הסקירה שלי על Trust.Zone מציגה שחקן חדש במרחב הפרטיות המקוון. שירות ה- VPN שלהם יעזור לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי, להגן עליכם מפני איומי סייבר, להתגבר על צנזורה ולהוריד סיקורים וקבצים אחרים בעילום שם. אתה יכול לגשת לשירותם מכל מקום בעולם, כך שתוכל לשאת איתך הגנה זו כשאתה נוסע להנאתך או לעסקים.

Trust.Zone VPN

תמחור והצעות מיוחדות

Trust.Zone מפשט את התמחור שלהם על ידי שימוש בתוכנית אחת בלבד לשירות ה- VPN שלהם. תוכנית זו מעניקה לחבריהם גישה לשירות השלם ללא מגבלות. זה נותן להם העברת נתונים ללא הגבלה ברוחב הפס המלא של ספק שירותי האינטרנט עם האטות קלות בלבד בגלל הצפנה. התוכנית גם מספקת לחברים שלושה חיבורים בו זמנית וגישה לכל שרתי רשת ה- VPN עבור כל תעבורת האינטרנט שלהם. לבסוף, יש להם התקנה בלחיצה אחת ולקוח מותאם אישית למנויים המשתמשים ב- Windows כדי לגשת לשירות ה- VPN. הם משווקים תוכנית זו באמצעות שלוש חבילות טווח: חודש, שישה חודשים ושנה.

תמחור בוצע

כמו רוב ה- VPN שאני סוקר, Trust.Zone מציע הנחות גדולות יותר על החבילות לטווח הארוך יותר. אתה יכול להשיג חודש VPN במחיר של 6.99 דולר, שלושה חודשים תמורת 4.95 דולר לחודש, ושנה אחת בלבד 3.33 דולר לחודש.  כפי שממחישה סקירת תוכנית המחירים שלהם, התוכנית לשנה היא האופציה הפופולרית ביותר. מבדיקה מדוקדקת יותר עולה כי התוכנית לשנה אחת היא העסקה הטובה ביותר שכן היא חופש בחצי שנה. שימו לב, חבילות אלה מחויבות כתשלום בודד לכל אורך הטווח.

Trust.Zone משתמש ב- PayPro Global כמעבד מסחר אלקטרוני. PayPro מקבלת מגוון אפשרויות תשלום הכוללות כרטיסי אשראי גדולים כמו ויזה, MasterCard, Discover ו- American Express. הם גם לוקחים תשלומים מ- PayPal, ארנק QIWI, WebMoney, העברה בנקאית ו- Alipay. לבסוף הם מקבלים תשלומים באמצעות ביטקוין כך שתוכלו לשלם באמצעות אנונימיות מוגברת.

תקופת ניסיון ללא סיכון

Trust.Zone רוצה לספק לכל אחד הזדמנות לבחון את שירות VPN שלהם בעצמם. כתוצאה מכך הם מציעים חשבון ניסיון בחינם למשך 5 ימים. כל מה שנדרש כדי להירשם לחשבון זה הוא להירשם באתר האינטרנט שלהם עם כתובת דוא”ל וסיסמא. לאחר שתאשר את כתובת הדוא”ל שלך, המינוי בחינם יתווסף לחשבונך. אין צורך במידע על תשלום לצורך תקופת הניסיון בחינם. תקופת הניסיון החינמית תעניק לך גישה ל -24 מתוך 32 המיקומים שיש להם ברשת ה- VPN שלהם עם 5 GB שימוש בנתונים לתקופת הניסיון. ניסיון זה אמור לאפשר לך מספיק זמן לבדוק את ביצועי השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לדרישות שלך. מכיוון שלא נדרש מידע לתשלום כדי ליצור את החשבון, אינך צריך לבטל אותו. זה פשוט יפוג ברגע שתקופת הניסיון תסתיים. אם תחליט שאתה מרוצה מהשירות שלהם, תוכל להירשם לאחת מתכניות המנויים בתשלום.

לאחר הרשמת לתכנית בתשלום אתה מחליט שאינך מרוצה מהשירות, אתה יכול לבקש החזר מלא על מחיר הרכישה שלך. אתה יכול לבקש בקשה זו לקבלת החזר כספי מלא אם לא עברו יותר מעשרה ימים מאז התקשרת עם השירות ולא השתמשת בכ- 1 GB בהעברת נתונים. בנוסף, יש להגיש בקשה זו בכתב דרך חשבון הדואר האלקטרוני שלך. אני מרגיש שמדיניות ההחזר שלהם מעט מגבילה אבל אני מבין מדוע זה המקרה. כמו אחרים שסקרתי שמציעים תקופת ניסיון בחינם, הם רוצים שתשתמש בניסיון הניסיון בחינם כדי לקבוע אם השירות עונה על צרכיך לפני שתקבל את ההחלטה לרכוש מנוי בתשלום..

