בבדיקה שערכנו נמצא כי Speedify הוא שירות ענן המוצע על ידי Connectify Inc., חברה שבסיסה בארה”ב במטה בפילדלפיה, פנסילבניה. Connectify משווקת גם תוכנה להפיכת המחשב האישי שלך לנקודה חמה Wi-Fi, משחזר Wi-Fi או גשר. Speedify משווק כשירות מקדם מהיר אשר טכנולוגיית מליטה הערוצים שלו מאפשרת לך אינטרנט מהיר ואמין יותר. הוא משתמש בכל חיבורי ה- WiFi, 3G, 4G וחוטי חשמל זמינים כדי להאיץ את הזרמת הווידיאו HD, העלאות וכל פעילויות האינטרנט האחרות שלך. עם זאת, ההצגה האחרונה (דצמבר 2016) של הצפנה מאובטחת בתוכנה שלהם מאפשרת להם כעת להציע שירות VPN במהירות מוגברת..

מהירות סקירה

אז איך Speedify עובד? Speedify משתמשת בטכנולוגיית מליטה בערוצים כדי לשלב את כל חיבורי האינטרנט הזמינים שלך יחד ולחבר אותם לאחד מהשרתים שלהם. השרת מספק לך כתובת IP וירטואלית. לפיכך, יצירת שרת proxy מוגבר שיאפשר לכם לגלוש באינטרנט במהירויות מהירות יותר. בדצמבר 2016 הם הוסיפו קידוד מאובטח לתערובת. ובכך השלימו את הטרנספורמציה משירות proxy המהיר לשירות ה- VPN המהיר. יהיה לנו עוד מה לומר על ההצפנה שלהם בהמשך סקירת Speedify שלנו.

תמחור והצעות מיוחדות

Speedify מציעה את שירותיהם בחינם עם מגבלת רוחב פס חודשית של 1 GB. בנוסף הם מציעים מנויים לטווח חודשי ושנתי. אתה יכול לקבל את השירות שלהם תמורת 8.99 $ לחודש. כמו ספקי VPN רבים אחרים, הם מציעים הנחה אם אתה רוכש את החבילה השנתית לטווח הארוך יותר. לזמן מוגבל הם מציעים 75% הנחה על מחירם השנתי הרגיל. המשמעות היא שתוכלו לקבל שנה של Speedify תמורת 49.99 $ או רק 4.16 $ לחודש.

מהיר את התמחור

שירות ה- Speedify VPN מציע את התכונות הבאות:

 • הגברת מהירות התעבורה באינטרנט על ידי שילוב של חיבורי אינטרנט מרובים לאחד
 • גישה לשרתים ביותר מ 23 מדינות שונות
 • הורדה ללא הגבלה
 • שני חיבורי מכשירים בו זמנית
 • הצפנת נתונים מאובטחת מהנקודה החמה האהובה עליך
 • כתובות IP וירטואליות
 • תנועת P2P מותרת דרך שרתי הולנד
 • לקוחות עבור מכשירי Windows, Mac OS X, iOS ו- Android.

Speedify מספקת מספר דרכים שונות לשלם עבור שירות ה- VPN שלהם. הם מקבלים את רוב כרטיסי האשראי העיקריים כולל ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, גלה ו- JCB. אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשמור על כל ההוצאות שלך באינטרנט במיקום מרכזי, אתה תשמח לדעת שהם מקבלים גם את PayPal.

חשבון Speedify בחינם

Speedify מציעה את שירותם בחינם עם מגבלת רוחב פס של 1 GB לחודש. עליכם לדעת כי בהתאם לתנאים שלהם, הם יכולים להצמצם ולהגביל חשבונות בחינם בכל עת שהם חשים שזה נחוץ. נכון לעכשיו, אם אתה משתמש בפעם הראשונה, הם נותנים לך מגבלה של 4 GB לחודש הראשון שלך. הם מרגישים שהדבר יאפשר לך לנצל את מלוא ההדבקה בערוצים שלהם כדי לחוות אינטרנט מהיר יותר. לאחר שתעשה זאת, Speedify מאמינה שתרצה להירשם לשירות ללא תשלום מוגבל שלהם.

