סקירת מגן נקודה חמה

האם אתה מחפש VPN פשוט, קל לשימוש, מזדמן? ואז שירות Hotspot Shield יכול להיות עבורך. הם מסירים את כל הפרטים הטכניים באמצעות ממשק גרפי ישר. סקירת השירות שלהם מראה שהיא מיועדת להיות תמיד פעילה כך שהיא מחליפה על כניסתם ל- Windows ולא דורשת כל קלט נוסף מהמשתמש אלא אם כן הוא מעוניין לשנות את מדינת שרת ה- VPN. השירות החינמי נתמך על ידי הצגת מודעות באנר כל הזמן בדפדפן שלך ומצאתי מעצבן. אני מעדיף לשלם עבור שירות VPN העוסק בהסחות דעת שמודעות אלו גורמות.


מגן נקודה חמה

תמחור והצעות מיוחדות

Hotspot Shield הוא יוצא דופן במרחב ה- VPN בכך שהם מציעים גרסה חינמית לחלוטין של השירות שלהם עם רוחב פס בלתי מוגבל. עם זאת, סקירה מדוקדקת יותר של ה- VPN החינמי שלהם מוכיחה כי יש לו כמה מגבלות בוהקות. הראשון שבהם הוא שהוא מאפשר לך להתחבר רק לשרת וירטואלי עם מיקום בארה”ב. שנית, זה מגביל אותך לחיבור יחיד. אלה מגבלות חמורות לשימושים רבים. בנוסף, כשאתה מנסה לשנות את מצב הערוצים ברשימת “האתרים שנבחרו” שלהם, המכירה העליונה לשירות העילית שלהם תוצג. לבסוף, באנרים עבור נותני החסות שלהם יוצגו בחלק העליון של הדפדפן שלך מכיוון ששירות החינם משולם עבור מודעות של צד שלישי. ניסיון לשנות את המדינה, להוסיף אתר נבחר או לגשת לאתר שנבחר יפעיל את המודעות הנמכרות. זוהי תוכנית שתמיד תתבצע אך תוכל להשבית אותה אם תרצה.

תמחור מגן נקודה חמה

Hotspot Shield מציעה גם גרסה בתשלום של ה- VPN שלהם שהם מכנים כשירות העילית שלהם. שירות עלית מספק גישה לשרתי VPN ב 18 מדינות לחבריו. הוא אינו מציג באנרים או מודעות מכל סוג שהוא. אתה יכול להשתמש בחמישה חיבורים בו זמנית באמצעות שירות Elite. בנוסף, הוא מספק הגנה מפני תוכנות זדוניות תוך כדי שימוש בשירות שלהם. זה נמכר בחבילות לטווח של חודש, 6 חודשים ו -24 חודשים עם הנחות גדולות יותר המיושמות על תוכניות לטווח ארוך יותר. התוכנית החודשית נמכרת ב -12.99 דולר, התוכנית לשישה חודשים היא 53.94 $ והתכנית ל -24 חודשים היא 71.76 דולר. התוכניות מחויבות כתשלום בודד בתחילת כל קדנציה.

מגן Hotpoint תומך במספר סוגים שונים של אפשרויות תשלום. אלה כוללים PayPal, כרטיסי אשראי גדולים והעברה בנקאית. תשלום באמצעות חשבון PayPal יאפשר לך לנהל את החיוב של מנוי ה- VPN שלך באמצעותו. הם מקבלים גם כרטיסי אשראי גדולים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, גלה ו- JCB. אפשרויות תשלום אחרות כוללות cashU, MOL, Rixty, giropay, necard, העברה בנקאית, paysafecard וטלפון נייד בהתאם למדינת בחירתך. רבות מאפשרויות התשלום הללו כוללות כרטיסים ששולמו מראש להגנה על האנונימיות שלך.

