סקירת SpeedVPN – VPN חינם עם הדלפות

לוגו של SpeedVPNSpeedVPN היא אפליקציית VPN סלולרית חינמית פופולרית שיש לה יותר מעשרה מיליון הורדות. זו לא הפתעה שכן המחשוב הנייד ממשיך לצמוח. בעוד שחלק מחברות ה- VPN הגדולות מציעות תמיכה מרובה בפלטפורמות, SpeedVPN מתמקד אך ורק במערכת ההפעלה אנדרואיד. כפי שאתה יכול לנחש, הפרסום תומך בפרסומות. מכיוון שאין גרסת פרימיום, SpeedVPN בהחלט בחינם למשתמשים. השאלה היא, עד כמה המוצר החינמי הזה עובד והאם כדאי להשתמש בו? בסקירה זו, ננסה לענות על שאלות אלו ולראות אם SpeedVPN נמדד למבחנים שלנו. על פי הנתונים הסטטיסטיים של גוגל, לאפליקציה הזו יש דירוג של 4.3 כוכבים עם יותר מ- 147,000 ביקורות. בואו נסתכל לראות אם זה ראוי לשבחים כאלה.


רוצה להשוות בין שירותי ה- VPN המומלצים המובילים שלנו? להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר להגנה על פרטיותך ולבטל חסימת הגבלות גיאוגרפיות. כל VPN מציע תקופת ניסיון ללא 30 סיכון לבדיקת השירות.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

על החברה

חברה בשם gospeedsoft.com יצרה את SpeedVPN בשנת 2014. זה אומר שהם קיימים זמן מה, לפחות מבחינת האינטרנט. מציאת מידע על החברה אינה קלה, וכמעט ואין מידע ליצירת קשר. עם זאת, גילינו שהדומיין רשום בשוויץ. אם זה נכון, ה- VPN מכוסה על ידי חוקי פרטיות מוצקים. עם זאת, אנו חשים שכל חברה שרוצה להגן על פרטיותך צריכה להיות שקופה יותר.

תמחור

כפי שציינו קודם, אין חיוב עבור SpeedVPN. אמנם מרבית ה- VPN החינמי מעניק לך את היכולת לשדרג לעוד תכונות, אך אפשרות זו אינה נותנת לך אפשרות זו. פעמים רבות זה אומר שאתה המוצר. אנו תמיד מהססים להשתמש ב- VPNs בחינם בגלל הסיבות הללו. אם אתה גם כן, אנו ממליצים גישה פרטית לאינטרנט כחלופה. למען סתם $ 2.50 לחודש אתה יכול ליהנות מגישה מאובטחת של VPN בכל המכשירים שלך מחברה אמינה ושקופה שקיימת כבר שנים רבות.

מאפיינים

ל- SpeedVPN ממשק פשוט מאוד ופשוט. המשמעות היא שאין הרבה תכונות או דרכים לשנות הגדרות. לאחר שתוריד אותו ותעבור דרך רשימת ההרשאות הנרחבת, תתבקש לבטל את מיטוב הסוללות. זכור כי לא כל ה- VPN (במיוחד שירותים בתשלום) דורשים גישה לפריטים המופיעים כאן. ברגע שאתה מתחבר, האפשרות היחידה שיש לך שליטה עליה היא השרת שאתה משתמש בו. בתמונה כאן תוכלו לראות את ארבע המדינות ש- SpeedVPN מעניקה לכם גישה אליהן כוללות גרמניה, ארצות הברית, אנגליה וצרפת. מלבד מהירות הגונה, אין תכונות מיוחדות שאפשר לדבר עליהן.

ביצועים

בעיה אחת בשימוש ב- VPN חינמי היא מהירות השירות. לבדיקת המהירות שלנו השתמשנו בשרת בארצות הברית. כפי שאתה רואה כאן, המהירות הרגילה שלנו הייתה 45.8 Mbps. בעת השימוש ב- SpeedVPN המהירות שלנו הייתה 36.3 Mbps. זה אומר שיש הבדל של 21% במהירות. מכיוון שהקצב הרגיל יכול להיות עד 25% אובדן מהירות, SpeedVPN מציג מהירויות ממוצעות. אם אתה מחשיב שמדובר ב- VPN בחינם, זה טוב.

מבחן מהירות SpeedVPNשימוש ב- VPN

אם ניסית להשתמש בעבר ב- VPN, אתה יודע שלעתים זה יכול להיות קשה. עם זאת, להסתובב ב- VPN זה קל. מכיוון שאתה לא יכול לשנות הרבה, יש רק כמה צעדים לנקוט כדי להתחבר.