בקר ב Trust.Zone

מיקומי שרת Trust.Zone

לחברי שירות Trust.Zone יש גישה לרשת עם 105 שרתים ברחבי העולם. יש להם שרתי VPN הממוקמים במיקומים אסטרטגיים ברחבי העולם כולל עשרים באירופה, שישה באסיה, שישה באוקיאניה, שבע עשרה בצפון אמריקה ואחד באפריקה. למרות שהרשת עשויה להיות לא גדולה כמו ספקי VPN מסוימים, ל- Trust.Zone יש שירות שיאפשר לכם לגלוש באופן אנונימי, לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי, לבטל את נעילת שירותי ה- VoIP ברחבי העולם, להוריד טורנטים ללא דאגה ולהגן על זהותכם המקוונת מפני סייבר. איומים. בקיצור, הם יכולים לעזור לך לשמור על האנונימיות, האבטחה והפרטיות שלך בעת השימוש באינטרנט לעסק או למשחק.

מדינות שרתים פרוטוקולים מדיניות לוג
1932OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTPאין יומנים

בסקירה מדוקדקת של אתר האינטרנט שלהם נמצא כי Trust.Zone מחזיקה עמוד שרתים המפרט את המיקומים הבאים:

 • אפריקה
  • דרום אפריקה
 • אסיה
  • הונג קונג, הודו, אינדונזיה, יפן, מלזיה, סינגפור
 • אירופה 
  • אוסטריה, בלגיה, בולגריה, צ’כיה, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונגריה, איטליה, לטביה, הולנד, פולין, רומניה, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, אוקראינה, בריטניה
 • אוקיאניה
  • אוסטרליה, ניו זילנד
 • צפון אמריקה
  • קנדה, ארצות הברית
 • דרום אמריקה
  • ברזיל
 • מיקומי שרת בארצות הברית

  • אריזונה, קליפורניה, פלורידה, ג’ורג’יה, אילינוי, מיזורי, ניו ג’רזי, ניו יורק, טקסס, יוטה, וירג’יניה, וושינגטון

פרטיות ואבטחה

Trust.Zone ברור לגבי מדיניות הפרטיות שלהם ומתווה לחלוטין את המידע שהם אוספים וכיצד הוא משמש ומשותף עם אחרים. בראש ובראשונה הם לא רושמים תעבורת VPN לחבריהם. עמדתם על פרטיותך האישית מסוכמת על ידי הקטעים הבאים ממדיניות הפרטיות שלהם.

אנו אוספים ממך מידע כשאתה נרשם לאתר שלנו. מידע זה כולל רק את כתובת הדוא”ל שלך. אנו משתמשים בכתובת דוא”ל כדי לאשר את הרישום שלך ו …

כל שרתי ה- VPN שלנו ברחבי העולם אינם מאחסנים קבצי יומן כדי לשמור על פרטיותך. כל נתוני השימוש אינם אנונימיים ואינם קשורים לכתובת ה- IP הציבורית האמיתית שלך.

כל סיסמאות המפתח הציבורי והפרטי, החשבון וה- VPN מאוחסנים בפורמט מוצפן, בעזרת אלגוריתמים קריפטוגרפיים חזקים. אמצעי אבטחה מתאימים …

אנו מאחסנים בעוגיות רק מידע טכני אודות הפגישה הנוכחית שלך לאחר שנכנסת לאתר שלנו. אין מידע אישי ודוא”ל המאוחסנים בעוגיות.

… מכיוון שאנו לא מאחסנים יומני חיבור, לא נוכל לקשר בין בקשה לזהות לקוח גם אם אנו נאלצים לעשות כן משפטית..

מדיניות הפרטיות שלהם מבהירה כי Trust.Zone לוקח את הפרטיות שלך ברצינות ועושה כל מה שהם יכולים כדי להגן עליה. בנוסף, המטה שלהם ממוקם באי ויקטוריה במאה, סיישל. סיישל ידוע כמי שיש עמדה ליברלית ביחס לאינטרנט ואינו דורש שירותים לאיסוף מידע על חבריהם.

