נתחיל בסקירת SurfEasy שלנו עם מבט על ההיסטוריה של החברה. SurfEasy התחיל כקמפיין של Kickstarter בשנת 2011. במקור זה נועד לדפדפן אינטרנט וכלי הצפנת אינטרנט שתוכלו לשאת בכיס. בשנת 2013 הם השיקו את שירות ה- VPN שלהם. הם הובאו תחת מטריית האופרה של חברות במרץ 2015 כאשר אופרה חיפשה לאבטח את הדפדפן שלהם. כפי שניתן לצפות מחברת תוכנה של אופרה, אתר האינטרנט שלהם מסודר וקל לניווט. הם מציעים כמה מוצרים שונים לשמירה על פרטיותך בזמן גלישה באינטרנט. אלה כוללים את הדפדפן הפרטי המקורי של USB, הרחבות לדפדפני אופרה וכרום ושירות VPN מלא. יש להם תוכנת לקוח עבור Windows ו- Mac OS X, כמו גם אפליקציות למכשירי iOS ו- Android.

ביקורת SurfEasy

תמחור והצעות מיוחדות

שירות VPN SurfEasy

SurfEasy משווקת את ה- VPN שלהם בשתי חבילות שונות: Total VPN ו- VPN Mobile. כפי שרבים מספקי VPN עושים, הם מציעים הנחות על חבילות אלה לתוכניות לטווח ארוך יותר.

SurfEasy משווקת את שירות ה- VPN שלהם כ- Total VPN והוא מספק הגנה מלאה עד חמישה מכשירים סימולטניים עם רוחב פס בלתי מוגבל לכל מכשיר וגישה לכל התוכנה המותאמת אישית שלהם. כל מכשיר יוגן באמצעות הצפנה ויהיה לו גישה לתוכנת חסימת מודעות. המחיר עבור חבילת ה- VPN הכוללת הוא $ 4.99 לחודש או 47.88 $ לשנה. הרשמה לשנה לשירות Total VPN תחסוך לך כ- 20% על מחיר המנוי החודשי. המשמעות היא שתוכלו לקבל רק שנה של ה- VPN הכולל $ 3.99 לחודש.

תמחור SurfEasy

VPN נייד יאפשר לך להגן על מכשיר נייד אחד. הוא יגן לחלוטין על מכשיר זה על ידי הצפנת כל התנועה אליו וממנה. המכשיר הנייד שלך יקבל גישה גם לחסימת מעקב אחר מודעות בזמן שהוא מחובר לשירות שלהם. למכשיר זה רוחב פס בלתי מוגבל מלא וגישה מלאה לכל שלוש עשרה המדינות ברשת ה- VPN ללא התחברות שלהם. מחיר חבילת ה- VPN הנייד הוא $ 2.99 לחודש או 29.99 $ לשנה. קניית שנה של שירות VPN לנייד תחסוך לך כ- $ 6 במחיר המנוי החודשי. זה כמו לקבל חודשיים מהשירות בחינם.

SurfEasy מקבלת אפשרויות תשלום רבות ושונות כולל כרטיסי אשראי, PayPal וביטקוין באמצעות BitPay. כרטיסי האשראי שהם מקבלים הם ויזה ומסטרקארד. התשלום הוא בדולרים אמריקאיים. תשלום באמצעות PayPal דורש רק כתובת דוא”ל וסיסמא. תשלום באמצעות BitPay באמצעות ביטקוין יסייע לך לשמור על אנונימיות עוד יותר.