תקופת ניסיון ללא סיכון

ל- Hotspot Shield יש גרסה חינמית לשירות ה- VPN שלהם, שתאפשר לכם לראות כיצד ביצועי השירות שלהם. שירות ה- VPN החינמי אינו דורש שימוש בחשבון אך תצטרך להוריד ולהתקין את לקוח ה- VPN או האפליקציה כדי להפעיל אותו. למרות שהיא כפופה למגבלות שציינתי לעיל, לתכנית זו אין מגבלות רוחב פס ולכן עליכם להיות מסוגלים להעריך אותה ביסודיות כדי לראות אם ברצונכם לרכוש את תוכנית השירות Elite. Hotspot Shield מציעה גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום למי שרוכש את גרסת העילית.

בקרו ב- Hotspot Shield

מיקומי רשת ושרת שרת של נקודה חמה

באתר המגן Hotspot יש מעט מאוד מידע טכני על רשת ה- VPN שלהם. ביקשתי חלק ממידע זה דרך מערכת התמיכה שלהם אך לא קיבלתי תשובה. הם הזכירו בעבר כי יש להם מאות שרתים וירטואליים ברחבי העולם כשהם עונים לשאלה זו.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים
2530+2500OpenVPN

למנויים בתשלום של Hotspot Shield יש גישה בלתי מוגבלת לכל המיקומים הווירטואליים בהם היא תומכת. נכון לעכשיו, יש להם שרתים ב- 25 מדינות. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש בכמה נתונים שאתה רוצה ולהתחבר לכל מיקומי השרת. אתה יכול גם להוסיף מיקומים וכתובות URL חדשים לרשימה הכלולה. בנוסף, אתה יכול לחבר עד 5 מכשירים דרך חשבון יחיד. זה ממש שימושי למי שנוסע ורוצה לצפות בהופעות בבית או במדינות אחרות בעודו בחו”ל.

ל- Hotspot Shield יש מיקומים וירטואליים במדינות הבאות:

 • אמריקה – ברזיל, קנדה, מקסיקו, ארצות הברית
 • אסיה – סין, הונג קונג, הודו, יפן.
 • אירופה – צ’כיה, דנמרק, צרפת, גרמניה, אירלנד, הולנד, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, אוקראינה, בריטניה.
 • המזרח התיכון – איראן, טורקיה, איחוד האמירויות
 • אוקיאניה – אוסטרליה, ניו זילנד

בקרו ב- Hotspot Shield

פרטיות ואבטחה

בבחירת שירות VPN, דאגה שיש לאנשים רבים היא הפרטיות. זה כולל את הפרטיות של הרגלי הגלישה שלהם כמו גם את המידע האישי שלהם. זה מביא את מדיניות הרישום של VPN לקדמת הבמה. מכיוון ש- VPN החינמי של Hotpoint Shield נתמך על ידי פרסום של צד שלישי, יש לנו קצת חרדה בעניין. הם מזכירים כי הם לא משייכים את פעילויות הגלישה שלך למידע על חשבונך. כמו כן, כל מידע הקשור לפעילויות המקוונות שלך מתנקה ברגע ש”הפעלה “VPN שלך נסגר. הם אומרים בדיוק איזה סוג של מידע הם אוספים, כיצד משתמשים בהם ומי הם משתפים אותם. מידע זה נמשך ישירות מדף מדיניות הפרטיות שלהם:

מידע שסופק על ידי המשתמש.  … המידע האישי שלך אינו משויך לפעילויות המקוונות שלך כאשר אתה משתמש ב- Hotspot Shield ו- AnchorFree אינה דורשת ממך לספק לנו את המידע האישי שלך אלא אם תחליט לשדרג ל- Hotspot Shield Elite או להירשם לחשבון..

עוגיות. כשאתה משתמש בשירות שלנו, אנו עשויים לשלוח קובץ Cookie אחד או יותר – קובץ טקסט קטן המכיל מחרוזת תווים אלפאנומריים – למחשב שלך. אנו משתמשים הן בעוגיות הפעלה והן בעוגיות מתמשכות. עוגיה מתמשכת נשארת לאחר סגירת הדפדפן והיא עשויה לשמש את הדפדפן שלך בהמשך השימוש בשירות שלנו.