 1. מצא את SpeedVPN בחנות Google Play ולחץ להתקין.
 2. קבל את ההרשאות ואמור להתיר לחיבור ה- VPN.
 3. כאשר אתה נטען, לחץ על המשך כפתור.
 4. מאותה נקודה, תוכלו למצוא את מיקומי שרת קטע שהראנו קודם על ידי לחיצה על העמודה האנכית של 3 נקודות בפינה הימנית העליונה.

שימוש ב- SpeedVPN

היתרונות של שימוש ב- VPN

בימינו לא מעט תנועה באינטרנט נובעת משימוש במובייל. המשמעות היא שהשימוש ב- WiFi הופך להיות חובה לשמירת נתונים. מכיוון שישנן יותר נקודות חמות של WiFi שצצות מדי יום, כעת יש לנו גישה חסרת תקדים לרשת העולמית. עם זאת, אתה יכול להמר שגם פושעי הסייבר אוהבים את זה. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכוי שפושעים יגנבו את הנתונים הרגישים שלך.

אם אתה רוצה לעקוף בלוקים גיאוגרפיים, שימוש ב- VPN הוא חובה. הסיבה לכך היא שעסקים, ממשלות ואפילו חברות מדיה מונעות מהמשתמשים להציג תוכן מוגבל באזור ומחוצה לו. כשאתה מתחבר ל- VPN, תגרום לארגון להאמין שאתה נמצא במקום אחר ממה שאתה באמת. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת. אם אתה עדיין נתקל בבעיות חסימה, תרצה לוודא ש- WebRTC מושבת בדפדפן שלך. זה קשה יותר אם אתה משתמש בדפדפנים שונים באנדרואיד. אנו ממליצים להשתמש ב- Firefox ולהוריד סיומת חוסמת לצפייה בתכנים מוגבלים. אחרת, כל מה שאתה מנסה לבטל את החסימה עדיין יראה את כתובת ה- IP המקורית שלך.

האם SpeedVPN דולף?

בעיה אחת שיש לרבים משירותי ה- VPN החינמיים היא דליפות DNS. אם השירות שלך דולף, הדבר מייצג ליקוי ביטחוני קריטי. מכיוון שבדרך כלל היית משתמש ב- VPN כדי להגן על פרטיותך, הדלפות יכולות לחשוף את כתובת ה- IP שלך. כדי לבדוק את SpeedVPN עבור פגם זה, אנו נשתמש באתר בדיקות הדליפה המקיף הנקרא www.doileak.com. אנו אוהבים את זה מכיוון שהוא מציג רשימה של סוגיות שונות. ניתן לפתור חלק מהם בצד הדפדפן (כמו בנושא WebRTC לעיל), בעוד שאחרים מראים דליפות שלא ניתן לפתור. כפי שאתה רואה בתמונה למטה, ל- SpeedVPN יש כמה דליפות. למרות שזה לא כמו חלק משירותי החינם האחרים, ההדלפות עדיין מבסות את מטרת השימוש ב- VPN.

מבחן דליפת SpeedVPN

האם עלי להשתמש ב- SpeedVPN?

אם עליך להשתמש ב- SpeedVPN או לא, מגיע למטרה שלך. למי שמנסה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, יתכן שאתה בסדר. עם זאת, אם תוכנת החסימה רואה את כתובת ה- IP שלך, ייתכן שיש לך בעיות. השירות מאפשר חיבור אחד בלבד כך שהוא אינו פיתרון אם יש לך מספר מכשירים. אתה רוצה גם לזכור כי SpeedVPN אינו מאפשר שיתוף P2P / קבצים ברשת שלהם. אם אתה מתכוון להשתמש ב- SpeedVPN כדי להגן על פרטיותך, אנו ממליצים להשתמש במקום שירות בתשלום כדי שתוודא שהוא לא ידלוף.

מחשבות אחרונות אודות SpeedVPN

כשאנחנו מציגים את הסקירה הזו, אנו רואים ש- SpeedVPN פופולרי ביותר וכולל יותר מ -10 מיליון הורדות. אנו אוהבים את מהירות השירות מכיוון שזה מה שהיינו מצפים משירות בתשלום. פירוש הדבר שתוכל ליהנות מתוכן מוגבל גיאוגרפי. עם זאת, מכיוון שזה בחינם, אתה מקבל מספר מודעות. אתה גם לא מקבל את היכולת לשנות רמות הצפנה או לבחור שרתים ספציפיים במדינה. חסרון נוסף של שירות זה הוא מספרם המעט של מדינות זמינות. לבסוף, בדיקת דליפת ה- DNS מונעת מאיתנו להמליץ ​​על SpeedVPN. זה בהחלט יעזור לכם להתמצא במגבלות גיאוגרפיות, אבל זה כל מה שצריך לצפות ממנו. אם אתה רוצה לשקול אפשרויות נוספות, אל תהסס לבדוק את שלנו עשרת ה- VPN המובילים רשימה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map