דפדפן פרטי SurfEasy

SurfEasy מציעה כמה מוצרים שונים שיעזרו לך להגן על הרגלי הגלישה שלך באינטרנט ולהפוך אותך לאנונימי יותר. אחד כזה הוא SurfEasy דפדפן פרטי שיאפשר לכם לגלוש בצורה מאובטחת מכל מחשב או רשת. זה יכול לעזור בהגנה על הגלישה שלך באינטרנט כשאתה משתמש בנקודות חמות של Wi-Fi, רשתות מלונות או שדה תעופה, מחשב חברים ואפילו מחשבים ציבוריים או משותפים. הדפדפן מובנה לדק דפדפן פרטי SurfEasyמכשיר USB שמתאים לטופס כרטיס אשראי (מוצג בצד ימין) שניתן לחבר אותו לכל מחשב כדי להצפין את תנועת האינטרנט שלך.

באמצעות סיסמה יחידה, אתה יכול לפתוח חיבור אינטרנט מאובטח המכיל את כל המועדפים שלך באינטרנט, סיסמאות, היסטוריית חיפוש ומידע אישי אחר. זה יאפשר לך לבצע חיפושים מקומיים מבלי לחשוף את כתובת ה- IP שלך, לאפשר לך לאחסן את כל הסיסמאות שלך ולמנוע מאתרים אחרים שלא יוכלו לעקוב אחריך. זה אפילו כולל מקלדת על המסך כדי למנוע מקלוגרפים לגנוב את המידע שלך בזמן ההקלדה. כאשר אתה מנתק את המפתח, הוא לא משאיר שום זכר למידע האישי שלך במחשב בו השתמשת. הכל נשמר מוצפן ומוגן באמצעות סיסמה במכשיר ה- USB. הדפדפן הפרטי של SurfEasy מוכר תמורת תשלום חד פעמי של 69.99 $ עם הגנת נתונים ללא הגבלה ועדכונים שוטפים בחינם הכוללים את התכונות החדשות האחרונות ושיפורי האבטחה. אם אתה רוכש את הדפדפן הפרטי SurfEasy, מפתח ה- USB מגיע עם אחריות מוגבלת לשנה.

תוספי דפדפן SurfEasy עבור אופרה וכרום

ל- Surfeasy הרחבות דפדפן פרוקסי VPN הן לדפדפני האופרה והן לדפדפני Chrome. אתה יכול להשיג אותם דרך חנות התוספות לאופרה (SurfEasy Proxy for Opera) וחנות האינטרנט של Chrome (SurfEasy VPN עבור Chrome) בהתאמה. ניתן למצוא אותם בקלות גם דרך תפריט המוצרים של SurfEasy באתר. לאחר התקנת התוסף, הוא יופיע בתוך הדפדפן שלך לצד סרגל הכתובות. זה יאפשר לך לעשות זאת הרחבת דפדפן SurfEasyהפעל / י את ההגנה מפני SurfEasy בקלות באמצעות לחיצת כפתור. הגנה זו היא באמצעות אישורי SSL.

כאשר הוא מופעל (מוצג בתמונה בצד ימין), הוא יוצר מנהרה מוצפנת בין הדפדפן שלך לאינטרנט, ומגן על כל המידע שלך. זה גם מסווה את ה- IP האמיתי שלך ומספק לך וירטואלי מהמיקום שבחרת. זה מקשה על מעקב מקוון יותר ומאפשר לדפדפן שלך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות שהוטלו על ידי אתרים מסוימים. המשמעות היא שאף אחד לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט, אילו אתרים אתה מבקר או איך נראית היסטוריית ההורדות שלך. כמו כן, אף אחד מהנתונים הללו לא נשמר ברשת SurfEasy ללא התחברות, כך שתוכלו להרגיש בטוחים, בטוחים ואנונימיים באמת בזמן הגלישה. השירות מציע רוחב פס של 500MB בחינם עם אפשרות להוסיף עוד על ידי הוספת חברים, מכשירים או דרכים אחרות.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות ש- SurfEasy לא מציעה תקופת ניסיון בחינם עבור אף אחד משירותיהם, יש להם אחריות להחזר כספי של 7 יום על שירות ה- VPN הכולל שלהם. זה יאפשר לך זמן לבדוק את ביצועי השירות ולראות אם הוא מתאים לך. אם אינך מרוצה מהשירות שלהם מכל סיבה שהיא, הם ישיבו בשמחה את דמי המנוי שלך במהלך שבעת ימי השירות הראשונים. כדי לקבל החזר, עליך לבטל במהלך שבעת הימים הראשונים לתוכנית שלך ולהשלים את הדברים הבאים:

 • שלח דוא”ל [email protected] מהודעת הדוא”ל שרשמת את חשבונך
 • אנא כלול את סיבת הביטול
 • ספק את מספר ה- PIN לתמיכה שתוכל למצוא ב accounts.surfeasy.com/profile

החזר יינתן רק בתוך שבעה ימים מתשלום השירותים. לא יונפק החזר כספי לאחר מכן. הצעה זו אינה חלה על מינויים שנרכשו באמצעות iTunes, Playstore או Amazon Store או על אלה המשודרגים מתכנית VPN של Starter..

בקר ב- SurfEasy

מיקומי רשת ושרת SurfEasy

הרשת של SurfEasy כוללת גישה לשרתים בערים מרובות בשלוש עשרה מדינות שונות.

מדינות עיר פרוטוקולים מדיניות לוג
13לא ידועOpenVPN ו- L2TP / IPsecאין יומנים

רשימת המדינות בהן יש ל- SurfEasy שרתי VPN היא קצרה וכוללת את הדברים הבאים:

 • אוסטרליה
 • ברזיל
 • קנדה
 • צרפת
 • גרמניה
 • איטליה
 • יפן
 • הולנד
 • נורווגיה
 • סינגפור
 • הממלכה המאוחדת
 • ארצות הברית

למרות ש- SurfEasy אולי לא מכיל את מספר השרתים שרבים מספקי VPN מבצעים, יש להם מספר שרתים בארצות הברית ושרתים ממוקמים אסטרטגית באזורים שונים בעולם. יש להם שרתים הממוקמים בכל יבשות העולם למעט אפריקה. כל מיקומי השרת תומכים בפרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPsec. יש להם מדריכים באזור התמיכה שלהם באתר שלהם כדי לעזור למנויים חדשים להתקין ולהשתמש בשירות שלהם. אף אחד משרתי ה- VPN שלהם אינו תומך בתוכנת P2P כמו BitTorrent. למעשה, לא תוכלו להתחבר לשרתים שלהם אם אתם משתמשים בתוכנת P2P.

בקר ב- SurfEasy

פרטיות ואבטחה

SurfEasy מבוסס בקנדה, יש להם קפדנות, אין יומן מדיניות פרטיות. הם לא רושמים נתוני שימוש ממשתמשי ה- VPN שלהם. הם שומרים רק על המידע הדרוש להפעלת השירות שלהם. במילים שלהם:

רשת SurfEasy היא רשת ללא יומן. המשמעות היא, למעט החריגים המוגבלים להלן, אנו לא אוספים מידע המועבר דרך הרשת שלנו. ליתר דיוק, אנו לא אוספים מידע כלשהו ביחס לאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר או כתובות ה- IP שהוקצו לך כשאתה ניגש לרשת הפרטית SurfEasy, ובקשר לשירות ה- VPN שלנו, אנו לא אוספים נתונים המאוחסנים או מועברים מהמכשיר שלך. , כולל כל הנתונים שיישומים במכשיר שלך עשויים להעביר דרך הרשת שלנו.

מדיניות הפרטיות שלהם שקופה לגבי כל מידע שהם אוספים ואופן השימוש בהם. עליך לבחון זאת בעצמך אם יש לך חששות.