מידע “נאסף אוטומטית”.  כשאתה משתמש בשירות שלנו, אנו עשויים להקליט מידע מסוים מדפדפן האינטרנט שלך באופן אוטומטי על ידי שימוש בסוגים שונים של טכנולוגיה קניינית (כגון קובצי Cookie), אשר עשויים לכלול את כתובת ה- IP שלך או מזהה התקן ייחודי. לדוגמה, אנו עשויים לאסוף את כתובת ה- IP שלך כאשר אתה מתחיל את השימוש שלך בשירות; עם זאת, אנו לא מאחסנים יומנים המקשרים בין כתובת ה- IP שלך לפעילויות המקוונות שלך שמתרחשות בעת השימוש בשירות. המידע שנאסף באופן אוטומטי משמש AnchorFree רק במצטבר, בצורה קטועה, או על מנת ליצור כתובת IP “hashed” או “virtual”. AnchorFree עשויה להשתמש במידע שנאסף אוטומטית כדי לזהות את המיקום הכללי שלך, לשפר את השירות או לבצע אופטימיזציה של פרסומות המוצגות דרך השירות..

אנו עשויים להשתמש בעוגיות ובמידע שנאסף אוטומטית שאנו אוספים בשירותנו כדי: (i) לספק פרסומות, תוכן ומידע בהתאמה אישית; (ii) לפקח ולנתח את האפקטיביות של פעילויות שירות ושיווק צד ג ‘; ו- (iii) לפקח על מדדי השימוש המצטברים של האתר כגון המספר הכולל של מבקרים ודפים שנצפו.

למרות שלכאורה הם אומרים שהם לא רושמים מידע אינדיבידואלי בלבד (קבוצה), אני מאמין שזה היה צריך את המשתמש לקרוא את מדיניות הפרטיות של Hotspot Shield במלואו ולקבל החלטה משלו לגבי “הערך האמיתי” של השירות החינמי שלהם..

בקרו ב- Hotspot Shield

בדיקות ידניות

ל- Hotspot Shield תוכנות מותאמות אישית למכשירי Windows, Mac, iOS (iPhone, iPad) ומכשירי אנדרואיד. לקוחות Windows ו- Mac שלהם מתקינים בלחיצה אחת בלבד ויש להם ממשקי משתמש גרפיים פשוטים יותר. הפרטים הטכניים מטופלים אוטומטית על ידי התוכנה שלהם ולכן אין צורך במומחיות טכנית בכדי להשתמש בשירות. כתוצאה מכך, משתמשים נוטים מבחינה טכנית שרוצים שליטה רבה יותר על שירות ה- VPN שלהם ירצו כנראה לחפש במקום אחר. אתה יכול גם להוריד את היישום iOS (iPhone, iPad) מחנות iTunes ואפליקציית Android מ- Google Play.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

אתה יכול להוריד את הגרסה האחרונה של מגן Hotspot ישירות מאזור החברים באתר שלהם. ההתקנה די פשוטה ולוקח רק דקה. לאחר התקנת הלקוח הוא יופעל לראשונה. בשלב זה תצטרך להזין את שם המשתמש והסיסמה של Hotspot Shield שלך. לאחר מכן יתקבל בברכה על ידי לוח מחוונים פשוט עם כפתור התחברות. כפי שהמילים מתחת לכפתור מראות לך פשוט “לחץ על הכפתור כדי להתחיל בחיבור” כדי להתחיל. זה יחבר אותך לשרת ה- VPN הקרוב ביותר. לאחר החיבור הלקוח יציג את כתובת ה- IP הווירטואלית שלך כמפורט בהמשך.

אפליקציית Windows Hotspot Shield

אתה יכול גם להחליף מיקומי שרת על ידי לחיצה על האזור “גלישה מ” שנמצא בחלק השמאלי התחתון של היישום. זה יביא רשימת מדינות כמוצג להלן. אתה יכול ללחוץ על כל מדינה כדי שהלקוח יתחבר למיקום זה. אמנם אנו רוצים לקבל אפשרות לבחור מיקומי שרת (ערים) ספציפיים עבור מדינות כמו ארצות הברית, אך הלקוח אינו תומך בכך. הכי קרוב שתגיע הוא לבחור את המדינה. מאותה נקודה Hotspot Shield יבחר את השרת הטוב ביותר לחיבור שלך.