בנוסף לשירות החינמי שלהם, Speedify מציעה אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. אם אינך מרוצה מהשירות שלהם, צור קשר עם צוות התמיכה שלהם תוך 30 יום ממועד המינוי הקלנדרי שלך. אם הם לא יכולים לגרום לך אושר לחלוטין, Speedify תחזיר לך את הכסף.

בקר ב- Speedifyמהיר את מיקומי הרשת והשרת

רשת Speedify מורכבת משרתים בלמעלה מ- 34 מיקומים הפרוסים בין 23 מדינות. זה כולל מדינות ביבשות הבאות: אסיה, אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה ואוקיאניה. זה מורכב ממדינות כמו ארצות הברית, בריטניה, קנדה, ברזיל והולנד (בהן P2P מותר). רשימת המדינות המלאה הנה כדלקמן:

 • אסיה – הונג קונג, הודו, אינדונזיה, ישראל, יפן, סינגפור
 • אירופה – אוסטריה, בלגיה, בולגריה, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, לטביה, הולנד, פולין, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה
 • צפון אמריקה – קנדה (2 ערים), ארצות הברית (11 ערים)
 • אוקיאניה – אוסטרליה
 • דרום אמריקה – ברזיל

לא מדובר במיקומים רבים כמו רוב שירותי ה- VPN הגדולים יותר, אך זה מאפשר לך גישה לכמה מהמיקומים והשרתים הפופולאריים יותר בחמש יבשות מרכזיות. בנוסף במתכונתו הנוכחית, שירות Speedify נמצא בחיתוליו ועדיין מתרחב למיקומים חדשים לפי הצורך.

פרטיות

למרות ש- Speedify לא אוספת נתונים קבועים אודות פעילויות האינטרנט המנויים בתשלום שלהם, היא אוסרת לא מעט נתוני משתמשים זמניים לצורך תחזוקה רגילה וכדי לעזור בפתרון בעיות ושיפור הביצועים של הרשת שלהם. להלן קטע מתוך מדיניות הפרטיות באתר שלהם:

במהלך תפקידנו הרגיל, Connectify אינה מצמצמת, מגבילה קצב, מנטרת, מקליטה או מאחסנת את התוכן של פעילויות האינטרנט של הלקוח המשלם שלנו. פרוטוקולים מסוימים, כגון Bitorrent או Tor, עשויים להיות חסומים בכמה מהשרתים או בכולם. משתמשים בחינם עשויים להיות מצומצמים או מוגבלים בשיעורים, כמפורט בתנאי הרישיון של המשתמש. אנו לא רושמים את תוכן הנתונים שלך שנשלחו או התקבלו דרך השירות. נתוני הכניסה הבאים ספציפיים למשתמשים נלכדים על ידי השרתים: (1) הזמן ומיקום הרשת שמהם נוצר חיבור Speedify; (2) כמות הנתונים שהועברו ו- (3) משך חיבור Speedify. כתובות ה- IP המחוברות דרך השירות עשויות להיות רשומות ונשמרות עד 7 ימים. מידע זה מאפשר ל- Connectify לאכוף את התנאים שלנו, לחקור פשעים באמצעות השירותים, לפתור בעיות ולשפר את הביצועים.

כדי שנוכל לספק לך נתוני שימוש ברוחב פס, ולהציע מוצרים ושירותים שעשויים לדרוש זאת, אנו עשויים לאחסן רוחב פס המועבר לשירות.

כפי שאתה יכול לראות, חלק ממידע ההפעלה הזמני הזה עשוי להיות מאוחסן עד 7 ימים. זה יותר מרבים מספקי VPN אחרים ויכולים להוות דאגה עבור משתמשים מסוימים. חברים חולקים כתובות IP בשרתים מה שמקשה על מעקב אחר התעבורה באינטרנט של אדם ספציפי תוך כדי שימוש בשירות VPN של Speedify. עליכם לעיין במידע זה בעצמכם. אתה יכול למצוא את זה במדיניות הפרטיות שלהם. דבר נוסף שעשוי להדאיג משתמשים מסוימים הוא שהם חוקים תחת חוקי השיפוט של מדינת פנסילבניה. הקפד לקרוא את התנאים וההגבלות שלהם כדי לראות מה זה אומר.