מבחינה ביטחונית, הסקירה שלנו גילתה כי Trust.Zone כיסה גם כן. הם מציעים את רוב הפרוטוקולים כולל OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP כדי להצפין את כל התעבורה המקוונת שלך ולשמור על כל העסקאות המקוונות שלך מאובטחות. OpenVPN הוא הפרוטוקול המאובטח ביותר. L2TP / IPsec היא בחירה מצוינת עבור מכשירים ניידים שכן לרובם יש תמיכה מקורית בה. קבלת תמיכה ב- PPTP אם כי אינה מאובטחת כמו פרוטוקולים אחרים מרחיבה את תאימות השירות שלהם למכשירים כמו Boxee Box. לבסוף, תמיכה בפרוטוקול SSTP מאפשרת למשתמשים ב- Windows אפשרות נוספת לחיבור מהיר המאפשרת להם לעקוף את מרבית חומות האש ולהתעלם מתנועת סיקור. לא הצלחתי למצוא מדריכי התקנה לפרוטוקולים שאינם L2TP / IPsec, OpenVPN. זה יכול להיות נובע מהעובדה ש Trust.Zone הוא שירות חדש מאוד שכן הושק באפריל 2015.

בקר ב Trust.Zone

בדיקות ידניות

ברצוני להתחיל לומר ש Trust.Zone הצליח היטב במבחני המהירות שלנו. יש להם לקוח מותאם אישית כדי להקל על מי שמשתמש במערכות Windows להתחבר ל- VPN שלהם ולהשתמש בו. אתה יכול להוריד את התוכנה ישירות מאתר האינטרנט שלהם. לאחר ההורדה, לחיצה אחת היא כל מה שנדרש להתקנה ולהתחיל להשתמש בשירות שלהם. הם כוללים גם הדרכות לחיבור המכשירים הניידים של iOS ו- Android לשירותם באמצעות פרוטוקול OpenVPN ו- L2TP / IPsec.

מתחבר מ- Windows

ל- Trust.Zone יש לקוח מותאם אישית עבור Windows שיאפשר לך להתחבר בקלות לכל שרת ברשת שלהם רק עם לחיצות עכבר ספורות. לקוח זה משתמש בפרוטוקולי OpenVPN ו- SSTP. אין צורך בידע טכני בכדי להתחיל להשתמש ב- VPN שלהם כדי לחצות את האינטרנט בצורה בטוחה ואנונימית. כשאתה מפעיל את הלקוח לראשונה הוא יקבל את פניך ב- Trust.Zone, בקש ממך להזין את פרטי הכניסה שלך, ולאפשר לך לבחור לאחסן אותם לצורך כניסה בעתיד. בשלב הבא הוא יציג מספר מסכים להגדרת העדפות התחלתי ראשוניות לשימוש בשירות.

התמונה למטה מציגה את מסך החיבור אליו ניגשים על ידי לחיצה על סמל המגן הקטן בתפריט שנמצא בתחתית כל צילום מסך. צילום המסך השמאלי לא מראה שום קשר. לחיצה על המגן הגדול באמצע מסך זה תאתחל את החיבור לשרת VPN לפי בחירה. התמונה האמצעית למטה ממחישה תהליך זה. התמונה הסופית מציגה את המסך המחובר. שימו לב, המגן כעת ירוק במקום צהוב ויש לו גם את השם וגם ה- IP של שרת ה- VPN בו אתם משתמשים כעת. לחיצה על המגן הירוק תנתק את השרת. סמל ה- X הסגלגל בפינה השמאלית העליונה של כל צילומי המסך ממזער את הלקוח למגש המערכת של Windows. תפריט הלקוח נמצא בתחתית כל המסכים. זה מאפשר לך:

 • שרתים – פתח את מסך בחירת השרת
 • סטטוס – בדוק את מצב ה- VPN (מחובר או מנותק)
 • סמל מגן – פתח את מסך החיבור
 • הגדרות – פותח את מסך ההגדרות
 • יציאה – פותח scree ליציאה מהלקוח

חיבור לקוח VPN של Trust.Zone

לחיצה על “1” בצילום המסך השמאלי למטה תביא את מסך רשימת השרתים של Trust.Zone VPN. מסך זה יאפשר לך לשנות במהירות את השרת או המדינה שאליה אתה מחובר בלחיצה אחת. ניתן להציג רשימה זו בפורמט של עמודה אחת או עמודה כפולה, כפי שמוצג בתמונות המסך המרכזיות והשמאליות למטה. הסמל הקטן בצד ימין למעלה של המסך (לצד סמל המזעור) מחליף את הפורמט.