בחר מיקום שרת

בעוד שאפליקציית ה- VPN של Windows היא די פשוטה לשימוש, ניתן להגדיר מספר הגדרות. לשם כך, תרצו ללחוץ על שלושת הקווים האופקיים בפינה השמאלית העליונה ובחרו בכרטיסייה הגדרות משמאל. תתקבל בברכה עם סדרה של הגדרות כלליות ותגדיר את ההתנהגות לסוגי רשת שונים. אני ממליץ להפעיל את “מניעת דליפת IP” ולהגדיר שהלקוח יופעל אוטומטית כשאתה מתחבר לנקודות חמות WiFi לא בטוחות. אתה גם מגדיר את הלקוח לפעול כאשר Windows יופעל. האפליקציה כוללת גם תכונה של מתג להרוג שתנתק את האינטרנט שלך מפני ש- Hotspot Shield אינו זמין.

הגדרות לקוח של Hotspot Shield

זה כל מה שיש להתקין ולהשתמש בלקוח Hotspot Shield עבור Windows. ככל שתוכלו לומר שהאפליקציה די קלה לשימוש.

בקרו ב- Hotspot Shield

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

בנוסף לתוכנת Windows שלהם, ל- Hotspot Shield יש גם לקוח מק מתפקד שיש לו את כל אותם תכונות חיוניות. אתה יכול לתפוס את הגרסה האחרונה מהאתר שלהם. בדומה לתוכנת Windows, סקירה של תוכנת ה- Mac מראה שהיא משתמשת גם בפרוטוקול ה- VPN הקנייני שלהם לצורך ההצפנה שלה.

התחבר מ- iPhone או iPad

Hotspot Shield מציעה גם אפליקציית iOS בחינם. אתה יכול להוריד אותו מחנות האפליקציות של Apple iTunes. האפליקציה לנייד דורשת iOS 9.0 ואילך. זה תומך ב- iPhone, iPad ו- iPod Touch. זה כולל תמיכה בשפות הבאות: אנגלית, ערבית, צרפתית, גרמנית, אינדונזית, יפנית, קוריאנית, פורטוגזית, רוסית, ספרדית וטורקית. האפליקציה מותאמת לאייפון 10, אייפון 8 ואייפון 7 פלוס.

אפליקציית iOS של Hotspot Shield

כשאתה מתקין את אפליקציית ה- Hotspot Shield iOS באייפון או באייפד שלך, תוכל לעשות זאת

 • הפעל / כבה את ה- VPN ושנה מיקומים וירטואליים ממש באפליקציה.
 • בטל את חסימת התוכן כמו פייסבוק, יוטיוב, נטפליקס, BBC, נגן ITV ופנדורה.
 • גישה לאפליקציות VoIP והודעות כולל Skype ו- Viber.
 • בחר ממיקומים וירטואליים באוסטרליה, קנדה, סין, גרמניה, הונג קונג, הודו, יפן, בריטניה וארה”ב.
 • פעילות מאובטחת באינטרנט באמצעות הצפנה ברמה בנקאית.
 • הסתר את כתובת ה- IP שלך לקבלת פרטיות מירבית & ביטחון.

בקיצור, אפליקציית iOS מחקה הרבה מאותה פונקציונליות של לקוח Windows.

בקרו ב- Hotspot Shield

התחבר לאפליקציית Android

ל- Hotspot Shield יש גם אפליקציית אנדרואיד לשירות ה- VPN שלהם. בנוסף לתכונות המשותפות לכל התוכנות המותאמות אישית שלה, יש לו מתג להרוג. תכונה זו תפיל אוטומטית את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN מתנתק כך שה- IP האמיתי שלך לא ייחשף. באיור שלהלן מופיעים כמה מסכים חלקיים מהאפליקציה. כפי שאתה יכול לראות, אלה דומים לאלו של לקוח Windows שלהם.