בקר ב- Speedify

יאיץ את שמירת התעבורה באינטרנט שלך מאובטחת?

Speedify בחרה בקורס אחר עם פרוטוקול ה- VPN שלהם מאשר לרוב ספקי ה- VPN שבדקנו. ראשית, הם בחרו לאפשר רק למשתמש להפעיל או להשבית את ההצפנה בתוכנת הלקוח שלהם. זה פשט את בחירת המשתמשים אם הם רוצים את אבטחת הנתונים המוגברת המוצעת באמצעות הצפנה או רק את המהירות המוגברת שמספקת שילוב חיבורי אינטרנט.

שנית, הם עיצבו את האבטחה שלהם סביב DTSL שהוא TSL (SSL) מעל UPD. זה מעניק למנויים שלהם את כל האבטחה הנהנית מחיבורי HTTPS אך מאפשר ל- Speedify לטפל בעצמם בתיקון שגיאות. זה נותן להם יתרון ביצועים על פני האלגוריתמים שמשתמשים בהם ספקים לטיפול בשגיאות ואלה משתמשים ב- TCP. בנוסף, זה בשילוב עם טכנולוגיית מליטה הערוצים שלהם מאפשרת ל- Speedify לספק אמינות VPN טובה יותר בחיבורים פחות יציבים.

לבסוף, Speedify בחרה להשתמש בקידוד זרם ChaCha20 עם קוד אימות ההודעות Poly1305 (MAC) עבור אלגוריתם ההצפנה של AEAD. ChaCha20, נגזרת של Salsa20 ו- Poly 1305 MAC הם פרימיטיביות שפותחו על ידי המחנך והקריפטולוג המכובד בתעשייה, דניאל ג’יי ברנשטיין. ההצפנה שלהם משתמשת ב- DTLS (TLS over UDP) באמצעות TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256. זה מיושם באמצעות ספריית BoringSSL של גוגל, שהיא המזלג של OpenSSL. רוב ספקי ה- VPN שבדקנו בוחרים במקום זאת AES כלשהי.

במבט ראשון בחירה זו נראית חריגה, אולם מחקירה נוספת מעלה כי השימוש באלגוריתם הצפנה זה עבור TSL צובר פופולריות מכיוון ששולב בספריות BoringSSL של גוגל וספריות OpenSSH הציבוריות. יש תנופה להוסיף אותו לספריית OpenSSL. גוגל ואחרים דוחפים את ChaCha20 כאלגוריתם הצפנה חלופי עבור TSL למקרה שהצפנה מבוססת AES תגיע לפגיע בעתיד..

בסקירת Speedify שלנו התברר כי ל- ChaCha20-Poly1305 היו יתרונות אחרים. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • ההצפנה שלהם מאובטחת כמו אלגוריתמים מבוססי AES.
 • קל יותר ליישום וכך פחות נוטה ליישום לא תקין.
 • זה מהיר יותר כאשר הוא מופעל רק על תוכנה.
 • ChaCha20-Pol1305 נתמך על ידי Google Chrome ו- Android 5.0+.
 • זה יפעל מהר יותר על חומרה ישנה יותר שלא עברה אופטימיזציה עבור AES.
 • לאלגוריתם אין קשר לסוכנויות ממשלת ארה”ב.

החיסרון היחיד בשימוש באלגוריתם זה שיכולנו לראות היה שהוא יפעל לאט יותר בארכיטקטורה שהיא מואצת חומרה עבור AES שכן כמה מהמכשירים הסלולריים האחרונים הם.

כפי שאתה יכול לראות מהדיון לעיל, Speedify השקיעה מחשבה אמיתית כיצד לאבטח את התעבורה באינטרנט בצורה הטובה ביותר. אנו חושבים שהפתרון שבחרתם יספק לך שקט נפשי על ידי הצפנה מאובטחת של כל נתוני האינטרנט שלך. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תהיו מוגנים בכל מקום בו אתם נמצאים בעולם בזמן השימוש בשירותם.

