ProtonVPN הושק בשנת 2017 על ידי ProtonVPN AG, חברה ללא כוונת רווח. יש לה מטה בג’נבה, שוויץ. המשמעות היא שאתה בטוח מפני העיניים המסקרנות של מדינות “14 העיניים”. אלה קבוצה של 14 מדינות שמסכימות לשתף מידע בכל רחבי הלוח. בנוסף, בשוויץ ישנם כמה מחוקי הפרטיות החזקים ביותר בעולם המערבי. החברה ידועה בפרטיותה והם נהנים מהמומחיות של המוצר האחות שלהם, ProtonMail. כרגע יש לו אפליקציות עבור Windows, Mac OSX, Linux, iOS ואנדרואיד.

ProtonVPN

תמחור ProtonVPN

יש גרסה חינמית וגירסה בתשלום של ProtonVPN. בסקירה זו נעבור לרוב על הגרסה בתשלום. נכון לעכשיו, ישנן שלוש חבילות מנוי שונות. אלה הם הבסיסיים, הפלוסיים והחזונים. הם מספקים אלה בתכניות לטווח חודשי ושנתי. המחירים החודשיים הם כדלקמן:

 • תוכנית בסיסית – 5 $ לחודש;
 • תכנית פלוס – 10 $ לחודש; ו
 • תוכנית חזון – 30 $ לחודש.

הרשמה לאחת מתכניות ProtonVPN במהלך הקידום הנוכחי שלה תחסוך לך עד 50% מהמחיר החודשי.

תמחור ProtonVPN

כל התוכניות בתשלום מספקות גישה לכל 40+ המדינות ו -550 השרתים הנמצאים כיום ברשת ProtonVPN. כפי שניתן לצפות, כל תוכנית משתנה במהירות, מספר השרתים, מספר החיבורים בו זמנית המותרים וכללו תכונות נוספות. התוכניות הבסיסיות, הפלוסיות והחזותיות מציעות את כל המנויים שלהם:

 • שרתים במהירות גבוהה – גישה במהירות גבוהה לכל המדינות
 • שרתי P2P – שרתים המאפשרים הורדת P2P.
 • מכשירים סימולטניים – כל תוכנית מאפשרת לך לפחות 2 מכשירים והיא גדלה עם התוכנית.

התוכנית Visionary מספקת לך את מירב היתרונות. אלה כוללים ProtonMail Visionary, סטרימינג מאובטח, שרתי פלוס, Secure Core, שרתי Tor ועוד. ProtonMail Visionary הוא הגרסה המלאה של ProtonMail לשירות הדוא”ל המוצפן שלהם מקצה לקצה. זו יכולה להיות בחירה טובה עבורך אם אתה רוצה את האבטחה הנוספת שתספק באמצעות הצפנת כל הדוא”ל שלך.

אם אינך זקוק לכל היתרונות הנוספים, ייתכן שתרצה לבדוק את תכנית הפלוס השנתית. תוכנית זו מציעה גישה בלתי מוגבלת לכל המיקומים בעד חמישה מכשירים בו זמנית. זה גם מאפשר לך להשתמש בשרתי ProtonVPN הייעודיים המהירים ביותר, מספק גישה לרשת Secure Core, מאפשרת גישה אחת לרשת Tor בלחיצה אחת, וסטרימינג מאובטח תמורת 8 דולר לחודש. זו ההמלצה שלנו למי שאינו זקוק לדוא”ל מוצפן.

אתה יכול לשלם עבור שירות ProtonVPN באמצעות יורו, דולר או פרנק שוויצרי. הם מקבלים ויזה ומסטרקארד. אם אתה מעדיף לשמור את כל העסקאות המקוונות שלך במקום מרכזי, הם לוקחים את PayPal.

ProtonVPN שירות חינם ומבצעים מיוחדים

ProtonVPN מציעה תוכנית בחינם לשירותם. לתכנית זו התכונות הבאות:

 • גישה לשרתים בשלוש מדינות ללא הגבלת נתונים
 • הביצועים מבוססים על עומס השרת
 • חיבור אחד בו זמנית

ל- ProtonVPN יש גם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. המשמעות היא שתוך 30 יום מיום המינוי תקבל החזר כספי. כדי לתבוע את ההחזר שלך, עליך לשלוח דוא”ל המבטל את שירותך ולבקש את ההחזר שלך לצוות התמיכה של ProtonVPN תוך 30 יום מרגע הרכישה. ההחזר יחושב בשיעור בהתאם למשך זמן המנוי שלך פעיל.

בקר ב- ProtonVPN

מיקומי שרת

ל- ProtonVPN שרתים בארצות הבאות. כמובן שמדובר בשירות בתשלום:

 • אוסטריה, אוסטרליה, בלגיה, בולגריה, ברזיל, קנדה, שוויץ, צ’כיה, גרמניה, דנמרק, אסטוניה, ספרד, פינלנד, צרפת, הונג קונג, אירלנד, ישראל, הודו, איסלנד, איטליה, יפן, קוריאה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה , ניו זילנד, פולין, פורטוגל, רומניה, רוסיה, שוודיה, סינגפור. בריטניה, ארצות הברית ודרום אפריקה.