SurfEasy מספק גם את האבטחה של התעבורה באינטרנט והרגלי הגלישה שלך. הם מציעים תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPsec. ההצפנה במכשירי Windows, Mac OS X ו- Android היא דרך OpenVPN של 256 סיביות וההצפנה במכשירי iOS היא לפי 128 L2TP / IPSec. זה יעזור לך להצפין את כל התעבורה המקוונת שלך ולאבטח אותה מעיניים סקרניות. זה גם מספק לך כתובת IP וירטואלית תוך מיסוך הכתובת האמיתית שלך ובכך עוזר להגן על האנונימיות שלך בזמן הגלישה באינטרנט. תוספת של חוסם מודעות יכולה לעזור לך להישאר מאובטחת אפילו יותר על ידי כך שתסייע לך להימנע מתוכנות זדוניות ומתוכנות מעקב אחרות.

OpenVPN הוא המאובטח ביותר של פרוטוקולי ה- VPN. זהו פרוטוקול מאוד תכליתי שכעת תומך ברוב סוגי המכשירים. L2TP / IPsec היא בחירה מצוינת עבור מכשירים ניידים כמו iOS מכיוון שרוב הילידים תומכים בה ויוצרים קל להגדיר אותה, למרות שהיא יכולה להיות מעט איטית יותר מכמה פרוטוקולים אחרים. היישום שלהם L2TP / IPsec משתמש בהצפנת חוזק של 128 סיביות עבור כל התעבורה באינטרנט שלך.

בקר ב- SurfEasy

בדיקות ידניות

אנו משלימים את סקירת SurfEasy שלנו עם כמה בדיקות של תוכנת הלקוח שלהם בכדי לראות כמה קל להתקין ולהשתמש, כמו גם לבחון את הביצועים הכוללים שלה. אני רוצה להתחיל לומר ש SurfEasy הוא לא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו אי פעם. יש להם תוכנת לקוח בהתאמה אישית הן ל- Windows והן ל- Mac. יש להם גם אפליקציות למכשירי iOS ו- Android ותוספי תוכנה עבור דפדפני האופרה וה- Chrome. באזור התמיכה שלהם יש מדריכים צעד אחר צעד להגדרת השירות שלהם בכל המכשירים שהם תומכים בהם.

מתחבר מ- Windows

ל- SurfEasy לקוח מותאם אישית עבור Windows שיאפשר לך להתחבר לשרת ברשת שלהם באמצעות פרוטוקול OpenVPN. אתה יכול להוריד את הלקוח מאתר האינטרנט שלו. בהתקנת הלקוח תראו כמה מסכי התקנה. אתה יכול להגדיר חשבון אם עדיין אין לך חשבון או להיכנס לרשת ה- VPN. בפעם הראשונה שתיכנס ללקוח SurfEasy Windows, הוא יתקין את מנהל ההתקן TAP ואז יפעיל את לקוח ה- VPN.

כשאתה מעלה לראשונה את לקוח SurfEasy, הוא יחבר אותך לשרת הקרוב אליך שיש לו זמן הפינג המהיר ביותר. האיור שלהלן מייצג שלושה צילומי מסך של לקוח Windows בפעולה. הראשון מציג את מסך הלקוח כאשר הוא מנותק מהרשת. הדבר הראשון שתבחין בו הוא שסמל המדינה מאפור בצבע אפור והמתג במצב כבוי. ניתן לזהות בקלות מסך זה על ידי העובדה שהמיקום (פיניקס, AZ), כתובת IP, סטטוס חיבור (לא מאובטח) ומצב חסימת גשש מודעות (מופעל) מוצגים כולם בבועות אדומות. בתחתית מופיעה הודעה מנותקת אדומה.

לקוח חלופי של Windows

צילום המסך השני שלמעלה מראה את מראה הלקוח כאשר הוא מחובר כראוי לרשת ה- SurfEasy VPN. הסמל בראש מראה את דגל המדינה שאליה התחברנו (בריטניה) וכי המתג נמצא במצב דולק. גם המיקום (בריטניה), כתובת IP, סטטוס חיבור (מאובטח) ומצב חסימת מודעות אחר (מופעל) מוצגים כולם בבועות ירוקות.