תמיכה

תמיכה מהירה היא בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני. יש להם מערכת כרטיסים שתוכלו לגשת אליהם דרך דף התמיכה באתר האינטרנט שלהם. ליצירת כרטיס: ספק את שמך, כתובת הדוא”ל שלך, כך שיוכלו להגיב, נושא, הודעה או תיאור נושא, ולצרף קבצים שיכולים לעזור. הם יגיבו באמצעות דוא”ל לבבי המכיל את מספר הכרטיס שלך. הכרטיסים מטופלים בעיקר בשעות 9 בבוקר עד 17:00 EST. זה נאמר שהם יבדקו ותשיב כרטיסים מעת לעת לאחר שעות אלה. מבין שלושת הכרטיסים שהצבנו, זה שהוצב אחרי שעות ארך כ -5 שעות והשניים שהונחו בשעות רגילות נענו בפחות משלושים דקות.

יש להם גם אזור תמיכה מצוין באתר שלהם המכיל שאלות נפוצות אודות השירות שלהם, פרטים טכניים, שאלות בנושא חיובים ומדריכים מעולים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב משירות ה- VPN שלהם. Speedify שומרת גם על נוכחות חברתית בפייסבוק, טוויטר, Google+ ו- YouTube. בנוסף, יש להם אתר בלוג פעיל.

בקר ב- Speedify

בדיקות ידניות של Speedify

Speedify פיתחה תוכנה בהתאמה אישית שתעזור לך להפיק את המרב מהשירות שלהם. יש להם לקוחות עבור Windows ו- Mac OS X, כמו גם יישומים ניידים עבור iOS ו- Android. המפרט הנוכחי הוא כדלקמן:

 • מהירות לשולחן העבודה
  • Mac OS X – Mac OS 10.9 ומעלה
  • חלונות – Windows 7/8 / 8.1 / 10 ו- Windows Server 2008 R2 ומעלה
 • מהירות סלולרית
  • iOS – iOS 9.0 ואילך
  • אנדרואיד – אנדרואיד 4.4 (KitKat) ואילך ב- ARM / x86,

לכל התוכנות והיישומים שלהם יש ממשק זהה, כך שיהיה לכם קל להשתמש בשירות Speedify במספר סוגים של מכשירים

התקנת Speedify לקוחות ואפליקציות מותאמות אישית

התקנת התוכנה המותאמת אישית שלהם היא קלה ומתחילה בביקור ראשון באתר האינטרנט שלהם ובחירה ב”הורדה “מהתפריט הראשי שלה. זה יפתח את דף ההורדות. כשאתה שם, פשוט לחץ או הקש על כפתור מערכת ההפעלה שלך. כפתורי iOS ואנדרואיד יעבירו אותך לחנויות שלהם, iTunes או חנות Google. לאחר מכן תוכל להתקין את האפליקציה למכשיר שלך משם על ידי הקשה על כפתור “התקן”. בחירה בכפתור Windows PC או Mac מאפשרת לך להוריד את תוכנית ההתקנה לשולחן העבודה שלך. לאחר מכן תוכל להפעיל או לפתוח את קובץ ההתקנה להשלמת התהליך.

שימוש בלקוח Windows Speedify

לאחר התקנת הלקוח של Speedify עבור Windows, תראה מסך כמו זה שמוצג בצד ימין למטה. זהו חלון החיבור הראשי עבור הלקוח. לחיצה על מעבר החיבור תחבר אותך לשרת המהיר ביותר מהמיקום הנוכחי שלך. זה נקבע על ידי עומס שרתים ואיחור. זה חיבר אותנו לאטלנטה, ג’ורג’יה.

לחיצה על המיקום הנוכחי שלך תפתח חלון שיאפשר לך להתחבר למיקום אחר. שים לב “התחבר לקרוב ביותר” נבחר כברירת מחדל עבורנו. אתה יכול גם לבחור להתחבר לשרת P2P מכאן ולהגדיר את הלקוח להפעלה אוטומטית. לחיצה על “יותר” בחלון זה תרחיב את רשימת המיקומים. בחירת קנדה וסגירת הרשימה תחבר אותך לשרת VPN בקנדה. זה חיבר אותנו למונטריאול.

