סקירה של

סקירה זו מתחילה במבט על ההסתכלות הקצרה על ההתחלות של hide.me. Hide.me הוקמה בשנת 2012 על ידי קבוצה בינלאומית של מומחי אבטחה שהקימו את הקריירה שלהם בבניית תשתיות מאובטחות לממשלות ותאגידים. ידע זה עזר להם ליצור את שירות ה- VPN המאובטח וממוקד הפרטיות והקל לשימוש שהוא hide.me. הם פועלים תחת תחום השיפוט של מלזיה אשר אין בה חוקים לשמירת נתונים חובה. זה מאפשר להם לשמור על מדיניות ללא יומן שלהם. זה מבטיח לחבריהם אנונימיות בזמן הגלישה באינטרנט.


סקירת HideMeתמחור והצעות מיוחדות

תודה לצוות ה- hide.me שהציע למבקרים שלנו הנחה על שירות ה- VPN הפופולרי שלהם. על ידי לחיצה על התמונה למטה תעשה זאת חסוך 35% הנחה תוכניות הפרימיום והפלוס שלהם. ההנחה חוזרת כך שתוכלו ליהנות מהחיסכון לאורך חיי חשבונכם. התוכניות נעות בין 3.32 דולר לחודש עבור 75 ג’יגה-בייט עד 6.45 דולר לחודש במשך שנה שלמה של גישה ללא הגבלה ל- VPN. אני חושב שתהיה די מרוצה מהשירות. עם hide.me ההנחה הוא די ערך.

הסתר מיוחד

מבדיקת תמחור של hide.me עולה כי הם מציעים את שירות ה- VPN שלהם בשלוש תוכניות שונות. אלה מסוכמים להלן.

 • תכנית תמחור בתוספת
  • כל המיקומים
  • רוחב פס בלתי מוגבל בעדיפות גבוהה יותר
  • מגבלות השימוש הן 75 GB בהעברת נתונים בחודש
  • תמיכה מלאה בפרוטוקול
  • חיבור VPN 1
 • תוכנית תמחור פרמיום
  • כל המיקומים
  • רוחב הפס ללא הגבלה בעדיפות הגבוהה ביותר
  • העברת נתונים ללא הגבלה
  • תמיכה מלאה בפרוטוקול
  • 5 חיבורי VPN סימולטניים
  • העברת יציאה דינמית, גרבי גישה לפרוקסי, כתובת IP קבועה

כפי שאתה יכול לראות, שירות ה- VPN החינמי מוגבל מאוד ויהיה טוב רק לגלישה אנונימית, מכיוון שתגיע במהירות למגבלת הנתונים של 2 ג’יגה-בייט רק כשאתה מנסה להזרים סרט HD יחיד. כל המחירים המוצגים באיור לעיל מיועדים לתוכניות לטווח של 12 חודשים וכוללים הנחה מאוד נוחה של 35%. תכנית הפלוס היא 3.32 דולר לחודש אך מוגבלת ל 75 ג’יגה-בתים בחודש ומאפשרת חיבור אחד בלבד. תוכנית זו עשויה להיות בחירה טובה עבורך אם אתה זקוק רק ל- VPN במשרה חלקית. לבסוף, אם כי מחיר יקר יותר למחיר של 6.49 $ לחודש, תכונות הפרימיום של התוכנית תואמות יותר את שירותי VPN האחרים שבדקתי.

Hide.me תומך במגוון רחב של אפשרויות תשלום. אלה כוללים PayPal, BitCoins, כרטיסי אשראי גדולים והעברות בנקאיות. השימוש ב- PayPal יאפשר לך לבחור מאיפה ברצונך לנהל את המנוי שלך. ביטקוין הוא אפשרות תשלום המספקת אנונימיות רבה יותר למי שרוצה. הם מקבלים גם כרטיסי אשראי גדולים כמו ויזה, מאסטרקארד, JCB ואמריקן אקספרס.

