סמסונג מקס הוא מכשיר VPN וכלי פרטיות של “freemium” שאותו השיקה סמסונג ב- 23 בפברואר 2023. פירוש הדבר שהוא חופשי לשימוש, אך קיימת גם גרסת פרימיום. רשמית, סמסונג מפרטת את זה כ”מנהל חיסכון בנתונים ופרטיות “. חברת דפדפני האופרה במקור עיצבה את האפליקציה הזו, אך סמסונג רכשה אותה לשימוש בלעדי בטלפונים שלה. אם אתה מסתכל על הסטטיסטיקות של גוגל, המשתמשים הורידו אותו יותר מעשרה מיליון פעמים. יש לו גם יותר מ 325k דירוגים ודירוג 4.3 כוכבים. בסקירתנו על סמסונג מקס, נבחן את תכונות ה- VPN והפרטיות השונות ונראה אם ​​זה ראוי לדירוג מסוג זה..

רוצה להשוות את סמסונג מקס לשירותי ה- VPN המומלצים המובילים שלנו? להלן כמה מהחלופות הטובות ביותר. כל VPN מציע תקופת ניסיון ללא 30 סיכון לבדיקת השירות.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 3.33 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון

אודות פיתוח המוצר

אופרה מקס התחילה כדפדפן. הוא תוכנן כאחת מההיצע הראשון למכשירים ניידים ידידותיים לנתונים, אך בהמשך הוסיף VPN ותכונות פרטיות אחרות. בשנת 2023 הודיעה חברת האופרה כי הם סוגרים את הפרויקט. כאשר סמסונג החליטה להשתלט על המוצר, הם לכאורה הפכו אותו לבלעדי לטלפונים של סמסונג. עם זאת, אתה יכול להוריד אותו לטלפונים אחרים אם תרצה. במדינות מסוימות זה מגיע טעון מראש בכמה טלפונים של סמסונג. כולנו נצטרך להוריד אותו מגוגל פליי, סמסונג גלקסי אפליקציות, או מחנויות מראה אחרות. השאלה היא האם סמסונג יכולה לתת למוצר הזה את תשומת הלב הראויה לו?

  סקירת VPN VPN - -

סמסונג מקסימום

תמחור

כפי שציינו בהתחלה, אמור להיות מצב פרימיום. עם זאת, תוכלו למצוא את המיקום ותוכלו ללחוץ על כפתור השדרוג. אתה יכול גם להעביר את המחוון למצב פרימיום. לכאורה, מצב הפרימיום מספק לך פחות מודעות וגישה לתכונות נוספות בשירות. דבר אחד שלא תוכל למצוא הוא תמחור כלשהו או דרך לשלם. האפליקציה אומרת שזה ייתן לך מצב פרימיום אם תסכים למודעות במסך הטעינה שלך. זו הפעם הראשונה בה אנו רואים זאת כאפשרות לתשלום.

תכונות

ישנם כמה היבטים שונים של סמסונג מקס, ולכן נעבור עליהם. אפליקציית אנדרואיד מציעה כלים שונים לפרטיות כדי לשמור עליכם ואולי לשמור כמה נתונים. ההודעות שלהם בתוך האפליקציה מציינות שהם רוצים למנוע ממך לבזבז נתונים ולסחוט כל “חסכון” שהם יכולים.

  • VPN של סמסונג מקסVPN – לאחר התקנת האפליקציה ופותחת אותה, האפליקציה שואלת אותך אם ברצונך להגדיר את חיבור ה- VPN. ברגע שאתה עושה אתה מחובר. כשבדקנו את האפשרות “הגדרות”, לא הצלחנו לגלות שום דבר לגבי החיבור. לא היה מקום לראות את מיקום השרת או את רמות ההצפנה. כמו כן, אין דרך לשנות אפשרויות אלה. מכיוון שמידע זה אינו מוצג, יתכן שאתה פגיע.
  • הרחב את הזמן שלך – הגדרה זו קשורה להגנת הפרטיות. על פי האפליקציה, היא מספקת לך הגנה וחיסכון בנתונים. ההגנה כוללת חסימת מעקב אחר מודעות ובקשות מוגנות. תרחיב את זמנך בכל היישומים שלך מבלי שנתוני הנייד שלך ייגמרו כל כך מהר.
  • נהל אפליקציות – על ידי בחירה באפשרות זו, אתה יכול להגביל או להגביל אפליקציות המשתמשים יותר מדי נתונים.
  • אפליקציות אולטרה – זוהי תכונה מעניינת שנותנת לך את האפשרות של “אפליקציות אולטרה”. צוות הפיתוח עיבד כמה מהאפליקציות הפופולריות ביותר בקהילה. מדובר למעשה באפליקציות אינטרנט מתקדמות שמעמיסות גרסאות אתר סלולריות לאפליקציות המותאמות לטכנולוגיית הענן Max של סמסונג. הם קובעים כי יישומים אלה יגנו על פרטיותך ויחסכו כסף בתכנית הנתונים הניידת שלך. בזמן הסקירה הזו ישנם רק 5 אפליקציות אולטרה. אלה הם פייסבוק, אינסטגרם, VK, Cricbuzz, ויקיפדיה.
  סקירת גירית פרטיות 2016