התמונה האחרונה למעלה מציגה את גשש המודעות החוסם את צילום המסך של לקוח ה- SurfEasy Windows. זה מראה הן בפורמט המספר והן בתרשים העמודות את מודעות הגשש ש- VPN חסם במהלך 30 הימים האחרונים. ניתן לראות כי 1657 מודעות נחסמו ביום בו בדקנו את הלקוח. חסימת מודעות אלה תאפשר לדפים שאתה מבקר לטעון מהר יותר ועלולה להאיץ את חווית הגלישה שלך. שימו לב גם שאנחנו עדיין מחוברים לשרת VPN בבריטניה.

האיור שלהלן מציג כמה צילומי מסך אחרים של לקוח SurfEasy. השניים הראשונים מראים כיצד לבחור את המדינה שאליה תרצו להתחבר. הדרך הקלה ביותר (המוצגת בתמונה הראשונה למטה) לחיבור או להחלפת שרתים היא ללחוץ על סמל המדינה בראש המסך ולבחור את המדינה מהרשימה הנפתחת שהתקבלה. הדרך השנייה שמוצגת בתמונה השנייה למטה היא לחיצה על סמל גלגל השיניים, סמן בחר אזור ברשימה הנפתחת ואז לחץ על המדינה שבחרת..

בחירת שרת SurfEasy

התמונה האחרונה למעלה מציגה את הרשימה הנפתחת שמתקבלת כאשר אתה לוחץ על סמל גלגל השיניים. רשימה זו תאפשר לך לבצע את הפעולות הבאות:

 • התנתק מהארץ שאליה אתה מחובר כרגע אך השאר את הלקוח פתוח
 • זה מראה את מצב ההגנה שלך
 • זה מראה את השימוש ברוחב הפס שלך (ללא הגבלה במקרה שלנו)
 • סטטוס חסימה של גשש מודעות (מופעל במקרה שלנו)
  • ריחוף על זה יאפשר לך להפעיל או לכבות את המעקב
 • בחר אזור – יאפשר לך לבחור או לשנות את המדינה שאליה אתה מחובר
 • אבטחת Wi-Fi (העבר את העכבר כדי לשנות)
  • אפשר הגנה – יתריע על רשתות שאינן מאובטחות ויצפין את כל העסקאות אל ומחוצה להן חסרות ביטחון
  • השבת אזהרה – לא מומלץ
 • הגדרות – (רחף מעל)
  • הפעלה בעת האתחול – התחבר כאשר הלקוח נפתח
  • צא מרשת SurfEasy – יהיה עליך להזין שוב את פרטי הכניסה
 • עזרה (לרחף מעל)
  • חשבון – פתח את לוח המחוונים של חשבונך כדי להוסיף מכשירים, לשנות פרופיל או לשנות חשבון, לגשת למספר ה- PIN הדרוש לתמיכה טלפונית.
  • תנאי שירות – לבדיקה
  • מדיניות פרטיות – לבדיקה
  • צור קשר עם התמיכה – שאל שאלות או פתר בעיות
  • הצג יומני פתרון בעיות – כדי לסייע לצוות SurfEasy בנושאי תמיכה
 • צא מ- SurfEasy VPN – לקוח קרוב

לקוח SurfEasy Windows מצפין את כל התעבורה בין המכשיר שלך לשרתים שלהם. הוא משתמש ב- OpenVPN באמצעות הצפנת 256 סיביות. זה עובד עם Windows 10, 8.1, 8, 7, XP SP3, & ויסטה.

בקר ב- SurfEasy

התחבר לקוח המק

בדיוק כמו התוכנה המותאמת אישית של Windows, ניתן להוריד את הלקוח SurfEasy עבור Mac OS X מאתר האינטרנט שלהם. יש לו אותה פונקציונליות כמו לקוח Windows שלהם. זה אמור לפעול ב- Mac OS X 10.7 ואילך. הם מקלים על ההורדה וההתקנה של לקוח ה- Mac שלהם בכמה לחיצות. בדומה ללקוח Windows, כל התעבורה בין המחשב הנייד והשרת VPN נעשית באמצעות פרוטוקול OpenVPN 256 סיביות..