בסקירה זו נמצא גם כי בהתאם למדיניות הממוקדת בפרטיות שלהם, נדרש רק דוא”ל עבור סוגי תשלום רבים. גם במהלך תהליך התשלום, פרטיותך מוגנת. כל התשלומים מטופלים על ידי ספקי תשלומים חיצוניים, ו- hide.me אינו רושם מידע אישי כלשהו במהלך תהליך התשלום. הם מקצים לך מזהה ייחודי שנמחק. פירוש הדבר שלא ניתן לעקוב אחר התשלום שלך לחשבון ספציפי ואין דרך לחבר אחר כך את פרטי התשלום שלך לשימוש ב- VPN שלך. לפיכך, אתה תמיד יהיה אנונימי עם hide.me, גם אם אתה משלם בכרטיס אשראי.

תקופת ניסיון ללא סיכון

Hide.me מבין שאתה צריך להעריך את ביצועי השירות שלהם כך שיש להם תוכנית בחינם שתאפשר לך לבדוק אותו. למרות שתוכנית זו תאפשר לך לראות את איכות השירות שלהם ולקבוע אם היא יכולה להתאים לצרכים הנוכחיים שלך, יש לה מגבלות כפי שציינתי קודם. עם זאת החשבון החינמי אמור לאפשר לך לנסות את לקוח Windows ואפליקציית Android שלהם כדי לראות מה אתה חושב עליהם. יש להם גם ערבות להחזר כספי של 14 יום. סקירה זו מציינת גם שכמו בחשבון החינמי, הערבות מגיעה עם מה שלדעתי מגבלה משמעותית, לא יכולת להעביר יותר מ- 500 MB של נתונים. במילים שלהם:

אם אינך מרוצה לחלוטין משירותי ה- VPN שלנו, ואתה מודיע לנו בכתב באמצעות הדוא”ל במהלך 14 הימים הראשונים לחוזהך שאתה רוצה לבטל, תקבל החזר של 100% מסכום החוזה למקרה השימוש ברוחב הפס. בלא יותר מ- 500MB.

HideMe 240

מיקומי רשת ושרת

כשמדובר בגודל hide.me נראה כי אין לה רשת גדולה כמו חלק מהמתחרים שלהם, אך נראה כי הדבר יכול להונות. הם משתמשים רק בשרתי מתכת חשופים ייעודיים עם קישורי Up 1 של Gbit. זה נותן להם רגל על ​​ספקים המשתמשים בשרתים וירטואליים. בסקירה זו נמצא גם כי יש להם שרתים במיקומים אסטרטגיים ברחבי העולם. לחברים יש גישה למספר שרתים במדינות פופולריות כמו ארצות הברית, הולנד ואוסטרליה.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים
222884IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether, SSTP

אם אתה מנוי לתוכנית ה- VPN הפרמיה, hide.me מציע נתונים ללא הגבלה. פירוש הדבר שאתה יכול להשתמש בכמה נתונים שאתה רוצה ולהתחבר לכל מיקום שרת. זהו בונוס אמיתי ומאפשר למי שנוסע לצפות בתוכן זורם מהבית או ממדינות אחרות.

ל- Hide.me יש שרתים במדינות הבאות:

 • אמריקה – ארצות הברית, קנדה, מקסיקו
 • אירופה – בריטניה, גרמניה, אוסטריה, צרפת, איסלנד, איטליה, ליטא, לוקסמברג, הולנד, נורבגיה, פולין, רומניה, שוודיה, שוויץ, טורקיה.
 • שאר העולם – אוסטרליה, הונג קונג, יפן, סינגפור

פרטיות ואבטחה

בהתאם למטרה שלך לשימוש בשירות VPN, מדיניות הרישום והשימוש יכולה להיות חשובה מאוד. עיון באתר hide.me מבהיר בדיוק למה המשתמשים צריכים לצפות מהם. מידע זה נמשך ישירות מדף השירות שלהם:

כדי למקסם את פרטיותך אנו אוספים את המידע המינימלי הנדרש וזו כתובת הדוא”ל שלך. איננו מבקשים או מאחסנים את שמכם, כתובת ה- IP, הכתובות הפיזיות, מספר הטלפון או כל מידע אישי אחר. התשלומים מעובדים על ידי Paymentwall Inc. ו- Cleverbridge AG ואנחנו לא שומרים שום פרטים על התשלומים במערכת שלנו. המנויים מחודשים או מתעדכנים על ידי Cleverbridge AG עם מזהה משתמש ייעודי לכל חשבון משתמש.

מה קורה אם אתה מקבל הודעה משפטית כגון DMCA על חומר זכויות יוצרים שהורדתי?
מכיוון שלקוחותינו אנונימיים בעת השימוש בשירות שלנו, הודעות כאלה מופנות ל- hide.me והמחלקה המשפטית שלנו תנפיק תגובה הולמת. מכיוון שאנו לא מאחסנים יומני חיבור, לא נוכל לקשר בין בקשה לזהות לקוח, אפילו אם אנו נאלצים לעשות כן משפטית..

בכל הנוגע לביטחון, hide.me כיסית. כמו בכל VPN, רמת ההצפנה המוצעת חשובה. הם מציעים תמיכה ב- IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether ו- SSTP עם עדכון AES-256. תמיכה בפרוטוקולים האחרונים כמו IKEv2 מבטיחה לחבריהם את החיבור המהיר ביותר.

HideMe 240

בדיקות ידניות

אם קראת אחת מהסקירות האחרות שלי אז אתה יודע שאני כמו ספקי VPN עם תוכנת לקוח קלה לשימוש. ל- Hide.me קל להתקין ולהשתמש בתוכנות מותאמות אישית. יש לו ממשק נקי, פשוט וקל לשימוש. יש להם לקוח עבור Windows, יחד עם אפליקציה לנייד לאנדרואיד. Hide.me תואם גם למערכות הפעלה ומכשירים אחרים. בנוסף, יש להם מדריכים צעד אחר צעד שיעבירו אתכם דרך קביעת התצורה שלהם.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

ראשית, נסקור את לקוח ה- Windows.hide.me. האיור השמאלי למטה מראה את מסך החיבור עבור הלקוח שלהם. מסך זה מאפשר לך לבחור את השרת שלך מתיבת רשימה נפתחת, להתחבר או להתנתק ומציג את מצבך המקוון. זה גם מראה את התוכנית הנוכחית שלך וכמה רוחב הפס השתמשת אם אין לך חשבון פרימיום. זה גם יאפשר לך לשדרג את חשבונך הנוכחי.

HideMe Windows

התמונה שמימין למעלה היא מסך ההגדרות. זה מאפשר לך לבחור את סוג ההצפנה של חיבור VPN. במקרה של הלקוח החינמי אתה מוגבל רק ל- SSTP, PPTP ו- IKEv2. יש לו גם כמה הגדרות כלליות כדי לספר ללקוח את העדפות ההפעלה שלך. אם אתה מפעיל את ה- VPN עם הרשאות ניהול, אתה יכול להגדיר את פקדי דליפת ה- DNS. כמו כן, אתה יכול לראות ולהגדיר את שרתי ה- DNS הראשיים והמשניים במידת הצורך. לבסוף, תוכלו לבדוק אם יש לכם את העדכון האחרון עבור הלקוח.

HideMe 240

התחבר מאפליקציית Android

כעת, נסקור את אפליקציית ה- Android החינמית של hide.me. אתה יכול להוריד אותו מגוגל פליי. האפליקציה לנייד דורשת אנדרואיד 4.0 ומעלה. האפליקציה פועלת בכל מכשירי אנדרואיד.

