בואו נתחיל בסקירתנו ללא חסימות עם מעט מידע על החברה. Blockless היא חברה מבוססת קנדה שמטרתה תמיד הייתה לאפשר לך לגלוש בקלות מבלי שתצטרך לדאוג לגבולות מדינה או אזוריים. זה יאפשר לך לצפות בתוכניות המועדפות עליך מכל מקום בעולם. השירות שלהם הוא סביר והם מציעים ניסיון חינם לשבוע.

ביקורת ללא חסימות

עם תחילת שנת 2016 הם עדכנו את האתר שלהם, כמו גם את יעדיהם עם דרך ממוקדת יותר לעבר פרטיותם ואבטחת המשתמשים שלהם. לשם כך הם הוסיפו את Smart Guard, טכנולוגיית חוסם מודעות חכמה שניתן להשתמש בה לא רק עם מחשבים אלא עם כל המכשירים הנתמכים על ידי DNS ללא חסימות. בנוסף, על בסיס עדכונים אחרונים, כמו התקנת DNS אוטומטית והשקת לקוחות ל- Windows ו- Mac OS X, הם החלו בבדיקת בטא שירותי VPN עבור לקוח Windows ו- Mac OS X שלהם יחד עם יצירת אפליקציות סלולריות חסומות חסימות ותוספי דפדפן..

תמחור והצעות מיוחדות

שירות DNS ללא חסימות משווק באמצעות תצורה יחידה. הם מציעים את זה בשלוש חבילות לטווח: חודשי, חצי שנתי ושנתי. כמו רוב הספקים, המחירים שלהם מוזלים על בסיס אורך הטווח. החבילה החודשית היא 4.95 דולר לחודש. החבילה השנתית למחצה היא 27.25 $ המחויבת כל חצי שנה. זה מסתכם ב -4.55 דולר לחודש, שהם חיסכון של מעל 7% מהמחיר החודשי שלהם. ההרשמה לשנת שירות הינה 49.95 $ ומחויבת כל שנים עשר חודשים. המשמעות היא שתוכלו לקבל שנה משירותם רק מהסכום 4.16 דולר לחודש.  זהו חיסכון של 16% שזה כמו לקבל חודשיים של שירות ללא חסימות.

תמחור חסר חסימותחסימת אפשרות מאפשרת תשלום באמצעות כרטיסי אשראי גדולים. אלה כוללים VISA, MasterCard, Diners ו- JCB.

תקופת ניסיון חינם

חסום חסימות רוצה שתנסו את השירות שלהם בעצמכם כך שתוכלו להיות בטוחים שהוא מתאים לציפיות שלכם. מסיבה זו הם דורשים מכולם ליצור חשבון ניסיון בחינם למשך 7 ימים לפני שהם יכולים להירשם כמנוי בתשלום. אין צורך במידע על התשלום כדי להירשם למשפט. כמוצג להלן, כל מה שצריך כדי להירשם לחשבון ניסיון ללא 7 ימי מחסום הוא כתובת אימייל חוקית וסיסמא. תקופת הניסיון תפוג לאחר שבעה הימים תם, כך שאתה אפילו לא צריך לבטל את החשבון. עם זאת, תצטרך להסיר את ה- DNS שלהם מהמערכת שלך. תוכלו לגלות כיצד לעשות זאת באזור התמיכה באתר ללא חסימות.

הגדרת חשבון חסומה

בקר ללא חסימות

איך עובד ללא חסימות

חסום הוא בעיקר שירות DNS חכם שמטרתו לאפשר למשתמשים לגלוש ולצפות בתוכן מדיה זורם ללא המדינה המלאכותית והגבולות האזוריים המשמשים ספקים רבים. השירות שלהם פועל על ידי שינוי הגדרות כתובת השרת של DNS במכשיר שלך. זה מאפשר לשירות שלהם ליירט את בקשת ההרשאה מספקים אלה ולספק להם כתובת IP וירטואלית המספקת את גבולותיהם המלאכותיים ומאפשרת לך גישה לספריות הזרם שלהם. זה מאפשר לך ליהנות מהתכנים שלהם מכל מקום בעולם.