שרתי לקוחות של Trust Trust

רשימת השרתים מחולקת ליבשות עם השרתים הבודדים תחתיהם. לכל שרת מידע כולל “סמל דגל המדינה”, “עיר”, “מדינה”, “שם שרת” ו”שימוש% שרת “. זה מאפשר לך לבחור את השרת הקרוב ביותר למיקום שלך עם פחות תנועה במבט חטוף. פשוט לחץ על כפתור “התחבר” כדי להתחבר לשרת שבחרת.

צילומי המסך שלמטה ממחישים את מצב חיבור ה- VPN. לחיצה על “2” המוצגת בצילום המסך השמאלי פותחת את מסך הסטטוס. צילום המסך של המרכז מדגים סטטוס לא מקוון של VPN והימין מציג את ה- VPN באופן מקוון. “X אדום” ו”סימון ירוק “מאפשרים לראות את הסטטוס שלך במבט חטוף בקלות.

Trust.Zone סטטוס לקוח VPN

צילום המסך המקוון (מימין למעלה) מכיל מידע נוסף על החיבור. הוא מפרט את שם שרת ה- VPN, מספר היציאה, זמן שחלף מאז החיבור, שימוש בהורדה (בתים), העלאת שימוש (בתים) ושם הפעלה ייחודי.

התמונה למטה מציגה את מסכי ההגדרות. לחיצה על “4” בצילום המסך השמאלי מעלה את מסך ההגדרות הראשון שמוצג במרכז למטה. מסך זה יאפשר לך:

 • שנה כפתור – שנה את החשבון המחובר כעת על ידי מתן אפשרות להזין שם משתמש וסיסמא חדשים
 • חידוש כפתור – לוקח אותך לאתר Trust.Zone כדי לחדש את תוכנית המנוי שלך
 • התאם אישית כפתור – פתח את מסך ההגדרות השני שמוצג מימין למטה אשר יאפשר לך להגדיר את העדפות ה- VPN של הלקוח שלך

Trust.Zone הגדרות לקוח VPN

מסך ההגדרות שמופיע למעלה מימין יאפשר לך:

 • הגדר העדפות חיבור
  • התחברות אוטומטית ל- Trust.Zone – התחבר לשרת שנבחר לאחרונה כאשר הלקוח נפתח
  • הפעלה אוטומטית של Trust.Zone לקוח VPN – התחל לקוח כאשר Windows נפתח
  • מתג כיבוי – עצור באופן אוטומטי את התעבורה באינטרנט אם חיבור ה- VPN אבד כדי להגן על האנונימיות שלך
 • בחר יציאת VPN – מאפשר לך לשנות את היציאה המשמשת את ה- VPN וזה שימושי כדי להימנע מאיסורי ספק שירותי אינטרנט ועוקפי חומת אש
  • 21 (SSH, SCP, SFTP) מעטפת מאובטחת, פרוטוקול העתקה מאובטחת, פרוטוקול תעבורת קבצים מאובטח
  • 22 (בקרת FTP) פרוטוקול תעבורת קבצים
  • 80 (HTTP) אינטרנט
  • 443 (HTTPS) אינטרנט מאובטח
  • 1194 (OpenVPN)
 • אחר
  • תמיד בראש – שמור על חלון לקוח מעל חלונות אחרים

התמונה למטה מתארת ​​כיצד לסגור כראוי את לקוח VPN של Trust.Zone. לחץ תחילה על סמל היציאה בצילום המסך השמאלי. ואז בחר בלחצן ‘אישור’ אם ברצונך לסגור את הלקוח. אחרת אתה יכול לבחור בלחצן “בטל” אם טעית או שינית את דעתך לגבי סגירת הלקוח.

יציאת לקוח VPN של Trust.Zone

לקוח ה- VPN פשוט לשימוש, יעיל ומעוצב היטב. זה מאפשר למשתמשים ב- Windows למצוא ולחבר בקלות לכל שרת Trust.Zone בלחיצה אחת. זה גם מקל על משתמשים פחות טכניים לשנות את יציאת שרת ה- VPN ולראות את מצב ה- VPN שלהם במבט חטוף.