HideMe אנדרואיד

ראשית הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך בכניסה. אז אתה יכול להקיש כדי לאפשר את ההגנה על VPN אם אתה רוצה שהאפליקציה תבחר באופן אוטומטי שרת עבורך. אם תבחר בזה, האפליקציה תבחר אוטומטית בכזו שלדעתה תהיה המהירה ביותר עבורך על סמך מיקום ועומס השרת. אחרת, אתה יכול לבחור שרת בעצמך מהמיקומים הזמינים ולהקיש על מנת לאפשר הגנה. האפליקציה מציגה גם את סוג החשבון הנוכחי שלך ואת השימוש ברוחב הפס בחודש. לבסוף, היא תבדוק אם מותקנת הגירסה האחרונה של האפליקציה.

HideMe 240

מבחן מהירות

בדקתי את hide.me באמצעות פרוטוקול IKEv2 באמצעות לקוח Windows. זה מספק את המהירויות המהירות ביותר לפרוטוקולים שאליהם הגיע ה- VPN החינמי. SSTP, PPTP ו- IKEv2 היו הפרוטוקולים היחידים הנתמכים בלקוח Windows שלהם באמצעות ה- VPN החינמי.

מהירות HideMeכפי שאתה יכול לראות היה הבדל של 15% במהירות בין החיבור ישירות לספק האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת hide.me שנמצא במרחק 1300 מיילים משם. הצפנה מוסיפה תקורה, כך שתוכלו לצפות לירידה מסוימת בביצועים. הביצועים הם תמיד פיתרון לפרטיות כשאתם שוקלים שירות VPN. עם זאת, במהירות של כמעט 43 מגהביט לשנייה יכולתי להזרים בקלות שירותים כמו Netflix, Hulu ו- HBO GO ולצפות בסרטי HD או אירועים חיים..

סקירה של hide.me: מסקנה

למרות ש hide.me נמצא רק בזירת ה- VPN רק כמה שנים, הם המשיכו לצמוח את הרשת שלהם בגלל המחויבות שלהם לפרטיותך. הם הרחיבו את מיקומי השרת במיקומים אסטרטגיים כדי לשפר טוב יותר את ביצועי ה- VPN הכללי שלהם. הם גם פיתחו תוכנה בהתאמה אישית כדי לפשט את ההתקנה והשימוש ב- VPN עבור המנויים שלהם. אני מצפה מהם להמשיך במגמה זו בעתיד ומצפה שהשירות שלהם יהפוך אפילו טוב יותר. גם לקוח Windows וגם אפליקציית Android שלהם יש ממשקים גרפיים פשוטים, קלים לשימוש עם התקנות ישר קדימה כדי לעזור בפשטת VPN עבור הלקוחות שלהם. אם אתה מחפש שירות VPN אמין עם מחויבות אמיתית לפרטיותך, hide.me יכול להיות בחירה טובה.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • קל להתקנה ושימוש בלקוח Windows
 • אפליקציה לנייד לאנדרואיד
 • תמיכה IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether ו- SSTP עם קידוד AES-256 עד.
 • מדיניות ללא יומן
 • חיבור סימולטני לחמישה מכשירים עם Premium Plan
 • הנחה לטווח העמוק בהרשמות שנתיות

רעיונות לשיפור השירות:

 • הגדילו את היקף הערבות – מגבלת נתונים לא מציאותיים
 • המחיר הוא קצת יותר מהמתחרים.

נהנתי להשתמש בשירות ה- hide.me והמליץ ​​לך לנסות אותו בעצמך. בדוק את תוכנת הלקוח השולחני ואת האפליקציה לנייד של אנדרואיד ואל תשכח שאתה יכול חסוך 35% הנחה עם ההנחה שלנו. אני חושב שתיהנו כמה קל התוכנה שלהם מאפשרת להתחבר ולעבור בין שרתי VPN. הם עדיין ממשיכים לצמוח ולהוסיף מיקומי שרת חדשים.

HideMe 240

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map