מנויי Basic, Plus ו- Visionary מקבלים גישה לכל המדינות ברשת ProtonVPN. משתמשים בחינם יכולים להתחבר למספר קטן של מיקומי שרתים ביפן, הולנד וארצות הברית. אלה שרתי רוחב פס נמוכים שלעתים קרובות הם איטיים יותר בגלל העומס. כפי שאתה יכול לדמיין את השרתים החינמיים נשארים די עסוקים רוב הזמן.

ProtonVPN רשת אבטחה

בכל הנוגע לאבטחת רשת לגבי ProtonVPN, הם מציעים רק את תקן הזהב בתעשייה, OpenVPN. זה מספק שילוב נהדר של מהירות וביטחון. בהתחשב בעובדה זו, אין זה מפתיע ש- ProtonVPN משתמש בה אך ורק עם קידוד AES-256.

ProtonVPN תמיכת לקוחות

ל- ProtonVPN בסיס ידע המכיל מידע כללי על רשת ה- VPN שלהם וכן עצות לפתרון בעיות. הוא מכיל גם מדריכי התקנה לנתבים של Windows, Mac OS X, Linux, Android, iOS ו- DD-WRT ויציגו לכם כיצד לחבר את המכשיר לאחד מהשרתים שלהם. זה כולל חיבור לשרתי הכניסה Secure Core ו- Tor שלהם. בכל הנוגע למדיה החברתית, יש להם נוכחות בפייסבוק, בטוויטר וברדיט. אם אינך מצליח למצוא את התשובות שאתה צריך, תוכל לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם והם ישמחו לעזור לך.

בקר ב- ProtonVPN

בדיקה מעשית של ProtonVPN

לא משנה באיזה חשבון תחליטו להשתמש בחברה, עליכם ליצור חשבון קודם. הם מקלים על התהליך הזה, והוא אינו דורש מידע רב. כפי שתוכלו לראות בהמשך, מדובר בעניין להזין כתובת דוא”ל ולשלם עבור השירות.

ProtonVPN צור

לאחר שיצרת את חשבונך, הגיע הזמן להתחבר. מכיוון שיש גרסאות שונות, אנו נשתמש באפשרות שולחן העבודה הפופולרית ביותר, זו עבור Windows.

באמצעות ProtonVPN במחשבי Windows

התחל בהורדת לקוח שולחן העבודה של Windows. לאחר התקנתו תראו את מסך הכניסה שיאפשר לכם להתחבר ללקוח. כל שעליך לעשות הוא להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך ולחץ על כפתור הכניסה.

הגדרת ProtonVPN

בשלב הבא, תראה את המסוף שמוצג למטה. ייתכן שתבחין בכמה פריטים אותם אנו מציינים באמצעות החצים. סמל החצים שנכנסים לכיוונים שונים מייצג שרת P2P ואילו החץ שמצביע על סמל הבצל מיועד לשרת רשת Tor. האפשרות Secure Core היא גרסת המול-הופ. למרות שזה יגן עליך טוב יותר, אתה יכול לצפות שהוא יהיה איטי יותר מאחר שאתה עובר ביותר ממיקום שרת אחד.

קונסולת ProtonVPN

כשאתה מתחבר לאחת המדינות, תראה את המשולש הירוק מופיע על המפה כפי שאתה רואה למטה.

קונסולת ProtonVPN 2

כמובן שתוכלו למצוא את האפשרויות הזמינות השונות בפינה השמאלית העליונה על ידי לחיצה על 3 הסורגים האופקיים. אין הרבה מה להגדיר. כל שעליך לעשות הוא לבחור מיקום שרת ולחבר ל- ProtonVPN.

בקר ב- ProtonVPN

בדיקות מהירות ProtonVPN

פלוס מבחן מהירות שרת

מכיוון של- ProtonVPN יש שירות בחינם וגם בתשלום, החלטנו לבדוק את שניהם. בנוסף, החלטנו גם לבדוק את המהירות של חיבורי Secure Core. בדיקת חיבורים לשרתי הפלוס שלהם מראה הפסד קטן למהירות החיבור שלנו. ציפינו שזה נוכח רמת ההצפנה הגבוהה שלהם.

ProtonVPN Speedtest1

כפי שאתה יכול לראות, ישנה ירידה קטנה בלבד בין המהירות הראשונית למהירות עם הפעלת ה- VPN. מדובר בירידה של כ -19% לשרת בשיקגו, אילינוי. בסך הכל, הבדיקות שלנו לשרתים אחרים נעו בין 20% ל 25%. אנו חשים שמדובר במחיר נמוך שיש לשלם בזכות רמת האבטחה הגבוהה הניתנת בשירות ProtonVPN. למרות אובדן המהירות, מהירות החיבור שלנו עדיין מהירה מספיק לכל יישום מקוון שעשוי להיות לנו כולל עקיפה של מגבלות גיאוגרפיות וצפייה בתוכניות הטלוויזיה האהובות עלינו ברשת.

