בטל את החסימה של סקירתנו

בואו נתחיל בביקורת שלנו על Unblock-Us עם מעט מידע אודות החברה. Unblock-Us הוא מותג של NetProtect Inc., חברה שבסיסה במקור בקנדה אך בשנת 2013 הם בחרו להעביר את המטה שלהם לברבדוס לאחר שקנדה הציגה חוקים חדשים לשמירת נתונים. Unblock-Us משווק כ- VPN חכם ומהיר יותר. אכן זה לא כמו ה- VPN הטיפוסי שאנחנו בדרך כלל בודקים, אבל עבור אנשים רבים זו בחירה מצוינת לגישה למדיה זורמת מוגבלת גיאוגרפית. המטרה שלך בשימוש ב- VPN היא לא כל כך הרבה פרטיות ואנונימיות, אלא מהירות וגישה, ואז השירות שלהם הוא בחירה טובה בשבילך.


בטל את החסימה של סקירתנו

תמחור והצעות מיוחדות

שירות ה- VPN החכם של Unbock-Us משווק באמצעות תצורה יחידה. הם מציעים זאת בשתי חבילות שמתומחרות על בסיס מונח השירות. הראשון הוא 4.99 $ לחודש, על בסיס חוזר. השני הוא 49.90 דולר לשנה, גם על בסיס חוזר. כפי שאתה יכול לראות הם מציעים מחירים מיוחדים מוזלים אם נרשמים לשנת שירות. אתה חוסך 10 $, שזה כמו לצאת לחודשיים בחינם.

בטל חסימה של תמחור אותנוכפי שתוכל לראות בתמונה לעיל, Unblock-Us מציעה לך כמה אפשרויות תשלום שונות לבחירתך בעת ההרשמה לשירותן. אלה כוללים כרטיסי אשראי גדולים כמו VISA, MasterCard, Diners ו- JCB. הם גם מאפשרים לך להירשם באמצעות חשבון PayPal שלך, אותו אנו רוצים לעשות עבור רוב השירותים המקוונים, מכיוון שהוא מאפשר לנו לנהל אותם טוב יותר ממקום אחד. נחמד שהם מציעים לך אפשרויות תשלום שונות כדי שתוכל להחליט איזו מהן עדיפה לך.

תקופת ניסיון ללא סיכון

בטל חסימה מאתנו מבין שאולי תרצה לנסות את השירות שלהם כדי לראות אם זה מתאים לך. כך, בנוסף להנחה השנתית, אם תרשמו לתכנית שנתית ותבטלו מרצונכם את שירותכם תוך 30 הימים הראשונים לאחר הרכישה, תקבלו החזר מלא. בנוסף, הם מציעים גם לכל המנויים החדשים א ניסיון חינם למשך 7 ימים.  כל מה שצריך כדי להירשם לניסיון זה הוא כתובת דוא”ל. אין צורך לבטל את המשפט אם תחליט שהשירות שלהם אינו בשבילך, הוא פשוט יפוג לאחר שבעה ימים. עם זאת, תצטרך להסיר את ה- DNS שלהם מהמערכת שלך. אז קדימה, נסה את השירות שלהם ובדוק אם הוא מתאים לצרכים שלך.

בקר ב- Unblock-Us

כיצד פועל ביטול החסימה שלנו

Unblock-Us הוא בראש ובראשונה שירות DNS חכם שמטרתו לבטל את חסימת תוכן המדיה הזרם הגיאוגרפי מאתרים כמו Netflix, Hulu ו- BBC iPlayer מכל מקום בעולם. שירותים אלה פועלים על ידי שינוי הגדרות כתובת השרת של DNS במכשיר שלך. הסבר קצר על האופן בו שירות Unblock-Us עובד מוסבר בצורה הטובה ביותר על ידי כמה הצהרות משלו דף הבית.

לכל מחשב או מכשיר אחר המותאם לאינטרנט יש כתובת. זה מורכב ממספרים, כמו כתובת רחוב. הפיתרון שלנו פשוט להפליא. אנו נותנים לך כתובת שבה התוכן שאתה רוצה זמין. זה כמו להזיז את המחשב או מכשיר אחר מבלי להזיז אותו בפועל.

לכן, בניגוד לרוב ה- VPNs, רק כמות קטנה מהתנועה שלך נשלחת למעשה דרך השרת שלהם. מרבית התוכן הזורם נשלח ישירות מאתר הספק למחשב שלך ברגע שנוצר החיבור. זה מאפשר להם לתת לך גישה לאתרים חסומים אזוריים מכל מקום בעולם מבלי להאט את מהירות חיבור האינטרנט שלך. זה שונה מרוב ה- VPN השולח את כל התנועה שלך דרך השרתים שלהם ומשתמש במתודולוגיות הצפנה איטיות יותר כדי לעזור לך לספק פרטיות ואנונימיות רבה יותר..