כמה עובד ללא חסימות

שלא כמו VPNs מסורתיים, שבהם כל התעבורה בין המכשיר לשירות שלך מוצפנת ונשלחת דרך השרת לאינטרנט, רק כמות קטנה של תנועה עוברת למעשה דרך שרת ה- DNS החכם. לאחר סיום ההקדמה ולחיצת היד של חלק מהתקשורת בין השרת לספק, שאר התנועה נשלחת ישירות מהספק למכשיר שלך. מכיוון שאין קידוד של תנועת הסטרימינג, אין אובדן בביצועי האינטרנט בזמן צפייה בסרטי HD או האזנה למוזיקה המועדפת עליך. זה מאפשר לך לגשת לאתרים נעולים אזורית מכל מקום בעולם מבלי להאט את מהירות חיבור האינטרנט שלך. לבסוף, מכיוון שזו אינה הצפנה של תנועת ה- DNS חסומה, היא אינה מספקת רמת אבטחה זהה לשירותי VPN רגילים..

הרשת ללא חסימות

לרשת ללא חסימות יש שרתים ב- 25 אזורים שונים. זה כולל את המדינות הבאות: אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, צרפת, גרמניה, יוון, הודו, אירלנד, איטליה, יפן, לקסמבורג, מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, פורטוגל, רוסיה, דרום אפריקה , שבדיה, שוויץ, בריטניה, וארצות הברית. זה מאפשר לרשת גלובלית עם שרתים בכל יבשת מרכזית בעולם פרט לאנטארקטיקה.

הגדרת חסימת חלונות עבור Windows

חסום חסימת תומך במגוון מכשירים כמו שולחנות עבודה, סמארטפונים, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות, נגני מדיה ונתבים. כניסה לחשבונך באתר ללא חסימות ובחירת תפריט העזרה, ואז כפתור המדריך להגדרת יאפשר לך להשתמש בתהליך בן שלושה שלבים (כמוצג להלן) כדי למצוא את המדריך להגדרת התצורה ידנית של המכשיר שלך לשימוש בשירות ה- DNS חסום. . בחלק התמיכה באתר שלהם יש גם מבחר גדול של מדריכים שקל לעקוב אחריהם ותוכלו לחפש בהם.

הגדרת DNS חסימת מכשיריםאם קיים, קישור להתקנת התוכנה המותאמת אישית ללא חסימות הוא הצעד הראשון במדריכים אלה. עם זאת, הם גם יראו לך כיצד לשנות ידנית את ה- DNS עבור המכשיר שלך. השירות ללא חסימות מאפשר לך להתחבר מכל מקום אך רק ממיקום בודד בכל פעם. הסיבה לכך ש- Blockless מסתנכרן למיקום האישי שלך (כתובת IP) ברגע שאתה נכנס. לכן כשתתחבר מרשת אחרת, תצטרך להיכנס לחשבונך ולחץ על “השתמש במיקום זה”. קביעת תצורה של הנתב שלך לשימוש בשירות חסום מאפשרת לך לנצל את השירות בכל המכשירים המחוברים אליו..

בקר ללא חסימות

שימוש בלקוח Windows חסום החסימה

ברגע שתלחץ על האפליקציה חסום הבלוקים לקישור Windows 10 במדריך זה ישמור את קובץ ההתקנה במחשב שלך. הרץ את קובץ ההתקנה ותראה מסך כמו הראשון למטה. לאחר מכן הוא יגדיר את שירות ה- Blockless עבור Windows במחשב שלך. לאחר סיום זה תראו מסך כמו השני למטה. לחיצה על סיום במסך זה תפעיל את האפליקציה.

התקן ללא חסימות

בפעם הראשונה בה אתה מפעיל את הלקוח, תראה את מסך ההתחברות כמוצג להלן. במסך זה תזין את אישורי חשבונך שקיבלת באימות חשבונך ודוא”ל קבלת פנים מצוות חסרי הבלוק. לאחר מכן לחץ על כפתור הכניסה.