בקר ב Trust.Zone

התחבר ל- VPN באמצעות Mac

למרות של Trust.Zone אין לקוח עבור משתמשי מק, יש להם נוהל התקנה אינטראקטיבי מעוצב ומדריך תצורה ידני מאויר היטב עם שדות מאוכלסים על ידי משתמשים מודגשים כדי לעזור למשתמשים ב- Mac להתקין את השירות שלהם באמצעות פרוטוקולי L2TP / IPsec ו- OpenVPN. להלן דוגמה להתקנה.

ראשית, היכנס לחשבון האתר שלך. לאחר מכן, בחר בתפריט המנוי כדי לגשת למנוי שלך (מוצג למטה).

הגדרת VPN של Trust.Zone

שלב 1: לחץ על “1” כדי לפתוח את דף ההתקנה של VPN (מוצג למטה).

הגדרת VPN של Trust.Zone 1

שלב 2: לחץ על 2 כדי לפתוח את אשף החיבור (מוצג למטה).

מערכת ההפעלה להגדרת VPN של Trust.Zone

שלב 3: לחץ על 3 כדי לבחור בהתקנת המערכת של Mac OS X שפותחת את דף בחירת הפרוטוקול (מוצג להלן).

פרוטוקול הגדרת VPN של Trust.Zone

שלב 4: בחר את הפרוטוקול שבו ברצונך להשתמש כדי להתחבר לשירות VPN של Trust.Zone שיפתח את דף בחירת השרת (מוצג להלן).

שרתי הגדרת VPN של Trust.Zone

שלב 5: בחר שרת מדף בחירת השרת שיפתח התקנה מאוירת שלב אחר שלב עבור MAC OS X לפרוטוקול שבחרת עם שדות משתמש ושרת מודגשים ומאוכלסים מראש. זה מצויר להלן. בחרתי ב- L2TP / IPsec; דוגמא זו של שרת אוסטרלי, סידני. שלב 4 של מדריך Trust.Zone מוצג להלן. שימו לב, גם ההוראות וגם השדות המוצגים בתמונת המסך ממולאים על ידי המשתמש והנתונים שנבחרו, מה שמקל על המשתמשים במעקב פחות טכני לעקוב אחריהם..

הגדרת VPN של MAC של Trust.Zone

מי שבקיא יותר טכנית יכול להשתמש במידע הידני בעמוד ההתקנה כדי להתקין במהירות את המכשיר שלו אם הוא כבר מכיר כיצד להגדיר VPN. המידע הידני נמצא בתחתית דף ההתקנה הראשון עבור השרת שבחרת. להלן דוגמה למידע על התקנה ידנית זו:

Trust.Zone MAC OS X ידני

התחבר מ- iPhone או iPad

ל- Trust.Zone אין אפליקציית iOS אך הם תומכים בכל המכשירים (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS תומך באופן טבעי ב- VPN. ל- Trust.Zone מדריכים לקביעת התצורה של התקני iOS המשתמשים בפרוטוקולי L2TP / IPsec ו- OpenVPN עם השירות שלהם שמוגדרים בעקבות נוהל דומה לזה שמוצג עבור ה- Mac לעיל..

הגדרת מדריך פשט ל- Trust.Zone L2TP / IPsec עבור iOS:

 1. לחץ על “הגדרותואז לחץ על “כללי“.
 2. גלול מטה ובחר “VPN
 3. הקש על “הוסף תצורת VPN
 4. בחר L2TP
  1. הזן א תיאור כמו Trust.Zone קנדה
  2. בתוך ה “שרת“הקלד את שרת השרת של שרת Trust.Zone. כדוגמה, ממידע ההגדרה הידני המוצג לעיל “ca2.trust.zone” ללא הצעות המחיר, עבור קנדה. שרת Port Coquitlam. תוכלו למצוא רשימה מלאה של כתובות שרת באזור הגדרת VPN באתר שלהם.
  3. הכנס את שם משתמש ו סיסמה עבור הערת ה- VPN: זה שונה מכניסה לאתר שלך ומסופק לך בדוא”ל ההרשמה שלך.
  4. בתוך ה סוד שדה הזן “אמון אזור” ללא הצעות המחיר.
  5. לוודא “שלח את כל התנועה“מופעל.
  6. הקש על “להציל“.
 5. החלף את VPNדולק“כדי לבדוק את הקשר שלך

בקר ב Trust.Zone

חבר התקן אנדרואיד

ל- Trust.Zone אין אפליקציה למכשירי אנדרואיד אך תהליך ההגדרה קל מאוד. ל- Trust.Zone מדריכים להגדרת התקנים המשתמשים ב- Android 4.4 (KitKat) להגדרת השירות שלהם באמצעות פרוטוקולי L2TP / IPsec ו- OpenVPN. בצע נוהל כזה שמוצג להתקנת Mac.