Unblock-Us תומך במגוון מכשירים כמו שולחנות עבודה, סמארטפונים, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות, נגני מדיה ונתבים. בחלק התמיכה באתר שלהם יש מבחר גדול של מדריכים קלים לעקוב להגדרת המכשיר לשימוש בשירותם. הגדרת התצורה של הנתב שלך לשימוש בשירות Unblock-Us תאפשר לך להשתמש בכל המכשירים המחוברים אליו.

בטל את חסימת ההתקנה עבור Windows

כאמור, כתובת דוא”ל היא כל מה שצריך כדי להירשם לניסיון הניסיון ללא תשלום למשך 7 הימים של השירות שלהם. לאחר שתכניס את כתובת הדוא”ל שלך ולחץ על כפתור ניסיון ההתחלה תראה תמונה כמו זו המוצגת להלן.

בטל חסימה של ניסיון חינם בחינם

בחירה בלחצן “הגדר אותו” תעביר אותך לדף ההתקנה של המכשיר שלך בו תוכל להריץ יישום הגדרה עבור Windows כדי לשנות אוטומטית את הגדרות כתובת השרת שלך. לאחר סיום זה תראה את התמונה הבאה.

ביטול החסימה של ניסיון בחינם לנו

זה כל מה שיש לקבוע את תקופת הניסיון בחינם. כעת יש לך גישה מלאה לכל הערוצים שהם תומכים בהם. באפשרותך גם להגדיר ולעדכן את הגדרות אזור Netflix ואת הכיתוב שלך. לחיצה על התיבה הנפתחת תחת “בורר אזור נטפליקס” תאפשר לך להגדיר את המדינה ממנה תרצה לצפות בתכני נטפליקס. האפשרויות האזוריות עבור Netflix מוצגות בתמונה הבאה.

בטל חסימה של אזורי Netflix

לחלופין, תוכל לשנות את הגדרות ה- DNS שלך באופן ידני לכאלה המסופקות על ידי Unblock-Us. זה כל מה שיש לקבוע את תקופת הניסיון בחינם. Unblock-Us אינו רושם ולא עוקב אחר הנתונים העוברים דרך השרתים שלהם. אנו מזכירים כי למי שרוצה לשמור על פרטיותו בזמן השימוש בשירות Unblock-Us.

בטל חסימה של ערוצינו

Unblock-Us SmartVPN עובד מעט שונה מכמה VPNs בכך שהוא בעיקר מאפשר לך לגשת לערוצי מדיה זורמים שהם ביטלו חסימתם מכל מקום בעולם. זה כולל האזנה לשירות המוזיקה האהוב עליך בטלפון הנייד שלך תוך כדי ישיבה במכונית שלך, צפייה בסרט האהוב עליך ב- Wi-Fi של המלון שלך, או בכל מקום אחר שהתוכן אולי נחסם בעבר כמו חדר המעונות במכללה שלך. שלא כמו VPNs רגילים המעבירים את כל התעבורה דרך ה- VPN, פיתרון ה- Unblock-Us מחבר מנויים ישירות לתוכן הנתמך שלהם עבור ספקי מדיה זורמים שהם תומכים בהם כמו Netflix, Hulu, Amazon Instant Video, ורבים אחרים.

Unblock-Us מקל על הגישה לערוצים שהם תומכים בהם על ידי מיקוםם בקטגוריות שימושיות כמו אירועים, וידאו לפי דרישה, ילדים, ספורט ומוזיקה, כמוצג להלן. לחיצה על אחת מהקטגוריות הללו תעביר אותך ישירות אליו. בנוסף, כל ערוץ מכיל גם קישור לאתר שלו, מציג את המכשירים אליהם ניתן לגשת, אם יש צורך במינוי נוסף בתשלום כדי לגשת לתוכן שלו, הערות חשובות לאותו ערוץ ומדריכים שיכולים לעזור לך לגשת אליו כפי שמוצג. בתמונה הבאה.

בטל חסימה של ערוץ

הערוצים הנוכחיים שנתמכו על ידי השירות שלהם בעת הבדיקה שלנו היו כדלקמן:

