בואו נתחיל את סקירת Betternet מתוך הבחנה שהם מספקים שירות VPN ללא הגבלה. אתה יכול לצפות לאובדן משמעותי במהירות האינטרנט בזמן השימוש בשירות שלהם. הם מציעים את השירות החינמי שלהם באמצעות מה שמכונה מודל מכירות “בוסטרים”. משמעות הדבר היא שתוכלו להשתמש בשירות שלהם במכשיר בודד מתוך הבנה שהם יציעו לכם אפליקציות לקנות. אם אתה קונה אחת מהיישומים האלה דרך האפליקציה שלהם, אז הם מרוויחים כסף ממכירה זו. בטרטנט גם מרוויחה כסף מכמה סרטונים שעליך לצפות בהם בזמן השימוש באפליקציה שלהם.

ביקורת בטרנט

תמחור והצעות מיוחדות

בנוסף לשירות ה- VPN החינמי שמספקת Betternet, הם מציעים VPN Premium. נכון לעכשיו (3-10-2016), זה זמין רק עבור אפליקציית האנדרואיד שלהם, אך הם מזכירים שהם עובדים באופן פעיל על הרחבת שירות הפרימיום ל- iOS ו- Windows. אז מה מציע שירות הפרימיום שלהם לעומת שירות ה- VPN החינמי?

 • משתמשי פרימיום יכולים לחבר עד חמישה מכשירים סימולטניים בחשבון יחיד.
 • משתמשי פרימיום יוכלו להתחבר לשרתים ייעודיים הזמינים רק להם עם פחות תנועה ומהירות טובה יותר.
 • משתמשי פרימיום אינם נחשפים עוד להצעות האפליקציה (מודעות) שנקראות עמם בחינם.
 • משתמשי פרימיום יכולים לבחור מבין שמונה מיקומי שרת שונים: ארצות הברית, בריטניה, קנדה, הולנד, צרפת, גרמניה, יפן וסינגפור..
 • משתמשי פרימיום יקבלו תמיכה טכנית בעדיפות

בקיצור, מובטחים למנויי הפרימיום מדיניות “ללא מודעות”, חיבור VPN בעל ביצועים טובים יותר, אפשרות לבחור את מיקום השרת שלהם, אפשרות להשתמש בשירות בחמישה מכשירים שונים בו זמנית, ותמיכה טכנית עדיפות..

Betternet מציעה את שירות הפרימיום שלהם בשתי תוכניות שונות המבוססות על אורך טווח. יש להם תכנית חודשית ב -4.99 דולר ושנה אחת עבור 29.99 דולר. כמו רוב ספקי ה- VPN, הם מוזלים את התוכנית לטווח הארוך יותר. המשמעות היא שאם נרשמים לשנה משירות הפרימיום שלהם, תוכלו לקבל אותו החל מ- $ 2.50 בלבד לחודש. זה כמו לקבל שישה חודשים משירות הפרימיום שלהם בחינם. נכון לעכשיו, הדרך היחידה להירשם לתכנית הפרימיום של Betternet היא באמצעות אפליקציית אנדרואיד לנייד. Betternet מקבלת רק תשלומים דרך חנות Google Play ו- Apple Store, ולכן הם לא אוגרים כרטיסי אשראי או מידע קשור בשרתיהם..

תקופת ניסיון חינם

בטרנט רוצה שתנסו בעצמכם את שירות הפרימיום שלהם בכדי שתוכלו להשוות אותו עם השירות החינמי שלהם. הם מציעים החזר של 30 יום למחיר המנוי 30 יום אם תחליט ששירות הפרימיום שלהם אינו מתאים למטרתך. יש מגבלה גדולה במדיניות ההחזר הכספית שלהם והיא כי לא יכולת להשתמש יותר מ- 50 מגה בייט באותה תקופה. אנו חושבים שזה לא מציאותי במשך 30 יום של בדיקת השירות מכיוון שרוב האנשים ככל הנראה יחרגו מזה בשימוש הראשון. אנו חשים שהדבר גורע מקיומם של מדיניות החזר של 30 יום וחושב שצוות בטרנט צריך לבחון מחדש את המגבלה הזו.