כניסה ללא חסימות

זה יעלה את המסך הראשי עבור אפליקציית Windows ללא חסימות כפי שמוצג בתמונה הראשונה למטה. כברירת מחדל, הוא יתחבר לשרת הקרוב ביותר למיקום שלך בעת ההפעלה הראשונה. למסך החיבור הראשי המוצג למטה יש רק כמה פקדים המאפשרים קל מאוד ללמוד ולהתקין אותו. ניתן לבצע החלפת שרתים באחת משלוש דרכים שונות: תיבת חיפוש לפי שם, גלילה ובחירת השם בעכבר, או לחיצה על אחת המדינות האפורות הבהירות יותר על המפה. התמונות שלהלן מראות את האזור המשתנה מבריטניה (משמאל) לארצות הברית (מימין). שימו לב שהוא מוודא שהאזור שלנו השתנה באמצעות סמל דגל למדינה.

שינויים ללא שרת שרתים

לחיצה על העזרה תביא את האפשרויות הבאות: הגדרת מכשיר לשירות חסום חסימת חיפוש, חיפוש מאמרי תמיכה או פתיחת כרטיס תמיכה. יש גם כפתור סגור שיחזיר אותך למסך החיבור הראשי.

בתחתית המסך הראשי נמצא המתג להפעלת וכיבוי Smart Guard. זה כרגע מופעל. Smart Guard יסיר כמה מודעות וגרפיקה מאתרים שיגדילו את מהירות הדפדפן שלך על ידי צמצום זמן הטעינה לדפים. חשוב מכך, חסימת מודעות אלה יכולה לסייע בשמירה על פרטיותך המקוונת מכיוון שהם לא יוכלו לעקוב אחר הרגלים מקוונים ודפוסי הגלישה שלך. זה יכול לעזור לך להימנע מקמפיינים שיווקיים ממוקדים.

העדפות חסרות חסימות

התכונה האחרונה של המסך הראשי שאנו רוצים להסתכל עליה היא ההגדרות עבור הלקוח אליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על סמל הקראט כלפי מטה בחלק השמאלי העליון של המסך. פעולה זו תציג רשימה נפתחת כמו זו שמוצגת למעלה (משמאל). מכאן תוכלו לבחור העדפות, לנהל מנוי, לשנות את הגדרות החשבון ואת הכניסה לשירות. בחירת העדפות תפתח את מסך הגדרות היישום המוצג למעלה (מימין). מכאן תוכלו לבצע את הפעולות הבאות על ידי בחירת תיבת הסימון המתאימה:

 • הגדר DNS ללא חסימות במכשיר זה
 • סנכרן את המיקום באופן אוטומטי למכשיר זה
 • התחל יישום בהתחלת המערכת
 • בדוק עדכונים

בדומה לשאר לקוחות לקוח ה- DNS חסום, האפשרויות בסיסיות כאשר מכשיר הסנכרון באופן אוטומטי הוא ההגדרה השימושית ביותר. זה יחסוך ממך צורך לעבור לחשבון המקוון ללא חסימות כדי לעשות זאת בכל פעם שאתה מחליף רשתות.

בקר ללא חסימות

ללא חסימות עבור אנדרואיד וגוגל כרום

ל- Blockless יש אפליקציה לאנדרואיד לשירותם שתוכל להוריד מחנות גוגל. זה דורש אנדרואיד 2.1 ומעלה. זה יאפשר לך לנהל את חשבונך ממכשיר Android שלך. בדומה ללקוח Windows, אתה יכול לשנות את העדפת אזורך, לרענן את ה- IP שלך ולהבטיח שחשבונך פעיל כל כף ידך. להלן תמונות של מסך ההתחברות (משמאל) ומסך החיבור הראשי (מימין). מסך הכניסה מאפשר להישאר מחובר ברגע שתזין את האישורים הנכונים.