מהירות השימוש בלקוח Windowsהאיור שלמעלה מראה כמה קל להתחבר לשרת VPN ברשת Speedify באמצעות תוכנת Windows המותאמת אישית שלהם. השימוש בתוכנה המותאמת אישית של Speedify זהה כמעט מכיוון שיש להם ממשקים כמעט זהים. המשמעות היא שלא ייקח לך זמן רב ללמוד להשתמש בשירות שלהם לא משנה עם המכשיר שאליו אתה מתחבר. אם אתה רוצה סקירה מעמיקה יותר של הגדרת ערוצי ההדבקה שלהם וההגדרות האחרות עבור לקוח Windows שלהם, עיין בקטע שלנו כיצד להשתמש באפליקציית Android למטה..

בקר ב- Speedify

באמצעות אפליקציית Android Speedify

אחת התכונות העיקריות של לקוח VPN VPN היא היכולת לתעל קשרים מרובים של חיבורי אינטרנט. מכיוון שאנו יכולים לבחון תכונה זו רק באמצעות אפליקציית הסלולר Speedify, החלטנו להשתמש בה לסקירה המתמדת שלנו על התוכנה שלהם. שים לב מכיוון שהממשק עבור כל הלקוחות והיישומים המותאמים אישית שלהם זהה כמעט לחלוטין, חלק זה יכול לשמש גם כמדריך עבור לקוח Windows, אפליקציית Mac OS X ואפליקציית iOS..

כאשר האפליקציה Speedify תיפתח לראשונה תצטרך לעבור על מספר מסכי הרשאה לפני שנפתח מסך החיבור הראשי. לאחר שתלחץ על כפתור “התחלת העבודה”, תראה הרשאות אופציונליות כדי לאפשר לאפליקציה להשתמש במיקומי GPS ולנהל את פונקציות הטלפון שלך. בחרנו לא להתיר זאת מכיוון שהם אופציונליים ואנחנו בדרך כלל מאפשרים כמה שפחות הרשאות הדרושות לשימוש באפליקציה. המסך הבא מבקש רשות להגדיר את חיבור ה- VPN. עליך לאפשר הרשאה זו לשירות Speedify כדי לעבוד כך הקש על אישור. זה פותח את מסך החיבור הראשי של אנדרואיד.

שים לב, אם אין לך מנוי בתשלום אך ברצונך לרכוש מנוי, הקש על כפתור “שדרוג”. אם יש לך חשבון בתשלום, אתה יכול להקיש על “כניסה” כדי לעבור לחשבון זה. ברגע שהמסך הבא ייפתח, הזן את כתובת הדוא”ל שלך והקש על כפתור “המשך”. לאחר מכן הזן את הסיסמה שקיבלת כאשר נרשמת להשלמת מתג החשבון שלך. מידע זה יהיה גם בדוא”ל האישור שלך אם שכחת אותו. אחרת אתה יכול פשוט להשתמש בחשבון החינמי.

מהירות ל- Android

כעת, כאשר מסך החיבור הראשי פתוח, הבה נבחן מקרוב את מרכיביו. הקשה על מתג ההפעלה / כיבוי תחבר אותך למיקום שמוצג מתחתיו. כפי שניתן לראות בצילום המסך האמצעי למטה, לטלפון האנדרואיד שלנו יש גישה לשני סוגים של רשתות, ערוץ סלולרי וערוץ Wi-Fi .

ההתקנה הסלולרית מוצגת כבועה אדומה עם אייקון הסלולר בתוכה. הקשה עליו תפתח את מסך ההגדרה שלה (למטה משמאל). יש לו מתג להפעלת גישה סלולרית. אתה יכול להשבית אותו אם יש לך תוכנית מוגבלת מאוד. ההגדרות הסלולריות הן כדלקמן:

 • עדיפות
  • רגיל – כאשר מוגדר כך, הסלולר ישמש להגברת המהירות בעת הצורך וככישלון כושל אם חיבור ה- Wi-Fi נכשל.
  • גיבוי – פעולה זו תאפשר להשתמש בסלולרי שלך רק אם ה- WiFi אינו נגיש.
   • גבולות חודשיים ויומיים – ניתן להפעיל או לכבות גבולות לפי הצורך. יש להגדיר את כל המגבלות פחות מהמגבלה הכוללת מכיוון שאתה רשאי להשתמש בסלולר שלך כשאתה לא מחובר ל- VPN וזה נחשב רק כשאתה מחובר.
   • אפס את השימוש בנתונים – זה מאפשר לך להתעדכן במגבלות החודשיות שלך כך שלא תחויב בגין יתר של יתר.