שימוש באפליקציות מקסימום של סמסונג

כפי שאתה יכול לראות בתמונה למטה, אין הרבה ליישום זה. יש לו פשוט מחוון חיבור / ניתוק עבור ה- VPN, מצב שמירת נתונים WiFi והגנת פרטיות. אתה רואה גם את אפליקציות האולטרה בתמונה.

שימוש מקסימלי של סמסונג

בדיקות ידניות

כפי שאתה רואה בתמונה למעלה, אין מסך חיבור אמיתי. רק מחוון שמציין שאתה מחובר. בכתיבת סקירה זו קשה לבדוק כמה מהגורמים ליישום זה. עם זאת, עליך לשים לב לכמה הבדלים אם אתה משתמש באחד מאפליקציות האולטרה. עם זאת אנו יכולים לבדוק את ה- VPN כדי לראות אם כדאי להשתמש בו. נתחיל בבדיקת מהירות.

מבחן מהירות מקסימלי של סמסונג

בעוד שאפליקציית Samsung Max מנסה לשמור על בטיחותך, יש כמה בעיות שימוש. הראשון קשור למהירות שאתה מקבל כשאתה מתחבר לשירות ה- VPN שלהם. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, יש הבדל גדול בביצועים. בנוסף, הפינג הגבוה בשרת בתמונה הראשונה מראה שהוא עשוי להיות שרת צפוף, איטי או שיש לו בעיות חיבור אחרות. אנו אוהבים לראות מהירויות מהירות יותר, אך זהו שירות בחינם.

מבחן מהירות לסמסונג מקס

מבחן דליפת מקסימום של סמסונג

מבחן נוסף שעליך להיות מודע לעסקות עם דליפות DNS. במקרה זה השתמשנו באתר בדיקות הדליפה המקיף המקיף שלנו, doileak.com. למרות שחלק מפריטי הבדיקה קשורים לבחירת הדפדפן הנייד שלך, אחרים עוסקים ישירות בבטיחות החיבור שלך. השתמשנו גם באתר DNSleaktest.com והגענו לאותן תוצאות. כפי שניתן לראות על ידי הפריטים המודגשים בצהוב, היו כמה דליפות כשהם מחוברים ל- VPN. אם המטרה שלך היא להגן על פרטיותך כפי שמציעה סמסונג מקס, השימוש בשירות זה לא יעשה עבודה טובה אם הוא דולף. אם תחליט להריץ בדיקה זו במכשיר שלך, עליך לוודא שהגדרת WebRTC מושבתת. אחרת, כל אתר עדיין יוכל לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

  סקירת VPN4ALL

מבחן דליפת מקסימום של סמסונג

האם עלי להשתמש בסמסונג מקס?

אם אתה מכיר את Opera Max ומצפה ש- Samsung Max יהיה זהה, עליך לאפשר לגרסת הפרימיום לקבל את אותו היתרון. השאלה אם אפליקציה זו תגן בפועל על פרטיותך היא שאלה פתוחה. זה לא עושה את זה עם ה- VPN שלו לאור ההדלפות. סמסונג מקס אולי בסדר כשאתה עוזר לחסוך מעט שימוש בנתונים, אך חלק ה- VPN של השירות גורם לנו להסס. שוב, אנו ממליצים להשתמש באפשרויות אחרות.

מחשבות אחרונות אודות סמסונג מקס

סמסונג מקס פופולרית במיוחד ומחשבה טובה, אבל יש קצת עבודה שצריך לעשות. זה כולל הפיכת הגדרות השרתים והשרתים לשקיפות ומתן למשתמש שליטה רבה יותר על ההצפנה, מיקום השרת ובחירת השרת. היעדר תכונות אלה אומר שלא תוכלו לנצל חלק מהיתרונות האחרים של שימוש ב- VPN. לפחות חלק מהביקורות בחנות Google Play מביעות אכזבה מהמוצר, במיוחד בהשוואה לאופרה מקס. המהירות שלנו הופחתה במחצית בבדיקות הביצועים והיה לנו בעיה עם דליפות DNS בעת השימוש באפליקציה. בהחלט יש אפשרויות טובות יותר שיעניקו לך יותר חופש. אולי תרצה להסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לקבלת רשימת אפשרויות טובה יותר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me