אפליקציית אנדריוד חסומה חסומה

מסך החיבור הראשי שמוצג למעלה (מימין) בודק אם יש לך חשבון חוקי, כתובת ה- IP (מיקום) של המכשיר מסונכרנת לחשבונך והאם ה- DNS הוגדר כראוי למכשיר. אם אחד מהאפשרויות הללו נכשל, הוא יוצג באדום במקום בירוק. בורר האזור מאפשר לך להקיש כדי להתחבר למדינה שבחרת. זה מקל על החלפת אזורים כאשר אתה מחובר לשירות שלהם. לחסימת הרחבה יש גם תוסף ל- Google Chrome אשר התנהגות דומה לאפליקציית Android שלהם.

ידיים על בדיקה

ערכנו את בדיקת המהירות הרגילה שלנו בשירות ה- DNS ללא חסימת, וכצפוי, שמנו לב כמעט ללא שינוי במהירות ההורדה או הגלישה באופן כללי תוך כדי חיבור אליו. שלא כמו VPNs רגילים המעבירים את כל התעבורה שלך דרך ה- VPN, חסימת הבלוקים מחברת אותך ישירות לאתרים בהם הם תומכים. יש להם מדריכים להגדרת תצורת שירות ה- DNS שלהם במגוון מכשירים הכוללים מחשבים, קופסאות תפאורה, טלוויזיות, קונסולות משחקים, קרני Blu, טלפונים, טאבלטים ונתבים. ניתן למצוא את אלה בעמוד התמיכה באתר האינטרנט שלהם.

ערכנו גם בדיקת מהירות של לקוח הבטא החדש שלהם עבור Windows עם יישום VPN מלא. בצד שמאל מופיע צילום מסך של החלון הראשי שלה במצב גלישה. חלון זה נבדל על ידי מד כחול בהיר, ברק, כפתור ואזור המפות שנבחר. כפי שאתה יכול לראות שללקוח יש את אותן אפשרויות כמו של לקוח Windows הכולל עזרה, העדפות, ניהול מנוי, הגדרות חשבון ויציאה. העדפות זהות לאלה של הלקוח הקודם בתוספת מתג לבחירת OpenVPN UDP או TCP לשירות VPN. לחיצה על האזור שנבחר כעת תביא חלון להחלפה ימנית. זה יאפשר לך לבחור את האזור שאליו יש לשנות. Smart Guard הושבת עבור חלון הגלישה.

VPN ללא חסימת בטא ל- Windows

לאחר שנבחר אזור כמו ארצות הברית במקרה הנ”ל, לחיצה על כפתור הגלישה / אבטחה תפעיל או כבה את הגנת ה- VPN. זה פשוט כמו זה. המסך השני מציג את מסך החיבור הראשי כאשר ה- VPN פועל. כאשר ה- VPN פעיל, יש לך הגנה על הצפנת כל הנתונים שלך באמצעות פרוטוקול OpenVPN. בנוסף, כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסווה ומחליפה אותה בשרת ללא חסימות. במקרה זה ניתנה לנו כתובת IP באטלנטה וזהותנו מופיעה כאלמונית. Smart Guard מוצג ב- VPN המאובטח. החיבור המאובטח מסומן באדום עבור מד, העיר שנבחרה, כפתור ואזור המפה שנבחר. זה מקל על ההבחנה מהקשר הכחול הבלתי מוגן.

בקר ללא חסימות

מבחן מהירות

מבחן המהירות של שירות VPN ללא חסימות לא היה המהיר ביותר שראינו, אך השירות עדיין בגרסת בטא ולכן אנו בטוחים שהם עדיין עובדים על כמה בעיות. עם זאת, מהירות חיבור האינטרנט ללא VPN הייתה 51.21 Mbps ועם ה- VPN ללא חסימות הוא היה 33.09 Mbps. משמעות הדבר הייתה ירידה של כ- 35% במהירות החיבור כשהוא מחובר לשירות ה- VPN ללא חסימות. כפי שאפשר לצפות, יש ירידה במהירות כתוצאה מההצפנה המסופקת על ידי שירות VPN ללא חסימות. ירידת המהירות הזו שווה את זה אם המטרה שלך היא פרטיות והגנה. אם לא, תוכלו להריץ את שירותם במצב גלישה ללא הפסד מהירות. עדיין על 33.09 מגהביט לשנייה, לא אמור להיות לך שום בעיה להשתמש בשירות ה- VPN שלהם עבור מרבית העסקאות שלך באינטרנט.