התחבר מ- iPhone או iPad

ל- SurfEasy יש גם לקוח ל- iOS. הוא תומך בכל המכשירים (iPhone, iPad, iPod Touch). הוא משתמש ב- 128 ביט L2TP / IPsec כדי להצפין את כל התעבורה בין המכשיר שלך לשרת VPN שבחרת. תכונות ומראה האפליקציה דומות ללקוח Windows. הלקוח יפעל ב- iOS 6 ואילך.

האיור שלהלן מציג שלושה צילומי מסך של אפליקציית ה- SurfEasy iOS בפעולה. הראשון מציג צילום מסך כשאתה מחובר נכון. כפי שאתה יכול לראות זה דומה למסך המסך של חיבור Windows. יש לו אייקון למדינה שאליה אתה מחובר. אחריה מופיעה מפה המציגה את החיבור הנוכחי שלך (Chantilly VA), כתובת IP, סטטוס חיבור (מאובטח), גשש מודעות חסום בבועות ירוקות. אחרי זה מספר המודעות שחסמה ה- VPN במהלך 30 הימים האחרונים.

אפליקציית SurfEasy iOS

התמונה השנייה למעלה מציגה את התפריט כשאתה בוחר בסמל גלגל השיניים ולחץ על שינוי אזור. זהו מסך בחירת המדינה (תצוגה מתפוצצת). זה דומה לרשימה המתקבלת על ידי בחירת סמל המדינה בלקוח Windows. כרגע הוא מוגדר למיטוב SurfEasy שיחבר אותך לשרת ה- VPN הקרוב ביותר אליך עם זמן הפינג המהיר ביותר. אם תבחר מדינה במסך זה היא תתחבר למדינה זו.

צילום המסך האחרון שלמעלה מציג את שאר מסך התפריט המתקבל על ידי הקשה על סמל גלגל השיניים. זה דומה לזה שמתקבל על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בלקוח Windows. זה יאפשר לך לחבר או לשנות מדינות, להפעיל או לבטל חסימה של מעקב אחר מודעות, להפעיל / להשבית אזהרות אבטחת Wi-Fi, גישה לתיעוד SurfEasy חשוב, וכניסה לאפליקציית VPN. כפי שאתה יכול לראות, אפליקציית ה- iOS של SurfEasy מכילה את אותו המראה, התחושה והפונקציונליות כמו לקוח Windows שלהם.

בקר ב- SurfEasy

חבר התקן אנדרואיד

ל- SurfEasy יש גם אפליקציה למכשירי אנדרואיד. אפליקציית אנדרואיד נראית ומתפקדת כמעט זהה ליישום iOS. זה מאפשר לך לבחור למדינה שבחרת ואז לחבר אותך אוטומטית למה שהוא חושב שצריך להיות השרת המהיר ביותר באותה מדינה. אתה יכול להתנתק משרת אחד ולחבר מחדש לשרת אחר רק על ידי בחירת מדינה אחרת. אם ברצונך להתחבר לאותה מדינה שוב, תצטרך להתנתק מ- VPN ואז לבחור את המדינה להתחבר אליה שוב. המסכים שלה כמעט זהים לאלה של אפליקציית iOS ודומים לאלה של הלקוחות. ניתן להפעיל את האפליקציה במכשירים עם אנדרואיד 4.0 ומעלה ומשתמשת ב- OpenVPN 256 סיביות להצפנה של כל התעבורה באינטרנט שלך..

