הצוות שעומד מאחורי סיסמה אינטואיטיבית השיק את מנהל הסיסמאות שלהם בשנת 2013. החברה ממוקמת באוסטרליה ומתמקדת במתן למשתמשים פתרונות אבטחה טובים יותר. סיסמא אינטואיטיבית תעזור לך לאבטח סיסמאות ונתונים חסויים אחרים. הנתונים האישיים שלך יוצפנו ויש לך את היכולת לשתף סיסמאות עם משתמשים אחרים. הפיתרון שלהם עובד במגוון רחב של מכשירים כולל חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. אתה יכול להגן על הסיסמאות שלך ולסנכרן אותן בין כל המכשירים שלך עם אינטואיטיב.

סיסמא אינטואיטיבית

תמחור והצעות מיוחדות

סיסמאות אינטואיטיביות מציעות ארבע רמות חשבון שונות בהתאם לצרכים שלך. השירות הבסיסי שלהם הוא בחינם ויאפשר לכם להחזיק עד 10 סיסמאות. אני בספק אם זה מספיק עבור רוב המשתמשים. אתה יכול להגדיל עד 2,000 סיסמאות באמצעות התוכנית אקספרס במחיר של $ 2 AUD (דולר אוסטרלי) בחודש. משם תוכלו לעבור לתוכניות המתקדמות וה- Pro המאפשרות סיסמאות ללא הגבלה, אימות דו-גורמי, נקודות שחזור סיסמא ועוד. הם מתומחרים ב- $ 5 לחודש ו -15 $ לחודש בהתאמה. כל התוכניות מתומחרות ב- AUD ומחויבות מדי שנה.

תמחור סיסמא אינטואיטיבי

אני מציע שתסתכל על התוכנית Advanced Intuitive Password Advanced. תבחין במספר הבדלים בין התוכניות אקספרס לתוכנות מתקדמות כולל מספר הסיסמאות הנתמכות. אולי ההבדל הגדול ביותר הוא אימות דו-גורמי. החשבון המתקדם מציע סיסמאות ללא הגבלה, אימות דו-גורמי, מסנג’ר מאובטח ונקודות שחזור סיסמא במהלך 90 הימים האחרונים. ישנם כמה הבדלים אחרים אך אלה החשובים ביותר. אני לא רואה מספיק תכונות נוספות בתוכנית ה- Pro כדי להצדיק את הפרש המחירים.

חשבונות חינם לעומת בתשלום

תוכלו להירשם לתכנית Intuitive Password Basic בחינם. החשבון טוב לבדיקת השירות אך חסר לו הרבה מהתכונות שהייתי רוצה במנהל סיסמאות. בתור התחלה, התוכנית הבסיסית (בחינם) תומכת רק בעשרה סיסמאות. למשתמשים בסיסיים אין גישה לא מקוונת למערכת, כלומר תצטרך להתחבר לשירות דרך חיבור לאינטרנט בכל עת. התוכנית הבסיסית) בחינם) חסרה תכונות מפתח אחרות כמו היכולת לייצא סיסמאות ולגבות את הנתונים שלך. לבסוף זה חסר תמיכה בדוא”ל. מכל הסיבות הללו אני מציע לך לשקול את התוכניות המהירות או המתקדמות שלהם.

בקר בסיסמה אינטואיטיבית

תחילת העבודה עם סיסמא אינטואיטיבית

לאחר ההרשמה לסיסמה אינטואיטיבית, אתה יכול לגשת לממשק על ידי כניסה לאתר האינטרנט שלהם. במקום להציע אפליקציות תוכנה, סיסמא אינטואיטיבית עושה הכל באופן מקוון. יש מצב במצב לא מקוון כאשר אתה זקוק לגישה לסיסמאות הרחק מחיבור אינטרנט, אך כפי שתראה ברגע הכוח של התוכנית הוא הממשק המקוון שלהם.