דגם ה- VPN בחינם של Betternet

כפי שצייננו לעיל, מודל Betternet של VPN חינמי פועל בכך שהופך אותך למאיץ עבור החברה. הם עושים זאת בכמה דרכים שונות. ראשית, על מנת להתקין את האפליקציה שלהם עליכם לאפשר רכישות בתוך האפליקציה. בשלב הבא אתה מסכים לאפשר להם להציע אפליקציות תוכנה. אם מתקינים אחת מהיישומים האלה הם מרוויחים כסף. בדרך כלל האפליקציה תבקש ממך לצפות בסרטון וידאו כשאתה מפעיל אותו. התמונה הראשונה למטה מציגה את מסך הלקוח שמברך אותך במקרה זה. שתי התמונות השנייה הן זוג הסרטונים שעלו בשני זמנים שונים. כפי שאתה יכול לראות אלה מכסים הכל, החל מסרטון אבטחת IT לסרטון לבני נשים. אחריהם לעיתים מופיעים אפליקציות בחינם.

דוגמאות לווידאו של Betternet

בפעמים אחרות תתבקש לקבל הודעות שונות בתיבה שמתחת לכפתור החיבור באפליקציית התוכנה החינמית. בתמונה הראשונה שמעל זה נשאל “האם עלי לצפות בסרטון וידאו?” הודעות אחרות שאתה עשוי לראות עוקבות אחריהן. התמונה הראשונה למטה מציגה את ההודעה שאתה רואה רוב הזמן, “קבל אפליקציה בחינם”. הקשה על זה תראה לכם שניים או שלושה אפליקציות תוכנה שבנטרנט ממליצה להתקין.

הודעות בטרנט

התמונה האמצעית למעלה מציגה את הצפייה בסרטון וידיאו ומחבר שוב. התמונה מימין לו מציגה את המסך שמתקבל אם תלחץ על “האם עלי לצפות בסרטון? בתמונה המרכזית. המודל הנתמך במודעות נעשה בעבר אך נראה כי קבוצת Betternet איכשהו הפכה אותו לחדש. הם שילבו את זה עם התקנת אפליקציות ועשו משהו שלא האמנו שהוא אפשרי באמצעות מודל כזה. עשה את זה יחסית לא פולשני. הם השיגו זאת על ידי תזמון ההודעות והמודעות כך שיתאימו להפעלת האפליקציה וזמנים בהם אתה מתחבר או מתחבר מחדש ברוב המקרים.

יש לנו דאגה אחת שביתנט משתמשת בצדדים שלישיים לפרסום. צדדים שלישיים אלה עשויים להשתמש בטכנולוגיות כדי לגשת לנתונים מסוימים, לרבות אך לא מוגבלים לעוגיות, כדי להעריך את יעילות הפרסומות שלהם. באופן מוזר, Betternet מתנער מכלים אלה כאשר הם נוגעים למדיניות הפרטיות שלהם, קרי, כיצד צדדים שלישיים אלה משתמשים במידע הנרכש תלוי במדיניות הפרטיות שלהם. לכן, שימו לב כי מעקב אחר שותפי הפרסום שלהם נעשית בעת השימוש בשירות ה- VPN החינמי שלהם.

פרטיות ואבטחה

Betternet נמצא בקנדה. יש להם קפדן, אין יומן מדיניות פרטיות. הם לא רושמים שום נתוני חיבור או שימוש ממשתמשי ה- VPN שלהם. הם שומרים רק על המידע הדרוש להפעלת השירות שלהם והוא אף פעם לא משתף עם צדדים שלישיים. מדיניות הפרטיות שלהם מסבירה כיצד מטפלים בכל הנתונים כפי שמוצג להלן:

Betternet אינה אוספת, רושמת, מאחסנת, אינה חולקת מידע אישי המאפשר זיהוי של משתמשים. Betternet עשויה לאסוף את זמני החיבור לשירות שלנו ואת הסכום הכולל של הנתונים המועברים ליום. Betternet מאחסנת זאת בכדי שתוכל לספק לך את חוויית הרשת הטובה ביותר האפשרית.

