זמנית באמצעות טכנולוגיית JetSwitch החדשנית..

בקר ב- OverPlay

מה זה JetSwitch?

JetSwitch היא הטכנולוגיה המהפכנית של OverPlay המאפשרת לצפות בו זמנית בתוכן מדיה זורם ממדינות שונות. מה שכן, תוכלו לעשות זאת מכל מקום בעולם בזכות תשתית ה- DNS של טורבו שלהם. כדי לגשת ל- JetSwitch, פשוט היכנס לחשבונך באתר OverPlay. כשתעשה זאת, תראה מסך כמו זה שמוצג להלן. זהו החלק העליון של דף המנוי לחשבון הראשי שלך.

מנוי חשבון OverPlay

בחירת הלחצן הכחול “SMARTDNS” תעלה דף דומה לזה שאחריו. זהו דף בקרת ה- DNS שלך וכאן שוכן JetSwitch.

OverPlay SmartDNS נכשלשינוי הגדרות ה- DNS עבור מחשב Windows 7 שלנו הוא פשוט והשלבים מסוכמים להלן. אם אתה מקבל סרגל אזהרה צהוב כמו שעשינו, לחץ על הקישור “בדוק שוב”. אם הסרגל עדיין צהוב, עליכם לשנות את הגדרות ה- DNS במכשיר בו אתם משתמשים. לחץ על הקישור “למד כיצד”, בחר את המכשיר שלך ופעל לפי הוראות ה- OverPlay שלב אחר שלב כדי להגדיר אותו עבור ה- DNS שלהם..

 1. לחץ על התחל של Windows בשורת המשימות.
 2. לחץ על לוח בקרה מימין לתוכניות שנפתחו לאחרונה.
 3. הקלק על ה רשת ואינטרנט קטגוריה.
 4. הקלק על ה רשת ושיתוף קישור.
 5. הקלק על ה שנה את הגדרות המתאם קישור בצד שמאל של חלון זה. זה מוצג בתמונה משמאל למטה.
 6. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על חיבור האינטרנט הנוכחי ולחץ על נכסים ברשימה הנפתחת. זה מוצג בתמונה מימין למטה.שינוי שרתי DNS 1
 7. בטל את הבחירה ב- פרוטוקול אינטרנט גרסה 6 (TCP / IPv6).
 8. בחר פרוטוקול אינטרנט גרסה 4 (TCP / IPv4) ולחץ על נכסים כפתור. זה מוצג בצילום המסך הראשון למטה.
 9. רשמו את הגדרות ה- DNS הנוכחיות כך שניתן יהיה לשחזר אותן.
 10. לחץ על השתמש בכתובות שרת ה- DNS הבאות שמוצג בתמונה הנכונה.תצורת DNS של Windows 7
 11. הזן את כתובות ה- DNS של טורבו המסופקות על ידי אתר OverPlay שרת DNS מועדף ו שרת DNS חלופי כתובות המוצגות למעלה מימין.
 12. לחץ על כפתור אישור והפעל מחדש את המחשב.

לאחר שאתחל את המכשיר שלך והתחבר לחשבונך, אתה אמור לראות תמונה כמו זו שמוצגת להלן. שימו לב שהרגל הצהוב הוחלף כעת על ידי פס ירוק עם סימון. פירוש הדבר שהמכשיר שלך מוגדר כראוי לשימוש בשירות OverPlay SmartDNS.

OverPlay SmartDNS מוכןכעת, לאחר שהמכשיר שלנו מוגדר כראוי עם שרתי ה- DNS של OverPlay, מאפשר להסתכל על JetSwitch. להלן תמונה המציגה את אופן פעולתה. שימו לב תחילה כי ה- OverPlay SmartDNS מופעל עבור כתובת ה- IP שלנו כפי שמוצג על ידי כפתור ה- ON הירוק. זכור שאמרנו ש- JetSwitch תאפשר לך לגשת לאתרים ולהזרים תוכן ממספר מדינות בו זמנית. ההתקנה שלהלן תאפשר לכם לצפות בנטפליקס-ארה”ב, הולו-ארה”ב, BeIN Sports מסעודיה ופונימציה מקנדה בו זמנית. במקביל, אתה יכול להציג תוכן HBO נורדי מדנמרק, פינלנד, נורבגיה או שוודיה. הבחירה בידיים שלך!