 • סרטון לפי דרישה – Netflix, Hulu ו- Hulu Plus, Amazon Instant Video, HBO Nordic, HBO GO, Vudu, Crackle, Now TV, M-Go, Epix HD, MaxGo, Starz, CinemaNow, Warner Instant Archive, Blockbuster Now, Fandor, Blinkbox, Funimation , Dramafever, Soompi TV (KDrama), Shudder TV, iBox.ie, 9jumpin
 • טלוויזיה – BBC iPlayer, נגן ITV, נגן טלוויזיה, ערוץ 4 – 4oD, ערוץ 5, סקיי גו, MSN UK, Zattoo, Sling TV, ABC, ABC Family, ABC News, CBS All Access, CBS, האח הגדול ארה”ב, Utopia, PBS , FOX, NBC, CNBC, רשת מזון, Univision.com, Ulive, רשת ארה”ב, HGTV, TBS, TruTV, Adultswim, TNT דרמה, TCM, DishWorld, Showtime Anytime, SHO.com, AMC.com, FX, A&E, Syfy, Sundance TV, Bravo, Smithsonian, Discovery US, VEVO, Startrek.com, National Geographic, The CW, TV TV, SouthPark Studios, Comedy Central, BYUtv, Spike TV, CNN Go, CTV, Slice.ca, SBS אוסטרליה, ABC iView, Ten.com.au, Eleven.com.au, Arte, ZDF.de, ARD.de, DR.dk, TV2 DK, TF1 צרפת, 6 Play, צרפת 1, צרפת 2, צרפת 3, צרפת 4, צרפת 5, פלוז צרפת, Canal Play
 • ילדים – סרטי דיסני בכל מקום, ערוץ דיסני, דיסני ג’וניור, דיסני XD ,, סומסום גו, Marvel.com
 • ספורט – NHL GameCenter Live, NFL GamePass, NFL Now, MLB, NBA, WWE Network, MLS – Major League Soccer, צפו ב- AFL, NRL, Pass League, Star Sports, BBC Sport, BT Sports, beIN Sports, ESPN, Fox Sports Go , Fox Soccer 2 Go, NBC Sports, NBC Sports Live Extra, Sportsnet World Now, Univision Deportes, Sports Universal, CBS Sports Radio, Sky Sports, Eurosport Player UK, Eurosport UK, USopen.org, Channel Tennis, Sportschau.de
 • מוזיקה – Pandora, Spotify, Rdio, BBC iPlayer Radio, Songza, iHeart Radio, Slacker, Rhapsody, Absoluteradio.co.uk, MTV, VEVO, Radio.com

בין הערוצים שכלולים בהם Unblock-Us תומכים הם 22 אזורים של ספק המדיה הזרם הפופולרי ביותר, Netflix. המשמעות היא שתהיה לך גישה לספריות תוכן של Netflix מ 22 מדינות שונות. בזמן סקירה זו, מדינות התיזות כללו את הדברים הבאים:

ארה”ב, ארגנטינה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, קולומביה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, אירלנד, יפן, לוקסמבורג, מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, שוודיה, שוויץ ובריטניה..

לכן, באמצעות השירות שלהם תוכלו לראות יותר מהסרטים האהובים עליכם, סדרות טלוויזיה ותכנות Netflix מקוריות בכל עת שתרצו. בנוסף, תוכלו לצפות באלה מכל מקום בעולם עם גישה לאינטרנט.

בקר ב- Unblock-Us

פרטיות ואבטחה

בדרך כלל, אם פרטיות, אבטחה ואנונימיות הם הדאגה העיקרית שלך, אתה צריך למצוא VPN שאינו רושם אף אחת מהפעילות המקוונת שלך. Unblock-Us אינו מנהל יומנים ישירים של פעילות האינטרנט של אף חבר. ואכן, כפי שציינו בעבר, הם העבירו את מטהם מקנדה לברבדוס כדי להימנע מכך.

הם מסבירים את מדיניות הפרטיות שלהם בנוגע למעקב אחר מנויים וכניסה לחלקם בפרטיות בדף התנאים וההגבלות שלהם. הכללים המפורטים להלן אמורים לספק לך מושג טוב למה לצפות משירות Unblock Us אך אנו ממליצים שתקרא בעצמך את תנאי השימוש המלאים..

האתר אינו עוקב, ואינו עוקב אחר פעילות המשתמשים באופן פעיל לצורך התנהגות בלתי הולמת, ואינו מתחזק יומנים ישירים של פעילויות אינטרנט של לקוח כלשהו. עם זאת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחקור עניינים שאנו רואים כבלתי חוקיים או הפרות של תנאי ההסכם.

… פתרונות פרטיות מותאמים אישית של רשת פרטית וירטואלית (“VPN”), המציעים גלישה פרטית סלקטיבית באמצעות טכנולוגיית פרוקסי באופן שמייעל את חוויית הגלישה באינטרנט שלך מבחינת מהירות וזמן ההורדה, וכי התמיכה הטכנית שלנו לאנונימיזציה ביחס לתחומים ספציפיים. הוא, יוצע ו / או יוצע לך למטרה היחידה של אנונימציה סלקטיבית של כתובת ה- IP שלך, בהתאם לסטנדרטים של תעשיית ה- VPN, באופן שייעל את חוויית הגלישה באינטרנט שלך מבחינת מהירות ו זמני הורדה …