במקביל הם אומרים שהם עובדים עם שותפים וצדדים שלישיים בכדי לספק המלצות ליישומים שתוכלו להתקין אך יחד עם זאת הם לא לוקחים אחריות על מה שעושים צדדים שלישיים אלה עם הנתונים שהם אוספים עליכם..

על ידי שימוש ב Betternet אתה מאשר ומסכים כי Betternet עשויה להציג פרסומת בתוך האפליקציה, כדף אינטרנט נפרד בדפדפן שלך, או בכל דרך שביטנט לא תמצא מתאים. Betternet עשויה להשתמש בשירותי פרסום של צד שלישי עם התנאים וההגבלות שלהם. על ידי שימוש בבתרנט אתה גם מסכים לתנאים ולהגבלות של אותם שירותי צד ג ‘ומאשר ומדבק כי בטרנט לא תישא בכל אחריות או אחריות לתכנים המוצגים מטעמם..

זה נשמע במעורפל כמו להיזהר מלקוחות. אז, היזהרו.

לאחר מחקר מסוים, מצאנו ששירות Betternet משתמש ב- OpenVPN עם קידוד AES256 ו- 128 סיביות AES-CBC עבור IPSec. ניסינו לברר מידע נוסף על גודל רשת ה- VPN של Betternet אך לא הצלחנו. יש לקוות שבעתיד צוות בטרנט יגיע יותר עם המידע הזה.

בדיקות ידניות

אנו משלימים את סקירת Betternet שלנו עם כמה בדיקות של תוכנת לקוח Windows ואפליקציית Android שלהם. ברצוננו להתחיל לומר ששירות Betternet בחינם הוריד את מהירות חיבור ספק שירותי האינטרנט שלנו באופן משמעותי ממה שהיינו רוצים, כפי שרבים מהשירותים החינמיים עושים. יש להם לקוחות תוכנה עבור חלונות, iOS, Android, ותוספים לדפדפני Chrome ו- Foxfire. ניתן לגשת לחשבון הפרימיום רק באמצעות אפליקציית Android.

מתחבר מ- Windows

אתה יכול להשיג את הורדת לקוח Windows עבור שירות ה- VPN בחינם של Betternet על ידי לחיצה על הורדה בתפריט של אתר האינטרנט שלהם. לאחר שתשלים הורדה זו, הפעל את אפליקציית ההתקנה של BetternetforWindows כדי להתחיל להתקין את לקוח Windows במחשב שלך. שים לב, יתכן שיהיה צורך בהתקנה להתקין גרסת מסגרת Windows.NET במחשב שלך לפני תחילת התקנת הלקוח. זה קרה במקרה שלנו. התמונה למטה מציגה את המסכים הראשונים והאחרונים של אשף ההתקנה של Betternet for Windows. לחיצה על הבא בתמונה הראשונה למטה מתחילה את תהליך ההתקנה ולחיצה על סיום בשנייה מסיימת את ההתקנה ומשיקה את הלקוח בפעם הראשונה.

התקנת Betternet Windows

ממשק הלקוח הוא פשוט מאוד, כאשר אין הרבה אפשרויות לבחירת המשתמש ולכן צריך להיות קל מאוד לכל אחד להשתמש בו ללא קשר לידע הטכני שלכם. התמונה הראשונה המוצגת להלן היא מה שתראה ברגע שהלקוח יטען ללא קשר. שימו לב שהפנים ישנים ומוקפים במעגל אפור. תלוי איפה אתה נמצא, ייתכן שתראה מדינה אחרת שאינה ארצות הברית. כברירת מחדל, שירות Betternet יחבר אותך לשרת הקרוב ביותר אליך עם כמות המשתמשים הנמוכה ביותר, ובכך יספק לך את השרת שלדעתם נותן לך את הביצועים הטובים ביותר..