אובר-פליישן JetSwitch בפעולה

JetSwitch יאפשר לך לגשת לתוכן של יותר מ -150 ערוצים עם ההעדפות שאתה מגדיר. זה גם יאפשר לך לכבות את SmartDNS לערוצים בודדים אם תצטרך, כמו שנעשה עם אמזון אינסטנט בדוגמה שלמעלה. זה נותן לך שליטה מלאה על תוכן המדיה הזורם שלך מרבים מהספקים הפופולריים ביותר, כמו אלו המוצגים לעיל ורבים אחרים מכל העולם. זכור, כל מה שנדרש הוא מנוי ל- OverPlay וכמה דקות להגדיר מחדש את הגדרות ה- DNS שלך.

סיכום

OverPlay היה אחד ה- VPN הראשונים שהציעו שירות SmartDNS בענף. הטכנולוגיה שלהם JetSwitch ותשתית ה- DNS של טורבו הופכת אותם לשירות ה- SmartDNS הטוב ביותר הקיים כיום, כאשר למעלה מ- 200 ערוצים זמינים ומעל 150 ניתנים לשליטה בתוך JetSwitch. הוסף לכך את העובדה שהם מציעים שירות VPN מהיר עם יותר מ -300 שרתים ברחבי העולם ומעל 10,000 כתובות IP ניתנות לשיתוף כדי לסייע בהגנה על פרטיותך. משמעות הדבר היא שהם מציעים את הטוב משני העולמות, אינטרנט לא מצונזר עם פרטיות ואבטחה זמינים אם אתה זקוק לו.

הם מציעים אפליקציות תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac OS X. יישומים אלה פשוטים להתקנה. הם קלים לשימוש ודורשים מעט מאוד ידע טכני מצד מנויי ה- OverPlay. בעזרת מספר לחיצות עכבר אתה יכול להיות מחובר לאחד משרתי ה- VPN שלהם. זה פשוט כמו בחירת מיקום השרת הרצוי ולחיצה על כפתור התחבר. ניתוק קל עוד יותר, פשוט לחץ על נתק.

OverPlay מספק הדרכות ידניות ומדריכי התקנה חזותיים להתחברות לשירות ה- VPN שלהם באמצעות נתבי Windows, Mac OS X, Android, iOS ו- DD-WRT ו- Tomato. הם גם מספקים מדריכי התקנה להגדרת תצורה של SmartDNS שלהם עם מגוון מכשירים שונים, כולל מחשבים ניידים, מחשבים ניידים, טלפונים ניידים, טאבלטים, קונסולות משחק ואפילו טלוויזיות חכמות. אם המכשיר שלך יאפשר לך לשנות את ה- DNS, סביר להניח שהוא יכול לעזור לך לקבוע את התצורה לשירות שלהם. התמיכה שלהם מתחילה במאגר שאלות נפוצות נרחב ומשתרעת על מערכת כרטוס דוא”ל 24/7/365 עם תשובות שניתנו על בסיס כל הקודם זוכה..

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם את השירות SmartDNS הטוב ביותר שקיים כיום
 • JetSwitch שלהם יאפשר לכם לצפות בתוכן זורם ממדינות שונות בו זמנית.
 • יש להם אפליקציות קלות לשימוש עבור Windows, Mac, iOS, and Android.
 • הם מציעים חיבורי שרת מהירים ביותר כמעט מכל מקום בעולם
 • יש להם ערבות להחזר כספי של 5 ימים ללא מגבלות.
 • יש להם תמחור תחרותי ומציעים הנחות לחבילות לטווח ארוך יותר.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף תשלומי ביטקוין
 • הוסף תמיכה בצ’אט חי

ל- OverPlay רשת VPN גדולה הכוללת שרתים כמעט בכל יבשת גדולה כולל אירופה, צפון אמריקה, מרכז ודרום אמריקה, אפריקה ואוקיאניה. יש לו כמה מהמהירות המהירה ביותר שראינו עבור שירות VPN. הם מציעים ערבות להחזר כספי של 5 ימים, כך שיהיה לכם מספיק זמן לבדוק את השירות שלהם בעצמכם ולראות כיצד הוא מתפקד עבורכם. תן ל- VPP OverPlay ריצת מבחן ותראה מה אתה חושב. התנסו בהרחבת הבידור המקוון שלכם באמצעות דגימת שירות SmartDNS שלהם. אם אתה אוהב את ביצועי ה- VPN שלהם ותהנה להשתמש ב- SmartDNS שלהם כדי לצפות בכמה מהסרטים האהובים עליך, תוכניות חדשות או מבצעים של קומדיה שאולי לא הייתה לך גישה אליהם, אתה יכול להירשם לגישה בלתי מוגבלת החל מ- $ 8.33 לחודש..

בקר ב- OverPlay

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map