מהיר את הגדרות ערוצי הרשת

ערוץ ה- Wi-Fi מתואר כבועה כחולה המכילה סמל Wi-Fi. הקשה על בועה זו תפתח מסך הגדרות עבור חיבור ה- Wi-Fi שלך (למעלה מימין). יש כמה אפשרויות שונות שתוכל להגדיר עבור חיבור זה. הם כדלקמן:

 • עדיפות – השתמש תמיד או השתמש מוגבל
  • בדרך כלל זה מוגדר כ- “תמיד פועל” עבור Wi-Fi מכיוון שלרוב המשתמשים יש רוחב פס בלתי מוגבל עבורו.
  • אתה יכול לכבות תמיד אם רוחב הפס מוגבל לרשת ה- Wi-Fi שלך.
   • גבולות חודשיים ויומיים – יש להגדיר את כל המגבלות פחות מרוחב הפס שלך מכיוון שאתה רשאי להשתמש ב- Wi-Fi שלך כשאתה לא מחובר ל- VPN וזה נחשב רק כשאתה מחובר.
 • אפס את השימוש בנתונים – מאפשר לך לאפס לחודש חדש.

הגדרות ערוץ אלה מאפשרות לך ליידע את עלות שירות Speedify בכך שהיא מאפשרת לך להגביל או לחסל רשתות יקרות יותר. ישנם גם קישורים בכל מסכי ההתקנה של הערוץ כדי לקבל עזרה מאתר Speedify אם אתה זקוק לכך. קישורים אלה יעבירו אותך לדף “התמיכה” שלהם, שם תוכל למצוא שאלות נפוצות, עיון במדריך או ליצור כרטיס תמיכה.

לתוכנת Speedify יש גם כמה פרמטרים שתוכלו להגדיר כדי לשלוט על אופן פעולת חיבור ה- VPN. אלה הם מצב הצפנה וקישור. ניתן להגדיר את אלה כדלקמן:

 • הצפנה (להחליף)
  • מוצפן – זוהי הגדרת ברירת המחדל ותצפין לחלוטין את כל תנועת האינטרנט שלך ותגן עליה מפני צדדים שלישיים.
  • לא מוצפן – זה ישלח את כל הנתונים כטקסט רגיל ושימושי לזרם וניצול של תצורת פרוקסי משופרת.
 • מצב מליטה בערוץ
  • מהירות – הגדרה זו תשתמש בכל ערוצי הרשת הזמינים כדי להגביר את מהירות ה- VPN שלך למקסימום האפשרי.
  • מיותר – זה יעביר את כל הנתונים במורד כל ערוץ זמין בנפרד ויכול להאט את מהירות החיבור שלך. זה מבטיח כי הנתונים שלך נשלחים גם אם אחד החיבורים שלך נכשל.

אפשרויות להאיץ את אפליקציית Android

Speedify מספקת מידע רב על חשבון ה- VPN שלך. ניתן לגשת אליו בתחתית מסך החיבור הראשי בצורה של חמש חלונות גלילה קטנים. הקשה על חץ שמאל או שמאל לבן תאפשר לך לגלול במידע על חיבור VPN. גלילה משמאל לימין וכוללת את הדברים הבאים:

 • חלונית 1
  • סוג החשבון
   • Freה
    • נתונים חודשיים המשמשים ב- GB וגרף עמודות אופקי.
   • ללא הגבלה – לא מוצג שימוש בנתונים.
 • חלונית 2
  • מהירות – זמן אמת
   • וויי – פיי – Mbps ואדום בתרשים עמודות
   • סלולרי – מגהביט לשנייה וכחול בסרגל העמודות
   • ערוץ מלוכד – מוצג כקו לבן המורכב משאר הערוצים כאשר הפסגה ב- Mbps מסומנת עליו.
 • חלונית 3
  • נתונים שנשלחו – מגה-בייט (חודשי ויומי)
  • גרף עמודות מעגל
   • וויי – פיי – מוצג באדום עם נתונים שנשלחו (MB)
   • סלולרי – מוצג בכחול עם MB שנשלח ו-% משמש אם מוגדרים גבולות

Apeedify מידע גלילה

 • חלונית 4
  • סטטיסטיקה
   • העלה והורד עליית רוחב הפס – נמדדת בפעילות שיא המוצגת ב- Mbps
   • מנות התאוששו (KB) – מנות משוחזרות באמצעות עיבוד שגיאות חוסך לך זמן ושומר על החיבור שלך יציב
   • חיבורים נשמטו נשמרו – אף אחד במקרה שלנו לא כך מוצג.
 • חלונית 5
  • גרף השהיה – הקצר יותר טוב וצבע הקו זהה לצבע בועת הערוץ.
   • סלולרי – קו אדום (ms)
   • וויי – פיי – קו כחול (ms)
  • אובדן  – זה מייצג את המנות שאבדו וצריכות להיות קרוב לאפס אלא אם כן יש לך חיבור לא יציב.

כעת לאחר שבדקנו את כל ההגדרות וההגדרות עבור אפליקציית Speedify Android, הבה נבחן אותה בפעולה. השימוש באפליקציה קל. אם כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להתחבר לשרת הפיגור הפחות עמוס והנמוך ביותר הקרוב ביותר אליך, פשוט פתח את האפליקציה והפעל את החיבור. פעולה זו עבור המיקום שלנו חיברה אותנו לשרת VPN באטלנטה, ג’ורג’יה. אם ברצונך להתחבר לשרת במיקום מסוים, הקש על החיבור הנוכחי ומסך חדש ייפתח. כדי לראות מיקומי שרת VPN נוספים, הקש על “עוד” כדי לראות את הרשימה המורחבת. הקש על מיקום חדש כפי שעשינו עבור בריטניה למטה וסגור את הרשימה. פעולה זו תפתח מחדש את המסך הראשי ותחבר אותך למיקום החדש שלך.

להאיץ את אפליקציית Adroid בפעולה

כפי שאתה יכול לראות, Speedify הקלה מאוד על התקנת השירות והשירות שלהם. כל מה שצריך זה להקיש על המסך ולבחור את השרת שאליו ברצונך להתחבר. החיבור לשרת הכי קרוב כשאתה פותח לראשונה קל אפילו יותר, פשוט פתח את האפליקציה והפעל את החיבור. ההתנתקות מהשירות היא קלה באותה מידה. פשוט כבה את החיבור. אתה יכול לבחור את הערוצים שאתה רוצה לקשור ולהגביל גבולות לשימוש בהם. זה מאפשר לך להשתמש בטכנולוגיית מליטה הערוצים שלהם בעלות אפקטיבית תוך שמירה על כישלון כושל עבור חיבור ה- VPN שלך אם הראשי שלך נכשל..

מהירות מבחן המהירות

הסקירה שלנו לא תהיה שלמה ללא מבחן מהירות. בדיקה זו נערכה באמצעות לקוח Speedify Windows. זה הראה שהביצועים היו טובים. זה היה מעל הממוצע לעומת שירותי VPN בחינם אחרים שבדקנו מבחינת אובדן מהירות. כפי שציפינו, יש קצת אובדן מהירות. אובדן זה שווה את זה למען ההגנה הנוספת הניתנת על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך באמצעות שירות Speedify.

מהירות מבחן מהירות לקוח Windows

ניתן לראות מהתמונות למעלה, החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 27.96 Mb / s ל- 24.25 Mb / s. מדובר בירידה של כ -13.3% לשרת בבלקסבורג, וירג’יניה. זהו אובדן מקובל עבור אבטחת המידע ושלוות הנפש המוצעת באמצעות הצפנת החיבור שלך.