לאחר כניסה לאתר הסיסמה האינטואיטיבית, יתקבל בברכה במסך הבא:

לוח מחוונים לסיסמאות אינטואיטיבי

חשוב על המסך הראשי כמרכז השליטה שלך. מכאן תוכלו להוסיף רשומה, להציג רשומה, לייצא, להדפיס או לשכפל פריט סיסמא. כפי שאתה יכול לראות בצד ימין של המסך יש לי כרטיסייה פתוחה להזנת פריט סיסמא חדש. אתה יכול להוסיף מספר פרטים לפריט סיסמא:

 • כותרת
 • שם משתמש
 • סיסמה
 • אתר אינטרנט
 • שאלת בטחון
 • תשובה ביטחונית
 • שונות הערות
 • תגיות

אתה יכול לתייג חשבונות כדי להקל עליהם למצוא. סיסמה אינטואיטיבית כוללת תכונת חיפוש נחמדה שתאפשר לכם למצוא פריטי סיסמא לפי מילות מפתח או לפי התגיות שקישרתם אליהם.

חיפוש סיסמאות אינטואיטיבי

בנוסף למאפיין החיפוש, באפשרותך למיין את פרטי הכניסה שלך לפי סדר אלפביתי, מועדפים, תאריך שונה, תאריך גישה או דגלים..

צור סיסמאות חזקות

אני אוהב את האופן שבו סיסמה אינטואיטיבית משלבת את מחולל הסיסמאות שלהם. זה מובנה בתקליט. כשאתה מזין פריט סיסמא חדש תבחין בשדה לסיסמה. לחיצה על הכוכב שמימין תרחיב את השדה ותעזור לך ליצור סיסמה חזקה.

מחולל סיסמאות

באפשרותך להגדיר מספר אפשרויות סיסמא הכוללות אם לכלול אותיות גדולות, אותיות קטנות, מספרים וסמלים מיוחדים. ניתן גם להגדיר את מספר התווים בסיסמה. כפי שתוכלו לראות בתמונה מעל סיסמה של 8 תווים עם אותיות, מספרים ותווים מיוחדים, מדורגת כמו טוב. ואילו סיסמה בת 12 תווים עם אותם אלמנטים מוצגת כמושלמת. אני מעריך את שורת המצב. הרבה אנשים חושבים שסיסמה של 8 תווים מספיקה אבל זה ממש לא עובר ימים, אני מציע שתשתמש ב -12 תווים יחד עם כל רכיבי הסיסמה בכל הזדמנות אפשרית. אם האתר אינו תומך בסיסמה חזקה, תוכל לשקול חלופות שכן.

הגדרות נוספות & תכונות

כפי שהשם מרמז הממשק מאוד אינטואיטיבי. ככל שהשתמשתי בו יותר, אני אוהב את ממשק המשתמש שלהם. זה פשוט פשוט לשימוש. הכל איפה הייתם מצפים שהוא יהיה. למעשה אינך צריך להגדיר דבר, אך יש כמה אפשרויות למי שרוצה התאמה אישית נוספת.

הגדרות ראות

אתה יכול להשתמש בהגדרות החשיפה כדי לקבוע אילו כניסות, חשבונות, ארנקים, רישיונות, זיהויים, זהויות והזמנות שאתה רואה בממשק. כפי שאתה יכול לנחש, תיבת הסימון פירושה שהפריטים גלויים והמינוס אומר שהם יהיו מוסתרים. בדקתי את המערכת באמצעות הסתרת כניסות כלליות. לאחר יישום השינוי הממשק כבר לא הראה את החשבונות בכניסה הכללית. ההגדרה הייתה קלה להפלה גם כן. זה עבד בדיוק כמו שהייתם מצפים.

מנהל קטגוריות

אין לי הרבה מה לשתף במנהל הקטגוריות. רק רציתי לשתף את הסיסמה האינטואיטיבית שנותנת לך את היכולת ליצור קטגוריות חדשות. אתה יכול גם להוסיף שדות מותאמים אישית חדשים.

כניסה מהירה

סיסמה אינטואיטיבית מציעה תוספים עבור Chrome, Firefox, Safari ואופרה. אתה יכול גם להתקין סימנייה על גרסאות דפדפן מדור קודם. על ידי התקנת התוסף תהיה לך גישה לתכונת הכניסה המהירה שלהם.