לקוח חלונות Betternet

כדי להתחבר לשירות לאחר הפעלת הלקוח, פשוט לחץ על כפתור התחבר במסך הראשי. התמונה השנייה למטה מראה כיצד נראה המסך הראשי ברגע שהחיבור הושלם. שימו לב שהפנים ערות והמגן מוקף בעיגול כחול. הדבר הנוסף שיש לשים לב אליו הוא תיבת ההודעות שמתחת לכפתורי החיבור או הניתוק בתמונות. כאן מציעים לך אפליקציות וסרטונים לצפייה, כמו לייב או ציוץ על שירות בטרטנט וכיצד הם מרוויחים ממך כסף כ”המאיץ “שלהם.

תפריט Windows של Betternet

בחירת המשתמש היחידה היא התפריט בפינה השמאלית העליונה של התמונה הראשונה שמעל תפתח מסך כמו זה שמוצג מימין למעלה. זהו דף ההגדרות. האפשרות היחידה במסך זה היא להתחבר מחדש אוטומטית אם החיבור נופל. הכפתורים האחרים בעמוד זה יהיו:

 • צור קשר – פתח כרטיס תמיכה
 • שאלות נפוצות – פתח את השאלות הנפוצות באתר שלהם
 • מדיניות הפרטיות – בואו לבחון את דף הפרטיות של Betternet באתר האינטרנט שלהם
 • איך עובד Betternet? – הראה את דגם בטרטנט באתר האינטרנט שלהם

כפי שאתה יכול לראות, לקוח Windows בסיסי מאוד אך הוא עושה את העבודה.

מתחבר לאנדרואיד

הדרך היחידה להירשם לשירות ה- VPN המנוי שלהם בשלב זה היא להתקין תחילה את אפליקציית האנדרואיד שלהם מחנות Google Play. לאחר התקנת אפליקציה זו במכשיר שלך תראה תמונה כמו זו שמוצגת למטה משמאל. לחיצה על תוצאות חיבור במסך האמצעי למטה. לבסוף, המסך מצד ימין מציג את אפליקציית Android ברגע שהיא מחוברת לחלוטין. תראה שזה דומה מאוד ללקוח Windows.

חיבור אנדרואיד Betternet

בחירת סמל התפריט (שלושה סרגלים אופקיים) מתוך המסך המוצג בצד ימין למעלה יעלה מסך הגדרות כמו זה שמוצג בתמונה השמאלית למטה. במסך זה תוכלו לראות בבירור את הלחצן הירוק של “פרמיום”. זהו הכפתור עליו מקישים בכדי לראות את המסך המוצג באמצע שמתחת אליו אמור להראות את תוכניות התמחור ולאפשר לכם לקנות את המסך הרצוי לכם..

שדרוג ביתנט

במקרה שלנו מדובר בבעיות והתכניות לא נטענו. אם זה היה טעון כמו שצריך, היינו יכולים להירשם לשירות הפרימיום שלהם. המסך האחרון הוא זה שתראה אם ​​אתה חבר בפרימיום ובחרת את “אני כבר פרימיום” במסך ההגדרות למעלה (תמונה ראשונה). שימו לב שכל מה שאתם צריכים כדי להירשם לשירות הפרימיום שלהם הוא כתובת דוא”ל חוקית. לאחר שתירשם לשירות הפרימיום תוכל לבחור את המדינה שאליה תרצה להתחבר על ידי לחיצה על מיקומים כמוצג בתמונה הראשונה למטה. זה יציג את המדינות שאליהן אתה יכול להתחבר באמצעות VPN Premium Betternet.

מיקומי שרת Betternet

המסך האמצעי והאחרון המוצג למעלה מציג את המיקומים הנוכחיים שמציע השירות שלהם. לחיצה על ה- “go premium” הצהוב מזכירה לך שאתה חייב להיות מנוי פרמיה כדי לבחור את המיקום שלך.