מבחן מהירות חסר חסימות

סיכום

אם מה שאתה מחפש בעיקר בשירות שיאפשר לך לגשת לתוכן מדיה זורם מוגבלת מבחינה גיאוגרפית, חסימת יכול להיות השירות עבורך. הם מבטלים חסימת 25 אזורים שונים, כולל ארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה ואחרים. השירות שלהם עובד עם Windows, Mac OS X, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות, נגני מדיה, טלפונים ניידים, טאבלטים ואפילו נתבים. הגדרת התצורה של המכשיר לשימוש בשירותם כרוכה בשינוי הגדרות שרת ה- DNS שלך כך שתצביע על שלהם. זהו תהליך פשוט. עם זאת, צוות ללא חסימות סיפק מדריכים קלים לעקוב אחר כל המכשירים הנתמכים שלהם. ניתן למצוא את אלה בעמוד התמיכה באתר האינטרנט שלהם. יש להם אפילו יישומי התקנה אוטומטיים עבור Windows, Mac OS X, Android ותוספים לדפדפן הכרום.

לאחרונה הם החלו בבדיקת בטא בשירות VPN חדש שמשתמש בפרוטוקול OpenVPN (TCP / UDP) כדי להצפין את כל התעבורה באינטרנט כדי לעזור לשמור על פרטיותך ואבטחתך באינטרנט. זה בנוסף לשירות ה- DNS הלא מוצפן שלהם. לכן תוכלו לבחור אם מהירות או אבטחה הם המטרה שלכם בזמן השימוש בשירות שלהם. נכון לעכשיו (החל מה- 2/29/2016), הם פרסמו תוכנת בטא המשלבת את שירות ה- VPN החדש עבור Windows ו- Mac OS X. זה לא ה- VPN המהיר שראינו אי פעם. יש לו ממשק גרפי בסיסי ומאפשר לבחור ולשנות שרתים בקלות. כל שעליך לעשות הוא לבחור את האזור שאליו ברצונך לעבור ולחץ על לחצן הגלישה / מאובטח וכל תנועת האינטרנט שלך מאובטחת. זה מקל על השירות שלהם מאוד להתקנה ושימוש.

הדברים שאהבנו בשירות כללו:

 • ניתן להתקין אותו במגוון מכשירים
 • מאפשר גלישה עולמית של 25 אזורים ללא הגבלות אזוריות מלאכותיות
 • אין אובדן מהירות החיבור כפי שמאפיין VPN קונבנציונאלי במצב גלישה (DNS Smart)
 • תוכנת בטא עבור Windows ו- Mac OS X המשלבת שירות VPN חדש
 • תמיכה בפרוטוקול OpenVPN (TCP / UDP) עבור VPN

רעיונות לשיפור השירות:

 • אפשר חיבור סימולטני אחד נוסף
 • הוסף את BitCoin כאפשרות תשלום כדי להיות אנונימי יותר
 • מידע נוסף על שירות ה- VPN החדש שלהם באתר שלהם עם התפתחות בטא.
 • הוסף שירות VPN לאפליקציות iOS ו- Android
 • הוסף פרוטוקולים חדשים כמו L2TP / IPSec עבור iOS

אנו ממליצים שתנסו בעצמכם ללא חסימות. הירשם לתקופת הניסיון החינמית שלהם בת 7 ימים ובדוק את השירות שלהם. נסה לצפות באירוע הספורט האהוב עליך, ספק מדיה זורם מועדף או תוכן אחר מתוך 25 האזורים שהם מנגישים ברחבי העולם מכל מקום בעולם. אם תחליט שאתה נהנה להשתמש בשירות שלהם, תוכל להירשם אליו החל מ- 4.16 $ לחודש בלבד.

בקר ללא חסימות

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me