בקר ב- SurfEasy

מבחן מהירות SurfEasy

SurfEasy לא היה עקבי במבחני המהירות שלנו. המהירות של השרת שלהם ברסטון, וירג’יניה הייתה טובה. זה הראה ירידה של בערך 11% לעומת המהירות של ספק שירותי האינטרנט שלנו ללא ה- VPN. עם זאת, הביצועים של השרת שלהם בפניקס AZ לא היו טובים עם ירידות במהירות של מעל 30% עד 40%. למרות שאתה יכול לבחור את המדינה שאליה אתה מתחבר או לאפשר לשירות לבחור את המדינה הקרובה ביותר אליך עם הפינג המהיר ביותר, אתה לא יכול לבחור את העיר שתתחבר לעצמך. כתוצאה מכך אנו ממליצים שאם אתה משיג ביצועים גרועים, שתתחבר מחדש ל- VPN. לפעמים זה ייתן לך ביצועים טובים בהרבה על ידי חיבור לשרת אחר במדינה.

ביצועי SurfEasy

כפי שאתה יכול לראות היה הבדל של 11.4% במהירות בין החיבור ישירות לספק האינטרנט שלנו לבין החיבור לשרת ב- Reston VA. כצפוי הוא אובדן מסוים במהירות החיבור, אך שווה את זה עבור האבטחה הנוספת שמספקת רמת הצפנה זו. עם מהירות כמעט 46 מגהביט לשנייה, עליכם להיות מרוצים מהביצועים של שרת ה- SurfEasy VPN הזה. אנו נגיד שלא שמנו לב לכתמים כלשהם בעת צפייה במדיה זורמת מאתר מקומי אך אנו נהנים ממהירות חיבור גבוהה. יתכן שזה לא נכון איפה שאתה נמצא. בגלל חוסר העקביות במהירות, הביצועים שלך עשויים להשתנות אז הקפד לבדוק אותה עם האזור שאליו תרצה להתחבר.

סקירת SurfEasy: מסקנה

SurfEasy נמצא במרחב הפרטיות כ -5 שנים. יש להם מוניטין טוב לשירות שהם מציעים. הרשת שלהם אינה מהגדולות ביותר, אך יש להם שרתים הממוקמים אסטרטגית ברחבי העולם עם מיקום ב 13 מדינות שונות. מדיניות ללא יומן שלהם, הדרך השקופה שבה הם מטפלים בבקשות למידע ותמיכתם בתשלומים באמצעות ביטקוין מטבע הקריפטו מראה שהם לוקחים ברצינות את פרטיות חבריהם..

SurfEasy תומך בפרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPsec מה שהופך את השירות שלהם לתואם לרוב המכשירים. יש להם תוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac OS X, אפליקציות למכשירי iOS ו- Android. יש להם גם מדריכי התקנה שלב אחר שלב שיעזרו לכם להגדיר את השירות שלהם במכשירים אלה.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac
 • אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד
 • תוספים לדפדפני האופרה וה- Chrome
 • מדיניות ללא יומן
 • דרכים אנונימיות יותר לשלם כמו ביטקוין

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף פרוטוקול PPTP כדי לתמוך במכשירים רבים יותר
 • תהליך החזר קל יותר
 • מידע נוסף על הרשת שלהם באתר שלהם יעזור גם לכלול מיקומי שרתים בכל מדינה
 • אין גישה לחיבור P2P עשויה להיות חשובה עבור חלקם

אתה יכול להשתמש בשירות SurfEasy כדי לבצע את הגלישה היומית שלך, בנקאות מקוונת, או ליהנות ממדיה זורמת. זה ישמור על התנועה שלך בטוחה בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות ותאפשר לך להתגבר על צנזורה של אתרים חברתיים כמו פייסבוק וטוויטר על ידי הממשלה המקומית. זה צריך להיות מתאים לרוב צרכי האינטרנט שלך. הם מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. קחו את השירות שלהם לנסיעת מבחן ותראו בעצמכם. אם אתם נהנים ממנו, תוכלו להירשם לגישה בלתי מוגבלת עם חמישה חיבורים החל מ- $ 3.99 דולר לחודש.

בקר ב- SurfEasy

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me