מבחן מהירות בטרנט

Betternet לא היה אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר שבדקנו במבחני המהירות שלנו כמו שקורה לרבים VPN בחינם – – שירותים. מהירות חיבור האינטרנט שלנו ירדה בכמעט 78% כאשר התחבר דרך השרתים שלהם באטלנטה, ג’ורג’יה.

מבחן מהירות בטרנט

אובדן מסוים במהירות החיבור צפוי בגלל האבטחה הנוספת שמציע החיבור המוצפן. עם זאת, 78% הם ירידה משמעותית ואם יש לך מהירות ISP איטית מלכתחילה, הדבר עלול להפוך את מהירויות חיבור האינטרנט שלך כמעט לבלתי שמישות. יש לציין כי הם אומרים שהשירות בתשלום שלהם נמצא בשרתים ייעודיים ומהירות רבה יותר מהשירות החינמי שלהם. בגלל חוסר העקביות במהירויות ספק שירותי האינטרנט, הביצועים שלך עשויים להשתנות אז הקפד לבדוק זאת בעצמך. למרות שלא קיימת מדיניות לגבי תעבורת P2P, אנו לא ממליצים עליה בגלל מהירות החיבור האיטית בזמן השימוש בשירות ה- VPN שלהם.

סקירה של Betternet: מסקנה

Betternet חדש במרחב הפרטיות ונראה שהוא מטלטל חלק מהבאגים בשירותם החדש. נראה כי השירות החינמי שלהם מתפקד אך הוא איטי. לא תרצה להשתמש אם אתה משתמש ב- VPN כל הזמן אבל זה מספיק למי שמשתמש מדי פעם בשירות VPN. ההצפנה המשמשת את השירות שלהם אינה הטובה ביותר אך AES – 128 ביט אמור להיות מספיק מאובטח עבור רוב השימושים.

מה שאנחנו אוהבים בשירות שלהם

 • הוא מציע שימוש ללא הגבלה בחינם
 • יישום לא פולשני של “boosting” הן בסקירת הסרטונים והן באפליקציות להתקנה
 • ממשק קל לשימוש למשתמשי אנדרואיד
 • תגובה מהירה של לקוחות (תוך מספר שעות)

רעיונות לשיפור השירות:

 • פרטים טכניים נוספים אודות השירות והרשת שלהם באתר האינטרנט
 • בירור השימוש במידע על צד ג ‘
 • שירות פרימיום לפלטפורמות האחרות: iOS, Windows, כמו גם הדפדפנים שהם תומכים בהם.
 • תמיכה ב- Mac OS X
 • תמחור עבור שירות הפרימיום שלהם באתר האינטרנט שלהם

שירות ה- VPN בחינם של Betternet איטי. אובדן מהירות החיבור דרך הרשת שלהם היה בדרך כלל 75% -85%. בהתאם לספק האינטרנט המקורי שלך, הדבר עלול להאט את האינטרנט שלך עד כדי כך שהוא הופך כמעט בלתי שמיש. עם ה- VPN החינמי, אין לך שליטה על היכן אתה מתחבר מה שמגביל את השימושיות של השירות החינמי שלהם לביטול חסימת זרימת תוכן או שיתוף קבצים. ה- VPN המנוי בתשלום יעזור לך לעשות זאת טוב יותר אם המטרה שלך היא באחת משמונה המדינות בהן יש שרתים. אם אתה רק רוצה לאבטח את המידע שלך בנקודות חמות של WI-Fi ולהיות אנונימי יותר בגלישה באינטרנט היומית שלך, אז שירות Betternet יכול להיות בחירה טובה עבורכם. זכור, הם מציעים אחריות להחזר הכסף של 30 יום כל עוד אתה משתמש בפחות מ 50MB רוחב פס. הקפד לבדוק את השירות שלהם למהירות וודא שאתה מרוצה ממנו.

בקרו בבתרנט

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me