להלן ההוראות הפשוטות לחיבורי L2TP / IPsec:

 1. פתח את התפריט ובחר הגדרות
 2. בחר בקרות אלחוטיות ורשתות או אלחוטיות, תלוי בגרסת האנדרואיד שלך
 3. בחר VPN
 4. בחר הוסף VPN
 5. בחר הוסף L2TP / IPsec VPK VPN
 6. בחר שם VPN והזן שם תיאורי
 7. בחר הגדר שרת VPN והזן שם מארח של השרת. כדוגמה, ממידע ההגדרה הידני המוצג לעיל “ca2.trust.zone” ללא הצעות המחיר, עבור קנדה. שרת Port Coquitlam.
 8. הקש הגדר מפתח משותף מראש של IPSec ולהיכנס trustzone “
 9. בטל את הסימון אפשר סוד L2TP
 10. פתח את התפריט ובחר להציל

לאחר הוספת ה- VPN הוא אמור להופיע ברשימת ה- VPN. אתה יכול לבחור בו כדי להתחבר.

בקר ב Trust.Zone

מבחן מהירות Trust.Zone

Trust.Zone הצליח במבחן המהירות שלנו. המהירות בזמן החיבור לשרת ה- VPN שלהם באטלנטה הייתה מצוינת. השתמשתי בפרוטוקול OpenVPN לבדיקה זו. אני חושב שתהיה די מרוצה מהביצועים וההיענות של הרשת שלהם. זה התחבר במהירות ולא היו לי בעיות להתחבר לאף אחד מהשרתים שבדקתי.

מבחן מהירות Trust.Zone

כפי שאתה יכול לראות, היה הפרש מהירות בערך של 12% בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין חיבור ה- VPN המוצפן לשרת באטלנטה. כצפוי הוא אובדן מסוים במהירות החיבור, אך לצורך האבטחה הנוספת שמספקת ההצפנה, אני חושב שאובדן המהירות הצנוע מקובל. במהירות של כמעט 50 מגהביט לשנייה, לא אמור להיות לך בעיות בגלישה באינטרנט, ניהול עסק יומיומי, הזרמת הסרט האהוב עליך או הורדת תוכן אחר.

סקירת Trust.Zone: מסקנה

Trust.Zone אולי אינו ספק ידוע עדיין כפי שהם רק השיקו באפריל 2015, אבל אני חושב שיש להם התחלה מצוינת לקראת בניית שירות VPN נהדר. הרשת שלהם מורכבת מ- 105 שרתים ב -31 מדינות אסטרטגיות ברחבי העולם וזה בערך הממוצע בהשוואה לתעשייה. עם זאת, נראה כי הדבר לא השפיע על ביצועי ה- VPN שלהם. מדיניותם ללא יומן, כמו גם מדיניות פרטיות ברורה, ממחישה את המחויבות שלהם לפרטיות ולאנונימיות של החברים. הם תומכים בפרוטוקולי OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP מה שהופך את השירות שלהם לתואם למגוון מכשירים..

אתה יכול להשתמש בשירות VPN של Trust.Zone כדי לסייע בהסרת חסימות גיאוגרפיות על תוכן, להגן עליך מפני איומי סייבר, לעקוף צנזורה ולהוריד סיקורים בבטחה.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • לקוח VPN של Windows פשוט וקל לשימוש
 • הגדרת VPN אינטראקטיבית להגדרות מכשירים ידניות
 • ניסיון חינם למשך 5 ימים על שירותם
 • תוכנית תמחור בודדת מפושטת עם תמחור מוזל לתוכניות לטווח ארוך יותר
 • מדיניות שקופה ללא יומן
 • תמיכה בפרוטוקולים הנפוצים ביותר כולל OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec ו- PPTP

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף שרתים ומיקומים נוספים
 • הוסף לקוח Mac OS X
 • הוסף אפליקציות מותאמות אישית למכשירי iOS ו- Android
 • שפר את הניווט באתר
 • ספק מדריכי התקנה ידניים נוספים לפרוטוקולים ומכשירים אחרים כמו נתבים.

Trust.Zone מספק שירות VPN מהיר ומאובטח למנויים שלו. אני ממליץ להירשם לחשבון בחינם ולקחת את השירות שלהם לנסיעת מבחן. אני חושב שתופתעו לטובה מהמהירות והשירות של השירות.

בקר ב Trust.Zone

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me