סקירת TorGuard

בואו נתחיל בסקירה זו עם מבט על השירותים ש- TorGuard מציע. יש להם שירות VPN כדי להגן על פרטיותך המלאה על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט ושליחתה דרך מנהרה מאובטחת למי שרוצה אנונימיות מוחלטת. יש להם גם פרוקסי BitTorrent שיאפשר לך באופן אנונימי BitTorrent באופן פרטי על ידי הצפנת תנועת סיקור בלבד, ושירות דוא”ל מוצפן המבוסס על PGP (Pretty Good Privacy) שיעצור לאחרים לחטט באמצעות הדוא”ל שלך..


TorGuard

תמחור והצעות מיוחדות

TorGuard מספקת מספר שירותים כולל VPN, פרוקסי ודוא”ל מוצפן. נסתכל מקרוב על אלה.

שירות VPN אנונימי

שירות הפרטיות העיקרי של TorGuard הוא ה- VPN האנונימי שלהם. עם למעלה מ 1200 שרתים ב 42 מדינות שונות, ה- VPN שלהם יעזור לך לשמור על אנונימיות כשאתה גולש באינטרנט לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. אין לו מגבלות רוחב פס כך שתוכלו להשתמש בכל מה שתרצו בלי לדאוג. אתה יכול להשתמש בו על עד חמישה מכשירים סימולטניים, כך שלא תהיה לך שום בעיה להשתמש בו בכל המכשירים שאתה רוצה. בנוסף, אתה יכול להשתמש בו בנתב שלך אשר ייתן גישה מוצפנת לכל המכשירים המחוברים אליו באמצעות חיבור יחיד. לבסוף, הם מציעים חשבון דוא”ל מוצפן בחינם של 10 מגהבייט עם כל מנויי ה- VPN.

הם מכסים לא רק את הפרוטוקולים הנפוצים כמו PPTP, L2TP / IPsec ו- OpenVPN, אלא גם הרבה יותר מתמחים כמו SSTP ו- IKEv2. שירות TorGuard מחזיק VPN להתגבר על חומות אש כמו אלה שנמצאים בסין ובאיראן. הם נותנים לך רישיון תוכנה TG Viscosity אחד בחינם. לבסוף, כפי שניתן היה לצפות, ה- VPN של TorGuard הוא P2P מאוד וידידותי לבול.

תמחור VPN ל- TorGuard

כפי שתוכלו לראות לעיל, TorGuard משווקת את ה- VPN שלהם כהצעה יחידה באמצעות ארבעה אורכי טווח מנויים שונים. אורכי המונח כוללים חודש, רבעוני, חצי שנתי ושנתי. הם מציעים הנחות הולכות וגדלות בתוכניות לטווח הארוך. התוכניות מתחילות ב -9.99 דולר לחודש, אך אתה יכול לקבל שנה משירותן במחיר של 59.99 $ בלבד. זה מסתדר רק 4.99 דולר לחודש שזה כמעט כמו לקבל 6 חודשים משירות ה- VPN האנונימי שלהם בחינם.

TorGuard מקבלת למעלה מ- 80 אפשרויות תשלום הכוללות ביטקוין, ויזה, MasterCard, אמריקן אקספרס, Discover ו- PayPal. הם גם מקלים על התשלום במזומן מכל מקום בעולם על ידי קבלת תשלומים מ- Union Pay, Alipay, Paysafecard, CashU, העברה בנקאית, WebMoney, iDeal, Boleto ואחרים. בנוסף, הם לוקחים כרטיסי מתנה מטאבי, CVS, בורגר קינג, דולר ג’נרל ומעגל K בארצות הברית וקנדה. כפי שאתה יכול לראות, יש להם דרכים רבות לשלם עבור שירותיהם ורבים מהם יאפשרו לך דרגה גבוהה יותר של אנונימיות.

פרוקסי אנונימי של BitTorrent

בנוסף להצעה העיקרית שלהם, ל- TorGuard יש גם שירות פרוקסי למי שרוצה רק לאנונימיות את פעילות הסיקור שלהם. גם זה כולל רוחב פס בלתי מוגבל כך שתוכלו ליהנות ממנו ללא דאגות שימוש. ה- proxy שלהם תומך בלקוחות הטורנט הפופולריים ביותר כמו uTorrent, qBitTorrent, vuse, Deluge ורבים אחרים. זה כולל תוכנה שקל להתקין בכל מערכת הפעלה כולל חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS. אתה יכול לקבל עד חמישה חיבורים בו זמנית באמצעות למעלה מ- 200 IP. ה- proxy שלהם כולל תמיכה ב- SOCKS5 ו- HTTP ועובד עם כל מערכת הפעלה. זה יאפשר לך לנתב כל תוכנית התומכת ב- proxy דרך שרתים בשמונה מדינות שונות כולל קנדה, איסלנד, הולנד, רומניה, רוסיה, שוודיה, שוויץ, וארה”ב..

תמחור פרוקסי של TorGuard

פרוקסי הטורנט האנונימי של TorGuard משווקים באופן דומה לשירות ה- VPN כחבילה יחידה בעלת ארבעה אורכי טווח שונים. אתה יכול להשיג חודש מהפרוקסי שלהם במחיר של 5.95 דולר ושנה תמורת 46.95 דולר. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליהנות מהפרוקסי האנונימי שלהם פשוט 3.91 דולר לחודש שזה כמו להשתחרר מארבעה חודשים.

שירות דוא”ל אנונימי

לבסוף, TorGuard מציע שירות דוא”ל מוצפן שיסייע בהגנה מוחלטת על ההודעות היקרות שלך מפני ספקיות ספקים ועיניים אחרות. התוכניות בתשלום שלהן מציעות אחסון אימיילים מחוץ לחוף ללא הגבלה. הם משתמשים ב- OpenPGP (Open Pretty Good Privacy) שלפי ההערכה בדרך כלל הוא בלתי שביר על ידי כוח אמיץ. בעיקרון זה מצפין את הדוא”ל שאתה שולח באמצעות מפתח ציבורי, אך ניתן לפענח את הדוא”ל רק באמצעות המפתח הפרטי של המשתמש אליו הוא נשלח. זה מאפשר לך להחליף הודעות בצורה מאובטחת עם כל מי שהדוא”ל שלו תומך גם ב- OpenPGP.