מצב לא מקוון

אני חושב שהחוזק הגדול ביותר של סיסמא אינטואיטיבית הוא ממשק האינטרנט הקל לשימוש שלהם. עם זאת, הם מבינים שיהיו זמנים שתזדקק לגישה לסיסמאות במקום שאין לך גישה לאינטרנט. בתגובה יש להם מצב לא מקוון. אתה יכול להוריד ולהציג את הסיסמאות שלך במצב לא מקוון. המערכת תאפשר לך לסנכרן את הנתונים שלך באופן אוטומטי באמצעות Dropbox, Box, Microsoft One Drive או Google Drive.

סיסמא אינטואיטיבית גם מאפשרת לך לשתף בבטחה את הסיסמאות והנתונים שלך עם אחרים. זה נחמד במיוחד למי שרוצה לשתף סיסמאות עם חברי הצוות בעבודה.

בקר בסיסמה אינטואיטיבית

סמארטפון וטאבלט

אתה יכול בקלות להשתמש בסיסמה אינטואיטיבית בסמארטפון וטאבלט. הם לא מציעים אפליקציות סלולריות עבור iOS ו- Android. במקום זאת יש להם הגדרות באפליקציית האינטרנט כדי לעבור בין טלפון, טאבלט ושולחן עבודה. הממשק מותאם אישית על פי גודל התצוגה שתבחר. בואו נתחיל בתצוגת הטאבלט. זה יעבוד עם כל טאבלט כולל אייפד, אנדרואיד, טאבלטים של מיקרוסופט ועוד.

תצוגת טאבלט

כעת נשווה את ממשק הטאבלט לזה בו היית משתמש בסמארטפון שלך. מכיוון שאין אפליקציה מעורבת, לא משנה אם אתה מתחבר לאייפון, אנדרואיד, חלונות או כל פלטפורמה אחרת כל עוד אתה יכול להתחבר לאתר שלהם..

תצוגת סמארטפון

תבחין בהבדל בפריסה בין שלוש הגדרות הממשק. צילמתי את צילומי המסך ממערכת Windows 10 אך ניתן לראות בקלות את ההבדל בפריסה בין תצוגות שולחן העבודה, הטאבלט והסמארטפון. שינויים נשמרים בממשק ללא קשר לסוג המכשיר בו אתה משתמש באותה עת.

אבטחת סיסמאות אינטואיטיבית

מכיוון שהשירות מבוסס אינטרנט, תרצה לוודא שהנתונים שלך מאובטחים. הדבר נכון גם לכל שירות המאחסן את הנתונים שלך. אני שמח לשתף כי צוות הסיסמה האינטואיטיבית לוקח את האבטחה שלך ברצינות והציב מספר מערכות להגנה על הנתונים שלך. ברמת הרשת הם ממקמים נתוני משתמשים מאחורי כמה שכבות חומת אש. הם סורקים אחר תוכנות זדוניות בזמן אמת ויש להם הגנת DDoS כדי להבטיח שתהיה לך גישה לשירות.

בעל רשת מאובטחת הוא רק חלק מפאזל. חברה זקוקה גם להגנה חזקה על נתוני חשבונך. סיסמה אינטואיטיבית משתמשת בפונקציית נגזרת מפתח מבוססת סיסמה (PBKDF2) עם מלח ייחודי לכל אחת מהאיגרות שלך. הם בוחרים את מספר איטרציות החיפזון ואנחנו רוצים לראות שהמספר המינימלי שישמש הוא 10,000 איטרציות. מנהלי סיסמאות צריכים ליצור איזון בין אבטחה לביצועים. אם האיטרציות מוגדרות גבוהות מדי זמן התגובה איטי. אני חושב ששימוש באיטציות של 10k + הוא איזון טוב.

