נורדלוקרנורדלוקר היא תוכנית לאחסון קבצים שהובאה אליך על ידי אותו צוות שמנהל NordVPN. השירות מציע אחסון מוצפן של 5 ג’יגה-בתים בחינם, או שתוכלו להשיג אחסון ללא הגבלה אם תבחרו להשתמש בגרסת הפרימיום. כפי שאתה יכול לנחש, זה מוצא על ידי יצרני NordVPN. הארונית עוצמתית מאוד ותמצאו אותה קלה לתפעול. עם זאת, יש לו מספר מתחרים אחרים בשוק שעובדים גם הם טוב. בסקירה זו אנו נספק לך מבט מעמיק יותר על השירות ונראה מה יש לו להציע.

תמחור

כפי שציינו, NordLocker מאפשר עד 5 ג’יגה בייט בחינם. עם זאת, אפילו גרסת הפרימיום היא ערך טוב. כפי שאתה יכול לראות, התוכנית לחודש הוא 8.00 $ לחודש. אם תבחר במקום זאת בתכנית לשנה, העלות שלך יורדת ל -4.99 דולר לחודש ותחסוך 37%. התוכנית לשנתיים מורידה את המחיר ל -3.99 דולר לחודש כך שתחסוך 50%. הערך הטוב ביותר עבור NordLocker הוא התוכנית לשלוש שנים. בתשלום 2.99 $ לחודש אתה חוסך 62%.

תמחור NordLocker

בנוסף לעסקה זו, NordLocker מציעה אחריות של 30 יום להחזר הכסף.

תכונות NordLocker

יש מספר תכונות שמציע NordLocker. בואו נראה מה יש לתוכנית האחסון הזו להציע.

  • איפוס סיסמת אב
  • שמות מוצפנים ומבני קבצים
  • צ’אט חי 24/7
  • אפשרות לאבטח קבצים המאוחסנים כמעט בכל שירות ענן שאינו בטוח אחר
  • אפשרות לשתף קבצים מוצפנים עם משתמשים אחרים
  • הצפנת צד לקוח
  • הצפנת קבצים גרירה ושחרור קלה

למרות ש- NordLocker אינו קוד פתוח, הוא משתמש בהצפנה לכל קובץ. כל קובץ בנפח מוצפן ומאוחסן בנפרד, כך שאין צורך להעלות מחדש את כל תיקיית הקבצים אם ברצונך לשנות מסמך אחד המאוחסן באופן מקוון. עיין במסוף הגרירה והשחרור שלמטה.

נורדלוקר

אודות איפוס סיסמת המאסטר

בעת יצירת חשבון חדש, אתה יכול לבחור סיסמת אב להצפנת הקבצים שלך. NordLocker גם מייצר מפתח שחזור הזמין רק לך, ואתה תרצה לוודא שאתה שומר אותו במקום לא מקוון. אמנם ניתן להשתמש בזה כדי לאפס את סיסמת האב שלך, אך אתה עדיין צריך להיזהר. אם תאבד גם את סיסמת הראשי וגם את המפתח שלך, לא תוכל לפתוח את הקבצים שלך בכלל.

פרטיות

אם ידוע לך, נורד מבוסס ברפובליקה של פנמה. כל המחלוקות המשפטיות נפתרות בתחום השיפוט הזה. המשמעות היא שזה מחוץ לתחום של בני הזוג “14 עיניים”. אז אתה לא צריך להיות מודאג יתר על המידה מהקבצים שלך.

אבטחה

בכל הנוגע להצפנה, NordLocker משתמש בהצפנת AES-256-GCM עם Hash של Argon2. שלא כמו חברות מסוימות, שני הגורמים הללו מנוסים ושיטות הצפנה אמיתיות. עם זאת, קריפטוגרפיה של המפתח הציבורי ליצירת ואימות של זוגות מפתחות אסימטריים, לעומת זאת, היא באמצעות הצפנה עקומה אליפטית (ECC) במקום ה- RSA הנפוץ יותר. אמנם ישנם כמה חששות לגבי מבנה ה- ECC, אך עדיין מדובר באלגוריתם מאובטח למדי. שימו לב כי מכיוון שלא מדובר בתוכנת קוד פתוח, קשה לדעת אם רכיבי ECC מיושמים נכון, ובמקרה הגרוע ביותר הדבר מהווה סיכון. עם זאת, עם זאת, סביר להניח שרוב המשתמשים לא יהיו חלק ממודל האיום. אם אתה רק מאחסן את התמונות או המסמכים שלך, אתה בטוח יחסית.

אחד היתרונות של ECC הוא היכולת לשתף קבצים. מכיוון שניתן לזהות את כתובת הדוא”ל באמצעות קוד ייחודי, המשתמשים הנוספים יכולים לבטל את נעילתם באמצעות המפתחות הפרטיים שלהם. כפי שתוכלו לראות למטה, פשוט תלחצו על “הוסף גישה למשתמש”.

נורדלוקר

קלות שימוש

NordLocker זמין עבור MacOS ו- Windows. עם זאת, זכור אם אתה מתכוון להשתמש בו במחשב מבוסס Windows, עליך להתקין .Net Framework 4.8. אם הוא לא מותקן כראוי, NordLocker לא יעבוד כראוי בלעדיו. אם יש לך בעיות בהתקנה או כל דבר אחר, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות הטיפול שלהם 24 שעות ביממה או לבדוק את פרק השאלות הנפוצות באתר שלהם..

מחשבות אחרונות

אם אתה מחפש דרך קלה מאוד להצפין את הקבצים שלך ולהגן עליהם מפני גניבה, אתה לא יכול להשתבש עם NordLocker. למרות שאנחנו לא מרוצים לחלוטין משיטת ההצפנה של ECC, כל השאר הוא חזק. אף על פי שיש כמה תאי אבטחה עם קוד פתוח וחינם, אף אחד מהם אינו מלוטש כמו זה. אנו מצפים שיהיו בקרוב גרסאות iOS ואנדרואיד של אפליקציית NordLocker.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me