מבחן מהירות רשת מאובטחת

בדיקת חיבורי רשת מאובטחים מראים שמהירות החיבור יורדת לא מעט כאשר אנו מתחברים לשירות ProtonVPN. זה צפוי מכיוון שהנתיב לשרת VPN היעד הוגדל על ידי ריבוי מקפצים ראשון ברשת Secure Core של ProtonVPN. זה מגדיל את זמן הפינג באופן משמעותי ומאט את מהירות האינטרנט בצורה דרמטית.

ProtonVPN SpeedTest

מבחן המהירות מראה שהחיבור המוצפן מוריד את הבסיס שלנו בצורה די משמעותית. כשהשתמשנו במתג Secure Core, הוא חיבר אותנו לשרת אמריקאי ואז הוא קפץ לאיסלנד. זו הסיבה שאתה רואה יותר מירידה של 95% במהירות בין שתי התוצאות. אם הפרטיות המקוונת היא הדאגה העיקרית שלך, ההגנה המוגברת עשויה להיות שווה את הלהיט המדהים במהירות החיבור.

מבחן מהירות ProtonVPN חינם

בדיקת חיבורי שרת חינם של ProtonVPN מראים שיש להם הפסד עצום במהירויות החיבור כאשר חלקם מעל 90%. אמנם צפוי הפסד מסוים, אך השרתים החינמיים היו איטית בהרבה משרתי הפרימיום שלהם.

ProtonVPN Speedtest 3

בתמונה למעלה תוכלו לראות אובדן מהירות של 90%. אנו חשים שזה לא מקובל על מי שמתחבר באופן שגרתי לאינטרנט באמצעות VPN. עם זאת היא מספקת למי שרק לעתים רחוקות זקוק לחיבור אינטרנט מאובטח או שיש לו כספים מוגבלים דרך לגלוש באינטרנט באופן מאובטח.

סקירת ProtonVPN: מסקנה

ProtonVPN הוא שירות אבטחה ופרטיות אינטרנט חדש יחסית הנתמך על ידי אותו צוות שפיתח את ProtonMail, שירות הדואר האלקטרוני המוצפן הפופולרי מקצה לקצה. למרות שהם חדשים בענף בשנת 2017, הם נהנים מהמומחיות הטכנית בתחום אבטחת האינטרנט והמוניטין המצוין שפרוטונמייל נהנה ממנה. בעזרת התמיכה הזו הם יצרו רשת VPN צומחת, מהירה ומאובטחת. למרות שהם כבר בחירה איתנה, יש להם פוטנציאל להיות אחד משירותי ה- VPN המובילים.

ProtonVPN יצר לקוח תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows. קל להתקנה ולהשתמש בה. זה יתחבר לרשת ה- VPN שלהם רק בכמה לחיצות. הלקוח מאפשר לך להתחבר ישירות לשרת היעד שלך או להגדיל את פרטיותך על ידי ריבוי מקפצים דרך רשת ה- Secure Core שלהם. זה כולל גם הגנה מפני דליפות DNS ומתג להרוג VPN. הם גם מספקים גישה למכשירים אחרים כמו Mac OS X, Linux, Android ו- iOS באמצעות תוכנה מותאמת אישית ויש להם מדריכים שיעזרו לכם עם אלה באזור התמיכה באתר האינטרנט שלהם. אתה יכול אפילו לחבר את הנתב עגבניות או Asus-WRT לרשת שלהם.

ל- ProtoVPN אתר תמיכה באתר שלהם עם מידע כללי על תכונות השירות שלהם. יש לו מדריכים שיעזרו לך להתחבר לשירות שלהם. יש להם נוכחות במדיה החברתית בפייסבוק, בטוויטר וב- Reddit. אתה יכול גם להגיש בקשות תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם לקוח מצוין וקל לשימוש עבור Windows.
 • רשת ה- Secure Core שלהם המאפשרת לך להגדיל את פרטיותך באמצעות חיבור רב-הופינג.
 • מ- 2 עד 10 כניסות סימולטניות אם תרשמו לתכנית בתשלום ProtonVPN.
 • תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג והגנת דליפות DNS.
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

רעיונות לשיפור השירות:

 • המשך להגדיל את מספר מיקומי השרת.
 • כלול ביטקוין כאפשרות תשלום.
 • הוסף תמיכה בצ’אט לאתר שלהם.

למרות שלא בדקנו או הצגנו את כל הלקוחות, ProtonVPN הופך את הנקודה לשמור על היישומים שלהם קרוב זהים ככל האפשר. ככה, אינך צריך להסתגל לאפליקציה חדשה כשאתה מחליף מחשבים או אפילו פלטפורמות. ישנן כמה נקודות נהדרות לשירות ותוכלו למצוא תכונות שהייתם מצפים למצוא בכמה מהשירותים היקרים יותר. החברה מספקת פרטיות חזקה במחיר סביר. אנו ממליצים על התוכנית Visionary עבור אלו המחפשים דוא”ל מוצפן או את תוכנית הפלוס למי שרק זקוק ל- VPN.

בקר ב- ProtonVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me