מכיוון שרצינו לראות כיצד קשירת הערוצים שלהם עזרה לאובדן המהירות, בדקנו זאת גם באמצעות אפליקציית האנדרואיד שלהם. זה הראה שהביצועים היו טובים באותה מידה. זה היה גם מעל לממוצע של שירותי VPN בחינם רבים אחרים שבדקנו מבחינת אובדן מהירות.

מהירות מבחן האפליקציה של אנדרואיד

ניתן לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי מ 28.36 Mb / s ל- 24.84 Mb / s. זו ירידה של כ- 12.4% לשרת בוירג’יניה. בדיקה זו נעשתה באמצעות הערוץ הסלולרי / Wi-Fi המחובר, ונראה שהיא הפחיתה את השפעת הצפנת התנועה ב- 0.9%.

מסקנות

Speedify הוא שירות הניתן על ידי Connectify, חברת פילדלפיה, פנסילבניה. זה יעזור לך להיות בטוח יותר בעת התחברות לאינטרנט. זה יכול לעזור לכם לתת שקט נפשי גדול יותר בנקודה החמה האלחוטית המועדפת עליכם wifi או בזמן השימוש בשדה התעופה או במלון המלון בעת ​​נסיעה. זה משיג זאת על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך ומנהורם לשרת VPN ברשת שלהם. בנוסף, היא מקצה לך כתובת IP וירטואלית חדשה שתאפשר לך להתגבר על צנזורה וכמה מגבלות גיאוגרפיות. זה יעזור גם להגן על פרטיותך המקוונת. הרשת שלהם מורכבת מכ -80-90 שרתים הפרוסים בין 23 מדינות שונות.

כפי שאמרנו, Speedify מבוססת בארצות הברית בפנסילבניה ובכפוף לחוקי השיפוט שלה. זה לא רושם אתרים או שאילתות ספציפיות מלקוחותיהם, אך הוא מאחסן מידע IP במשך 7 ימים למטרות תחזוקה. זה יכול להיות בעיה עבור חלק מהמשתמשים, לכן הקפד לקרוא את מדיניות הפרטיות ואת התנאים וההגבלות שלהם לעומק. יש להם תוכנה מותאמת אישית למחשבי Windows ו- Mac OS X. ל- Speedify יש גם אפליקציות למכשירי iOS ו- Android. יש להם כמה הגדרות שיאפשרו לך לשלוט אילו רשתות מחוברות לשירות ואופן השימוש בהן. בנוסף, באפשרותך לכבות את ההצפנה כדי למקסם את מהירות האינטרנט שלך.

רשת Spedify משתמשת ב- DTLS (TLS over UDP). אלגוריתם ההצפנה משתמש ב- TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_CHACHA20_POLY1305_SHA256 שנלקח מספריית BoringSSL של גוגל. תוכל למצוא מידע נוסף על כך בקטע האבטחה בסקירת Speedify שלנו. התמיכה בהאיכה היא בכרטיס אך ​​זמני התגובה טובים. יש להם גם מסד נתונים נפוץ של שאלות נפוצות בדף התמיכה שלהם.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכנה מותאמת אישית למערכות Windows ו- Mac OS X.
 • ל- Speedify יש אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android.
 • השירות שלהם קל לשימוש מאחר שהם משתמשים באותו ממשק משתמש עבור כל הלקוחות השולחניים והאפליקציות הניידות שלהם.
 • טכנולוגיית מליטה בערוץ שתעזור לאותם משתמשים עם רשתות איטיות יותר.
 • תמחור סביר עם הנחות.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף שרתים ומיקומים נוספים.
 • הוסף שירות צ’אט לאתר שלהם.

למשתמשים המהירים יש גישה לשרתי רשת בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה ואוקיאניה. משתמשים יכולים לנסות את השירות בחינם. Speedify הקלה עוד יותר על ידי הצעת רוחב פס נוספת לחודש הראשון לשירותם בחינם. אז קדימה נסו לשירות ה- VPN הייחודי שלהם לנסות ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלכם. אם זהו, תוכלו להירשם החל מ- 4.16 $ לחודש בלבד.

בקר ב- Speedify

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me