אולי אחת מתכונות האבטחה האינטואיטיביות של הסיסמה האהובה עלי היא התמיכה שלהן באימות שני גורמים. אלה המנויים לרמת השירות המתקדמת או ה- Pro שלהם יכולים להשתמש באימות SMS או ב- Google כרמת הגנה שנייה. זה אולי הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור כל חשבון מקוון שתומך בו. אימות דו גורמי מוסיף שכבת הגנה נוספת על גבי הסיסמה שלך. אני ממליץ בחום להשתמש בו בכל הזדמנות אפשרית.

בקר בסיסמה אינטואיטיבית

שירות לקוחות

צוות סיסמא אינטואיטיבי ממוקם באוסטרליה ומציע תמיכה בשעות 9 בבוקר עד 17:00 בימי חול. תוכל להגיע לצוות התמיכה הטכנולוגית שלהם באמצעות דואר אלקטרוני. כתובת הדוא”ל שלהם היא תמיכה (ב) intuitivepassword.com. הקפד להחליף את “at” שלנו בסימן @ בהודעת הדוא”ל שלך. מכיוון שהם עושים הכל באינטרנט, סביר להניח שתזדקק לסיוע טכני. עם זאת, טוב לדעת שהוא שם כשאתה זקוק לו. התקשרתי עם צוות התמיכה שלהם תוך כדי כתיבת הסקירה וגיליתי שהם די מגיבים.

סקירת סיסמא אינטואיטיבית: מסקנה

אחד הדברים הראשונים ששמתי לב אליהם כאשר התבוננתי ב- Password Intuitive היה שהם אינם מציעים תוכנה ואפליקציות לנייד. זה הותיר אותי לתהות למה לצפות מהשירות שלהם. לאחר השימוש בממשק האינטרנט שלהם אני מאוד מתרשם מהקלות בשימוש. אתה תמצא שאתה לא צריך את התוכנה הנוספת כל עוד אתה מחובר לאינטרנט. אם אתה מתכנן להשתמש במנהל סיסמאות במצב לא מקוון הרבה אני מציע לבדוק אלטרנטיבות. עם זאת, אני חושב שרובנו משתמשים במנהלי סיסמאות כדי לאחסן ולהיכנס לחשבונות המקוונים שלנו. מצאתי את היכולת לעשות הכל באופן מקוון לנוחיות ולא כמגבלה.

מה שהכי אהבתי בתוכנה:

 • ממשק אינטרנט קל לשימוש
 • אימות דו-גורמי למשתמשים מתקדמים ו- Pro
 • מחולל סיסמאות עוזר לך ליצור סיסמאות חזקות
 • אפשרות לשלוף סיסמאות להתייחסות לא מקוונת
 • שתף באופן סודי סיסמאות עם חברי הצוות
 • אפשרות ליצור קודים לשימוש חד-פעמי לגישה

רעיונות לשיפור התוכנה:

 • לקוחות תוכנה ואפליקציות סלולריות לשימוש לא מקוון
 • תמיכה בצ’אט חי למשתמשים מתקדמים ו- Pro
 • הצע תמחור וקבל תשלומים בדולר ארה”ב ויורו

סיסמא אינטואיטיבית ממוקמת היטב למי שרוצה ליצור סיסמאות חזקות ולאחסן באופן מאובטח את פרטי החשבון שלהם באופן מקוון. אני מוצא שהשירות החינמי שלהם מוגבל מדי אבל רמת האקספרס מתחילה בסך $ 2 AUD לחודש. אני מציע שתעבור לתוכנית המתקדמת שלהם תמורת $ 5 AUD. הוא האהוב עלי ביותר מכיוון שהוא תומך באימות דו-גורמי ובמספר בלתי מוגבל של סיסמאות. כל התוכניות מחויבות בדולר אוסטרלי (AUD) ומחויבות מדי שנה. חברים חדשים מכוסים בערבות 30 החזר הכסף שלהם. בהשוואה לדולר האמריקני (דולר ארה”ב) התוכנית המתקדמת עולה בסביבות 3.57 דולר לחודש בשיעור ההמרות בזמן הסקירה. אני מציע לך לנסות סיסמה אינטואיטיבית ולבלות כמה דקות בהיכרות עם ממשק האינטרנט.

בקר בסיסמה אינטואיטיבית

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me