Unblock-Us משתמש במה שנחשב בדרך כלל לפרוטוקול ההצפנה הכי פחות מאובטח, PPTP עבור שירות ה- VPN החכם שלהם. הם משתמשים בזה מכיוון שהוא מאפשר לשירות שלהם להיות תואם לרוב המכשירים. בנוסף, זה מספק את התקורה בהכי פחות הצפנה וכאמור בתנאי השימוש שלהם, מטרתם העיקרית היא אנונימיזציה סלקטיבית של כתובת ה- IP שלך לצורך גלישה והורדה מהירה. כתוצאה מכך, אנו חושבים ששירות Unblock-Us אינו הבחירה הטובה ביותר עבורך אם פרטיות, אבטחה ואנונימיות הם הסיבה העיקרית שלך לשימוש ב- VPN. עם זאת, רק אתה יכול לקבוע אם מידת הפרטיות והביטחון של שירות Unblock-Us מתאים לצרכי ה- VPN שלך..

בקר ב- Unblock-Us

ידיים על בדיקה

ערכנו את מבחן המהירות הרגיל בשירות ה- VPN החכם של Unblock-Us והבחינו כמעט בשום מהירות ההורדה או הגלישה באופן כללי בזמן שהיית מחובר ל- VPN שלהם. זה כמו שציפינו. מכיוון שלא כמו VPNs אחרים ששולחים את כל התנועה שלך דרך ה- VPN, Unblock-Us מחבר אותך ישירות לאתרים שהם תומכים בהם. כפי שכבר צייננו, השירות שלהם משתמש בפרוטוקול PPTP ונכון לבדיקה זו היו להם מדריכים להגדרת שירות VPN שלהם במכשירי Mac OSX, Windows 7, Windows 8, iPhone, iPod, iPad ו- Android..

סיכום

אם מה שאתה מחפש בעיקר ב- VPN הוא שירות שיאפשר לך לגשת לתוכן מדיה זורם מוגבלת מבחינה גיאוגרפית, Unblock-Us הוא השירות עבורך. יש להם מבחר גדול של ערוצים ותומכים במגוון רחב של מכשירים. זה כולל חלונות, מק OSX, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות, נגני מדיה, טלפונים ניידים, טאבלטים ואפילו נתבים. הגדרת התצורה של המכשיר לשימוש בשירותם כרוכה בשינוי הגדרות שרת ה- DNS שלך כך שתצביע על שלהם. זהו תהליך פשוט אך אנו מעריכים כי צוות Unblock-Us קל לעקוב אחר המדריכים עבור כל המכשירים הנתמכים שלהם בעמוד התמיכה באתר האינטרנט שלהם. יש להם אפילו יישום הגדרה אוטומטי עבור משתמשי Windows.

Unblock-Us כוללת אחת הבחירות הטובות ביותר בערוץ. זה מעודכן עם אירועי החיים העונתיים האחרונים והמידע הדרוש בכדי שתוכלו לגשת אליהם באמצעות השירות שלהם. הפרטים שהם מספקים לאירועים חיים כוללים את הערוץ המשדר אותו, את המכשירים בהם תוכלו להשתמש כדי להזרים אותו, ואם יש תשלום נוסף הנדרש לגישה אליו. הם גם מקלים על איתור הערוצים אליהם ברצונך לגשת, על ידי חלוקתם לקטגוריות. Unblock-Us כולל מדריכים שיעזרו לכם לצפות באירועי הספורט האהובים עליכם, אפילו אם הם מושבעים באזורכם.

הדברים שאהבנו בשירות כללו:

 • ניתן להתקין אותו מגוון מכשירים
 • יש להם מספר גדול של ערוצים שהם תומכים בהם
 • אין אובדן מהירות החיבור כפי שמאפיין VPN קונבנציונאלי
 • גישה בסיסית חסכונית ל- VPN בפרוטוקול PPTP
 • אתה יכול להגדיר את ה- VPN שלהם ב- Windows, Mac OSX, iPhone, iPod, iPad, and Android

רעיונות לשיפור השירות:

 • אפשר חיבור סימולטני אחד נוסף
 • הוסף את BitCoin כאפשרות תשלום

אנו ממליצים לנסות לבטל את החסימה של עצמנו. הירשם לתקופת הניסיון החינמית שלהם למשך 7 הימים והעביר את השירות שלהם למצב שלה. נסה לצפות באירוע הספורט האהוב עליך שאולי לא תוכל לראות אחרת, צפה בסרט נטפליקס האהוב עליך או האזן למוזיקה זורמת. עבור בין אזורי Netflix כדי לחוות את התוכן הנוסף שאתה יכול לקבל כמנוי בתשלום. לאחר שחווית את השירות שלהם, אתה יכול להירשם החל מ- 4.16 $ לחודש בלבד.

בקר ב- Unblock-Us

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map