מגן נקודה חמה אנדרואיד

האפליקציה מאוד פשוטה לשימוש. אתה פשוט מקיש על כל מיקום וירטואלי כדי להתחבר. השרת המהיר ביותר נבחר באופן אוטומטי עבורך. אפליקציה זו מציגה רבים מהתכונות של יישומי תוכנה מותאמים אישית אחרים שלהם.

בקרו ב- Hotspot Shield

מבחן מהירות מגן נקודה חמה

כמו תמיד אף ביקורת לא יכולה להיות שלמה ללא בדיקה ראשונה של השירות. בדקתי את שירות Hotspot Shield כדי לראות כיצד הוא השפיע על מהירות החיבור. הייתי מצפה שהתוצאות הללו יהיו אופייניות לשירותן שכן ביצעתי מספר בדיקות מהירות עם תוצאות דומות.

מבחן מהירות חוספוד מגן

כפי שאתה יכול לראות היה הפרש מהירות בערך של 45% בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת בעיר ניו יורק. הצפנה מוסיפה תקורה, כך שתוכלו לצפות לירידה במהירות החיבור. כמו תמיד ירידה זו היא תמורה לכך שיש רמת אבטחה גבוהה יותר. ובכל זאת, במהירות של כמעט 73 מגהביט לשנייה תוכל בקלות להזרים תוכן HD ולהוריד במהירות קבצים גדולים.

סקירת מגן נקודה חמה: סיכום

ל- Hotspot Shield יש שירות VPN שיאפשר לכם לגלוש בצורה מאובטחת באינטרנט, להזרים מדיה מאתרים עם הגבלה גיאוגרפית ולשמור על בטיחותכם תוך כדי גישה לחשבונות הבנקאיים האישיים שלכם. יש להם מיקומים וירטואליים ב 25 מדינות שונות. ה- VPN החינמי שלהם יאפשר לך לבדוק שירות VPN אם אתה משתמש מתחיל מכיוון שהוא מקבל את כל ההחלטות הטכניות עבורך. ברירת המחדל שלהם היא לספק הגנה מלאה ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך על ידי מנהור כל הנתונים למחשב שלך וממנו דרך המנהרה הווירטואלית שנוצרה על ידי השירות שלהם. כל שעליכם לעשות כמנוי בתשלום הוא לבחור הגנה מלאה או חכמה ולבחור מיקום וירטואלי. זה הופך את השירות שלהם לאידיאלי עבור משתמשי VPN מתחילים או חלקיים. עם זאת, יתכן וזה לא מספיק חזק למי שמשתמש ב- VPN כל הזמן ואוהב לקבל שליטה רבה יותר כאשר הוא מאזן מהירות וביטחון בשימוש היומיומי שלהם..

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • קל לשימוש בתוכנת Windows ו- Mac
 • אפליקציות סלולריות לאייפון, אייפד ואנדרואיד
 • תמחור מוזל לתכניות לטווח
 • חמישה חיבורים בו זמנית

רעיונות לשיפור השירות:

 • תומך בפרוטוקולי VPN נוספים
 • המשך להרחיב את רשת ה- VPN שלהם
 • תן למשתמשים אפשרות לבחור את העיר (מוגבלת כרגע למדינה)
 • שקול למצוא דרך פחות פולשנית להציע VPN בחינם

תוך כדי סקירת שירות זה מצאתי את השירות החינמי שלהם פולשני ומעצבן לפעמים. כמה פעמים הוריד אותי מדף הדפדפן בו הייתי ופתח באופן אקראי לדף החדשות של החברה. למזלי לא איבדתי אף אחד מהתכנים הנוכחיים עליהם עבדתי. כמו כן לאחר ימי עסקים וחצי, עדיין לא קיבלתי תשובה מכרטיס התמיכה שלי. עם זאת, שירות ה- VPN הפרמיום שלהם עובד די טוב. אני ממליץ לבזבז את הכסף עבור חשבון בתשלום אם תחליט להשתמש ב- Hotspot Shield.

בקרו ב- Hotspot Shield

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map